Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Наші помічники: SEO програми для розкрутки сайтів

 1. Робота з семантикою
 2. Key Collector
 3. Програми для аналізу сайту
 4. Netpeak Spider
 5. Xenu Link Sleuth
 6. Serp Parser
 7. Sape Master
 8. Програми для перелинковки
 9. Linkoscop
 10. PageWeight
 11. контент
 12. Advego Plagiatus

Огляд сео-програм  Key Collector  - платний сервіс, який завдяки прямій роботі з пошуковими системами максимально точно підбирає ключові запити

Огляд сео-програм

Key Collector - платний сервіс, який завдяки прямій роботі з пошуковими системами максимально точно підбирає ключові запити.

Netpeak Spider - безкоштовна програма, яка буде аналізувати сайт на предмет помилок, що повторюються або неправильних посилань, отримувати інформацію про метатегах, заголовках і т.д.

Xenu Link Sleuth - безкоштовний помічник, здатний скласти карту сайту, виявити непрацюючі лінки, проаналізувати кількість посилань сторінок і час завантаження кожної сторінки.

Serp Parser - платний сервіс, який може визначити позицію сайту в пошукових системах, знайти найпопулярніші пошукові запити з потрібної тематики і зробити аналіз SEO стратегії інших сайтів.

Sape Master - платна програма для роботи з біржею Sape, вона допоможе проаналізувати сайти-донори і ключові слова, перевірити індексацію сторінок сайту і статистику витрат.

Linkoscop - платний помічник у внутрішній оптимізації, який допомагає в аналізі контенту та створення внутрішньої перелинковки.

Page Weight - платний софт, робота якого спрямована на внутрішню перелинковку, знаходження / видалення битих посилань і виявлення зовнішніх посилань.

Advego Plagiatus - безкоштовний сервіс, який вважається одним з кращих по перевірці унікальності контенту. Дозволяє проаналізувати не тільки сам текст, але також URL і заголовки.

Всупереч розхожій думці про те, що пошукова оптимізація - справа дуже копітка і трудомістка, його можна спростити, автоматизувавши частина повноважень. Якраз на цей випадок і існує ряд відповідних сервісів, іменованих: сео програми для розкрутки сайту. Напевно, у вас вже виник ряд питань по цій темі. Так ось, сьогодні ми розберемо ці програми детальніше, тим самим виключивши всі незрозумілі моменти.

Робота з семантикою

З чого починається розкрутка сайту? Абсолютно вірно, з створення семантичного ядра. Тому, в першу чергу, ми розглянемо seo програми для просування сайтів, спрямовані саме в це русло.

Key Collector

Key Collector

Неймовірно зручний сервіс. Унікальність інструменту полягає в тому, що працює він безпосередньо з популярними пошуковими системами, що дозволяє йому створити актуальну інформацію та максимально точно підібрати необхідні ключові слова по високочастотним, середньочастотним і низькочастотних запитах. При бажанні, ключі можна прив'язати до певного регіону або іншими критеріями цільової аудиторії.

Результати надаються вам у вигляді таблиці CSV або Exel, плюс, як бонус, ви отримаєте рекомендації по розкрутці сайту.

Ціна: це платна програма просування, ціни слід уточнювати на сайті http://www.key-collector.ru/ .

Програми для аналізу сайту

Аналізувати статистику і можливості свого ресурсу - справа першої необхідності. Тому, для цих цілей також були створені seo програми для оптимізації.

Netpeak Spider

Netpeak Spider

Програма для розкрутки сайту, використання якої обійдеться вам зовсім безкоштовно. Головна її роль: сканувати і аналізувати ваш сайт за допомогою власного робота. Сервіс здатний:

 • шукати помилки, подвійні і биті посилання;
 • отримувати інформацію про мета тегах, title, h1;
 • експортувати статистику в форматі Excel.

Ціна: безкоштовно.

Посилання: http://netpeak.ua/ .

Xenu Link Sleuth

Xenu Link Sleuth

Перед запуском свого сайту, кожен інтернет-маркетолог повинен проаналізувати його за загальними технічними критеріями. В цей справі, мабуть, не знайти кращого помічника, ніж Xenu. Він здатний:

 • знайти биті посилання;
 • скласти карту сайту;
 • обчислити сторінки з найбільшим часом завантаження;
 • дізнатися кількість посилань кожної, окремо взятої, сторінки.

Ціна: можливості цієї програми для просування сайту її можна використовувати абсолютно безкоштовно.

Посилання: http://xenus-link-sleuth.en.softonic.com/ .

Serp Parser

Serp Parser

Seo програма для аналізу сайту, що дозволяє виконати відразу ряд функцій:

 • визначити позицію сайту в різних пошукових системах;
 • знайти найбільш популярні запити з вашої тематики;
 • обчислити статистику;
 • проаналізувати сео стратегію ваших конкурентів .

Кожному користувачеві надається версія програми на вибір: для власників сайтів - SERP Parser Lite / Base; для оптимізаторів - SERP Parser Professional.

Ціна: від 9.90 $, все залежить від версії і комплектації.

Посилання: http://serpparser.ru/ .

Sape Master

Sape Master

Програмний комплекс, призначений для роботи з посилальної біржею Sape, що спрощує повсякденні операції:

 • перевірка показників донорів;
 • аналіз ключових слів;
 • статистика витрат;
 • перевірка індексації сторінок сайту;
 • робота через проксі.

Ціна: демо версія - безкоштовно. Повноцінна програма - від 40 $.

Посилання: http://sapemaster.ru/ .

Програми для перелинковки

Фактор ранжирування, важливість якого важко переоцінити. Хіба можна було упустити можливість створити програми для сео, здатні вимірювати кількість посилань?

Linkoscop

Linkoscop

Seo програма розкрутки сайту, покликана допомогти веб-майстру з перелінковкою. На жаль, багато приділяють мало уваги внутрішньої оптимізації і марно, адже, саме вона здатна вивести ваш ресурс в топ 20. Більш того, цей спосіб зовсім не вимагає грошових вливань. Також не варто забувати, що внутрішня перелінковка безпосередньо впливає на час перебування користувача на вашому сайті і, як наслідок, на поведінковий фактор.

Ціна: перші 10 днів - безкоштовно. Для подальшого використання доведеться заплатити близько 18 $.

Посилання: http://www.interascope.biz/linkoscop-4/ .

PageWeight

PageWeight

Судячи з назви, ви вже могли здогадатися, що це сервіс, що дозволяє визначити вагу сторінки, простіше кажучи, обчислити кількість засланих внутрішніх сторінок. Якщо бути конкретніше, програма допоможе вам:

 • правильно проставити внутрішню перелинковку;
 • знайти і видалити биті посилання;
 • знайти і закрити зовнішні посилання

Ціна: покупка софта здійснюється разовим платежем. Обійдеться він вам близько 30-40 $.

Посилання: https://www.page-weight.ru/

Вищенаведена програма має наступні аналоги: Website Auditor, seoto.me.

контент

Унікально чи вміст вашого сайту? Тепер, це легко перевірити.

Advego Plagiatus

Advego Plagiatus

Інструмент, без якого не прожив би жоден сео-шник. Саме унікальність контенту є визначальним фактором ранжирування. А цей сервіс дозволяє зрозуміти: чи є щось подібне на інших ресурсах.

Крім того, програма дає можливість перевірити на унікальність URL і заголовки.

Ціна: безкоштовно.

Посилання: http://advego.ru/plagiatus/

У цієї програми є аналог: eTXT Антиплагіат.

Всі розглянуті вище сео програми для розкрутки сайтів не обіцяють нам легкого проведення часу і золотих гір за короткий проміжок. Але, вони здатні виконати роботу, непідвладну простому обивателю. Та й взагалі, приємно усвідомлювати, що на терені інтернет-маркетингу у нас є вірні соратники, завжди готові простягнути свою роботизовану руку допомоги.

Хіба можна було упустити можливість створити програми для сео, здатні вимірювати кількість посилань?