Наскільки важливим є органічне SEO в ваших каналах цифрового маркетингу?

  1. Виклик SEO навчання в словах 7k
  2. Деякі з наших глав SEO Обговорення вкладників
  3. Чотири стовпи SEO
  4. PageRank мертвий. Довго живе RankBrain!
  5. Органічні SEO в 2017 році

У той самий час року ми знову замислюємося над цифровим маркетингом у 2016 році і думаємо, які пріоритети будуть у 2017 році. на наступний рік. Чи стане це Покемоновим ГО натхненним ідей гейміфікації для розширеної реальності? Або це буде віртуальна реальність з Oculus Rift та Google Cardboard, що робить віртуальну взаємодію з персоналом покупця більш інтерактивним? Можливо, хоча я хотів би зосередитися на старому моєму улюбленому - Search Engine Optimization (SEO). У той самий час року ми знову замислюємося над цифровим маркетингом у 2016 році і думаємо, які пріоритети будуть у 2017 році

SEO часто вважається каналом за замовчуванням для взаємодії покупця з персонажем і не настільки захоплюючий, як соціальні медіа, не кажучи вже про віртуальну або доповнену реальність. Проте, мої причини вважати, що SEO, зокрема його органічна - не оплачена версія, знову отримає стратегічне пожвавлення у 2017 році. Маркетинг у цифрових та соціальних мережах: підхід, що визначається результатами а також суддівство на UK Search Awards 2016:

Виклик SEO навчання в словах 7k

Під час редагування книги ми хотіли зосередитися на результатах, які можна досягти маркетологам. Отже, кожна з розділів розділів стратегії впровадження містить пропозиції щодо ключових показників ефективності (KPI) та пов'язаних стратегічних цілей. Ми також погодилися, що всі глави повинні бути довжиною близько 7 тисяч слів.

Коли мова йде про секцію SEO, це кількість слів була головною проблемою - це одна з причин, по якій глава трохи перевищує 10,5 тисяч слів! Але я думаю, що кожне з цих слів має важливе значення, оскільки вони обговорювалися серед 46 осіб - всі бажаючі видалити деякі і додати інші моменти до обговорення. Рішення про те, що зберігати і що залишити, було поінформоване стратегічним мисленням навколо необхідності засвоїти вивчення майбутніх поколінь про цей захоплюючий канал цифрового маркетингу!

Деякі з наших глав SEO Обговорення вкладників

Нам пощастило мати щедрі групи експертів з SEO-індустрії, які поділилися своїми думками на теми, які повинні і не повинні бути включені в розділ книги про SEO. З вибаченнями тим, хто не згадується по імені, я дуже хотів би подякувати всім, зокрема: Баррі Адамс , Світанок Андерсон , Бріоні Гансон , Софі Іредале , Anjlee Бхатт , Сьюзан Долан і Алекс Фентон хто мене найбільше кинув під час редагування цієї глави!

Ось деякі з основних дискусій, які ми мали, і чому я вважаю, що вони роблять SEO настільки важливим у 2017 році і далі:

Чотири стовпи SEO

Концепція чотирьох стовпів SEO була навколо довгого часу, але наскільки актуальними є ці стовпи сьогодні і для майбутніх поколінь цифрових маркетологів, які хочуть навчитися SEO? Висновок, який ми отримали під час написання глави SEO книги:

  1. Високоякісний вміст
  2. Оптимізація на сторінці
  3. Оптимізація за межами сторінки
  4. Технічна оптимізація

Два аспекти, які залишилися досить постійними, - оптимізація On-page та Off-page, тоді як фактична тактика перейшла далі. Зі зростанням поінформованості про блокування реклами користувачами в Інтернеті та популярністю плагінів для блокування об'яв на всіх пристроях, використання органічного SEO набуває все більшого значення. Зменшення оплати за клік (PPC), що відображається Google на сторінках результатів пошуку (SERPS), робить його ще більш важливим, щоб мати хорошу оцінку якості для цих оголошень. Критерії, які використовуються для досягнення високих балів, аналогічні критеріям для органічної оптимізації - наприклад, релевантність вмісту ключовим словам і показана об'ява в значній мірі те, на чому організовано оптимізацію SEO.

З пінгвіном тепер частина основного алгоритму , SEO повинні мати на увазі Покупця Персони та стратегічні бізнес-цілі і на їх основі, вирішити ключові слова і зміст області, які будуть орієнтовані. Ось чому я був радий бачити стільки творчих записів Британські пошукові нагороди 2016 року . Зокрема, записи в PR та контент-маркетингу дають натхнення для практиків-SEO, що може бути хорошим змістом SEO. Це підкреслює навички творчого мислення для майбутніх SEO як першочергове завдання.

З іншого боку, технічний стовп SEO зосереджується на підтримці розвитку подій Перший мобільний індекс , структуровані націнки на дані та багато інших оптимізацій швидкості сайту, які покращують роботу користувачів на сайті.

PageRank мертвий. Довго живе RankBrain!

Ідея Росії PageRank вже давно вийшов з ладу Однак, це так одна з найбільш документованих частин оригінального алгоритму . Напевно, для тих, хто хоче дізнатися про SEO в деталях, вони повинні знати про PageRank? Після нашого обговорення з рецензентами було погоджено, що ми не будемо вдаватися до подробиць про те, що це таке PageRank, а просто надішліть його в один рядок:

Початкова формула PageRank (Page et at 1999), яка, по суті, прийняла кількість та важливість вхідних веб-посилань на веб-сторінку для ранжирування її важливості, була істотно переглянута, а результати цього вже не є загальнодоступними. (Див. Розділ SEO у маркетингу цифрових та соціальних медіа: підхід, керований результатами)

Тим не менш, ми згадуємо, що Google дістається до етапу, де його власні інженери більше не будуть дотримуватися останньої формули. Це пояснюється тим, що алгоритм постійно переглядається за допомогою штучного інтелекту і RankBrain відповідає за ваш останній SERPS.

Ці зміни в поєднанні зі зростаючою важливістю високоякісного контенту роблять навчання та оптимізацію пошуковим системам, які є більш захоплюючими у 2017 році та поза його межами! Як наслідок цього, наші студенти з цифрового маркетингу тепер витрачають більше часу на вивчення способу використання відео чи онлайн розповіді - орієнтуючи свою енергію на перший стовп SEO.

Органічні SEO в 2017 році

Органічний SEO все ще залишається одним з основних каналів, який приводить користувачів до веб-сайтів і перетворює їх на клієнтів. У 2017 році ті веб-сайти, які не враховують індекс мобільного пошуку, побачать зменшення кількості відвідувачів веб-сайту через меншу популярність у індексі мобільного пошуку.

Важливість високоякісного та захоплюючого вмісту, такого як відео, зображення та поглиблений текст, є переконливими причинами для перегляду існуючих практик та збереження SEO, одного з найважливіших цифрових каналів у цифровому маркетингу.

Як ти гадаєш? Які основні канали для вашої організації з точки зору цифрових маркетингових комунікацій? Чи зростає або зменшується значення органічного SEO? Будь ласка, поділіться своїми думками нижче!

доктор Олексій Хайнце є нагородою Старший викладач і співдиректор Центру цифрового бізнесу на Університет Salford Business School . Його сфера знань - використання цифрових каналів маркетингу в міжнародному контексті. Він є активним членом міжнародної спільноти цифрового маркетингу; і працює над професіоналізацією галузевої практики, завдяки своїй роботі в якості судді в UK Search Awards, Northern Digital Awards, а також як член Консультативної ради в рамках Торгової асоціації з маркетингу в пошукових системах (SEMTA) для освіти і стандартів.

Чи стане це Покемоновим ГО натхненним ідей гейміфікації для розширеної реальності?
Або це буде віртуальна реальність з Oculus Rift та Google Cardboard, що робить віртуальну взаємодію з персоналом покупця більш інтерактивним?
Напевно, для тих, хто хоче дізнатися про SEO в деталях, вони повинні знати про PageRank?
Як ти гадаєш?
Які основні канали для вашої організації з точки зору цифрових маркетингових комунікацій?
Чи зростає або зменшується значення органічного SEO?