Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Ніша сайту Приклад 1 рік Фінал: як мій сайт Ранг і скільки грошей я зробив!

  1. 12-місячний прогрес
  2. PBN
  3. Сайт 1
  4. Сайт 2
  5. Найбільші виклики
  6. Увага
  7. Чи потрібно будувати нішу?
  8. Висновок…

Рік тому Я почав проект, який буквально змінив своє життя - я побудував свої перші ніші.

Я багато читала на цю тему, але я все ще не знала багато про те, що я роблю. З ретроспективою, є речі, які я б зробив інакше особливо дослідження ключових слів. Однак все добре, що закінчується добре, і я дуже задоволений прогресом, який зробили мої ніші.

Мої сайти з нішами дозволили мені залишити Австралію з родиною і стати цифровими кочівниками. Цього разу в минулому році я ніколи б не уявив, що я пишу це 12-місячне оновлення з Парижа. Як змінюється життя!

Найкраща частина, однак, полягає в тому, що все, що я дізнався з цього проекту, не тільки дало мені великий прибуток від моїх нішевих сайтів, але мені вдалося застосувати моє навчання до мого блогу подорожей, який, нарешті, робить гідний рівень доходу. Ви можете прочитати моє останнє оновлення на 10 місяців .

12-місячний прогрес

Перш ніж читати далі, ви можете оновити свою пам'ять про мої ніші моє перше оновлення . Сайт 3 фактично стає сайтом 2 після сайт 2 був деиндексирован .

У мене немає посилання, побудованого на жодному з цих сайтів у місяці - не з лютого. Цього року я тільки що додав одну статтю, побудовану для покупки ключових слів на місяць для кожного сайту, який я передаю моєму братові.

PBN

Я не додав до мого PBN протягом тривалого часу. Це все ще сильно, і я регулярно перевіряю його і додаю статті. Це більше роботи, ніж я хотів би, але я хотів би тримати його добре виглядати, ніж ризик мій поточний дохід від моїх нішевих сайтів.

Всі мої PBN побудовані на прострочених доменах, які я в основному купував у брокерів. Я також мав деякі Web 2.0s, які я купив у HOTH, але після того, як один з моїх оригінальних сайтів був деіндексирований через два тижні після додавання цих посилань (тільки посилання на цей сайт), я перестав використовувати ці сайти і не рекомендувати їх для безпосереднього підключення до ваших грошових сайтів.

Сайт 1

Сайт 1

Ви можете побачити, як цей сайт деякий час зайняв позицію в Google. На жаль, інструменти для веб-майстрів показують дані лише за останні три місяці, що не є корисним, але зростає так само, як і в Google Analytics.

Більшість моєї будівлі посилання була в перші кілька місяців, то вона поступово скоротилася, поки я не зупинився в лютому.

Спочатку я був занепокоєний цим сайтом, тому що я слідував за неправильними порадами та націленими ключовими словами електронної комерції, які, на думку багатьох людей, неможливо оцінити. Але, вдячно я зробив ранг для них та людей досі куплений.

Мій середній рейтинг ключових слів за останній місяць від інструментів для веб-майстрів:

Основні ключові слова: 6.3 і 2.0
Основні вторинні ключові слова: 2.0, 2.0, 5.1. 11.4, 3.1, 4.5

Тепер те, що ви дійсно хочете знати, мій дохід за останній рік! Всі суми від Amazon і $ USD.

МісяцьДоходи

серпня $ 0 вересень $ 0 жовтень $ 39,49 листопад $ 43,46 грудень $ 83,01 січня $ 91,04 лютий $ 226,49 березень $ 294,70 квітня $ 369,09 травень $ 675,47 червень $ 1030,64 липень $ 1047,16 ЗАГАЛЬНО $ 3,900.55

Сайт 2

Сайт 2

Це фактично не повністю рік з я опублікував це місце, але досить близько. Ви можете побачити, як він почав повільно, і це зайняло близько 6 місяців, щоб дійсно почати рости - як передбачають люди, які вірять в пісочниці Google. Мені цікаво, як він не зробив багато чого до тих пір, коли це було, коли я і зупинив будівництво посилання.

Він відповідає тій самій схемі, що й сайт 1 вище. У інструментах для веб-майстрів така сама історія, оскільки більшість трафіку від Google.

Цей сайт значно більше, ніж сайт 1, і атакує багато різних ключових слів. Те, що я з радістю виявив під час написання цього повідомлення, це, нарешті, сторінка 1 для мого основного ключового слова. Після 10 місяців, що сиділи біля позиції 20, я насправді не думав, що це можливо для мене, щоб дістатися до першої сторінки, і я навіть змінив деякі посилання, які я вказав на цій сторінці. Приємно бачити, що я все ще росту в рейтингах.

Для людей, які слідують за ними, це мій середній рейтинг за останній місяць відповідно до інструментів для веб-майстрів:

Головне ключове слово: 8.1
Вторинні ключові слова: 3.0 - 18

Я також ранжую для багатьох інших ключових слів на першій сторінці, яка окрема стаття цільової.

Мої доходи:

Місячний прибуток серпня $ 0 вересень $ 12.42 жовтня $ 12.64 листопад $ 32.32 грудень $ 77.15 січня $ 172.54 лютий $ 250.92 березень $ 727.76 квітня $ 1357.29 травень $ 1261.60 червень $ 1555.02 липень $ 1524.34 ЗАГАЛЬНО $ 6,984.06

Останній місяць не показав мого звичайного зростання. Я був стурбований тим, що мої сайти застоювалися, і мені доведеться щось зробити з приводу будівництва посилання. Тоді я згадав, що багато філій Amazon помічають те ж саме протягом літа, і мій досвід, здається, відповідає їхнім. Перша половина місяця була гарна з заробітком знижуючий тому що місяць продовжувався. Не будучи з північної півкулі, легко забути ці речі.

Натисніть тут, щоб завантажити контрольний список з 7 кроків до створення грошей, роблячи нішу сайту!

Я з нетерпінням чекаю побачити як вони ідуть у вересні коли спад є hopefully закінчився! І тоді є різдвяний сезон!

Тепер ви можете переглядати мої доходи за перші два роки цих нішевих сайтів .

Найбільші виклики

Це не було легко і не було швидко.

У той час, коли я почав цей проект, важко було зрозуміти, як це відбудеться завдяки тому, що навіть статті, написані про нішеві сайти на початку минулого року, були застарілими завдяки змінам у Google. Я, звичайно, не вважав, що це було так легко і швидко, як люди зробили в 2013 році. Навіть люди, які написали на цю тему нещодавно, говорять, як ніби це набагато швидше, ніж я знайшов.

Знадобилося багато терпіння, але все сталося так, як я очікував зрештою.

Іншою проблемою є кількість bs, що існує на цю тему. Для одного з моїх сайтів я вибрав ключові слова на основі підручника, який розповідав, наскільки успішними були їхні ніші. Пізніше я дізнався, що вони заробили в основному нічого з їхніх ніш сайтів, їхні прибутки прийшли з їхнього блогу про те, як заробити гроші. На жаль, загальна тема в інтернет-маркетингу.

Я витратив занадто багато грошей на продукти та курс, який не був таким, на який я очікував. Знову ж таки, від прослуховування неправильних блогерів. Втрачений час на ці речі насправді гірше, ніж самі гроші, хоча я підозрюю, що я витратив більше 4000 доларів на лайно.

Увага

Будьте дуже обережні, хто вам порадить. Кожен, хто робить гроші від людей, які бажають заробляти гроші в Інтернеті, а не від реального заробляння грошей в Інтернеті з інших джерел, повинен зробити вас дуже втомленим.

Звичайно, ці люди добре піднімають фронт, так що це важко сказати. Тільки не беріть нічого за номінальною вартістю. І ця порада також стосується блогів, а не просто створення нішевих сайтів.

FYI: Я не ставлю себе в цю категорію, оскільки я ледве роблю гроші з цього блогу, це, безумовно, праця любові! Я б набагато краще будувати іншу нішу сайту!

Чи потрібно будувати нішу?

Очевидно, це особисте рішення. Тут легко побачити мій успіх і хочу скопіювати його. Тим не менш, моя загальна порада полягає в тому, щоб розглянути можливість створення авторитетного сайту, а не нішевого сайту.

Яка різниця?

Сайт авторитетів - це більший, більш законний сайт, як і мій блог подорожей. Це той, де ви пишаєтеся своїм ім'ям, де б ви мали облікові записи соціальних медіа і сподіваєтеся отримати природні посилання.

Нішевий сайт менше і, як правило, цікавий лише невеликій кількості людей. Це не те, що, ймовірно, придбає абонентів або багатьох послідовників соціальних медіа. Докладніше тут .

Чому?

Проблема в тому, що будь-який сайт, який ви будуєте, вам потрібно стратегія побудови посилання. Як правило, важче поєднати збірку з нішевим сайтом, ніж сайт авторизації.

Я створив PBN, щоб створити посилання на мій сайт. Це була божевільна сума роботи, щоб я міг зробити це виглядати легітимним, так що я сподіваюся уникнути гніву Google. Більшість сайтів PBN, які я бачив від інших, цілком відверто, це дерьмо. Я занадто боюся, щоб обмін посиланнями більше, тому що я не хочу, щоб в кінцевому підсумку з покарання через це.

Натисніть тут, щоб завантажити мої 7 кроків для створення успішного сайту ніші!

Щоб зберегти мої PBN сайти шукати законним також справедливий трохи поточної роботи. Я намагаюся замаскувати ці посилання в моєму профілі посилань з великою кількістю посилань з законних блогів, завдяки тому, що у мене багато друзів з блогами. Є тільки так багато разів я можу отримати ці типи зв'язків хоч.

Сайт авторитету надає набагато більше можливостей для створення білих капелюхів - це посилання на легітимні сайти, такі як блоги мого друга, гостьові публікації, спільні посади та мільйони інших способів побудови посилання на білу капелюх. На перший погляд, ці посилання можуть бачити, як більше роботи, але на практиці, я не знаходжу їх так швидко, щоб отримати, але вони також не роблять більше зусиль.

Якщо ви створюєте сайт з якісним профілем посилання, він, ймовірно, триватиме набагато довше. Враховуючи, як довго мені знадобилося, щоб почати заробляти пристойні гроші з моїх нішевих сайтів, тіньова будівля зв'язків могла б отримати ваш сайт штрафував швидше, ніж ви бачите прибуток. Особисто я вважаю за краще прикласти більше зусиль вперед і в кінцевому підсумку з надією більш тривалий дохід.

Якщо у вас вже є власний сайт, спробуйте змусити його працювати для партнерських комісій. Одна з найцікавіших речей для мене - наскільки швидше я змогла повторити ці заробітки на моєму блозі подорожей. Я не почав використовувати Amazon там до грудня, і почав заробляти понад 1100 доларів США на місяць через 6 місяців.

Висновок…

Я сподіваюся, що ви знайшли мої оновлення сайту ніші інформативними і що вони допомагають вам будувати власні ніші-сайти або приймати рішення про те, чи потрібно будувати їх. Це була цікава подорож, і я ні за що не взяв би назад. Я зробив помилки, але я також зробив багато прогресу, і це добре справилося для мене.

Я більше не буду писати ці оновлення, але ви можете стежити за тим, як працюють мої ніші мої щомісячні звіти про доходи . Удачі для ваших власних сайтів ніші!

Тепер ви можете прочитати моє друге дослідження на сайті ніші яка включає всі доходи від цих двох ділянок протягом перших двох років .

Які-небудь питання?

Чи потрібно будувати нішу?
Яка різниця?
Чому?
Які-небудь питання?