Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Нові SEO стратегії 2018 від ROI-consulting. 7 стратегій і бонус!

 1. Використовуй науковий підхід
 2. Документуються всі дані
 3. СЕО Тестування
 4. Репутація в мережі або (ORM) Тестування
 5. Чи не тестуй нове на клієнтах
 6. нововведення клієнтам
 7. повтори тест
 8. * БОНУС * Приклади тестів

«СЕО померло», - так стверджують тільки ті, чиї СЕО стратегії і справді наказали довго жити. Щоб зробити СЕО ефективним, важливо знати, що дійсно приносить результат. Є лише два способи знайти це знання:

 • Далі слухати всю ту нісенітницю від експертів, якої вони годували нас ще 3 роки тому.
  Розробити і протестувати свою стратегію seo просування .
 • Отже, як і обіцяно в заголовку статті, ми розглянемо способи тестування стратегій і методів СЕО просування .

Ми вбили слово «тестування» на сайті з безкоштовними фото. Картинка не має ніякого відношення до теми статті, зате дане тестування показує, що люди вважають за краще в картинках.

За допомогою цих рад ти зможеш ефективно перевірити і застосовувати СЕО стратегію, вибудувану на базі актуальних даних.

А це означає, що тепер, випробувавши кожен метод і оцінивши його результативність, ти будеш пропонувати СЕО послуги , В ефективності яких свідомо не будеш сумніватися.

Картинка показує поточні позиції клієнта в пошуку. Подивіться, як змінилися показники до і після в колонках «Start» і «Google». Показник MS відображає досягнуте кількість запитів в місяць. І це в сфері з такою високою конкуренцією, як SaaS. Так, мені є чим похвалитися. Моя стратегія працює.

Моя стратегія працює

Зазвичай клієнти приходять до нас з конкретною метою. Вони хочуть піднятися по окремому ключу або у них просто щось не спрацьовує. Ми завжди починаємо з того, щоб визначити, що саме заважає їм піднятися в рейтингу. Часто проблема полягає в наступному:

 • заспамленності анкор
 • Надлишок точних входжень
 • Некоректна робота сайту
 • Недолік контенту на цільовій сторінці

На скріншоті вище показана динаміка роботи з клієнтом, який прийшов до нас, вже зумівши залучити 1 млн рублів для свого стартапу. За рік роботи ми змогли потроїти органічний трафік і недавно він завершив наступний етап фінансування, отримавши інвестицій вже на 5 мільйонів.
Ми змогли домогтися таких результатів тому, що точно знали, що спрацює. Ми знали, як змусити їх стартап злетіти в пошукових системах, тому що до моменту нашої зустрічі у нас вже були робочі стратегії просування.

Використовуй науковий підхід

Суть гіпотези проста: Гіпотеза> Перевірка> Аналіз
стратегія просуне сторінку в пошукових системах. Якщо твоя гіпотеза спочатку не відштовхується від цього, ти вже програв.

Як скласти свою гіпотезу? Якщо ти сам ще не настільки розбираєшся в СЕО, щоб мати власні ідеї просування, знайди кого-то, хто розбирається. Не обов'язково, щоб це були гуру з Moz або SEJ. Вони, звичайно, відмінні фахівці, але тільки тоді, коли клієнтом виступає багатомільйонний бренд. Звичайний клієнт просто хоче спокійно отримати свій результат, а не наймати ціле агентство крутих хлопців, які стануть його вчити, як потрібно писати рекламний текст.
НІКОЛИ не залучайте експерта, який всього за 7900 рублів продає власний навчальний курс. Людина, готовий продати безцінні професійні секрети за ціною обіду, вже визнав свою поразку.
Краще за все шукати компетентних людей на спеціалізованих форумах і в блогах. Там є настільки досвідчені люди, що обговорення нових, робочих стратегій сео просування виходять на цілі розділи форумів. Головне безкоштовно.

Документуються всі дані

Документація всіх даних важлива саме тому, що дозволяє відстежувати, що працює, а що ні.
У деяких наших фахівців по сео процес документації дуже простий. Вони ведуть таблицю, де зазначають, що зроблено: дата початку роботи, ціна, постачальник, очікуваний результат, поточний рейтинг і будь-які інші важливі дані. Ще вони відзначають ключові і URL в програмах моніторингу позицій (Наприклад SERP Parser). Всі дані про тести зберігають в одній таблиці. Тест не повинен бути занадто наворочений, головне просто все відстежити.
Якщо просто намагатися все запам'ятовувати, рано чи пізно ти щось та забудеш, і в підсумку виявиться, що є вдало протестована стратегія, але ти не можеш її відтворити.

здійснюй контроль
Наявність контрольної групи допомагає тримати руку на пульсі. Так ти будеш впевнений, що твій вдалий тест не є випадковим наслідком струсу видачі на Google.

СЕО Тестування

Для проведення СЕО тестування ми зазвичай беремо кілька середньо частотних ключових слів. Якщо ми можемо підняти випадкову сторінку, значить зможемо підняти і спеціально обрану. Не у всіх випадках, але орієнтир, як правило, отримуєш вірний.
Вибираючи ключевик - інший для перевірки стратегії, переконайся ще раз, що документіруешь всі дії в парі Топових сторінок. SERP Parser справляється з цим відмінно і повністю виправдовує свою вартість.
По одному обраному ключевику пробуйте підняти не більше, ніж одну-дві URL. Віддаю перевагу зберігати низьку мінливість для кожного запиту.

Репутація в мережі або (ORM) Тестування

Для репутаційного менеджменту тестування трохи відрізняється і залежить від типу клієнта. Ми працюємо з багатьма приватними особами і малими і середніми підприємствами. Наші тести ясно відображають, коків наш типовий клієнт.
Для проведення ORM тестування ми робимо в пошуку запит за випадковим імені і вивчаємо видачу. Зазвичай нам доводиться зробити пошук приблизно по двадцять імен, перш ніж виберемо вподобане. І далі наше завдання знайти подібності між нашим тестовим запитом і звичайним клієнтом. Якщо подібностей немає, то шукаємо, поки не виявимо вже знайомі нам URL серед верхніх двадцяти.
Тут ми використовуємо ті ж методи контролю і так само піднімаю тільки одну-дві URL.
Контроль дій - обов'язкова умова! Без нього можна прийняти за результат щось, що взагалі сталося крім твоїх зусиль. А потім будеш витрачати години дорогоцінного часу в спробі повторити цей результат, та ще перебуваючи в повній впевненості, ніби знаєш, що робиш.

Чи не тестуй нове на клієнтах

Ми вважаємо за краще проводити тест на випадково обраних запитах. Так ми можемо бути впевнені, що ні спотворює результати пошуку, постійно запитуючи і клікаючи одне і те ж, впливаючи ще й на сам хід проведення тесту.
Тести на НЕ клієнтській базі дають можливість запустити тест і через якийсь час просто подивитися, що вийде. Недолік такого тестування в тому, що доведеться витратити гроші на просування непотрібного запиту.

нововведення клієнтам

Проводити тест на реальному клієнта можна тільки в повній впевненості в безпеці методу. Тренуйся краще на кішках, не варто ставити під удар чийсь бізнес, якщо не впевнений, що використовуєш безпечний тип посилань і дієш коректно.
Зазвичай для тесту ми вибираємо клієнта зі сфери репутаційного менеджменту, тут завжди створюється класний контент, який сам пробиває собі дорогу. А ми вже беремо цей контент, запускаємо тест і відстежуємо по SERPу, як він просувається.
Але ще раз - так робити можна тільки при повній впевненості, що тест не зашкодить клієнта!

повтори тест

І ось, ти протестував стратегію, і вона виявилася ефективною. Але оскільки існує дуже велика кількість факторів, здатних вплинути на хід тесту, завжди необхідний повторний тест. Якщо вдається двічі отримати однаковий результат, вважай, що тест вдався. Тільки з цього моменту ми можемо гарантувати клієнтові результат, тільки з цього!

Ми цінуємо довіру клієнтів. Якщо стратегія не проходить повторну перевірку, ми не станемо її застосовувати.

Ми завжди ставимося до грошей замовника з граничним повагою. Ми ніколи не застосуємо на сайті клієнта стратегію, якої не застосували б на своєму власному сайті. Ось чому я надаю таке значення тестування СЕО стратегій.
Тести виявляються вкрай складними і дорогими тільки для дуже невеликого відсотка замовників. У більшості ж випадків ми намагаємося враховувати при тесті тільки основні чинники і не звужує підхід без особливої ​​необхідності.
Вдалий повторний тест підтверджує, що твоя теорія вірна і результат не був отриманий випадково.
7. Враховуй інші фактори
Є маса чинників, які впливають на видачу. Наше завдання вміти враховувати кожен з них окремо.
Ось кілька прикладів факторів, які можуть впливати на видачі і які обов'язково варто врахувати при тестуванні нових стратегій.

Число користувачів соціальних мереж - чим більше користувачів, тим вище позиція

 • Метрики сторінки - чим більше відвідувачів, тим вище позиція
 • Кількість слів - що краще для рейтингу, стаття на 1000 або на 200 слів
 • Параметри авторитетності домену - домен з DA 60 виходитиме вище, ніж абсолютно новий домен
 • Картинки - а картинки допомагають піднятися

І це лише мала частина факторів, які ми вважаємо за потрібне врахувати, тестуючи результат лінкбілдінга. Просяде один фактор, просяде весь результат. Чим більше змінних вмієш враховувати, тим кращого результату досягаєш.
Сама по собі СЕО стратегія не дасть результату без урахування зовнішніх чинників.

* БОНУС * Приклади тестів

Як ми вже згадували, ми робимо багато тестів. Ось пара з них. Звичайно, щоб отримати результат, спочатку потрібно зуміти їх грамотно застосувати. Сподіваюся, це допоможе тобі розширити уявлення про СЕО так само, як п'ять років тому допомогло нам.
Гіпотеза 1 - перепис в соцмережах можуть збільшити рейтинги сторінок. Чи можна збільшити рейтинг тільки за рахунок таких перепис.

Гіпотеза 2 - Чи можуть заспамленності посилання на зовнішню сторінку негативно позначитися на показниках всього домену. Ми будували сотні тисяч посилань на прес релізи та інші зовнішні сторінки, чому це не позначилося на цих сторінках? Чи відіграє тут роль вік домену?

Гіпотеза 3 -Чи буде хороший рейтинг у сторінки з правильними ключовими словами без використання анкорний посилань з ключовими словами?

Гіпотеза 4 - Гугл бомбинг може допомогти швидко накрутити рейтинг.

Гіпотеза 5 - Коли настає перебір з кількістю слів на головній? 5000 лів краще, ніж 2000 або 10 000?

Гіпотеза 6 - Можна збільшити рейтинг за рахунок одних тільки гостьових постів.
В якості висновку

Тест може підтвердити або спростувати твою гіпотезу. Не прагни будь-що-будь домогтися результату обраним способом. Якщо ти дуже хочеш, щоб щось працювало, це ще не означає, що воно стане працювати.

Як правило, вдалими виявляються лише 10% протестованих стратегій. Чи не здавайся, якщо стратегія не спрацьовує, шукай нові шляхи і теорії, поки одна з них, нарешті, не дасть результат!
Якщо є питання, залиш коментар, і ми постараємося відповісти!

[Всього голосів: 0 Середній: 0/5]

Як скласти свою гіпотезу?
Ми будували сотні тисяч посилань на прес релізи та інші зовнішні сторінки, чому це не позначилося на цих сторінках?
Чи відіграє тут роль вік домену?
Гіпотеза 3 -Чи буде хороший рейтинг у сторінки з правильними ключовими словами без використання анкорний посилань з ключовими словами?
Гіпотеза 5 - Коли настає перебір з кількістю слів на головній?
?лів краще, ніж 2000 або 10 000?