Обережно HTTP перенаправлення для SEO і продуктивність - ретельно використовуйте URL-перенаправлення для SEO і веб-продуктивності

  1. Що таке URL-перенаправлення В Apache перенаправлення можуть бути виконані за допомогою модулів mod_alias...
  2. SEO і URL Canonicalization
  3. Одна проблема з перенаправленнями
  4. Висновок
  5. Подальше читання

Що таке URL-перенаправлення

В Apache перенаправлення можуть бути виконані за допомогою модулів mod_alias або mod_rewrite. Щоб перенаправити одну адресу на іншу, можна використовувати файл конфігурації або файл .htaccess таким чином:

Redirect 301 / oldurl http://www.sample.com/newurl

Директива перенаправлення модуля mod_alias приймає два аргументи: старий URL і новий URL. Зазначене переадресація вказує всім веб-переглядачам направляти всі запити від / oldurl до www.sample.com/newurl. 301 означає постійне перенаправлення, 302 (за замовчуванням) означає тимчасове перенаправлення.

Що таке канонізація URL-адрес?

Канонікалізація - це нормалізація (або стандартизація) декількох URL-адрес до однієї домінуючої версії. Наприклад:

http://www.example.com
http://example.com
http://example.com/
http: //www.example.com/? = ...

Усі наведені вище URL-адреси посилаються на домашню сторінку example.com, але пошукова система розглядатиме лише одну з них як канонічну версію URL-адреси. Наявність стандартизованих URL-адрес важлива для комп'ютерної безпеки та SEO.

SEO і URL Canonicalization

У пошуковій оптимізації ви хочете, щоб уникнути дублювання контенту, і розбавлення ваші зворотні і PageRank. Те, що ви не хочете, є зворотними посиланнями, які вказують на обидва не-www і www. версій ваших URL-адрес. Одним із способів уникнути цього є використання перенаправлення 301 для стандартизації в одній версії вашого домену. Щоб перенаправити з www не www. Ви можете використовувати наступний код у вашому файлі .htaccess.

RewriteEngine On RewriteCond% {HTTP_HOST} домен. .Com [NC] RewriteRule (. *) Http://www.domain.com/$1 [L, R = 301]

Змінюйте своє доменне ім'я для domain.com, звичайно. Тому запити на http://domain.com будуть перенаправлені на http://www.domain.com, стандартизуючи URL-адреси на www. версії.

Одна проблема з перенаправленнями

Одне з проблем, з яким ми зіткнулися під час нещодавнього аудиту ефективності, було переадресування 301 з іншого боку, з www. до URL-адрес без www. Рисунок 1 показує графік водоспаду цільового сайту:

Рисунок 1: Фрагмент водоспаду з перенаправленням з www.до не-www

Зауважте, що www.example.edu переадресовується на example.edu з відповідною затримкою. У цьому випадку TTFB становить 1,27 секунди. Перенаправлення не www. версії до www. наведено графік водоспаду, показаний на малюнку 2.

Рисунок 2: Графік водоспаду, що показує завантаження однієї домашньої сторінки після перенаправлення

TTFB знизився до 0,63 після перенаправлення. Цей метод дозволяє уникнути багаторазових затримок, показаних на малюнку 1. Чим повільніше відповідь сервера, тим повільніше будуть результати з першою версією.

Висновок

Стандартизація авторитетної форми URL-адреси є найкращою практикою для оптимізації пошукових систем і продуктивності. Уникайте дублювання вмісту та затримок першого байта, канонізуючи URL-адреси.

Подальше читання

Скоротити URL-адреси за допомогою mod_rewrite

Ми дивимося за екрани в Yahoo і Webreference, щоб побачити, як використання коротких скорочених URL-адрес і mod_rewrite може заощадити місце для максимальної швидкості. Тег канонічного URL Moz.com показує, як використовувати новий канонічний тег url для пошукових систем. Перенаправлення 3XX Частина специфікації HTTP 1.1. SEO поради: канонізація URL Метт Каттс важить у канонізації URL-адрес. Перенаправлення URL-адрес З Вікіпедії.

Що таке канонізація URL-адрес?
Com/?