Оцінка просування сайту, оцінка вартості просування сайту, розрахунок вартості просування сайту, розрахувати вартість просування сайту

"Думаю, отже, існую" - говорив знаменитий Рене Декарт. Цим він хотів підкреслити важливість мислення для кожної людини. Мислення - це процес розумової діяльності, а будь-яка діяльність допомагає підтримувати працездатність задіяних систем.

Для сайту, такий діяльністю є постійна робота над ним: додавання нового текстового або мультимедійного матеріалу, робота з зовнішніми ресурсами для збільшення зовнішньої посилальної маси і так далі. У зв'язку з цим, у замовника часто виникає питання: чи адекватно проведена оцінка вартості просування сайту, обсяг необхідних робіт. Про те, наскільки вірно обрана оцінка просування сайту, чим займається команда оптимізаторів після закінчення основного етапу розкрутки сайту, ми поговоримо далі.

Розрахунок вартості просування сайту

Під час обговорення договору на просування сайту, один з принципових питань - необхідність технічної та інформаційної підтримки після досягнення потрібних позицій. З боку підрядника природним виглядає бажання працювати з замовником протягом тривалого періоду часу. Регулярні виплати обумовленого бюджету і гарантований обсяг робіт залучає всіх. Полярним виглядає природне бажання замовника виплатити одноразово певну суму і користуватися результатами інвестицій.

Проведена оцінка вартості просування сайту прозора на початкових етапах і спрямована на досягнення конкретного результату. Очікування майбутніх успіхів компенсує витрати в психологічному відношенні, але ситуація змінюється при досягненні поставлених цілей. Подальше фінансування потрібно значно менше, але його призначення вже не очевидно. Який потрібно обсяг роботи, яка його вартість і необхідна ритмічність? На ці питання необхідно відповідати найчастіше менеджеру проектів.

Оперативна оцінка просування сайту - можливість економії витрат

Позиції сайтів на сторінках пошукових систем регулярно змінюються, тому при аналізі доводиться працювати з усередненими показниками результатів видачі. Залежно від конкуренції з конкретним пошуковим запитам компаніями застосовується схема роботи, що дозволяє знизити витрати на просування. Її суть полягає в щільному моніторингу поточних позицій найближчих сайтів-конкурентів. Динаміка їх просування може бути визначальним фактором вибору тактики роботи з сайтом.

Такий вибірковий підхід став можливий завдяки настороженого відношенню до майданчиків, рейтинг якого вкрай динамічно збільшується. Виконувана пошуковими системами регулярна оцінка просування сайту при виникненні підозр може бути переглянута в бік зниження.

Аналізуючи поточну ситуацію можна запропонувати клієнтові тимчасово відмовитися від активних дій, перевівши проект в пасивний режим. При наявності гарантованого «запасу надійності» це не викличе ніяких негативних наслідків, а повторний розрахунок вартості просування сайту в сторону її зниження, викличе лише позитивні емоції у клієнта.

Чи можна самостійно розрахувати вартість просування сайту?

Для правильної відповіді на будь-яке питання важливо знати історію його виникнення. В даному випадку чітко переглядає фінансовий слід. Економити хочеться завжди, а для цього багатьом доводиться тримати руку на пульсі витратних статей. З цієї позиції варто відповідати на питання. Ціну на послуги диктує ринкові відносини замовника і виконавця. При цьому немає різниці, чи йде мова про взаємини замовник-виконавець або виконавець-підрядник. Звідси можна зробити висновок, що завищувати вартість робіт в спробі отримання надприбутку нікому не вигідно. Примарні перспективи заробітку розіб'ються об граніт жорстокої конкуренції.

У той же час розрахувати вартість просування сайту на основі собівартості робіт, що проводяться складно, зважаючи на велику кількість впливають критеріїв. Ось і виходить, що кожен орієнтується на середньоринкову вартість послуг, що надаються. Оцінка адекватності заявленої вартості відбувається найчастіше за підсумками роботи за певний період, допомагаючи зробити прогноз на подальше ціноутворення.

Як висновок можна зробити висновок про те, що бігати по бірж посилань, агентствам копірайтерів і блогам SEO-фахівців в пошуках чинників ціноутворення - заняття не з розряду корисних. Краще придивитися до відгуків в сторону вподобаного агентства і уважно прочитати договір.

Який потрібно обсяг роботи, яка його вартість і необхідна ритмічність?
Чи можна самостійно розрахувати вартість просування сайту?