Odnoklassniki Inviter - програма для просування акаунтів і груп в Одноклассниках

Odnoklassniki Invite r - потужна програма для просування акаунтів і груп в Одноклассниках. Її можна використовувати як для розкрутки акаунтів, так і для розкрутки груп. Програма проста у використанні, має тільки необхідні настройки, все паузи виставлені по дефолту підібрані шляхом тестування для того щоб ваші аккаунт не банили. Odnoklassniki Inviter може працювати цілодобово - так ваш аккаунт або група розкрутяться швидше за все.
Програма оновлена 07.01.2015 - додано розгадування капчі при вході, оновлений пошук людей в групі і доданий пошук людей за параметрами і інтересам.
Опис програми:
Odnoklassniki Inviter має необхідні настройки, які виставлені за замовчуванням - вам не треба проводити безліч тестів для визначення правильних пауз, вони вже заздалегідь підібрані. Програма має дуже легку авторизацію - вам треба вказати тільки ключ який ви отримаєте після покупки. Програма запам'ятовує всю введену інформацію що ще більше полегшує роботу з нею.
Odnoklassniki Inviter виконує 4 основні функції:
1. Збір користувачів. Програма збирає користувачів з груп подібної тематики. Групи для збору ви вказуєте самі. Зараз не можна зібрати всіх користувачів (обмеження сайту).
2. Пошук людей за параметрами. Програма збирає людей з пошуку за параметрами - країна, місто, вік, стать, онлайн і ключ (наприклад, макіяж, робота на дому і тд).
3. Додавання в друзі. Зібраних користувачів з груп можна додати в друзі. У ваших аккаунт не буде однакових друзів - в програмі це передбачено.
4. Запрошення в групи. Програма може запрошувати в одну або кілька ваших груп (але слід враховувати обмеження). Якщо друзі відхилять запрошення, то повторно запрошені вони не будуть - програма враховує всі запрошення.
Ви можете подивитися відеоогляд програми - збір з груп, додавання в друзі і запрошення в групи. На відео детально показано як працювати з програмою, після його перегляду у вас не виникне труднощів з її роботою.


Створення сайтів, установка php скриптів на хостинг, налаштування скриптів на хостингу.