Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Огляд безкоштовних програм, що автоматизують розмноження статей

 1. Для чого потрібна генерація текстів Отримання з єдиного тексту величезної кількості унікальних статей,...
 2. Далі проаналізуємо SEO Anchor Generator
 3. «Сінонімайка» 0.8.6 - ручний синонімайзер матеріалів
 4. Generating The Web
 5. Article Clone Easy
 6. Резюме огляду безкоштовного софта розмноження статей
 7. Online-сервіси для генерації тексту

Для чого потрібна генерація текстів

Отримання з єдиного тексту величезної кількості унікальних статей, схожих або близьких за змістом, називають розмноженням текстів Отримання з єдиного тексту величезної кількості унікальних статей, схожих або близьких за змістом, називають розмноженням текстів. Замінюючи в базисної статті слова або виразу на їх синоніми і поєднуючи різні варіанти їх поєднань, отримаєте необхідну кількість вихідного матеріалу для сітки сателітів.

З падінням цін на сервіси хостинг-провайдерів, з виникненням безкоштовних блогових майданчиків, можливо зробити один основний web-ресурс і групу інших, опорних (сателітів). З них ви можете посилатися на основний інтернет-сайт, таким чином удосконалюючи його місця в пошукових сервісах. Але подібна «сітка сателітів» так само має необхідність в унікальному матеріалі. Де ж брати значне число схожих і водночас унікальних статей? Завдання може вирішити генерація тексту.

Інший момент, коли розмноження текстів на практиці корисно, пов'язаний з анонсуванням публікації інтернет-проекту в відомих інтернет-сервісах. Припустимо, вам треба написати 10 анонсів на новеньку публікацію, яку ви розташували на інтернет-сайті. Цей десяток анонсів стане розташований на інших інтернет-ресурсах для отримання з них гіперпосилання і додаткових відвідувачів. Тільки в разі, якщо всі дані анонси виявляться унікальними по відношенню один до одного, корисну дію вийде куди вище. Знову ж допомагає генерація статей.

Унікальність матеріалів - найголовніша вимога пошуковими сервісами до кожного веб-сайту. Звичайно, певні ефективні веб-ресурси робляться з копипаста, але вони, швидше за все, виняток.

ANCHOR

Являє собою інтерактивне вікно з таб-контролом. На якому розміщуються 5 закладок. Генерація тексту (для заголовка online-сайту, опису або просто публікації) складається в покроковому заповненні необхідних полів.
Основна вкладка:
У це місце вносите свій текст зі змінними (тут: змінна в тексті - це об'єкт, що починається символом «*» і завершується »« (пропуском) або закінченням рядка).
Наступна вкладка:
Тут досить зручно привласнити змінним їх строкові значення. Значення записуються в верхньому полі і доповнюються в перелік значень натисканням на клавішу «+» або застосуванням комбінації Ctrl + Enter.
Третя вкладка:
У цьому місці ви маєте можливість побачити передбачувану довжину статей.
Крім того, зможете скоригувати опції:

 • Встановити кількість генеруються варіантів.
 • Додати перевірку і чистку дублів в переліку згенерованих заголовків.
 • Задати число знаків в генерованому тексті.

Додатково тут можливо записати, а в подальшому і відкрити проект з шаблоном.

Четверта вкладка:
Розмноження текстів на замовлену кількість різних варіантів. Значення в змінні підставляються безладним способом.

Остання вкладка:
Для коментарів і зауважень.

Резюме: є можливість задавати значення змінних. Це зручно.

Далі проаналізуємо SEO Anchor Generator

Програмний продукт позиціонується як генератор анкоров і описів сайтів, але з його допомогою виконують і розмноження статті Програмний продукт позиціонується як генератор анкоров і описів сайтів, але з його допомогою виконують і розмноження статті. Приємно, що автор безперервно проводить роботу над поліпшенням коду. І зараз з'явилася додатково безкоштовна online - версія з сінонімізатором і генератором. Вельми толково розписано як використовувати SEO Anchor Generator в документації до проекту.

Резюме: якісний софт, оптимально підходить для початківців і досвідчених копірайтерів. Багато налаштувань, дружній інтерфейс. Напружує велика кількість реклами.

«Сінонімайка» 0.8.6 - ручний синонімайзер матеріалів

Попалася не так давно під руку цікава програма для рерайтинга - «Сінонімайка». У коментарях до однієї із заміток на «МастерСлога» творець програми написав про її існування. Спочатку прецедент не викликав у мене будь-якого інтересу, і тільки потім, коли закачав її і запустив, здивувався: вельми цікаве рішення.

«Сінонімайка» виключно проста у використанні, але і одночасно ефективна. За великим рахунком - це комплект макросів і форм для Microsoft Word. Весь хід сінонімізаціі матеріалів виконується саме в такому масивному редакторі.

За заявами автора Word буде вдалим рішенням для рерайтинга. Мова йде, природно, про ручному методі обробки статей, який, як ви розумієте, постійно значно надійніше автоматичного рерайтинга.

Для того, щоб почати роботу з програмою, потрібно просто скопіювати в неї необхідний текст і привести в дію макрос «Сінонімайка». Інтерфейс підсвідомо дохідливий, у підказках описано призначення абсолютно всіх кнопок.
Первісна обробка змісту (постановка прогалин, зняття форматів);
Підсвічування слів, для яких в базі MS Word існують синоніми;
Висновок переліку синонімів для виділеного шматка тексту. Якщо слова не виділяти, стануть синоніми для слова або виразу, на якому поставлений курсор;
Підбір синоніма з переліку подвійним кліком. За умови бажання виконується автоматизований підбір великої літери. Підбір необхідної словоформи виробляє безпосередньо Word.
Підрахунок кількості знаків виділеного шматка тексту (з пропусками і без);
Допомога в перестановці пропозицій без втрати сенсу.
Програма абсолютно безкоштовна. А потреба в ній всякий автор встановлює для себе сам. Завантажте та спробуйте програму і з'ясуйте, згодиться вона вам.

Generating The Web

Вона безкоштовна, а от можливостей у неї набагато більше Вона безкоштовна, а от можливостей у неї набагато більше.
За допомогою Generating The Web можна здійснити всі основні питання для генерації тексту: перестановки, перебори, коригування ляпсусів в результатах, ліміти на число генеруються варіантів і т.п.

Крім цього програма може:

 • Робити перестановку з різними роздільниками.
 • Застосовувати змінні.
 • Записувати кінцеві результати як в один, так і в ряд файлів. Зберігаючи розмноження тексти в один файл, допускається вибирати різний відповідний розмежувач.
 • Програмний продукт може розставити посилання в статті.
 • Чималою перевагою програми стає здатність видалення клонів методом шинглів.

Резюме: одна з оптимальних безкоштовних програм, ефективно виконує розмноження статей.

Article Clone Easy

Абсолютно безкоштовна програма для автоматичної генерації статей і виготовлення з однією оригінальною публікації безлічі трохи менше хороших, але все ще оригінальних Абсолютно безкоштовна програма для автоматичної генерації статей і виготовлення з однією оригінальною публікації безлічі трохи менше хороших, але все ще оригінальних.
Основна характерна риса програми - вміння обробляти вкладені формули без ліміту в глибину, тобто нескінченно.
У неї є чотири головних екрану, на яких здійснюється процес генерації статей.
Вікно розробки шаблону: в общем-то все звично. Можна використовувати такі види виразів:

 • вибирається один з варіантів формули і підставляється в текст;
 • безладним способом змішуються варіанти в дужки;
 • збирається випадковий список з різних варіантів формули;

На екрані «Гіперпосилання» можна задати, які якорі стануть замінятися гіперпосиланнями.
Псевдолемматізація - при активації цієї галочки будуть обрубують закінчення у слів за встановленим трафаретом (наприклад, відкидаються ить, ать, -а, і т.д.)
Можливо додатково перевірити розмір виходить текстового файлу, кодувати відповідно до стандартів html (переклад рядки виконувати тегами <br />, наприклад), додати лічильник тексту і встановити ще кілька корисних властивостей.
Ну, і нарешті, закінчивши ставити «галочки», слід натиснути кнопочку «Розмножити» і після короткого очікування отримати певну кількість текстів.
Крім описаних 4-х вікон в програмі є ще й п'яте, на якому можливо порівняти (з установкою кроку шингли) один або безліч текстів. Після завершення порівняння додаток відображає результат - відсоток збігів.

Резюме огляду безкоштовного софта розмноження статей

З усіх випробуваних мною додатків, що виконують розмноження статей, програма Article Clone Easy здалася більш зручною, швидкою і комфортною в експлуатації. Деякі недоліки є, але не дивлячись на наявність власної програми для розмноження статей TextXpert , Я до сих пір використовую ACE. Наприклад, для контролю результатів перевірки файлів методом шинглів. Я для 100% впевненості перевіряю результати за двома програмами. Рекомендую всім.

Online-сервіси для генерації тексту

Застосування online-сервісів для розмноження статей - не дуже гарна ідея. Питання мають зв'язок з урізаним функціоналом подібних ресурсів, в результаті чого їх використання надзвичайно незручно. Застосовуйте online-сервіси за умови, коли вам потрібно згенерувати текст тільки один раз. Так вийде простіше і швидше, ніж встановлювати програму на свій персональний комп'ютер.

Само собою зрозуміло, додатково існують платні скрипти і програми для розмноження текстів. Цілком ймовірно, вони значно перевершують можливості безкоштовних програм, які виконують розмноження статей. Про них поговоримо іншим разом.

| На головну | Карта сайту | TextEpert Phoenix | Наші послуги | статті seo |

Де ж брати значне число схожих і водночас унікальних статей?