Огляд FindLaw: враховуючи наймання FindLaw? Прочитайте це спочатку ↓

 1. Які потенційні клієнти повинні знати про найм FindLaw для веб-дизайну, SEO та цифрового маркетингу...
 2. Більш гнучка угода про надання послуг компанії Juris Digital
 3. Робота з вашими провідними конкурентами
 4. Політика ексклюзивності Juris Digital
 5. Власність вмісту та веб-сайту
 6. Веб-сайт та право власності на сайти Juris Digital
 7. Наші первинні турботи про тактику та результати пошуку SEO
 8. Надмірне покладання на мережу сайтів директорій FindLaw для генерації лідерів
 9. Як наш підхід до досягнення результатів SEO відрізняється
 10. Відсутність наближення ключових слів і стратегії маркетингу вмісту
 11. Як ми досягаємо суттєвого відповідного органічного трафіку для наших клієнтів
 12. Подальше читання для розуміння нашого підходу до дослідження ключових слів та контент-маркетингу
 13. Будівництво посилань Vanilla, що не є достатнім для досягнення результатів у 2018 році
 14. Види посилань, які ми будуємо на Juris Digital
 15. Підсумок:
 16. Враховуючи FindLaw? Поговоримо спочатку

Які потенційні клієнти повинні знати про найм FindLaw для веб-дизайну, SEO та цифрового маркетингу

FindLaw залишається одним з найбільших провайдерів юридичної фірми SEO, веб-сайтів і цифрового маркетингу FindLaw залишається одним з найбільших провайдерів юридичної фірми SEO, веб-сайтів і цифрового маркетингу. На своєму сайті FindLaw стверджує, що має понад 17 тисяч невеликих клієнтів юридичних фірм.

Якщо ваша фірма в даний час - або коли-небудь була - на ринку для SEO або веб-маркетингу послуг, ймовірно, що ви зіткнулися з FindLaw.

У Juris Digital ми розмовляли з десятками минулих, поточних та перспективних клієнтів FindLaw. Між цими обговореннями і нашим великим конкурентним дослідженням на клієнтських сайтах FindLaw від імені наших власних клієнтів ми розуміємо плюси і мінуси роботи з FindLaw.

У цій публікації ми зробили все можливе, щоб надати корисний огляд маркетингових послуг FindLaw. Огляд розбитий на дві частини:

 1. Практичні побоювання щодо адміністративних процесів і вимог FindLaw;
 2. Проблеми, пов'язані з SEO та маркетинговими стратегіями та тактикою FindLaw.

Якщо ви є поточним клієнтом FindLaw, або ви плануєте наймати FindLaw, ця стаття для вас.

Відмова від відповідальності: FindLaw є одним з наших головних конкурентів, і тому ми не є неупередженим джерелом. Наша мета в цьому огляді FindLaw - заробити шанс показати вам, зокрема, чому ми є кращим вибором для того, щоб бути SEO та цифровим маркетинговим постачальником.

Практичні проблеми щодо роботи з FindLaw

Угода про погану службу FindLaw

Найбільш поширеною скаргою, яку ми чули про роботу з FindLaw, стосується її договір про надання послуг .

Зокрема, ми чуємо від клієнтів, що FindLaw майже завжди потребує 3-річного терміну , який майже неможливо вийти з ранніх термінів .

Знову і знову ми чули від клієнтів, які не задоволені послугами FindLaw та хочуть нового агентства, але лише через рік або 18 місяців через контракт з FindLaw.

Звичайно, FindLaw не може перешкодити вам взаємодіяти з іншим провайдером цифрового маркетингу, але немає нічого економічно ефективного щодо оплати двох різних компаній для виконання тієї самої роботи.

Якщо ви керуєте невеликою юридичною фірмою, ви розумієте важливість гнучкості. Можливо, вам буде зручно підписати 3-річну оренду вашого офісу, але 3-річне зобов'язання працювати з маркетинговим агентством без будь-яких законних шляхів дострокового припинення угоди?

Для багатьох малих і стартових юридичних фірм, це зобов'язання, якого вони просто не можуть дотримуватися.

Ось найважливіша річ, щоб зрозуміти про угоду про обслуговування FindLaw: FindLaw буде виконувати угоду, і вони не будуть соромитися, щоб судитися, якщо ви намагаєтеся піти рано.

Не чекайте будь-якої доброї волі або розуміння, якщо справи просто не працюють; FindLaw намагатиметься змусити вас сплачувати кожну останню суму, необхідну за угодою про надання послуг.

Більш гнучка угода про надання послуг компанії Juris Digital

У Juris Digital ми просимо наших клієнтів погодитися на зобов'язання на 12 місяців . Оскільки ми так сильно зосереджені на створенні нового бізнесу для наших клієнтів через органічні канали (наприклад, локальні SEO та контент-маркетинг), термін 12 місяців гарантує, що ці зусилля можуть повністю дати свої плоди до того, як клієнт прийме рішення.

Крім того, ми ставимося до наших клієнтів, як ми хочемо, щоб з нами ставилися. Хоча це рідко буває, що клієнти відмовляються скасовувати послуги до того, як їх 12-місячний термін закінчиться, якщо це коли-небудь, ми слухаємо клієнта для того, щоб прийти до угоди, яка є справедливою як для нашої компанії, так і для їх.

Робота з вашими провідними конкурентами

Ще однією з найбільш поширених скарг, які ми чуємо від клієнтів FindLaw, є те, що FindLaw працюватиме з їхніми провідними конкурентами.

Нещодавно ми заробили справу юридичної фірми з працевлаштування в Глендейл, штат Каліфорнія. Під час процесу продажу, нам знадобилося всього 2 хвилини, щоб побачити, що FindLaw була залучена щонайменше з 5 провідних місцевих конкурентів фірми.

Хоча ми не віримо, що неможливо досягти сильних результатів для декількох конкурентів на одному і тому ж місцевому ринку і практиці, ми віримо, що наші клієнти заслуговують на роботу з маркетинговим агентством, яке не одночасно працює з десяток конкуруючих фірм у своїх місто.

Політика ексклюзивності Juris Digital

У компанії Juris Digital ми обіцяємо нашим клієнтам:

До тих пір, поки ви працюєте з нами, ми ніколи не працюватимемо з конкуруючими юридичними фірмами на вашому місцевому ринку.

Це означає, що якщо ви вправі отримати травму в Х'юстоні, ми не будемо співпрацювати з іншими клієнтами, які хочуть отримати травму від Х'юстона.

Крім того, якщо ви звертаєтеся до нас, щоб отримати пропозицію про послуги, але ми не можемо працювати з вами через конфлікт з поточним клієнтом, ми з радістю попросимо вас довіреного, якісного юридичного провайдера, який не має такого конфлікту.

Власність вмісту та веб-сайту

Угода про надання послуг FindLaw унеможливлює збереження вмісту та веб-сайту, за який ви заплатили.

FindLaw створює свої веб-сайти на власній системі управління контентом, яка просто не може бути передана третій стороні, коли ви розлучаєтеся в майбутньому. Це означає, що, незалежно від вашого задоволення веб-сайтом FindLaw, "прийняття його з собою" не є можливим, оскільки ніхто не зможе редагувати та оновлювати вміст на сайті під час просування.

Як і термін і строгість сервісної угоди FindLaw, питання про фірмову систему, яку він використовує для створення та керування вашим веб-сайтом, можна підсумувати одним словом: негнучкість . Можливо, це не так велике занепокоєння для вашої фірми, як для інших, але для компанії, яка сповідує послуги для "малих юридичних фірм", здається дивним, що вони нададуть такі незначні цінності для надання клієнтам базового рівня рівень гнучкості.

Веб-сайт та право власності на сайти Juris Digital

У нас ви матимете повну власність над усіма цифровими активами, які ми виробляємо для вас під час нашої роботи. Це включає в себе всі публікації в блогах, статті, інфографіку, відео, зображення, малюнки та все інше, що опубліковано на вашому веб-сайті.

Крім того, ми створюємо всі сайти наших клієнтів на WordPress, що є найбільш часто використовуваною системою управління контентом у світі. Це гарантує, що, якщо ви коли-небудь вибираєте іншого постачальника цифрового маркетингу, ви зможете взяти з собою ваш веб-сайт і весь його вміст.

Наші первинні турботи про тактику та результати пошуку SEO

FINDLAW SEO CONCERN # 1 ...

Надмірне покладання на мережу сайтів директорій FindLaw для генерації лідерів

Однією з переваг роботи з FindLaw є те, що як веб-сайт і клієнт SEO, FindLaw додасть вас до своєї мережі юридичних фірм, що містять сайти, такі як:

 • Адвокати
 • SuperLawyers.com
 • LawInfo.com
 • Abogado.com

Перелік у цих каталогах вигідний двома способами:

 1. Вони надають цінні зворотні посилання та посилання, які допомагають вашому веб-сайту покращитися в Google і;
 2. Вони можуть генерувати напрямки перенаправлення, оскільки самі каталоги дуже добре ставляться в Google за відповідні ключові слова.

Оскільки FindLaw а) володіє та керує цими дуже потужними сайтами для генерації приводів, а тому, що б) додати нові клієнти до них дешево, FindLaw, здається, надмірно покладаються на них. А чому ні?

Якщо FindLaw може генерувати нові позиції для клієнтів, просто додавши свою інформацію до декількох юридичних довідників, які стимули вони повинні виконувати більш просунуті SEO та цифрові маркетингові заходи, такі як контент-маркетинг і вдосконалене будівництво посилань?

Я знаю, що ви думаєте: Так що? Якщо FindLaw може принести мені відповідні результати, то чому я піклуюся, як це робить?

У цьому полягає проблема: на сторінках каталогів є лише так багато точок. Не всі їхні клієнти можуть мати досить високу позицію на сторінках каталогів, щоб побачити послідовні позиції.

Так що ж робить FindLaw?

FindLaw чекає на вас (клієнта), щоб висловити занепокоєння з приводу кількості провідників, які ви отримуєте з Інтернету, а потім вони переносять вас у верхню частину списку в каталозі. Незмінно ви незабаром почнете отримувати додаткові запити. Після розміщення інший клієнт зробить ту ж саму скаргу, і FindLaw переведе цього клієнта у верхню частину списку, і ваші провідники знову скоротяться.

Зрозумійте, що це не випадкове твердження. Це те, про що мені особисто говорили більше півдюжини клієнтів FindLaw.

Як наш підхід до досягнення результатів SEO відрізняється

Ми віримо в інвестування в маркетингові ініціативи для наших клієнтів, які переживуть нас. Тобто, коли наші клієнти вирішують залишити нас (в середньому ~ 3,5 років після того, як починали з нас), вони вийдуть з веб-сайту, який продовжуватиме виробляти послідовні та цінні позиції.

Припустимо, що 90% вартості, яку FindLaw надає Вашій фірмі, є результатом Вашого розміщення на сайтах каталогу. Коли ви залишите FindLaw, ви втратите своє місце в цих каталогах. По суті, ви орендуєте веб-нерухомість, і як тільки ви припините оренду, ця нерухомість більше не буде вашою.

У компанії Juris Digital ми зосереджуємося на створенні імперії нерухомості онлайн для вас, яка триватиме довго після того, як ви припините нам плату.

FINDLAW SEO CONCERN # 2 ...

Відсутність наближення ключових слів і стратегії маркетингу вмісту

Для того, щоб юридичні фірми отримали максимальний вплив на своїх цільових клієнтів від органічного SEO, вони повинні публікувати вміст, оптимізований для ключових слів, які шукають їхні потенційні клієнти.

Дослідження ключових слів є абсолютно необхідним для успіху SEO. Без проведення стратегічних досліджень ключових слів, щоб визначити точні терміни, які ваші потенційні клієнти шукають у Google, всі ваші зусилля інших веб-сайтів будуть марними. Ви можете створити найдивовижніший веб-сайт і вміст, який можна собі уявити, але якщо за цим вмістом немає жодного стратегічного дослідження ключових слів, це не дасть вам результатів.

З мого досвіду аналізу веб-сайтів клієнтської програми FindLaw, одна константа, яку я бачу, є випадковими, неідентифікованими ключовими словами, що сигналізує про відсутність глянцевих маркетингових заходів. Це правда, що SEO потребує часу, і що деякі ключові слова є більш цінними, ніж інші, але повне відсутність значної органічної пошукового трафіку вказує на мене відсутність стратегічного дослідження ключових слів.

До нас нещодавно підійшов клієнт FindLaw - особиста травма та юридична фірма з компенсації заробітної плати в штаті Меріленд - хто хотів зрозуміти, як ми можемо покращити їх прибутковість. Коли я використовував свій улюблений інструмент SEO (Ahrefs.com) для аналізу продуктивності свого сайту, я був вражений відсутністю значущого трафіку:

com) для аналізу продуктивності свого сайту, я був вражений відсутністю значущого трафіку:

Майте на увазі, що FindLaw працює з цим клієнтом протягом * років *, а не місяців. Клієнт платить кілька тисяч доларів на місяць за послуги SEO та веб-маркетингу. Той факт, що їх загальний органічний трафік оцінюється цим інструментом SEO на рівні трохи більше $ 100, є відверто абсурдним, і це свідчить про повну відсутність стратегічного маркетингового дослідження змісту ключового слова.

Давайте розглянемо приклад.

На скріншоті нижче наведено нещодавню публікацію в блозі, яку опублікував FindLaw від імені відповідного клієнта:

На скріншоті нижче наведено нещодавню публікацію в блозі, яку опублікував FindLaw від імені відповідного клієнта:

Це повідомлення в блозі під назвою: Будьте безпечні під час водіння влітку . Він містить трохи менше 300 слів. Він не містить заголовків або зображень. Це просто чотири абзаци *, які не мають значення *. Це не дає дієвих або унікальних знань.

Тепер, я бачу, що є деякий обсяг пошуку навколо ключового слова [літні поради про водіння], але що? Навіть якщо цьому посту вдасться зайняти високу позицію для цього ключового слова (яке не буде, оскільки якість вмісту є незначною), яку мету вона призначить? Яким чином отримання трафіку від людей, які шукають [поради про водіння влітку], допомагає цій фірмі отримати більше клієнтів?

Відповідь: не буде . Цей тип послуг просто не виправдовує декілька тисяч доларів на місяць, що це коштує цій фірмі.

Як ми досягаємо суттєвого відповідного органічного трафіку для наших клієнтів

Як я вже згадував вище, в Juris Digital ми вважаємо дослідження ключових слів абсолютно основоположними для успіху наших клієнтів. А коли ефективне дослідження ключових слів поєднується з виключно корисним і добре оптимізованим вмістом, небо є межею з точки зору органічних результатів пошуку.

Порівняйте цифри для клієнта FindLaw вище з номерами для клієнта Juris Digital, який був з нами всього 8 місяців і хто прийшов використовувати без існуючого веб-сайту:

Порівняйте цифри для клієнта FindLaw вище з номерами для клієнта Juris Digital, який був з нами всього 8 місяців і хто прийшов використовувати без існуючого веб-сайту:

Поки ми маємо довгий шлях з цим клієнтом, ми змогли швидко отримати цінний органічний пошуковий трафік, опублікувавши високоякісний вміст на основі стратегічних досліджень ключових слів.

Подальше читання для розуміння нашого підходу до дослідження ключових слів та контент-маркетингу

FINDLAW SEO CONCERN # 3 ...

Будівництво посилань Vanilla, що не є достатнім для досягнення результатів у 2018 році

Можливість отримати велику кількість високоякісних зворотних посилань є абсолютно необхідною для ранжування вашого сайту високої конкурентоспроможності, цінних ключових слів. Крім того, чим конкурентоспроможнішою є галузь, тим більш важливими стають якісні зворотні посилання.

Якщо ви перебуваєте в конкурентній зоні, як особиста травма або кримінальний захист, ви не отримаєте далеко в SEO без інвестицій в розширене будівництво посилання.

З мого досвіду вивчення профілів посилань веб-сайтів клієнта FindLaw, я рідко бачив приклади зворотних посилань, отриманих за допомогою розширених кампаній. Швидше за все, посилання, які я найчастіше бачу, є результатом найпростішого, найдешевшого типу побудови посилань: подання каталогу .

Не помиліться, посилання на каталоги є важливим компонентом добре округленого, надійного профілю посилання. Але, практично в кожному випадку, вони не є адекватними для отримання високого рейтингу для великих ключових слів.

Ось я здогадуюсь, чому FindLaw не прагне створювати високоефективні зв'язки, використовуючи передові стратегії побудови посилання: Це дійсно важко, а це означає, що це дорого . Якою б не була причина, FindLaw, здається, ухиляється від введення адекватних інвестицій у свої продукти SEO, і його будівництво посилань не є винятком.

Види посилань, які ми будуємо на Juris Digital

Ми розуміємо, що побудова посилань - це те, що відрізняє хороші результати SEO від виключних результатів. Багато агентств SEO і провайдерів цифрового маркетингу ухиляються від будівлі посилання, оскільки це важко і дорого. Не ми.

Подання довідників, по суті, складають всю послугу побудови посилань FindLaw. Для нас подання каталогу - це те, з чого ми починаємо .

Ось деякі приклади посилань, які ми заробили для наших клієнтів останнім часом:

Підсумок:

На мій погляд, є чотири істотні недоліки для найму FindLaw як вашого SEO та постачальника цифрового маркетингу:

 • Угода про жорстке обслуговування: FindLaw має трирічні мінімальні терміни, і їхні контракти дуже важко розірвати. Ця відсутність гнучкості є загальною болючою точкою, яку ми чуємо від клієнтів FindLaw.
 • Працюючи на конкурс: На своєму сайті FindLaw стверджує, що має понад 17 тисяч малих клієнтів юридичних фірм. Це майже напевно, що один або декілька з цих клієнтів є вашими прямими конкурентами.
 • Власність сайту: FindLaw створює клієнтські веб-сайти на власній системі управління контентом, що означає, що як тільки ви їх залишите, ви не зможете взяти з собою свій веб-сайт.
 • Вміст cookie-cutter та SEO-сервіси: Вище я висловив свою стурбованість щодо SEO-послуг FindLaw, особливо критикуючи їх надмірну залежність від власних списків каталогів, їх недостатнього дослідження ключових слів та контент-маркетингу, а також їх основне побудова посилання. Ця критика дійсно потрапляє в серце мого аргументу проти FindLaw, який:

FindLaw - стара компанія з неймовірним розпізнаванням бренду. Вона має можливість підписувати нових клієнтів на основі своєї назви, а також зберігати старих клієнтів, застосовуючи жорсткі контракти, і використовуючи потужні юридичні каталоги, якими вона керує. На сьогоднішній день FindLaw мав нульовий стимул інвестувати в поліпшення якості своїх пропозицій SEO, і тому не має.

Враховуючи FindLaw? Поговоримо спочатку

Перед тим, як підписати пунктирну лінію FindLaw і зробити трирічні зобов'язання, ми сподіваємося, що ви дасте нам пояснити наше бачення розвитку вашої юридичної фірми.

Можливо, вам буде зручно підписати 3-річну оренду вашого офісу, але 3-річне зобов'язання працювати з маркетинговим агентством без будь-яких законних шляхів дострокового припинення угоди?
А чому ні?
Я знаю, що ви думаєте: Так що?
Так що ж робить FindLaw?
Тепер, я бачу, що є деякий обсяг пошуку навколо ключового слова [літні поради про водіння], але що?
Навіть якщо цьому посту вдасться зайняти високу позицію для цього ключового слова (яке не буде, оскільки якість вмісту є незначною), яку мету вона призначить?
Яким чином отримання трафіку від людей, які шукають [поради про водіння влітку], допомагає цій фірмі отримати більше клієнтів?
Враховуючи FindLaw?