Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Огляд хостера і доменного реєстратора Nic ru

 1. Реєстрація домену на Nic ru
 2. Як перевірити зареєстрований домен (або доступність домену для реєстрації)?
 3. Як визначити реєстратора?
 4. Зміна dns-серверів
 5. Плюси і мінуси хостинг-провайдера Nic.ru
 6. Відносно хостингу сервісом надаються такі послуги:
 7. ціни
 8. надійність
 9. Панель управління
 10. Час відгуку хостингу nic ru
 11. Загальні рекомендації при виборі реєстратора домену:

З 2002 року хостер веде свою діяльність, постійно розвиваючись. В даний час RU-Center представляє групу компаній, в яку входять інші хостери та реєстратори доменних імен. У свою чергу група компаній вхід в медіа холдинг РБК. Ru-Center відхопив більше 25% ринку послуг хостингу. У списку послуг можна знайти практично всі доступні на сьогоднішній момент опції для організації свого веб проекту.

У списку послуг можна знайти практично всі доступні на сьогоднішній момент опції для організації свого веб проекту

Хостинг-провайдер Nic.ru (RU-CENTER) надає послуги:

 • Реєстрація доменів та їх обслуговування
 • Хостинг
 • Пошта
 • аукціон доменів
 • паркінг доменів
 • Юридичні послуги, і багато іншого.

Панель у Nic.ru (RU-CENTER) власної розробки, підтримується установка багатьох CMS. Підтримка здійснюється по телефону і за допомогою електронної пошти, однак на сайті є відповіді практично на всі питання, які можуть виникнути при роботі, працює форум і є власна енциклопедія. Багато користувачів взагалі не звертаються в підтримку, так як в цьому не виникає ніякої необхідності.

Реєстрація домену на Nic ru

На сервісі доступні до реєстрації майже всі існуючі варіанти доменних зон. Також можна скористатися послугою преміальної реєстрації в нових доменних зонах і вибрати з них найкращий варіант (після періоду Landrush відкривається можливість реєстрації за стандартними цінами).

Період преміальної реєстрації (Landrush) - період реєстрації нових доменів за підвищеною ціною.

Як перевірити зареєстрований домен (або доступність домену для реєстрації)?

Самий стандартний варіант - сервіс Whois наприклад: http://nic.ru/whois/

Як визначити реєстратора?

Скористайтеся whois. В поле registrar дивіться запис * -REG-RIPN
По ній можна визначити реєстратора, порівнявши з полем nic-handle в офіційному списку реєстраторів.

Зміна dns-серверів

Зміна dns-серверів в реєстраційних відомостях домену на Nic.ru необхідно в разі використання сторонніх серверів. Наприклад безкоштовних проектів (xname.org та інші) або своїх власних (наприклад з налаштуванням bind на шлюзі інтернет).
Для зміна dns-серверів

 • встановлюємо ім'я нових dns-серверів для цільового домену (наприклад отримуємо їх в xname.org)
 • входимо на сайт Nic.ru зі своїм обліковим записом
 • відкриваємо вкладку Послуги / Мої домени / <ДОМЕН> і натискаємо Змінити DNS-сервери
 • вводимо нові dns-сервера, устнавліваются прапор Провести тестування DNS-серверів і натискаємо Зберегти зміни

ru зі своїм обліковим записом  відкриваємо вкладку Послуги / Мої домени / <ДОМЕН> і натискаємо Змінити DNS-сервери  вводимо нові dns-сервера, устнавліваются прапор Провести тестування DNS-серверів і натискаємо Зберегти зміни

Після поновлення dns-зон (кілька годин) переадресація dns-імені на ip вказаний в нових dns-серверах стане доступною.

Домен повинен бути зареєстрований на ті дані, які Ви вказали при реєстрації - тобто на Ваше ім'я або Вашу компанію. В іншому випадку - вимагайте негайно виправити інформацію. Якщо Вам відмовляються допомогти - звертайтеся до акредитованого реєстратора (якщо купували через реселлера) або в Координаційний Центр (cctld.ru).

Плюси і мінуси хостинг-провайдера Nic.ru

+

 • висока надійність
 • Вибір місця розміщення з 3 дата-центрів
 • Велика кількість технічних параметрів

-

 • Висока вартість тарифів
 • Чи не приділяють достатньо уваги клієнтам
 • Складна в освоєнні панель управління

Найчастішими скаргами на хостинг є нестабільність роботи і погана служба підтримки.

Відносно хостингу сервісом надаються такі послуги:

CMS-хостинг - корисна фіча з оптимальними настройками хостингу під певну CMS:

ціни

Послуги хостера тарифікуються за простою цінової сітці з чотирма можливими варіантами. Однак потрібно враховувати, що деякі функції (наприклад управління DNS записами) вимагають підключення додаткових послуг. Для тестування якості хостингу надається 14 денний тестовий період. Оплату можна робити різними способами, включаючи електронні гроші.

У разі розірвання договору невикористовувані кошти повертаються в 10 денний термін безготівковим розрахунком.

надійність

Як один з найбільших гравців на ринку послуг хостингу Ru-Center має можливості організувати якісну роботу на технічних майданчиках, обладнаних у відповідності з усіма сучасними вимогами до дата-центрам.

Клієнти можуть вибирати місце розміщення своїх проектів. А для орагнізації зберігання персональних даних пропонуються спеціальні умови, що відповідають вимогам федерального закону №152.

Панель управління

Для управління послугами та хостингом використовується скрипт власної розробки хостера Для управління послугами та хостингом використовується скрипт власної розробки хостера. При цьому є можливість поділу рівня доступу за допомогою спеціального технічного пароля для залучення сторонніх фахівців до робіт над проектом.

Інтерфейс панелі управління має приємне дизайнерське рішення. Доступ до функцій простий і логічний. Освоїти процес обслуговування свого сайту зможе будь-який користувач протягом короткого проміжку часу.

Час відгуку хостингу nic ru

Час відгуку показує, наскільки швидко сервер відповідає на HTTP-запит клієнта (браузера користувача). Чим менше швидкість відгуку, тим краще. Вказане значення включає в себе час генерації тестової сторінки.

Загальні рекомендації при виборі реєстратора домену:

 • Вибирайте реєстратора, з яким можна довіряти, читайте відгуки.
 • Реєструйте тільки на фактичного власника домену (при втраті доступів або в інших непередбачених ситуаціях складно буде довести права на сайт).
 • Якщо реєструєте по акції - уважно ознайомтеся з умовами.
 • Обов'язково відправте скани документів (для доменів RU, РФ), навіть якщо домен реєструвався давно.
 • Через кілька годин після реєстрації перевірте whois - там повинні бути Ваші дані і статус VERIFIED (після перевірки документів, зазвичай від 1-го дня до місяця).
 • Після продовження домена (протягом 3-х діб) - переконайтеся у whois, що змінився термін реєстрації домену (поле paid-till: YYYY.MM.DD).
 • Ви обов'язково повинні отримати логін і пароль для управління своїм доменом.
 • У разі покупки домену у реселлера - Вам повинні дати логін і пароль від панелі управління доменом акредитованого реєстратора.
 • Обережніше використовуйте при реєстрації адреси електронної пошти, отримані у безкоштовних поштових сервісів - їх можуть відключити за неактивність і перехопити управління.
 • Використовуйте складні і комплексні паролі для доступу до панелі і поштою.
 • Не зберігайте паролі в поштових скриньках, які не зберігайте їх в браузерах і поштових програмах.
 • Не забувайте продовжувати реєстрацію доменів - в зоні RU це робиться раз на рік.
 • Щоб приховати свої дані - використовуйте Private Person і вказуйте індивідуальні контактні дані для домену (тільки для фіз.осіб). У цьому випадку Ви уникнете шахрайства, що використовує загальнодоступні дані whois - так як буде опублікована інформація: person: Private person; і не ту адресу і телефон, які Ви вказали при реєстрації домену, а контактні дані, спеціально призначені для загального доступу.
 • Якщо інтернет для Вас - серйозний бізнес - реєструйте домени на юридичну особу. .
 • Якщо стартап покликаний стати супер-прибутковим - зареєструйте домени в декількох зонах і з різними варіантами написання.
 • Не треба давати занадто багато свободи для створення фішингових сайтів і заробітку на «опечатали» відвідувачів.
 • Якщо Ви плануєте реєструвати десяток доменів - станьте партнером акредитованого реєстратора. Багато пропонують дуже вигідні ціни вже починаючи від 1000 рублів загальних витрат або спеціальні умови при масової реєстрації. Є і мінус - швидше за все доведеться оформляти паперовий договір.
 • Прочитайте Правила реєстрації доменних імен в домені RU і РФ - щоб терміни разделегірованія та інші умови не були для Вас сюрпризом. Зверніть увагу, що у деяких доменних зон є спеціальні умови.
 • Якщо у Вас «потенційно уразливий» сайт і у вас є побоювання викликати інтерес відповідних органів - скористайтеся загальними доменними зонами: COM, NET, ORG. Разделегіровать Ваш домен, або зняти з реєстрації буде проблематично.

Реєстратори доменів (загальна інформація)

Зареєструвати домен можна у акредитованих реєстраторів, або у їх партнерів - реселерів доменів. Список акредитованих реєстраторів опублікований на офіційному сайті Координаційного центру національного домена мережі Інтернет www.cctld.ru/ru/registrators
Найбільший реєстратор на цьому ринку Ru-Center (nic.ru) .
Реселери доменних імен є партнерами одного або більше акредитованих реєстраторів. Це хостинг-провайдери, дизайн-студії і спеціалізовані реселлери доменів. Причому це можуть бути як приватні особи, так і офіційні компанії. Реселери заробляють на різниці партнерських цін з цінами для споживача і можуть тільки приймати платежі і змінювати налаштування - змінити власника самі вони не можуть. Тобто фактично домен реєструється так само через акредитованого реєстратора.

ЗАРЕЄСТРУВАТИ СВІЙ ХОСТИНГ

Як визначити реєстратора?
Як перевірити зареєстрований домен (або доступність домену для реєстрації)?