Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Огляд плагіна WooCommerce SEO

  1. Швидкий огляд плагіна SEO WooCommerce
  2. Продемонструйте свої продукти на Twitter за допомогою картки продуктів
  3. Додайте до розмітки інформацію про бренд і виробника
  4. Оптимізуйте сухарі WooCommerce
  5. Оптимізуйте роботу панелі адміністрування
  6. Вердикт: Чи варто купувати?

WordPress SEO плагін від Yoast завжди був моїм плагіном, коли мова йде про пошукову оптимізацію. Я спробував всі альтернативи, але вони не змусили мене перейти. Тому що я використовую WordPress SEO на майже всіх моїх веб-сайтів, ви можете собі уявити моє хвилювання, коли Yoast оголосив Плагін SEO WooCommerce .

Це не великий плагін, але спеціально розроблений для підвищення сумісності між WooCommerce і WordPress SEO:

Ви можете побачити: вони не є шокуючими особливостями світу, але вони допоможуть вам отримати максимальну віддачу від вашого магазину WordPress. І, звичайно, коли ви купуєте його, він поставляється з роком підтримки та модернізації. Ми будемо впевнені, що ваш магазин буде оптимізований!

Коли я чув, що, я був трохи скептично ставився до того, чи повинен він бути платним (або навіть окремим) плагіном. Таким чином, я з нетерпінням чекав тестування плагіна і побачити своїми очима, якщо це коштує його ціну.

Швидкий огляд плагіна SEO WooCommerce

Плагін WooCommerce SEO в основному є додатковим плагіном для обох основних WooCommerce і WordPress SEO підключати. Це, очевидно, вимагає обох плагінів для функціонування, і він поставляється з ціною $ 49 (для однієї ліцензії сайту).

Якщо ви знайомі з плагіном SEO WordPress SEO, ви будете знати свій шлях навколо цього додатка відразу. Вона вводить нове підменю під головним пунктом меню SEO на панелі адміністрування, де він вводить одну сторінку нових налаштувань.

Ця нова сторінка налаштувань пропонує кілька корисних інструментів для покращення сторінок продукту. Ви можете вказати, які значення ви хотіли б показати в картках Twitter, налаштуйте деякі доповнення як до Schema.org, так і до розмітки OpenGraph і поліпшіть сухарі WooCommerce. І останнє, але не менш важливе, він також покращує екрани адміністрування WooCommerce і WordPress SEO. Обидві плагіни додають кілька стовпців до екранів редагування продукту, більшість з них буде приховано за умовчанням з цим плагіном розширення.

Продемонструйте свої продукти на Twitter за допомогою картки продуктів

Протягом деякого часу, Twitter дозволяє додавати свій вміст у так званому Карти Twitter . Один з підтримуваних типів - це Картка продукту . Ця картка продукту, очевидно, те, що ви хочете використовувати, коли ви запускаєте веб-магазин. З плагіном SEO WooCommerce, це легко налаштувати. Фактично, вона активується за замовчуванням.

Існує один параметр, за допомогою якого можна вказати, яка інформація відображається в картці Twitter. Ви можете вибрати два типи даних, які будуть відображатися на картці; ціна, рівень запасів, теги, категорії, класи доставки та розмір. Для деяких інтернет-магазинів це може мати сенс показати ціну, в той час як інші будуть в значній мірі зосереджені на розмірі та рівні запасів.

WordPress SEO плагін від Yoast завжди був моїм плагіном, коли мова йде про пошукову оптимізацію

Різниця між Twitter продуктовими картами на базі тільки WordPress SEO (ліворуч) і з додатками WooCommerce SEO додатком (справа).

Ви можете перевірити роботу картки (і подати заявку на затвердження вашого сайту, яка потрібна для показу карт) Сторінка перевірки картки Twitter .

Додайте до розмітки інформацію про бренд і виробника

OpenGraph і Schema.org є двома добре відомими стандартами для додавання додаткової інформації про сторінку, до розмітки сторінки. Зазвичай це не видно для середнього відвідувача, але їх використовують пошукові системи та інші інструменти. Наприклад, коли ви ділите посилання на Facebook, перегляд посилання на основі розмітки OpenGraph на цій сторінці.

Використовуючи плагін WooCommerce SEO, ви можете вказати, які атрибути повинні використовуватися для відображення інформації про бренд і виробника ваших продуктів. Ця інформація буде додана до розмітки Schema.org і OpenGraph на сторінці продукту на вашому сайті. Коли хтось поділяє цю сторінку продукту, наприклад, на Facebook, цю інформацію можна використовувати для відображення та покращення попереднього перегляду (що призведе до збільшення кількості кліків і, можливо, до більшої кількості продажів).

Оптимізуйте сухарі WooCommerce

Кінцеве налаштування інтерфейсу вашого інтернет-магазину - це той, який замінить сухарі WooCommerce на WordPress SEO. Виконавши це, ви отримаєте додаткові параметри над сухарями:

Суміші WordPress SEO мають трохи більше шансів бути підхопленими пошуковими системами, і ви можете налаштувати їх трохи більше.

Основна відмінність між сухарями, створеними компанією WooCommerce, та тими, які виконує WordPress SEO, можна знайти головним чином у налаштуваннях. Хоча WooCommerce досить прямо вперед з налаштуваннями, WordPress SEO пропонує більш докладно в тому, що ви хочете показати в сухарях, а що ні.

Оптимізуйте роботу панелі адміністрування

Якщо ви коли-небудь активували WordPress SEO і WooCommerce одночасно, ви знаєте, що деякі частини адміністративних панелей стають трохи заплутаними. Обидва плагіна хочуть додати багато інформації на деяких екранах.

Плагін WooCommerce SEO пропонує дві установки для виправлення цих проблем. На екрані "Усі продукти" на панелі адміністрування всі стовпці SEO WordPress можуть бути приховані, за винятком індикатора статусу SEO. Так я вручну налаштовую екран для пошуку в будь-якому випадку, так що це налаштування робить це ще простіше.

Різниця між стовпцями в панелі адміністрування - тільки з WordPress SEO (зверху) і з додатковим модулем WooCommerce SEO (знизу).

Останній варіант виправить порядок мета-вікон на екрані Редагування продукту. Без цієї опції, порядок мета-вікна WooCommerce 'Product Data' і мета-вікно WordPress SEO бореться за верхню позицію на цьому екрані. Ця опція робить їх поведінкою і відображаються прямо під одним іншим.

Вердикт: Чи варто купувати?

Як один з розробників плагіна WooCommerce, мені сподобалося переглядати цей плагін. Він додає великі, але невеликі можливості для поєднання плагінів WooCommerce і WordPress SEO. Якщо ви зробите свої гроші за допомогою інтернет-магазину WooCommerce, і ви хочете отримати можливість оптимізувати свій сайт трохи далі, це, безумовно, плагін, який ви повинні купити.

Вердикт: WooCommerce SEO - великий маленький плагін, який коштує $ 49. Ти можеш піти купити його на сайті Yoast , де є також ліцензії, доступні для використання на кількох веб-сайтах за дуже прийнятні ціни.

PS: Я можу зрозуміти, чому деякі люди можуть подумати, що ці особливості повинні бути в плагіні SEO WordPress і що цей плагін на додаток тільки для заробляння грошей. Це не просто заробляти гроші. Я написав про це зберігаючи ваші плагіни WordPress прості у використанні та розширенні раніше, що також стосується цієї ситуації.

PS2: Так, цей пост містить партнерські посилання на додатковий модуль WooCommerce SEO. Якщо ви купуєте плагін через одну з моїх посилань, я отримую невелику комісійну винагороду. Я не отримав зарплату, щоб опублікувати цей огляд. Огляд відображає мою чесну думку про плагін і не впливає на цю партнерську угоду.

Вердикт: Чи варто купувати?