Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

On-Site SEO підручник - все, що потрібно знати

  1. Що таке SEO?
  2. Чому SEO так важливо?
  3. Найбільша проблема SEO - час і вартість
  4. Як покращити продуктивність за допомогою SEO?
  5. Що це означає з точки зору SEO?
  6. ТЕХНІЧНІ SEO
  7. Висновок

Ми збираємося зануритися в нескінченний світ пошукової оптимізації. У цьому посібнику ми постараємося перевершити все, що є актуальним і важливим у SEO.

Що таке SEO?

На думку Моза - «Пошукова оптимізація (SEO) - це практика збільшення кількості і якості трафіку на ваш сайт за допомогою органічних результатів пошуку».
https://moz.com/learn/seo/what-is-seo

Я думаю, що визначення SEO робить багато вводить нас в оману щодо важливості SEO.

Тому що, якщо я дивлюся на маркетинг з високого рівня, я можу подумати, що SEO так само, як інші канали, такі як соціальні медіа, електронна пошта, реклама, реферали та багато іншого. Однак це не стосується пошукової оптимізації.

Чому SEO так важливо?

Простий Простий.

Google є найбільшим і найкращим джерелом трафіку в світі. Ще. Після буму соціальних медіа люди довіряють Google більше, ніж вони довіряють Facebook або Twitter. Набагато більше

https://www https://www.theatlas.com/charts/Hy2MrdbjZ

І все, що було раніше, було опубліковано, що Facebook використовував незаконно дані про користувачів.

https://www.theguardian.com/technology/2018/mar/24/facebook-week-of-shame-data-breach-observer-revelations-zuckerberg-silence

Але Facebook тут не зосереджується.

Справа в тому, щоб відобразити важливість SEO як джерела трафіку для будь-якого бізнесу. Факт полягає в тому, що органічний пошук є найбільшим і найбільш корисним каналом трафіку з усіх.

Далеко.

Найбільша проблема SEO - час і вартість

Я чую, що багато постачальників послуг і професіоналів кажуть, що ми не повинні вкладати кошти в SEO, тому що знадобиться кілька місяців після місяців напруженої роботи, поки не будуть отримані фактичні результати.

І вони в порядку.

Ви можете працювати багато місяців, і досі не бачите результатів. Жоден бізнес не хоче інвестувати гроші, талант і наполегливу роботу на канал, який не приносить доходів.

Проблема, в більшості випадків, трафік пошукової системи не є розкішшю, це необхідність.
Конкуренція важка у всіх вертикалях, всі намагаються виділитися. Є занадто багато вмісту, ніж потенційні клієнти можуть реально споживати.

Сьогодні, якщо ви дійсно хочете конкурувати в Інтернеті, ви повинні застосувати принаймні деякі практики SEO.
Ти мусиш.

Як ми говорили раніше, SEO - це практика, яка спрямована на підвищення продуктивності та видимості в пошукових системах.

Як покращити продуктивність за допомогою SEO?

По-перше, ми повинні розуміти, що шукають пошукові системи і працювати відповідно.

Попереднє правило - НІЧИЙ ЧАСТИНА
Не так давно, SEO була розділена на дві категорії - Біла капелюх і Чорна капелюх, коли чорні капелюхи були більш пов'язані з веб-майстрами, намагаючись обдурити алгоритм пошуку, щоб переоцінити свою пошукову властивість.

Протягом багатьох років, практики чорного капелюха допомагали брендам маніпулювати пошуковими системами і швидко отримувати хороші результати.

Ті дні закінчилися ...

Чорна капелюх seo почалася з розуміння того, що пошукові алгоритми шукають і як показати їм саме це.

Я не кажу, що ніяких практик у чорній капелюсі більше немає. Але з часом пошукові системи розвивалися і набагато краще сьогодні виявляють все більше і більше дій з Blackhat.

Пошукова система занадто розумна і все краще стає все краще.

Ви можете отримати результати за допомогою практики Black hat напевно. Але як тільки ви потрапите, і це лише манера часу, поки ви не отримаєте результати будуть руйнівними з точки зору видимості пошуку. Ви не хочете бути там, так що якщо ви запитаєте мене, не йдіть туди.

Чорна Шапка - мертві хлопці.

Що це означає з точки зору SEO?

Це означає, що тепер потрібно робити SEO по-справжньому.
Ви більше не можете підробити. Це все про те, щоб зробити це по-справжньому. Справжній зміст, автентичність і якість це те, що вам потрібно.

Немає ярлика, який перенесе ваш сайт на перше місце на конкурентному ринку без серйозної роботи.

Таким чином, кожен, хто робить SEO, повинен розуміти, що він дійсно вимагає робити все, що хочеться, і немає сенсу намагатися скоротити свій шлях за допомогою SEO.

Тепер, коли ми розуміємо, ми повинні розуміти, що ми повинні робити, щоб пошукові системи рангували наш сайт якомога вище.

Так що ж пошукові системи вважають фактором ранжирування?

Місія пошукових систем полягає в тому, щоб забезпечити найбільш релевантний результат спочатку кожному пошуковому запиту.

Багато статей показують його у списку, або макет контрольного списку. На мій погляд, ми повинні поглянути на це згори, намагаючись зрозуміти інтерес пошукової системи, допоможемо зрозуміти фактори ранжирування та визначити пріоритети між ними.

Яку пошукову систему потрібно побачити на веб-сайті, щоб визначити його високим?

1) Релевантність - відповідність запиту та вмісту на відповідному веб-сайті.

Подумайте про це, кожен результат має відповідати правильному пошуковому запиту?

Тому пошукові системи переглядають назву кожної сторінки, ключові слова, мета-опис і зміст веб-сайту. Його місія полягає в тому, щоб знайти кращу відповідь на кожен запит.

Крім того, пошукові системи переглядають alt теги і H мітки для цієї мети.

Крім того, розглядається кожна зворотна посилання, а також відображає зміст сторінки, на яку він посилається. Її здебільшого судять за повноваженнями зворотного зв'язку та текстом прив'язки.

Таким чином, ці показники - ключові слова, назви, опис, показники кліків і якість вмісту веб-сайту допомагають пошуковим системам визначати, чи є вміст певного веб-сайту відповідним для певного запиту.

2) Досвід користувача - тут пошукова система намагається забезпечити стандартний досвід для кожного результату. Наприклад, більшість результатів першої сторінки оптимізовані для мобільних пристроїв, з швидким часом завантаження https://neilpatel.com/blog/does-speed-impact-rankings/

За досвідом користувачів пошукові системи намагаються уникнути ситуації, коли перші результати не відповідають потребам, представленим у запиті.

Оскільки середній відвідувач чекає не більше 7 секунд для завантаження веб-сайту, повільні веб-сайти неефективні. Відповідно, Google зараз використовує швидкість сторінки в рейтингу результатів мобільного пошуку .

Мало того, що мобільна чуйність і дружність відіграють велику роль у сьогоднішніх рейтингах пошуку. Завдяки фокусу Google на мобільних пристроях, а також останніх оновленнях, мобільний перший не просто тренд. Це місія, де пошукові системи намагаються переконатися, що веб-сайти з високим рейтингом оптимізовані для мобільних пристроїв. Тут ви можете перевірити дружність мобільних пристроїв вашого веб-сайту - https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/

3) Надійність - оцінюється за унікальністю змісту, зворотного зв'язку, авторитету домену та багато іншого.

Тут в основному йде реальний рейтинг. Пошукові системи намагаються оцінити веб-сайти та дізнатися, чи можемо ми довіряти їх змісту. У цьому відношенні є кілька ключових показників:

Авторизація домену - показник, який намагається відобразити, наскільки можна довіряти певній сторінці або домену. Цей показник є іншим сигналом для пошукових систем, яким вони можуть довіряти зміст згаданого веб-сайту і відповідно класифікувати його.

Зворотні посилання - це багато аспектів. Взагалі зворотні посилання є доказом релевантності вмісту, оскільки інші веб-сайти посилаються на ваш вміст. Значення кожного посилання вимірюється за віком, повноваженнями домену, кореневим доменом і достовірністю веб-сайту, що посилається. Але пошукові системи дуже обережні. Ви не можете мати всі свої посилання на веб-сайтах із завищеними повноваженнями домену.
Чому?

У цьому є багато аспектів, наприклад, якірний текст і як вони вписуються разом. Якірні тексти (які визначають зворотні посилання) є доказом (сильний) до вмісту на відповідній сторінці. Якщо хтось посилається на сторінку та додає текст для опису посилання, швидше за все, він відображатиме вміст посилання.

Соціальні сигнали - відмінною ознакою унікальності та достовірності веб-сайту є соціальні сигнали, які відображають обсяг тяготи та залучення певного веб-сайту через відповідні соціальні профілі. Це не є прямим фактором ранжування, проте соціальні сигнали допомагають загальній продуктивності та розподілу контенту

Тому що це виглядає нереально. Це не виглядає автентичним, тому пошукові системи очікують побачити суміш посилань, а не виключно високих зворотних посилань домену.

Тут ви хочете бути обережними, не маючи всіх своїх якорів, використовуючи той самий точний якір. Чому? Знову ж таки, це виглядає неприродним, а пошукові системи шукають поведінки, які здаються неприродними.

4) Значення - Судячи з часу на сайті, показник відмов і коефіцієнти конверсій є чудовими сигналами, щоб дізнатися, чи надає певний веб-сайт реальну цінність для своїх відвідувачів.

Ми оцінюємо значення сторінки за такими показниками:
Показник відмов - якою швидкістю люди виходять з вашого сайту, не натискаючи нічого при відвідуванні вашого сайту.

Рейтинг конверсій - коли люди купують ваші продукти та послуги, це означає, що пошукові системи, які ви надали відповідне значення для запиту пошукача. І це все, що має значення.

Час на сайті - як довго відвідувачі перебувають на вашому сайті.

Тут є більше факторів, наприклад, повернення відвідувачів проти нових відвідувачів.

Чому?

Коли люди повертаються знову і знову на ваш сайт, і витрачати довгий час на вашому сайті це в основному сигнали для пошукових систем, що веб-сайт надають значення і має відношення до відвідувачів.

І ось у чому полягають пошукові системи.

ТЕХНІЧНІ SEO

Тут не закінчується. У кожному аспекті технічний SEO приходить і нагадує нам про одне важливе правило, яке все ще керує практикою SEO.

Ви повинні допомогти пошуковим системам легко і чітко дізнатися про те, про що ваш вміст і які ваші сторінки.

Необхідно переконатися, що дані є видимими та доступними для пошукових систем.

Для цього є багато шарів:

а) Роботи
Вона починається з файлу robots.txt - Robots.txt - це текстовий файл, який веб-майстри створюють для інструктування веб-роботів (як правило, роботів пошукової системи) про сканування сторінок на їхньому веб-сайті. https://neilpatel.com/blog/robots-txt/

b) Карта сайту
"Карта сайту - це файл, у якому можна перелічити веб-сторінки вашого сайту, щоб повідомити Google та інші пошукові системи про організацію вмісту вашого сайту. Пошукові веб-сканери, такі як Googlebot, читають цей файл для більш інтелектуального сканування вашого сайту. "
https://support.google.com/webmasters/answer/156184?hl=uk

c) Структурні дані
"Спосіб, у який видавці можуть висвітлювати вміст на своїх веб-сторінках, щоб допомогти пошуковим системам точно знати, на що стосуються певні слова, наприклад, оцінки або адреси продуктів".
https://searchengineland.com/library/search-engine-optimization/schema-dot-org

Ми можемо детальніше ознайомитися тут, але настійно рекомендую замість перегляду цих елементів краще зрозуміти структуровані дані для реальних - на основі структурованих даних - https://moz.com/blog/structured-data-for-seo-1

Висновок

В алгоритмі пошукових систем розглядаються сотні параметрів для визначення того, як класифікувати кожну сторінку для певного запиту. Практика SEO постійно розвивається, намагаючись грати відповідно до цих параметрів і розумно розставляти фактори.

Його зрозуміло, щоб побачити, скільки зусиль бере участь у спробі оптимізувати ваш сайт відповідно до передового досвіду SEO, і наскільки трудомістким і дорогим він може бути.
Однак, незважаючи на виклик і початкові витрати, кінцевий результат потрапляння на перші позиції стоїть. Великий час. Жоден інший джерело трафіку не має такої позиції, як Google та пошуковий трафік.

Так що продовжуйте оптимізувати час, що настає

Що таке SEO?
Чому SEO так важливо?
Що це означає з точки зору SEO?
Що таке SEO?
Чому SEO так важливо?
Як покращити продуктивність за допомогою SEO?
Що це означає з точки зору SEO?
Так що ж пошукові системи вважають фактором ранжирування?
Яку пошукову систему потрібно побачити на веб-сайті, щоб визначити його високим?
Подумайте про це, кожен результат має відповідати правильному пошуковому запиту?