Онлайн маркетинг Поради: Що таке SEO, SEM і SMM?

  1. Ось що вони означають, як вони відрізняються і що кожен може зробити для вашого бізнесу:
  2. Завантажте наш безкоштовний контрольний список SEO

Одне з найбільш частих запитань, які ми отримуємо від наших клієнтів - це різниця між SEO, SEM та SMM Одне з найбільш частих запитань, які ми отримуємо від наших клієнтів - це різниця між SEO, SEM та SMM. Хоча ці терміни стають все більш поширеними, більшість людей все ще не впевнені в тому, за що вони стоять.

Якщо ви хочете оновити зовнішній вигляд вашого сайту, підвищити рейтинг пошукових систем або почати розгалужуватися в маркетингу в соціальних мережах, щоб досягти нових клієнтів, ви зможете скористатися знанням про SEO, SEM і SMM.

Ось що вони означають, як вони відрізняються і що кожен може зробити для вашого бізнесу:

  • SEO . Пошукова оптимізація (SEO) - це серія тактик, спрямованих на підвищення видимості вашого веб-сайту в результатах пошуку - по суті, поліпшення ваших шансів знайти себе, коли пацієнти шукають лікування та послуги, які ви пропонуєте. Поєднання факторів на місці та поза межами сайту диктує, наскільки високо відображатиметься ваш сайт у результатах пошуку. Мета будь-якої SEO-кампанії полягає в тому, щоб привернути високоякісний трафік на ваш сайт, перевершити конкуренцію і перетворити нових пацієнтів.
  • Завантажте наш безкоштовний контрольний список SEO

  • SEM . Також відомий як оплата за клік (PPC), Маркетинг в пошукових системах (SEM) передбачає розміщення націлених оголошень у результатах пошукової системи користувача. На основі системи встановлення ставок ваші платні оголошення відображатимуться лише користувачам, які відповідають певним місцеположенням і демографічним критеріям. Оскільки ви платите лише тоді, коли відвідувачі натискають ваше оголошення, реклама SEM є однією з найефективніших маркетингових стратегій сьогоднішнього дня. Крім того, ціна пропозиції не базується виключно на ціні пропозиції, а також на релевантності оголошення, рейтингу кліків і копії оголошення.
  • SMM . Маркетинг у соціальних мережах (SMM) є важливим способом для медичної практики, щоб досягти своїх поточних, а також потенційних пацієнтів. Активна присутність у соціальних мережах стала безцінною частиною розширення вашого досяжності та встановлення довіри до Інтернету. Активні Facebook, Twitter і Google+ дозволяють створювати свою власну репутацію і бренд, встановлюючи відносини з пацієнтами і встановлюючи свою практику поза конкуренцією.

Якщо є інші терміни маркетингу в соціальних мережах, які ви хотіли б визначити чи писати, повідомте нам про це !

Занадто зайнятий для керування вашим блог та облікові записи соціальних медіа? Допоможіть консультаціям ЗМІ! Ми можемо планувати організовану та ефективну стратегію соціальних медіа, щоб зацікавити потенційних клієнтів у ваших службах! Зверніться до Представника ЗМІ дізнатися більше.

Опубліковано в: Facebook , Google , Google Місця на карті , Google+ , Інтернет-маркетинг , Онлайн-присутність , Маркетинг в пошукових системах , Пошукова оптимізація , SEM , SEO , SMM , Соціальні засоби комунікації , Рахунки соціальних медіа , Маркетинг у соціальних мережах , Соціальна мережа , Наявність веб-сторінок

Залишити відгук