Онлайн-сервіси зі стиснення зображень (PNG, JPG) - блог про інформаційні технології: софт, залізо, інтернет, послуги, поради

Подробиці Опубліковано 17.06.2013 16:30 Автор: Зорич Переглядів: 25008

Досвідчені веб-майстри знають, що менше розмір картинок, розміщених на сайті, тим швидше будуть завантажуватися сторінки. А, значить, користувач з низькошвидкісних інтернетом не покине ваш сайт, не дочекавшись завантаження сторінки. Швидкість сайту залежить від багатьох причин (тарифний план у хостера, швидкість провайдера у споживача і т.д.). У будь-якому випадку, чим менше "вага" сторінки, тим швидше завантаження. "Вага" стандартної сторінки зазвичай більше ніж на половину складається з "ваги" розміщених картинок.
Зображення перед тим, як поставити на сайт, потрібно зменшити. Можна це робити вручну в якомусь фоторедакторі (хоч Photoshop, хоч (Paint). А можна зробити простіше - згодувати приготовані картинки, фотографії та скріншоти спеціальним інтернет-сервісами та через кілька секунд отримати результат. У своїй роботі я користуюся двома сервісами: http : //tinypng.org/ (стиснення PNG) і http://kraken.io/ (JPG, GIF). Пару слів про цих сервісах.


http://tinypng.org/
Стискає тільки PNG. Одночасно можна завантажити не більше 20 зображень (кожне не більш 3 Мб). PNG завантажуються тільки методом drag'n'drop (вибираєте зображення і мишкою перетягніть на веб-сторінку сервісу). Потім залишається тільки завантажити зменшені PNG. Налаштувань зі стиснення немає, але стискає добре. Скріншоти в цілому стискаються на 60-70%. Спочатку скріншоти до цієї замітці займали 500 Кб. За допомогою цього сервісу вдалося стиснути їх до 170 Кб. Працює на всіх популярних браузерах (для настільних ПК і мобільних пристроїв).

http://kraken
http://kraken.io/
Стискає тільки JPG, GIF (статичні і анімовані) і PNG з альфа-каналами. Однак зроблені в GIMP файли PNG сервіс стискати відмовлявся. Працює на всіх браузерах, є плагіни для Chrome і Firefox. Завантажувати вихідні зображення можна методом "драгенддроп", через "аплоадер" (завантажувач) або з вказавши посилання. Можна вибрати два методи для оптимізації (без стиснення і стиснення з втратами). В першим випадку якість майже не зміниться, але і розмір теж. У другому випадку ми отримаємо більший виграш.

У другому випадку ми отримаємо більший виграш


Додати коментар