Оновлення які гальмують windows 7 x64. Після установки Windows він гальмує
- Після установки Windows 10 став гальмувати комп'ютер: можливі причини
- Чому новий комп'ютер з Windows 10 гальмує?
- Відключаємо непотрібні служби
- Відключаємо компоненти системи
- Встановлюємо розмір файлу підкачки
- Видаляємо непотрібні файли і дефрагментіруем вінчестер
- Відключаємо збійні поновлення
- Справа в віруси
- висновок
- Після установки Windows він гальмує?
- Основні причини, через що після інсталяції операційної системи Windows 7, гальмує комп'ютер
- Яке програмне забезпечення потрібно комп'ютера після установки Windows 7?
- Значне навантаження на обладнання комп'ютера
- Відсутня доступ до Інтернету
Дуже часто у новоявлених користувачів, які встановили десяту версію «Вінди», починають проявлятися проблеми, пов'язані з тим, що комп'ютер гальмує після поновлення до Windows 10, хоча зі старою системою у вигляді «сімки» або «вісімки» працював абсолютно нормально. Спробуємо розібратися в причинах такого явища, а також розглянемо кілька способів виправлення ситуації, що виникла.
Після установки Windows 10 став гальмувати комп'ютер: можливі причини
Отже, користувач справив апгрейд до «десятки». Після вдалої установки він тут же зауважив, що комп'ютер моторошно гальмує після поновлення до Windows 10. З чим це пов'язано?
Перша і сама банальна причина полягає тільки в тому, конфігурація комп'ютера або ноутбука просто відповідає лише мінімальним, а не рекомендованим вимогам самої системи, що й викликає сильне навантаження. Крім того, якщо встановлювалася 64-бітна версія, вона набагато «прожорливее» в плані системних ресурсів, ніж з 32-бітної архітектурою. Але і не це головне.
Серед основних причин того, що після поновлення до Windows 10 гальмує комп'ютер або ноутбук, називають такі:
- слабкий процесор;
- нестача оперативної пам'яті;
- величезну кількість включених непотрібних служб;
- занадто малий розмір файлу підкачки;
- фрагментований жорсткий диск;
- вплив вірусів.
Чому новий комп'ютер з Windows 10 гальмує?
Все це стосувалося поки що тільки оновлених систем. Але чому ж тоді нові ноутбуки та комп'ютерні термінали не хочуть працювати як належить? Та тільки тому, що в самій «десятці» включено стільки прихованих і нікому не потрібних процесів, служб і компонентів, що все це вкупі викликає занадто сильне навантаження на системні ресурси. Що найсумніше, така ситуація може проявлятися навіть на потужних машинах, які мають конфігурацію навіть вище мінімальної.
Відключаємо непотрібні служби
Перейдемо до практичної частини. Припустимо, у користувача виникла проблема, пов'язана з тим, що комп'ютер гальмує після поновлення до Windows 10. Як виправити таку ситуацію? Для цього можна застосувати кілька способів. Першим в списку стане відключення всіх невикористовуваних служб і процесів, які користувачеві, за великим рахунком, просто не потрібні.
Для того щоб уточнити, які саме процеси працюють у фоновому режимі, не обов'язково використовувати стандартний Диспетчер завдань. Звичайно, в ньому можна «вбити» деякі процеси, однак через певний проміжок часу вони мимоволі запустяться знову. Тому якщо користувач помічає, що комп'ютер гальмує після поновлення до Windows 10, для настройки потрібно використовувати параметри автозавантаження.
Доступ до них здійснюється за допомогою універсальної команди msconfig, що вводиться в меню «Виконати», яке, в свою чергу, викликається або з основного меню «Пуск», або простіше - поєднанням Win + R. Після входу в систему налаштувань потрібно вибрати вкладку автозавантаження і подивитися , скільки там всього включено. В принципі, якщо в системі встановлено штатний антивірус, залишити в автозавантаженні можна тільки його. Все інше дозволяється відключити (познімати галочки) без критичних наслідків для системи. Після всіх виконаних дій система повинна бути повністю перезавантажена. Ефект відчується відразу.
Відключаємо компоненти системи
Ще одна причина того, що комп'ютер гальмує після поновлення до Windows 10, - це працюючі, але не використовувані компоненти системи. Щоб було зрозуміліше: навіщо тримати запущеної службу друку, якщо у користувача немає принтера? Навіщо потрібен включений модуль Hyper-V, якщо установка і використання віртуальних машин не передбачається взагалі? І це далеко не все, що можна відключити.
Для відключення використовуємо розділ програм і компонентів, що викликається з меню правим кліком на кнопці «Пуск». В основному вікні налаштувань будуть вказані всі елементи. Вибираємо то, що не потрібно, і знімаємо з них мітки. Після цього, знову ж таки, потрібно перезавантаження.
Встановлюємо розмір файлу підкачки
Іноді буває і так, що комп'ютер гальмує після поновлення до Windows 10 ще й через занадто малого розміру файлу підкачки. Хоч і заявлено, що такого не буває, іноді при оновленні без форматування розділу «десятка» немов повторює настройки попередньої системи . У разі якщо раніше файл підкачки зазнавав змін, результатом і стане гальмування системи.
Для установки його розміру використовуємо розділ системи або властивості комп'ютера і додаткові налаштування, де вибирається меню швидкодії. Звичайно, можна задати в налаштуваннях визначення його розміру автоматично. Однак для оптимізації звертання до нього в разі нестачі оперативної пам'яті в якості розділу для його збереження краще вибрати не системний тому, а інший логічний диск з великим обсягом. В принципі, в такому випадку можна задати розмір файлу і вручну, однак встановлювати його потрібно, виходячи «оперативки». Наприклад, для 512 Мб розмір файлу максимум 2048 Мб, для 1024 Мб - 2048 Мб, для 4096 Мб - 1024 Мб, для оперативної пам'яті 8 Гб і вище файл підкачки можна не використовувати взагалі.
Видаляємо непотрібні файли і дефрагментіруем вінчестер
Ще один момент, пов'язаний з тим, що комп'ютер гальмує після поновлення до Windows 10, може полягати в тому, що файли минулої системи з вінчестера не були видалені і займають стільки місця, що для нормальної роботи «десятки» в плані звернення до диска простору, що залишилося замало. Збереження робиться тільки для того, щоб протягом 30 днів можна було повернутися на вихідну систему. Якщо цього робити не планується, файли краще видалити. А адже це іноді 25-30 Гб.
Ось тільки видалення слід проводити не вручну, а з використання засобу очищення диска, доступ до якого можна отримати через меню властивостей (правий клік на літері диска в Провіднику). Тут як раз і потрібно відзначити галочкою рядок, що вказує на файли резервної копії старої системи.
Нарешті, якщо зайти в розділ оптимізації дисків, слід використовувати спочатку аналіз, а потім дефрагментацію розділів. Це прискорить доступ до них при виклику найбільш часто використовуваних програм, додатків і файлів.
Відключаємо збійні поновлення
Іноді причина може бути пов'язана з некоректно встановлюються оновленнями самої системи. відключати автоматичне оновлення не рекомендується. Однак якщо така проблема все ж з'явилася, наслідки можуть бути і такими, що система взагалі відмовиться працювати.
В цьому випадку рекомендується видаляти їх по черзі з подальшою перезавантаженням, після чого дивитися на поведінку системи. Як тільки апдейт, який викликав збій, буде знайдений, його слід виключити зі списку (зробити недоступним), а потім задати пошук апдейтів в ручному режимі і оновити систему.
Справа в віруси
Ще одна проблема полягає в впливі вірусів, шкідливих програм або виконуваних кодів. Рішення тут очевидно: систему потрібно перевірити якимось потужним сканером. Але використовувати для цього або портативні версії антивірусних утиліт, або ті, що завантажуються до старту системи (загальна назва Rescue Disk).
висновок
Отже, вище розглянуті основні причини гальмування комп'ютерів після апдейта до «десятки». Природно, це далеко не все, що може викликати подібні явища (описати все просто неможливо). Зауважте, тут не розглядалися проблеми з візуальними ефектами , Індексація, геолокація, телеметрія, перезапис при виході зі сплячого режиму, ситуації з заміною процесорів або додаванням планок оперативної пам'яті, адже на ноутбуках зробити це досить складно. Зате саме системні способи в більшості випадків дозволяють не тільки позбутися від проблеми гальмування, але ще і налаштувати ПК на максимальну продуктивність.
У вас не сильно наворочений комп'ютер? 2 ядра 2 гіга і середня видеокарточка.
Після установки Windows він гальмує?
Треба шукати причини і позбавлятися від гальм.
У попередніх темах ми розглядали
Сьогодні я хочу звернути вашу увагу на Win Defender --- або по простому Захисник Windows.
Що ж таке Win Defender?
Іноді шкідливі і інші небажані програми, включаючи пакети програм rootkit, намагаються самостійно встановитися на комп'ютері. Це може статися при підключенні до Інтернету або при установці деяких програм з компакт-диска, DVD-диска або іншого носія. На комп'ютері це програмне забезпечення може запускатися негайно або несподівано. Автономний Захисник допоможе видалити складні для пошуку шкідливі і небажані програми за допомогою визначень, які розпізнають загрози. Визначення - це файли, які є енциклопедією потенційних програмних загроз. Оскільки нові загрози з'являються щодня, автономний Захисник повинен містити останні визначення. Завдяки файлів визначень автономний Захисник може визначати шкідливі і небажані програми і повідомляти вас про ризики.
Іншими словами це якийсь антивірус від Microsoft.
І ось саме він і вантажить наш процесор, тим самим приводячи систему в гальмо.
Якщо у вас встановлений вже, тоді давайте відключимо цей захисник Windows , Що б він не навантажував процесор.
Для цього нам треба зайти в служби.
Відкриваємо Панель управління ---> Адміністрування ---> Служби
Нерідко більшість людей, перевстановити Windows 7, після цього стикаються з проблемою значного уповільнення роботи комп'ютера. Причому знову встановлена операційна система гальмує таким чином, що призводить до повної відсутності можливості виконання будь-яких дій на комп'ютері. Далі розглянуті причини виникнення такої ситуації і наведені конкретні рекомендації, що потрібно зробити.
Основні причини, через що після інсталяції операційної системи Windows 7, гальмує комп'ютер
Після перевстановлення ОС часто значно збільшується завантаження комплектуючих комп'ютера і ресурсів, яких починає не вистачати і це гальмує роботу системи в цілому. Спостерігається також збільшення кількості звернень до вінчестера, трапляється, що має місце припинення роботи комп'ютера в глобальній мережі інтернет і т.д. У чому причини таких неполадок і як вона пов'язана з перевстановлення Windows 7?
По-перше, потрібно проаналізувати стан планок ОЗУ в системному блоці комп'ютера. Можливо, просто порушена надійність контакту ОЗУ з материнською платою.
По-друге, рекомендується виконати перевірку щільності установки всіх з'єднують шлейфів обладнання, що знаходиться всередині системного блоку комп'ютера. По-третє, очистити всі деталі від накопиченої на них пилу. В сукупності, всі ці дрібні деталі можуть бути причиною того, що система почала гальмувати.
Що стосується питання, чому гальмування почалося після пере установки Windows 7, то тут можлива помилкова інсталяція 64-bit, а не рідний 32-bit версії. Дана ситуація трапляється далеко не рідко. При цьому ПК може бути оснащений старими комплектуючими і просто починає гальмувати при невідповідності підвищеним вимогам після переустановлення 64-bit версії Windows 7. В цій ситуації користувачу рекомендується перейти на менш вимогливу до системних ресурсів 32-bit версію операційної системи .
Яке програмне забезпечення потрібно комп'ютера після установки Windows 7?
В основних випадках причиною гальмування є наявність не вже не відноситься до новітньої операційної системи.
Але якщо користувача не влаштовує великий розмір пам'яті, займаною даною базою, то можна скористатися програмою, що здійснює пошук драйверів, «Driver Booster». Дана програма виконує оновлення драйверів обладнання комп'ютера з офіційних сайтів їх виробників.
Однак в разі не працездатності інтернету на комп'ютері, описаний варіант не підійде.
Значне навантаження на обладнання комп'ютера
Причинами гальмування нерідко є збільшене навантаження на основні комплектуючі ПК, які призводять до негативних наслідків аж до зависання системи. Виявити, які саме завдання дають значну завантаження на оперативну пам'ять і процесор можливо в Windows 7 за допомогою «Диспетчера завдань». У новоствореному встановленої «сімці» зазвичай запускається безліч що не використовуються користувачем завдань, які гальмують систему.
Відкрити можна, натиснувши одночасно клавіші на клавіатурі «Ctrl», «Alt», «Del». З метою виявлення процесу, грузящего комп'ютер, потрібно клікнути мишкою на розділі процесів і, натиснувши на назву колонки, виконати сортування за ступенем завантаження.
Потім оптимізувати процес автозавантаження. Ввести «msconfig» в рядку «Виконати» і відключити непотрібне. Рекомендується не чіпати лише антивірусну програму.
Відсутня доступ до Інтернету
У разі користування мережею Wi-Fi необхідно перевірити її включення. Далі виконати аналіз параметрів протоколу TCP / IP (необхідно увійти в меню властивостей Інтернету). Часто проблема вирішується автоматичним отриманням IP-адреси і вимиканням проксі для локальних адрес.
10. З чим це пов'язано?Чому новий комп'ютер з Windows 10 гальмує?
Але чому ж тоді нові ноутбуки та комп'ютерні термінали не хочуть працювати як належить?
10. Як виправити таку ситуацію?
У вас не сильно наворочений комп'ютер?
Після установки Windows він гальмує?
Що ж таке Win Defender?
У чому причини таких неполадок і як вона пов'язана з перевстановлення Windows 7?
Яке програмне забезпечення потрібно комп'ютера після установки Windows 7?