Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

OnPage SEO Аудит з цією кричащою жабою підручник

 1. Як завантажити інструмент Screaming Frog
 2. Почніть відстежувати веб-сайт за допомогою Screaming Frog
 3. А тепер з усіма цими даними ... де я можу почати?
 4. Проаналізуйте кожен з ключових елементів SEO OnPage
 5. Ми продовжуємо навчальний посібник Screaming Frog
 6. Для завершення цього підручника Screaming Frog

Кричала жаба це настільна програма, яка може бути встановлена ​​на ПК, Mac або Linux. Її основна функція - відстежувати сайти, які ми замовляємо за всіма посиланнями. Це, безсумнівно, один з основних інструментів в арсеналі професійного SEO .

Щоб отримати передісторію, перш ніж продовжувати роботу з підручником Screaming Frog, ви повинні знати, як діє інструмент і чому це так цікаво виконати аудит або великий аналіз SEO OnPage будь-якого веб-сайту.

Кричуща жаба веде себе так само, як і Google , це павук, який ми випускаємо в Інтернеті, який ми хочемо (як правило, в HOME), і що слідує всім посиланням в Мережі до сканування всього сайту. Подорожуйте по всьому архітектура цієї мережі ,

Тільки це дуже цікаво, оскільки він показує всі сторінки Інтернету, які доступні для робота. Однак це не тільки робить, але й збирає велику кількість інформації з цього аналізованого веб-сайту.

Вона також представляє результати, отримані в дуже впорядкований і візуально досконалий спосіб. Вони розділені на різні вкладки з найважливішими елементами сайту OnPage , такими як: назва , мета опис , заголовки (h1, h2, h3 ...), і т.д. ... Він представляє нам дуже цінну інформацію і впорядковано. Що робить Screaming Frog ідеальним інструментом.

Як завантажити інструмент Screaming Frog

Перед прочитанням цього підручника Screaming Frog ви повинні отримати інструмент . Одне з його великих переваг полягає в тому, що воно безкоштовне . Краще сказав ... його безкоштовна версія дуже цікава і дозволяє аналізувати велику кількість сайтів (до 500 URL).

Якщо ви працюєте з великими проектами, ви можете створити список URL-адрес, які ви хочете проаналізувати, щоб ви могли працювати з аналізом за частинами. Хоча, якщо ви збираєтеся, як правило, аналізувати великі сайти, бажано використовувати преміальну ліцензію .

Щоб розпочати будь-який аудит SEO OnPage з Screaming Frog, ви повинні завантажити інструмент. Його можна завантажити безкоштовно тут:

http://www.screamingfrog.co.uk/seo-spider/

Кричала жаба  це настільна програма, яка може бути встановлена ​​на ПК, Mac або Linux

Знімок екрана Скачати Крикнута Жаба

Після його встановлення ви можете отримати доступ до робочого столу або безпосередньо шукати значок серед встановлених програм, коли це потрібно. Таким чином, ви знаєте, клацніть і продовжуйте читати цей підручник кричачої жаби.

Знімок екрана Крики жаби доступу

Почніть відстежувати веб-сайт за допомогою Screaming Frog

Після того, як ви завантажили його на комп'ютер, вам потрібно буде лише ввійти до програми, і ви побачите цей інтерфейс . Тепер завершіть свою пригоду в цьому навчальному посібнику Screaming Frog.

Тепер завершіть свою пригоду в цьому навчальному посібнику Screaming Frog

Знімок екрана Інтерфейс кричати жаби

Необхідно ввести URL-адресу, яку потрібно проаналізувати в павуку ("ввести URL-адресу павука"). Ви пишете кореневий домен у полі та натисніть "Пуск".

Знімок екрана Кричала жаба URL

У цей момент інструмент починає аналізувати кожну з URL-адрес, до яких він має доступ, і який він знаходить на цьому веб-сайті . Для невеликого або навіть середнього розміру це дуже швидкий процес, який не перевищує кількох хвилин. У верхньому правому куті є індикатор виконання, який повідомляє про те, що ви проаналізували.

Якщо ви хочете проаналізувати також субдомени, у вас є опція "Конфігурація / Spider / Basic", де потрібно активувати поле "Сканувати всі субдомени". Але майте на увазі, що є тільки 500 URls для аналізу у вільній версії, так що розгляньте себе, якщо краще зробити окремий аналіз.

А тепер з усіма цими даними ... де я можу почати?

Ви вже маєте всі дані, які Screaming Frog здатна витягти з веб-сайту, який ви аналізуєте. Тут ви можете почати фільтрувати всю цю інформацію. У цьому підручнику Screaming Frog ви дізнаєтеся, як інструмент структурований і які важливі дані можна взяти для підготовки звіту, завершити веб-аудит або просто покращити свій сайт на рівні SEO.

Одна з особливостей, що робить її надзвичайною, полягає в тому, що вона дуже проста у використанні, і його крива навчання дуже обмежена . Після того, як ви ввели URL-адресу і що Screaming Frog зробила свій аналіз, вся інформація міститься в межах декількох вкладок . Ім'я кожного з них чітко пояснює дані, які ви зможете спостерігати. І кожна з цих вкладок також має свої фільтри, щоб витягти ще більш точну інформацію, яка вам потрібна. У цьому підручнику Screaming Frog ми обговоримо найбільш цікаві!

Знімок екрана Вкладки в крик жаби

"Внутрішня" вкладка "Кричаща жаба"

У цій вкладці ви маєте в своєму розпорядженні всі URL-адреси аналізованого сайту. За допомогою інструмента фільтрації можна сегментувати тип URL-адреси, який потрібно відобразити. Наприклад, у випадку нижнього захоплення, ми хочемо лише виводити URL-адреси HTML (тобто внутрішні сторінки сайту).

Проте дуже цікаво проаналізувати, наприклад, ім'я зображень сайту і чи вони оптимізовані з точки зору їх назви.

Знімок екрана Внутрішній фільтр

Також у цьому списку URL-адрес, які ви пересуваєте праворуч з смугою прокручування, більше атрибутів, пов'язаних з кожною з URL-адрес, таких як:

 • Тип використовуваної мови програмування
 • Код, пов'язаний з URL-адресою та її поточною ситуацією (дуже важливо побачити помилки 3XX та 4XX).
 • Мітка "Назва" та її довжина (символами та пікселями).
 • Мітка "Мета-опис" та її довжина (символами та пікселями).
 • "Ключове слово" та його довжина (у символах та пікселях).
 • "H1 і H2 заголовок" і його довжина (в символах).
 • Розмір сторінки в бітах.
 • Кількість слів на сторінці.
 • Рівень глибини від HOME сторінки або елемента.
 • Кількість внутрішніх посилань і зовнішніх посилань на інші веб-сторінки.
 • Збирайте замовлення, надані роботам (якщо такі є).
 • Повідомляє, чи вказано позначку Canonical.

Ви також можете вибрати певну URL-адресу, а в нижній частині екрана Screaming Frog - дані узагальнені та представлені у вигляді списку. Ви можете детально проаналізувати їх більш наочно.

Ви можете детально проаналізувати їх більш наочно

Знімок екрана Конкретна URL-адреса

Як показано на скріншоті, в нижній частині екрана інструменту ми бачимо, що в папках є нове меню для інформації, яку ми отримуємо, коли ми вибрали певний URL з верхнього списку.

Знімок екрана Конкретна інформація URL, папки

У цьому новому меню для аналізу кожної URL-адреси можна побачити "посилання на кожну URL-адресу", а також "Якірний текст" кожного з них. Ми також маємо інформацію про зображення на цій сторінці зі своїм "текстом Alt." І уявлення про те, як цей URL буде виглядати в SERP.

Вкладка "Зовнішній" в Screaming Frog

У цій вкладці ми маємо доступ до всіх зовнішніх посилань, які ми маємо на аналізованому сайті. Мова йде про інформацію про вихідні посилання в Інтернеті. Знову ж таки, ми маємо ті ж параметри фільтрації, що й для внутрішнього аналізу. Ми маємо найбільш релевантну інформацію:

 • Тип використовуваної мови програмування
 • Код, пов'язаний з URL-адресою та її поточним статусом. Важливо перевірити, чи не вистачає роботів при виході з нашого веб-сайту.

Вкладка "Коди відповіді" в Screaming Frog

За допомогою цього підручника Screaming Frog ви дізнаєтеся, як переглянути код відповіді кожної URL-адреси. Ви можете побачити його на вкладці "Коди відповідей". На цей раз можливості фільтрації змінюються, і ви можете побачити фільтрувані URL-адреси відповідно до запропонованого вами коду відповіді.

Знімок екрана Коди відповідей

З кожного URL-адреси ви будете мати "статус коду", "тип коду" і "час відгуку" кожного з них.

Проаналізуйте кожен з ключових елементів SEO OnPage

У цьому підручнику Screaming Frog ми хочемо зосередитися на SEO. Після вкладки Screaming Frog ви можете проаналізувати найважливіші елементи SEO OnPage індивідуальним способом. Screaming Frog дозволяє збирати багато інформації автоматично, ключову інформацію для аналізу SEO OnPage будь-якої сторінки і таким чином завершити відмінний аналіз. Інструмент дозволяє аналізувати:

Інструмент дозволяє аналізувати:

Знімок екрана SEO onpage з криками жаби

Вкладка "Заголовок сторінки" Screaming Frog

У цій вкладці у вас є все, що пов'язано з "заголовками" кожного з URL-адрес сайту, який ви аналізуєте. У вашому розпорядженні є "титул", і його довжина. Впевнений, ви пам'ятаєте, що ця інформація у нас вже була в "Внутрішній вкладці", і це вірно, але в цій новій персоналізованій вкладці у нас є деякі надзвичайні параметри фільтрації .

Ми можемо фільтрувати за URL, які не мають "Title", ті, які його дублюють, ті, які перевищують 65 символів (Google не любить) або ті, які не досягають 30. Ми також можемо фільтрувати над тими, які ідентичні H1 , Давай ... ми можемо зробити ідеальну рентгенографію на цьому мета-тезі.

Знімок екрана Заголовки фільтрування

Вкладка " Мета опис" Screaming Frog

Так само, як і в тезі "Title", ця вкладка надає всю інформацію про теги "Meta Description" аналізованого сайту. Він збирає дані про його довжину, а також дозволяє нам дуже корисною фільтрацією, щоб побачити оптимізацію цього тегу.

Він збирає дані про його довжину, а також дозволяє нам дуже корисною фільтрацією, щоб побачити оптимізацію цього тегу

Знімок екрана Опис Фільтрація

Мітка "Опис" втратила цінність для SEO , швидше, вона не враховує для Google перед обличчям позиціонування. Проте, це той, що багато в чому забутий, оскільки одне - це не слугує позиції, а інше, що воно не має значення в особі користувачів. Пам'ятайте, що рейтинг кліків (CTR) - це значення, яке враховує компанія Google, і що рейтинг кліків (CTR) є вищим, чим краще мітка "мета опис".

Вкладка " Мета ключових слів" Screaming Frog

Так само, як і попередні дві вкладки, Screaming Frog захоплює Ключові слова і дає нам його довжину . В даний час ця етикетка зазвичай не використовується, оскільки дає багато зброї для змагань. Google вже знає, як визначити ключове слово, не повідомляючи його. У будь-якому випадку, якщо у вас є дані, ви можете побачити, які ключові слова використовуються в кожній URL-адресі.

Вкладка " H1 і H2" в Screaming Frog

Заголовки інші компоненти SEO OnPage більш важливі. Ви вже знаєте, що H1 має бути унікальним за URL та включати головне ключове слово. У цьому розділі ви знайдете інформацію про зміст H1 та H2 та їх довжину.

Вони також мають параметри фільтрування, тому ви можете бачити ці заголовки разом.

Вони також мають параметри фільтрування, тому ви можете бачити ці заголовки разом

Знімок екрана Фільтрація H1 і H2

Вкладка " Зображення" Screaming Frog

У цій вкладці ви будете мати всі зображення сайту. Можна перевірити ім'я файлу, вагу кожного зображення та формат його. Також можна перевірити "Alt Text".

Ми продовжуємо навчальний посібник Screaming Frog

Якщо ви продовжували читати цей підручник з кричущою жабою до цих рядків, ви вже зрозуміли брутальний потенціал цього інструменту. Що я пам'ятаю ... це безкоштовно!

Ми бачили, як вона встановлена і як представлені дані . Ви змогли перевірити, як він пропонує інформацію про кожну URL -адресу аналізованого веб-сайту (і його компонентів) і як він пропонує вам фундаментальні дані для аналізу SEO OnPage будь-якої сторінки.

Але ми досі не прокоментували нічого на правій стороні інтерфейсу, де є три цікаві вкладки. Прийшов час зробити це !!

Вкладка "Часи відповіді" в Screaming Frog

Screaming Frog не тільки показує дані вашої сторінки, але й обчислює час завантаження кожної з URL-адрес . Це час відгуку, що є ключем до SEO і класифікує ваші сторінки графічно на основі того, що вони приймають, щоб відповісти (в секундах).

Це час відгуку, що є ключем до SEO і класифікує ваші сторінки графічно на основі того, що вони приймають, щоб відповісти (в секундах)

Знімок екрана Відповіді Times

Вкладка "Загальний огляд" Screaming Frog

Ця вкладка оновлює графік на основі елементів, які ви аналізуєте, і в основному здійснює чисельний і відсотковий аналіз кожного з параметрів елемента, який ви аналізуєте. У вас є всі числові дані веб-аналізу, а також відповідно до якого елемента ви аналізуєте графік відповідно до змінних можливих фільтрованих.

За допомогою цього підручника Screaming Frog ви можете побачити, звідки проаналізований сайт може зазнати невдачі . Наприклад, якщо проаналізувати вкладку "Внутрішні", вона повертає числові значення типів внутрішніх URL-адрес та відповідного графіка. І графіка інтерактивна і показує вам список типів вибраних URL-адрес.

Знімок екрана Огляди відповідей

Вкладка "Структура сайту" вкладки Screaming Frog

Це ще одна з найбільш цікавих вкладок. Ми класифікуємо URL-адреси на основі кількості кліків, необхідних для їх досягнення . Тобто в залежності від рівня навігаційної глибини. Це робиться на Топ-20 URL-адрес сайту (для того, щоб зробити це у повному інтернеті потрібно перейти до версії Premium).

Це робиться на Топ-20 URL-адрес сайту (для того, щоб зробити це у повному інтернеті потрібно перейти до версії Premium)

Знімок екрана Структура сайту

Для завершення цього підручника Screaming Frog

Експортує дані

Можливо, одним з найважливіших варіантів цього інструменту є можливість експортувати всі ці дані . Ознайомлення з цими даними, як ми показали вам у цьому підручнику Screaming Frog, - це диво, але можливість експортувати їх, наприклад, до таблиць Excel, робить його чимось надзвичайним.

Знімок екрана Експортовані дані

Коли ви знаходитесь на будь-якій вкладці головної сторінки, ви можете експортувати ці дані . Після того, як ви експортували їх, ви зможете вивчити їх і виправити їх спокійно і перенести вдосконалені веб-аналізовані.

Конфігурація

У цьому підручнику Screaming Frog ми не вказали нічого про можливості попередньої конфігурації інструменту . В першу чергу не потрібно нічого налаштовувати, щоб отримані дані були відмінними. А по-друге, деякі з попередніх конфігурацій інструменту тільки для платної версії .

Є конфігурація, яка обов'язково вас зацікавить і дуже проста. Ми вже прокоментували, що ви можете проаналізувати весь сайт або серію конкретних URL-адрес. Щоб просто проаналізувати список URL-адрес, ви повинні змінити його в "Головне меню / Режим / Список".

Щоб просто проаналізувати список URL-адрес, ви повинні змінити його в Головне меню / Режим / Список

Знімок екрана Список URL-адрес

Найкраще, що ви аналізуєте ці параметри конфігурації та адаптуєте його до ваших конкретних потреб у кожному аналізі. Якщо ви зацікавлені, в це посилання у вас є всі опції для налаштування Screaming Frog відповідно до того, що вам потрібно.

Варіант оплати

Правда полягає в тому, що можливості безкоштовної версії дуже широкі, і факт створення списків URL-адрес дозволяє пропустити проблему, яка аналізує лише 500 URL-адрес. Ви можете створити список за розділами або категоріями вашої сторінки, і як тільки ви її отримаєте, вам доведеться лише заповнити її.

Але якщо ви працюєте зі сторінками з тисячами або десятками тисяч URL-адрес, таких як електронна комерція, ми рекомендуємо отримати Преміум-ліцензія , що дивно за чудову ціну за все, що він пропонує! Це підручник Screaming Frog допоможе вам почати використовувати його без сумніву!

Це підручник Screaming Frog допоможе вам почати використовувати його без сумніву

Кричуща жаба Premium License

Ми сподіваємося, що цей маленький підручник Screaming Frog був корисним для вас, і вам рекомендується встановити його і практикувати за допомогою інструменту. Ви побачите, що це дивно простий, ефективний і ефективний для SEO OnPage будь-якої сторінки (вашої або конкуренції) ...;) !!

І пам'ятайте, якщо це підручник Screaming Frog допомогло вам і вам буде цікаво ... розмістити його у своїх соціальних мережах !!

Пов'язані

Де я можу почати?
Де я можу почати?