Оптимізація фонду оплати праці

аналізу існуючого стану з виявленням недоліків в оплаті праці;  рівня мінімального бюджету фонду оплати праці з урахуванням ринку праці і конкурентів;  рентабельної системи оплати праці з урахуванням вкладу співробітників в дохід компанії;  конкурентного і достатнього для співробітників рівня заробітної плати;  максимально ефективної системи матеріальної мотивації

 • аналізу існуючого стану з виявленням недоліків в оплаті праці;
 • рівня мінімального бюджету фонду оплати праці з урахуванням ринку праці і конкурентів;
 • рентабельної системи оплати праці з урахуванням вкладу співробітників в дохід компанії;
 • конкурентного і достатнього для співробітників рівня заробітної плати;
 • максимально ефективної системи матеріальної мотивації.

аналізу існуючого стану з виявленням недоліків в оплаті праці;  рівня мінімального бюджету фонду оплати праці з урахуванням ринку праці і конкурентів;  рентабельної системи оплати праці з урахуванням вкладу співробітників в дохід компанії;  конкурентного і достатнього для співробітників рівня заробітної плати;  максимально ефективної системи матеріальної мотивації

 1. Індивідуальний підхід до кожного проекту, проблемам та шляхам їх вирішення.
 2. Націленість на вимірні в грошах результати від впровадження рішень.
 3. Гарантія досягнення обіцяних економічних показників.
 4. Орієнтація на людей і дозвіл їх труднощів в управлінні, роботі в компанії.
 5. Практичний досвід управління в провідних українських компаніях консультантів H-ART

Практичний досвід управління в провідних українських компаніях консультантів H-ART

Відвідування Вашого підприємства, спостереження, хронометраж, а також нормування, аналіз існуючих витрат на фонд оплати праці, розробка відповідних заходів, спрямованих на вдосконалення системи оплати праці, які посилюють лояльність і мотивацію співробітників.

Терміни проведення варіюються від 32 до 86 робочих днів в залежності від: розмірів підприємства; кількості співробітників; кількості, формату та оперативності надання інформації.

Дізнайтеся більше у наших консультантів!

+38 (044) 48-999-02
info@h-art.com.ua

Замовити

Кожне підприємство, будь то початківець бізнес, або досить успішна компанія, часто стикаються з проблемою браку грошей для оплати праці, відпусток і премій своїм співробітникам. Пов'язано це з відсутністю правильної оптимізації фонду праці. Грубо кажучи - гроші витрачаються без суворого контролю, через що кожна інвестиція в свій бізнес не приносить очікуваного прибутку.

Як вирішити цю проблему? Провести аналіз фонду оплати праці і зрозуміти, куди йдуть всі ваші кошти, чому вони не приносять бажаного результату.

Консалтингова компанія H - Art. com. ua пропонує свої послуги з проведення аналізу витрат при оплаті праці в Україні. Ми проведемо повний комплекс досліджень, які допоможуть:

· Виявити недоліки в оплаті праці у вашій компанії;

· Визначити рівень оптимального бюджету фонду оплати праці, необхідний вашому бізнесу;

· Вивчити рентабельність системи оплату праці, з огляду на вклади кожного співробітника в збільшенні прибутку компанії;

· Визначити конкурентний і необхідний рівень заробітної плати для ваших співробітників;

· Розробити систему матеріальної мотивації для ваших підлеглих, що значно збільшить їх продуктивність;

Чи варто проводити аналіз фонду оплати праці?

Не секрет, що велика частина підприємців в Україні навіть не замислюються про оптимізацію фонду оплати праці. Вони задоволені станом справ, навіть якщо інвестиції не окупають себе. У них таке мислення - «Мені вистачає, співробітники начебто задоволені - потерпимо, а завтра буде краще». Е слі так думати, то рано чи пізно ваш бізнес виявиться в досить неприємної ситуації. Наприклад, повна відсутність розвитку, величезні борги, сумна атмосфера в колективі.

Консалтингова компанія H - Art. com. ua, а також безліч фахівців в цій області запевняють, що аналіз фонду оплати праці проводити потрібно! Причому періодичність повинна бути не зовсім великий. Наприклад - 1-2 рази протягом 12 місяців.

Звернувшись в компанію H - Art, ви отримаєте не просто дослідження фонду оплати праці свого бізнесу, але також докладну стратегію подолання всіх неприємностей. Дотримуючись представленому планом, ваш бізнес буде розвиватися, дохід рости, а атмосфера в колективі буде дуже приємною.

Не дайте своєму бізнесу зникнути, зверніться в консалтингову компанію H-Art!

Як вирішити цю проблему?