Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Оптимізація конверсії - студія Просування бізнесу - ALFABOSS - комплексний інтернет маркетинг від створення до просування

 1. Що таке оптимізація швидкості конверсії?
 2. Фактори, що впливають на коефіцієнт конверсії
 3. показник відмов
 4. відсоток відмови
 5. Середній час на сайті
 6. Середні перегляди сторінок
 7. Переваги оптимізації швидкості конверсії
 8. Рішення на базі даних
 9. Кращі результати
 10. Додатковий дохід
 11. побиття
 12. забезпечене тестування
 13. більше ризику
 14. Дізнатися більше про відвідувачів
 15. І в закінченні скажу

Коли справа доходить до SEO-кампаній, деякі власники веб-сайтів, схоже, ігнорують перетворення, яке повинно бути основним завданням. На жаль, багато компаній пропустили одну фундаментальну передову практику SEO: оптимізацію швидкості конверсії.

Люди розміщують сайт електронної комерції для продажу продуктів, а блогер - для передплатників. Хоча приємно мати тисячі або навіть мільйони відвідувачів, конверсія пропонує більше переваг. У цій статті ми розглянемо практику оптимізації конверсії.

Що таке оптимізація швидкості конверсії?

CRO спрямована на підвищення ефективності веб-сайту для збільшення продажів з використанням того ж обсягу трафіку, який ви зараз генеруєте. За допомогою цієї практики ви оцінюєте воронку продажів свого веб-сайту, щоб ви могли визначити, як поліпшити свій веб-сайт, щоб підвищити і змусити людей підписатися на продукт або послугу.

У CRO ви придумали нову цільову сторінку для перевірки гіпотези. Звідти ви реалізуєте сторінку, на якій було створено найбільшу кількість конверсій.

Оптимізуючи коефіцієнт конверсії, призначена для користувача зворотний зв'язок і аналітика будуть розглянуті, щоб виявити потенційні перешкоди для конверсії на вашому веб-сайті та видалити їх. У традиційній конверсійної послідовності ваша мета - привернути увагу ваших клієнтів. При продажу товарів і послуг ви націлені на конвертацію.

Але що, якщо є перешкоди вздовж цієї воронки? Якщо віджет не працює, ви можете втратити можливість зв'язатися з вашими клієнтами.

CRO дозволяє досліджувати ваш сайт, щоб ви могли усунути будь-які перешкоди для конверсії. Оптимізація конверсії може вирішувати такі питання, як заповнення свинцевих форм або кинутих кошиків.

Фактори, що впливають на коефіцієнт конверсії

Коефіцієнт конверсії вашого сайту буде залежати від наступного:

показник відмов

Це відноситься до відсотку людей, які покидають ваш сайт після перегляду лише однієї сторінки. Високий показник відмов означає, що відвідувачі не знаходять те, що шукають, тому вам потрібно негайно виправити це.

відсоток відмови

Це відсоток людей, які йдуть після перегляду сторінки. Високий рівень виходу - це ще один червоний прапор, про який ви повинні знати.

Середній час на сайті

Це відноситься до того, як довго відвідувачі стирчать на вашому сайті. Високий показник відмов призводить до низького середнього часу, що означає, що відвідувачі не залишаються досить довго на вашому сайті.

Середні перегляди сторінок

APV - ще один показник взаємодії, який повідомляє кількість сторінок, які відвідувач переглядає перед від'їздом. Високий APV означає взаємодію, але також може означати відсутність ясності в вашій конверсійної послідовності.

Це лише деякі з показників, які мають значення, коли справа доходить до коефіцієнта конверсії. Веб-сайт з 5000 відвідувачами, але тільки 50 конверсій можуть або святкувати для цих унікальних відвідувачів, або зрозуміти, що вони можуть поліпшити їх конверсію, якщо вони хочуть оптимізувати. Ми в ALFA BOSS STUDIO SEO можемо допомогти вашому веб-сайту поліпшити коефіцієнт конверсії з нашим сервісом просування конверсійного аналізу.

Ми в ALFA BOSS STUDIO SEO можемо допомогти вашому веб-сайту поліпшити коефіцієнт конверсії з нашим сервісом просування конверсійного аналізу

Переваги оптимізації швидкості конверсії

Оптимізація швидкості конверсії пропонує широкі можливості для веб-сайтів:

Рішення на базі даних

У минулому вирішенні, пов'язані з веб-сайтом, ймовірно, були б засновані на висловлюваннях щодо кишки або «я думаю». CRO дозволяє тестувати ваші теорії і оцінювати результати. Було б легше повернутися до того, що працює, якщо ви віддаєте перевагу щось інше.

У CRO ви приймаєте рішення на основі даних і фактів, які ви зібрали, замість простого сприйняття. Ви можете виконувати A / B тести і аналізувати дані. В результаті ви можете приймати більш розумні і більш обгрунтовані рішення в майбутньому на основі даних, які у вас є.

Кращі результати

Оптимізація коефіцієнта конверсії дозволяє отримати значно кращі результати. Наприклад, якщо тести доводять, що зміна кольору кнопки дасть вам на 5% більше відвідувачів, швидше за все, ви зможете конвертувати цих відвідувачів при внесенні змін.

Додатковий дохід

Ще одна перевага, яке можна отримати від CRO, - це додаткові гроші, які ви можете зробити або отримати. CRO допоможе вам визначити невеликі вікна можливостей, які підвищать ваш рейтинг конверсій за кілька місяців. Будь-які зміни, які будуть реалізовані, хоча і здаються маленькими, можуть додати до потенційного додаткового доходу, який ви можете отримати, оптимізуючи.

Звичайно, ви не повинні очікувати отримання додаткового доходу відразу. Він прийде до вас з плином часу.

побиття

Оптимізація швидкості конверсії також може допомогти вам поліпшити рейтинг вашого пошуку. Залежно від того, що ви тестируете на своєму веб-сайті, ви можете визначити елементи, які поліпшать час, яке відвідувачі витрачають на вашу сторінку.

Це допоможе знизити показник відмов, який Google включає в свій рейтинг. Нижчі показники відмов можуть дати вам шанс перевищити конкуренцію.

Крім того, збільшення коефіцієнта конверсії може привести до збільшення трафіку веб-сайтів, участі в соціальних мережах і загальної популярності в Інтернеті. Ці фактори також можуть сприяти поліпшенню вашого рейтингу в пошукових системах. Чим більше ви тестируете і оптимізуєте коефіцієнт конверсії, тим краще буде ваш рейтинг в пошукових системах.

забезпечене тестування

До CRO тестування чогось на вашому сайті означало б реалізацію, перевірку результату і подальше його зміна. Більшість сучасних інструментів тестування A / B тепер надають можливості для безпечного тестування навіть без постійної реалізації, а також показують різні версії відвідувачам.

більше ризику

Іноді онлайн-маркетинг може включати ризик. З CRO ви можете ризикувати, тестувати і пробувати нові речі.

В даний час тестування A / B захищено і легко контролюється, тому воно не матиме ніякого шкідливого впливу на ваш сайт. Таким чином, перевірте все, що вам потрібно, не завдавши шкоди вашому відвідувачеві і потенційному доходу.

Дізнатися більше про відвідувачів

У міру впровадження CRO ви дізнаєтеся більше про своїх відвідувачів. Жодна група клієнтів не є однаковою, і тому тестує і експериментує те, що вважають за краще ваші відвідувачі. Завдяки оптимізації ви можете зрозуміти, що деякі клієнти віддадуть перевагу відразу зв'язатися з вами або, можливо, не захочуть. Коротше кажучи, оптимізація коефіцієнта конверсії дозволяє вам дізнатися переваги ваших відвідувачів.

І в закінченні скажу

Тепер, коли ви знаєте важливість оптимізації коефіцієнта конверсії, прийшов час подумати. Це не тільки підвищить рейтинг вашої пошукової системи, але і дасть вам додатковий дохід і зробить відвідувачів сайту щасливими.

Що таке оптимізація швидкості конверсії?
Що таке оптимізація швидкості конверсії?
Але що, якщо є перешкоди вздовж цієї воронки?