оптимізація логістики | BGLOGIST - транспортна логістика

Кількість інтернет-магазинів, що з'являються в мережі, з кожним роком збільшується. Однак не всім вдається знайти свою торгову нішу і зміцнитися на ринку. Причини сходження з дистанції бувають різні: брак інвестицій в рекламу і головний виконавчий директор-просування, неправильний вибір товарної номенклатури, демпінг цін з боку конкурентів і так далі. Але, мабуть, найбільша проблема полягає в погано організованою структурою доставки - як на стадії комиссионирования замовлень, так і безпосередньо транспортування посилок до місця призначення. Покупцеві сьогодні важливо не тільки стати володарем якісного унікального товару, а й отримати його на руки якомога швидше. Причому незалежно від того живе він в Москві або маленькому місті на Далекому Сході - вимоги до облуговування пред'являються однакові.
Кількість інтернет-магазинів, що з'являються в мережі, з кожним роком збільшується

комиссионирование замовлень

Оптимізувати систему логістики допомагають професійні агрегатори - компанії, що беруть на себе весь комплекс операцій: від підготовки бандеролей до відправки до відстеження їх в процесі доставки. Наочним прикладом такого аутсорсингу є сервіс Шіптор. В єдиному договорі про співпрацю передбачено виконання наступних послуг: паркан продукції, зберігання і комиссионирование замовлень на своєму складі, пошук втрачених відправлень і повернення товарів, надання митної підтримки при міжнародних перевезеннях. Також агрегатор може здійснювати прийом посилок безпосередньо від постачальників, оскільки не у кожного інтернет-маркету є можливість складування продуктів на власних площах.

На додаток до комиссионирование замовлень фахівці сервісу Шіптор можуть формувати промо-набори, виконувати переупаковку і вкладення рекламної продукції (календарі, блокноти, листівки), стікеровать і маркувати посилки. Вибір на користь тієї чи іншої кур'єрської служби обумовлюється рядом факторів: діючими тарифами, велику відстань до пункту призначення, габаритами бандеролі і так далі. При необхідності може підключатися і Пошта Росії, з якою агрегатор працює на пріоритетній основі. Статус федерального клієнта дозволяє обслуговуватися в закритих відділеннях зв'язку, що значно економить час і скорочує термін доставки замовлень. Форма оплати - накладений платіж. Ознайомитися з механізмом функціонування компанії Shiptor можна на її офіційному сайті.