Оптимізація пошукової системи (SEO)

 1. Послуги SEO
 2. 1. Аналіз сайту
 3. 2. Дослідження ключових слів
 4. 3. Оптимізація на сторінці
 5. 4. Будівництво посилання / оптимізація за межами сторінки
 6. 5. SEO впровадження / SEO кваліфікація
 7. 6. Моніторинг та контроль успішності
 8. 7. Підтримка SEO

Професійна пошукова оптимізація для кращого рейтингу в пошукових системах. Ми оптимізуємо ваш веб-сайт відповідно до рекомендацій щодо оптимізації пошукових систем.

Посилання SEO Пошукова оптимізація з цілями:
Посилання SEO Пошукова оптимізація з цілями:

 • значно покращити продуктивність вашого веб-сайту
 • генерувати більш кваліфіковані контакти
 • охопити більше потенційних клієнтів
 • Збільшіть продажі

Методи пошукової оптимізації, використовувані Link SEO, є 100% прозорими.

"За останні кілька тижнів я старанно працюю на своєму веб-сайті та відкритості, і завдяки вашим порадам семінар Сьогодні я вперше опинився на першій сторінці пошуку Google. "

Аніела Хорнтріх, www.nelka.net

Послуги SEO

Пошукова оптимізація це не короткострокова міра, а постійний процес. Він завжди починає з аналізу сайту. Потім після консультацій з клієнтом випливає визначення стратегічних цілей і планування їх досягнення.

1. Аналіз сайту

Основою для успішної пошукової оптимізації є фактичний аналіз веб-сайту:

 • назва
 • <head> область вкл. Мета-дані
 • Зміст веб-сайту
  • пропозиції щодо оптимізації
  • пропозиції розширювальні
 • Посилання на веб-сайт
 • Перевірка дійсності HTML (неправильно запрограмовані веб-сайти можуть викликати повідомлення про помилки в пошукових системах та / або не індексовані правильно)

2. Дослідження ключових слів

Посилання SEO досліджень, у консультації з вами, що стосується вас Ключові слова (Пошук термінів) і дає рекомендації для використання цих ключових слів на веб-сайті в сенсі пошукової оптимізації.

3. Оптимізація на сторінці

На основі фактичного аналізу, за узгодженням з замовником, Оптимізація на сторінці , Оптимізація на сторінці включає технічні та редакційні заходи на сайті z. Наприклад, збільшення щільності ключових слів (поява відповідних ключових слів) на сайті. Метадані та зміст веб-сайту будуть переглянуті відповідно до стратегічного планування та обраних ключових слів.

4. Будівництво посилання / оптимізація за межами сторінки

Зв'язок веб-сайту дуже важливий для пошукової оптимізації, оскільки оцінка сайту пошуковими системами і, відповідно, перерахування в значній мірі на оцінку активних посилань / зворотних посилань, які посилаються на веб-сайт. Як частина Оптимізація за межами сторінки зроблено:

 • Пропозиції щодо оптимізації та розширення для органічних посилання будівля м З партнерами, блогами, форумами та порталами
 • Аналіз можливостей інтеграції Росії Маркетинг у соціальних мережах

5. SEO впровадження / SEO кваліфікація

Ми пропонуємо реалізацію пошукової оптимізації, але ви також можете вибрати реалізацію у вашому домі та з партнерами. Ми раді кваліфікувати Ваших працівників індивідуально SEO семінари таким чином, щоб поточна оптимізація пошукових систем була значною мірою прийнята вашими редакторами.

6. Моніторинг та контроль успішності

В певний час, який буде визначено, оцінку успіху ( моніторинг ) здійснюється пошукова оптимізація. Частиною моніторингу є перегляд заходів, вживаних в контексті пошукової оптимізації, та координація подальшої процедури в контексті стратегічної пошукової оптимізації.

7. Підтримка SEO

Пошукова оптимізація - це процес. Залежно від дизайну та своєчасності сайту рекомендується оптимізувати сайт знову і знову для пошукових систем. Посилання SEO пропонує Вам Моніторинг та підтримка SEO протягом більш тривалого періоду часу. Будь ласка, повідомте про можливості.