Оптимізація розкрою профілів, тобто "кому потрібна проблема"?


13/10/2011

Існує багато міфів, що стосуються оптимізації розкрою. Найчастіше на питання: «оптимізуєте Ви розкрій профілів?» - чуємо у відповідь: «Та Ви що, у мене дуже хороший пильщик ...». Чи замислюємося над тим, звідки настільки безмежна довіра до непогрішному пильщик?


1 2 3

ФОТО 2 з 3

Winkhaus. Програма WH OKNA. Оптимізація розкрою профілів

Оптимізація - що це таке? .
Існує багато значень оптимізації, однак, простіше кажучи, оптимізація - це визначення серед допустимих варіантів розв'язання проблеми кращого рішення, беручи до уваги критерій (показник) якості (напр. Витрати, прибуток, надійність). У разі виробництва вікон, оптимізація розкрою віконних профілів базується на такому пристосуванні (розміщенні відрізків профілю) розпиляних елементів з різних позицій доручення або навіть різних доручень, щоб відходи профілю з окремих відрізків були по можливості мінімальними, або наявні вже відходи змогли бути використані в майбутньому

Що говорить на користь впровадження оптимізації розкрою профілів? .
Під час, коли клієнти частіше, ніж будь-коли до цього часу, займаються пошуком все більш вигідних пропозицій, виробники вікон повинні задовольнити цінові вимоги ринку. Знижуючи в черговий раз ціну на вікна , Вони замислюються зі зростаючою тривогою, звідки на це взяти гроші. Одним з готових рішень, пропонованих фірмою Winkhaus , Є впровадження оптимізації розкрою профілів у виробника вікон. Легко визначити наочну користь від зменшення витрат на виробництво.

Витрати впровадження оптимізації.

Слід давати собі звіт в тому, що впровадження оптимізації, - це організаційний процес, на шляху якого зустрічаються різні бар'єри. По-перше, щоб оптимізація розкрою порізки профілю проходила успішно, слід придбати спеціальні стелажі, на яких складуються окремі віконні елементи. Стелажі повинні бути позначені, тобто кожен стелаж і кожна клітинка стелажа повинна мати свій опис (етикетку). Позначення стелажів і осередків необхідно для комплектації елементів одного вікна .

Як це зробити, використовуючи програму WH OKNA *.
Програма WH OKNA за розрахунком вікон професійним чином сприяє оптимізації порізки віконних профілів. У програмі доступні стандартні Схема стратегії оптимізації:

Мінімальні відходи (мається при цьому більше придатних обрізків) - за рахунок мінімальних витратах% загальних відходів отримуємо більше придатних обрізків. Мінімальні відходи + використовуй більше відходів - в цій стратегії більше використовується відходів зі складу відходів.

Мінімальна кількість відрізків (збільшення% відходів) - за рахунок витрат збільшеного% відходів зводимо до мінімуму кількість використаних відрізків. Цього типу стратегія дуже корисна в ситуації, коли ми незацікавлені в складуванні придатних обрізків, або коли оптимізуємо доручення з використанням кольорового профілю і хочемо дізнатися, в якій кількості відрізків матеріалу для певного доручення потребуємо насправді.

Використовуй з відходів найвищий% відходів - цей варіант корисний тоді, коли на складі виріс нам купу так званих придатних обрізків. Час від часу оплачується вибрати цю стратегію з метою очищення складу від виробничих відходів.

Коли стратегія обрана, можна почати оптимізацію. Черговий етап - підтвердження оптимізації і роздруківка виробничих звітів. Програма WH OKNA в стані укомплектувати всі елементи з відповідною маркуванням кожного з них. У програмі доступний також склад придатних відходів. Кожен відрізок профілю, який відповідає певним критеріям, враховується в пам'яті складу відходів. Під час наступної оптимізації програма перевірить наявність елементів, які можна було б використовувати в процесі чергової оптимізації.

Оптимізація розкрою, тобто "кому потрібна ця проблема"? .
Відповідь на вищезазначене питання проста: "проблема потрібна кожному", у кого вичерпалися ідеї на зменшення виробничих витрат, і, що з цим пов'язано - утримання конкурентоспроможності.

Більше інформації у співробітників фірми Winkhaus , Завжди можна розраховувати на підтримку кращих фахівців в цій області, вони охоче поділяться своїм чималим досвідом, підкажуть, де купити стелажі, папір для етикеток, допоможуть також в навчанні персоналу. Не варто далі проводити час в очікуванні, потрібно діяти.

* Довідка: WH OKNA - універсальна програма за розрахунком вікон і управління процесом їх виробництва. Розробник і власник - холдинг Winkhaus . Клієнтам компанії надається безкоштовно.

Winkhaus

архів новин

Випадкове відео


Найчастіше на питання: «оптимізуєте Ви розкрій профілів?
Чи замислюємося над тим, звідки настільки безмежна довіра до непогрішному пильщик?
Оптимізація розкрою, тобто "кому потрібна ця проблема"?