Оптимізація веб-сайтів

 1. Що таке оптимізація веб-сайтів? Оптимізація веб-сайту - це процес використання контрольованих експериментів...
 2. Цілі оптимізації веб-сайтів
 3. 8 Елементи веб-сайтів для оптимізації
 4. Оптимізація пошукової системи у порівнянні з оптимізацією веб-сайтів (неоднозначність)

Що таке оптимізація веб-сайтів?

Оптимізація веб-сайту - це процес використання контрольованих експериментів для покращення здатності веб-сайту керувати бізнес-цілями. Щоб підвищити продуктивність свого веб-сайту, власники веб-сайтів реалізують Тестування A / B експериментувати з варіаціями на сторінках свого веб-сайту, щоб визначити, які зміни призведуть до більшої кількості конверсій (наприклад, демонстраційні запити, збільшення кількості органічних результатів пошуку, збільшення кількості покупок, скорочення часу обслуговування клієнтів тощо).

Як оптимізувати свій сайт крок за кроком

Як оптимізувати свій сайт крок за кроком

Оптимізація веб-сайтів слідує тим же принципам, що й у оптимізації рейтингу конверсій, і ґрунтується на науковому методі.

Визначте мету оптимізації вашого сайту. Різні типи бізнесу матимуть різні цілі для оптимізації. Наприклад, якщо ви запустили веб-сайт електронної комерції, ви хотіли б з'ясувати, як збільшити покупки і середні значення замовлень (AOV) . Для цього власник веб-сайту проведе кількісні та якісні дослідження на ключових сторінках веб-сайту, що вплине на кінцеву мету сайту. Наприклад, головна сторінка часто є важливою областю для проведення тестів A / B, оскільки значна частина трафіку веб-сайту надходить на цю сторінку. Важливо, щоб відвідувачі відразу зрозуміли, що компанія пропонує, і що вони можуть знайти свій шлях до другого кроку (клік).

Придумайте найкращі припущення щодо того, як вплинути на вашу мету. Визначивши ціль найвищого рівня для покращення, слід визначити недостатньо ефективні пункти на веб-сторінці та починати формулювати гіпотезу про те, як ці елементи можуть бути перевірені для покращення коефіцієнти конверсій .

Створіть список змінних, які перевірятиме ваш експеримент. Зміни можуть бути створені в варіаціях і виконуватися у вигляді експериментів у інструменті A / B Split testing.

Запустіть експеримент . Переконайтеся, що під час запуску експерименту ви збираєте достатньо даних, щоб зробити висновки статистично значущі . Ви не хочете базувати свої бізнес-рішення на безрезультатних наборах даних.

Виміряйте результати , зробіть висновки, а потім повторіть. Результати експерименту показуватимуть, чи змінили елементи елемента веб-сайту. Виграшний варіант може стати новим базовим сценарієм і протестовано ітеративно, оскільки генерується більше ідей для вдосконалення. Тест на програш, як і раніше, є цінною можливістю навчання, і може надати напрямок, на що слід спробувати наступного в процесі оптимізації.

Оптимізація веб-сайту може запропонувати багато вимірних бізнес-переваг, якщо їх буде зроблено правильно. По-перше, процес оптимізації веб-сайту визначає найкращу версію елементів веб-сторінки, які допомагають відвідувачам досягти певної мети. Оптимізація покращує ефективність веб-сайту при перетворенні трафіку відвідувачів у абонентах, читачах або клієнтах, які платять за допомогою електронної пошти. У свою чергу, підвищення ефективності призводить до збільшення рентабельності інвестицій у залучення клієнтів та кампаній, що генерують трафік, таких як веб-пошуки, Google AdWords, соціальні медіа та електронний маркетинг.

Цілі оптимізації веб-сайтів

Цілі веб-сайту можуть змінюватись залежно від типу бізнесу, цільових клієнтів компанії та бажаної дії цієї аудиторії: покупка, заповнення форми чи читання статті. Бажаною дією відвідувача веб-сайту можуть бути також переходи або кількість учасників аудиторії, які виконують певну дію.

Наприклад:

 • Онлайнова публікація практикує оптимізацію веб-сайту з метою переходу до збільшення кількості читаних статей.
 • Інтернет-магазин оптимізує свій веб-сайт для заохочення завершення оформлення та повторних покупок.
 • Компанія з програмного забезпечення онлайн оптимізує свій веб-сайт, щоб підвищити швидкість, з якою відвідувачі підписують (або перетворюють) безкоштовну пробну версію продукту.
 • Страхова компанія оптимізує свій веб-сайт, щоб залучити більше потенційних потенціалів для продажу страхового покриття.
 • Кампанія з залучення коштів оптимізує їхню форму пожертвування, щоб заохотити більше пожертвувань.

8 Елементи веб-сайтів для оптимізації

Залежно від мети компанії оптимізація веб-сайту може включати тестування:

 • Заголовок або ключові повідомлення, пов'язані з компанією ціннісна пропозиція .
 • Використання візуальних засобів масової інформації, наприклад, фотографії або відео.
 • Довжина форми, що змінюється кількість обов'язкових полів або порядок завершення.
 • Важливе відображення тематичних досліджень клієнтів, які описують їх успіх за допомогою вашого продукту або послуги.
 • Візуальний стиль, текст і розміщення заклик до дії (CTA) або посилання.
 • Організація навігації сайту.
 • Розміщення функцій спільного доступу.
 • Зовнішній вигляд і організація веб-сторінки для відвідувача на мобільному пристрої.

Цільові сторінки для маркетингових кампаній також часто є областю веб-сайту, який можна оптимізувати через високоякісний трафік, який надсилається туди за допомогою оголошень, електронної пошти або соціальних медіа. Власники веб-сайтів також можуть проводити оптимізацію веб-сайтів на багатосторінкових процесах на своїх веб-сайтах, наприклад, безкоштовну пробну реєстрацію, перевірку воронку або будь-яку багатосторінкову форму.

Оптимізація пошукової системи у порівнянні з оптимізацією веб-сайтів (неоднозначність)

Оптимізація веб-сайту також іноді використовується для опису практики покращення відкритості веб-сайту для пошукових систем з кінцевою метою покращення рейтингу результатів пошуку для ключових пошукових термінів.

До ключових факторів ранжирування, які необхідно враховувати при оптимізації пошукових систем (SEO), відносяться: зміна назв сторінок, зменшення швидкості завантаження сторінки, мінімізація поганого досвіду користувачів, використання правильних ключових слів і створення добре написаного вмісту.

 • Зміна назв сторінок - пошукові системи, такі як Google, використовують ваш тег <title>, щоб зрозуміти, про що йдеться на вашій сторінці, і показувати його вмісту користувачам. Переконайтеся, що тег <title> має менше 160 символів, унікальний для сторінки, і натисніть кнопку "Достойно".
 • Зменшення швидкості завантаження сторінки - оптимізація веб-сайту також може бути пов'язана з підвищенням швидкості та ефективності сайту. Це безумовно стосується мети оптимізації веб-сайту як завершення бажаної дії на веб-сайті. Низька ефективність веб-сайту, наприклад, затримка чи повільна швидкість сторінки, може заборонити відвідувачам вживати заходів через неможливість навігації веб-сайтом.
 • Зведення до мінімуму поганого досвіду користувачів - останні оновлення алгоритмів від Google показують, що для рейтингу використовуються показники взаємодії з користувачем, такі як час перебування - як довго хтось залишається на вашому сайті з сторінки результатів пошуку Google. Якщо користувачі залишаються довше на вашому сайті порівняно з вашими конкурентами, ви побачите більш високий рейтинг.
 • Використання правильних ключових слів - ядро ​​SEO все ще залежить від використання відповідних ключових слів. Наприклад, скажімо, ви запускаєте суші-ресторан. Чи є сенс мати сторінку, яка йде після ключового слова [японська доставка] або [доставка суші]? Базуючись на дослідженні ключових слів у США, ми бачимо, що існує 1900 пошуків [доставки з Японії] і 18 100 пошуків [доставки суші].
 • Створення добре написаного контенту - наприкінці дня пошукові системи обслуговують користувачів найкращим вмістом, який вони можуть знайти. Якщо Google направляє одного з своїх користувачів до вашого вмісту, і він наповнений граматичними та орфографічними помилками, то це погано відображається в Google. Переконайтеся, що вміст, який ви розробляєте, є унікальним, повноцінним і добре написаним.

Оптимізація сайту також може бути пов'язана з підвищенням швидкості та надійності роботи веб-сайту. Це безумовно стосується мети оптимізації веб-сайту як завершення бажаної дії на веб-сайті. Низька ефективність веб-сайту, наприклад, затримка чи помилки, може заборонити відвідувачам вживати заходів через неможливість навігації веб-сайтом.

Що таке оптимізація веб-сайтів?
Чи є сенс мати сторінку, яка йде після ключового слова [японська доставка] або [доставка суші]?