Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Оптимізація веб-сайту для мобільних пристроїв.

  1. Як можна досягти завантаження веб-сайт агентства нерухомості в 400мс?

Select your language: Select your language:   Сьогодні використання мобільних телефонів з доступом в Інтернет настільки поширилося, що потрібно враховувати це і відповідно оптимізувати сайт агентства нерухомості

Сьогодні використання мобільних телефонів з доступом в Інтернет настільки поширилося, що потрібно враховувати це і відповідно оптимізувати сайт агентства нерухомості.

Слід завжди мати на увазі, що відвідувач сайту агентства нерухомості є потенційним клієнтом, а його перше враження від сайту має велике значення.

Ключ до ефективності веб-сайту агентства нерухомості в тому, щоб досягти балансу між якістю і функціональністю; відвідувачам сайту повинен бути наданий швидкий і легкий доступ до бази даних по нерухомості, це збільшить продажі і створить гарне враження у потенційного клієнта.

Згідно з дослідженнями Google і різних університетів, поведінку в мережі користувачів мобільних пристроїв сильно відрізняється від поведінки тих користувачів, які виходять в інтернет зі стаціонарного комп'ютера.

Саме тому потрібно оптимізація сайту агентства нерухомості для мобільних пристроїв. Крім цього, дослідження показують, що користувачів мобільних пристроїв c мулових відштовхує і виробляє на них негативне враження час очікування завантаження сайту більше 1 секунди.

У разі агентства нерухомості, це ні в якому разі не повинно привести до того, що потенційний клієнт не стане заходити на сайт.

У разі агентства нерухомості, це ні в якому разі не повинно привести до того, що потенційний клієнт не стане заходити на сайт

Важливо відзначити, що це правило - про час завантаження сайту агентства нерухомості через мобільний пристрій, не відноситься до повного часу завантаження сторінки. Досить, якщо завантажуються зображення або контент з верхньої частини сторінки.

У цьому випадку більша ймовірність, що відвідувач залишиться на сайті і не покине його. У разі, якщо першими на сайті завантажуються фото, це утримує увагу відвідувача сайту і може дати позитивний результат.

Після завантаження верхнього контенту сайту агентства нерухомості на екрані мобільного пристрою користувача, його увага буде сконцентрована на цьому, а одночасно буде йти завантаження інших образів в фоновому режимі.

Після завантаження верхнього контенту сайту агентства нерухомості на екрані мобільного пристрою користувача, його увага буде сконцентрована на цьому, а одночасно буде йти завантаження інших образів в фоновому режимі

Це питання, яке має багато відповідей і включає в себе безліч можливостей, які засновані на аналізі різних факторів.

Отримання веб-контенту нерухомості з обох зображень, які завантажуються менш ніж за секунду по мережі 2 G або 4 G, не є легким завданням і вимагає знання типу підключення до мережі, яке використовує відвідувач сайту агентства нерухомості.

Оскільки латентність мереж висока, необхідно враховувати, що вони споживають більшу частину ресурсів для завантаження інформації верхній частині сайту агентства нерухомості.

Дуже важливо в даному випадку проаналізувати результати поведінки відвідувачів конкретної мережі, і це досягається за рахунок веб-майстрів та інструментів від Google, Microsoft або інших.

За допомогою цих інструментів, крім багатьох інших даних, що представляють інтерес для веб-майстрів агентства нерухомості, можна точно встановити, який тип пристроїв використовують відвідувачі веб-сайту, щоб переміщатися по ньому.

Крім того, що можна аналізувати типи з'єднань, використовуваних цими операційними системами, існують інші дуже важливі елементи і настройки, необхідні для того, щоб оптимізувати сайт агентства нерухомості.

Після того, як верхня частина веб-контенту сайту агентства нерухомості стала завантажуватися менш ніж за секунду, слід розібратися в структурі системи зв'язку інтернет-протоколів.

Тому що час тут починає вимірюватися в мілісекундах (мс), і це теж має вагу для досягнення кінцевого часу завантаження веб-ресурсу.

Після очікування в мережі, 400 мс для завантаження верхній частині сайту агентства нерухомості - це досить ефективно і швидко. І після цього вже завантажується решта сайту.

Як можна досягти завантаження веб-сайт агентства нерухомості в 400мс?

Як можна досягти завантаження веб-сайт агентства нерухомості в 400мс

Завантаження сайту агентства нерухомості в інші 400мс ефективно досягається при обліку певних конкретних індивідуальних чинників, які визначають результат в цілому.

Завжди слід брати до уваги, що мова йде про отримання позитивних вражень відвідувачами сайту агентства нерухомості, оскільки вони можуть стати потенційними покупцями.

Велика частина гостей сайту повинні отримати реальний позитивний досвід, відвідавши сайт через свої мобільні пристрої.

За цими чисто технічними моментами, пов'язаними із завантаженням сайту агентства нерухомості через мобільний пристрій, не можна забувати, що відвідувач проводить дію, яке буде відбуватися за все секунду, і за цей час він повинен досягти ефективного результату: отримати доступ до інформації та фотографій житла, розміщеним для продажу на сайті агентства нерухомості.

Звичне для відвідувачів сайту користування інтернетом через мобільний пристрій являє собою досить складний технічний процес, тим більше, коли результат повинен бути отриманий за секунду.

Коли відвідувач сайту агентства нерухомості отримує доступ в інтернет за допомогою мобільного пристрою, розробка технічного процесу в цілому виглядає наступним чином:

  • Сервер, на якому розміщується веб-сайт агентства нерухомості повинен дати відповідь.
  • Ви повинні запустити код додатка, який використовується клієнтом.
  • У браузері відвідувача ви повинні замовити і показати вміст веб-ресурсу.

З урахуванням вищевикладеного, існує аналіз деяких визначальних чинників для досягнення оптимізації сайту агентства нерухомості для мобільних пристроїв:

- Сервер, на якому розміщується сайт агентства нерухомості, повинен бути ефективним, оскільки він матиме лише кілька мілісекунд, щоб обробити запит відвідувача і дати відповідь.

Сервер, на якому розміщений веб-сайт агентства нерухомості спочатку відправив HTML-код, який потрібно оптимізувати в HTML-код реальної мережі. Необхідно домогтися того, щоб цей процес не вимагав часу більше, ніж 200 мс.

- Помилки та погано прописані адреси на сайті агентства нерухомості негативно позначаться на враженні відвідувача.

Якщо, наприклад, відвідувач веб-сайту агентства нерухомості отримав доступ в інтернет через мобільний пристрій, через мережу 3 G, то для додаткової переадресації HTTP потрібні мілісекунди затримки. У цьому випадку, щоб завантажити сайт агентства нерухомості, потрібно додаткове навантаження на термінал.

- Протокол TCP використовує систему для розрахунку потенціалу дуже конкретного з'єднання, і, якщо створюється нове з'єднання TCP, він не може відразу використовувати всю доступну пропускну здатність.

В ідеалі, для оптимізації сайту агентства нерухомості для мобільних пристроїв, слід брати до уваги систему, використовувану протоколом TCP. Ця система намагається скоротити кількість звернень і досягти завантаження інформації максимально швидко.

Дуже важливо досягти того, щоб відвідувач сайту агентства нерухомості отримав позитивний досвід у нього збереглося бажання залишатися на сайті і переміщатися по його сторінках.

- На своїх сайтах агентства нерухомості часто схильні зловживати файлами JavaScript, а також занадто складним для реалізації CSS, який пропонує дуже цікаві, естетичні, але не дуже функціональні рішення. Це особливо важливо, якщо врахувати, що відвідувач сайту агентства нерухомості заходить через мобільний пристрій.

Дуже важливо не використовувати будь-якої сценарій, де в кінцевому підсумку може відбутися блокування або затримка відображення веб-сайту агентства нерухомості, для цього достатньо просто вставити відповідний код в потрібному місці.

Якщо сайт агентства нерухомості є дуже складним і погано підтримується мобільним пристроєм, в кінцевому підсумку це погано відіб'ється на продажах.

Є й інші чинники, що впливають на реальний час завантаження сайту агентства нерухомості через мобільні пристрої, хоча ті, які описані вище, вважаються технічно більш важливими і на них слід звернути особливу увагу.

Потрібно завжди пам'ятати, що відвідувач сайту агентства нерухомості є потенційним клієнтом, який, ймовірно, вперше знайомиться з агентств ом нерухомості через сайт.

І якщо він робить це за допомогою мобільного пристрою, дуже важливо, щоб цей досвід був позитивним.

Джерело: Google Developers.

Як можна досягти завантаження веб-сайт агентства нерухомості в 400мс?
Як можна досягти завантаження веб-сайт агентства нерухомості в 400мс?