Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Оптимізація відео на Ютубі (YouTube)

 1. Підвищення якості відео
 2. Дизайн
 3. Відео-анотації
 4. плейлисти
 5. Прев'ю для відео
 6. SEO-оптимізація відео на Ютуб
 7. Додаткові налаштування
 8. Відео-відповіді
 9. Коментарі під відео
 10. можливості соцмереж

Оптимізація каналу YouTube призначена для залучення відвідувачів на свій канал, для чого використовуються ряд прийомів і наявні резерви.
Оптимізація може бути відсутнім навіть на цілком якісному каналі. SEO зажадає від його власника чимало часу і зусиль - це копітка, але важлива робота.

Перелік об'єктів:

 1. Якість викладається відео;
 2. Дизайн каналу;
 3. анотації;
 4. плейлисти;
 5. Прев'ю для відеороликів (thumbnail);
 6. Реклама In-Video;
 7. Грамотне назву і опис відеоролика;
 8. Теги;
 9. Вибір категорії ролика;
 10. Додаткові настройки контенту;
 11. Відео-відповіді;
 12. Коментарі під відео;
 13. Сайт / блог і прив'язка до відеохостингу;
 14. Можливості соцмереж.

Підвищення якості відео

Підвищення якості - це робота з технічними параметрами. Дозвіл відео має становити 1920 × 1080 пікселів (HD1080) або 1280 × 720 (HD720).

Сьогодні камери, що знімають в подібних дозволах, є майже на кожному телефоні.

Дизайн

Дизайн формує загальний вигляд каналу. Скористайтеся фотошопом або замовте послугу у дизайнерів. На цьому сайті є шаблони для шапки каналу. Вивчіть керівництво користувача по оформленню.

Відео-анотації

Подібні анотації сприяють утриманню користувачів на каналі і підвищенню кількості передплатників. Є навчальні відео по додаванню анотацій. Щоб визначитися з їх розташуванням, ознайомтеся з популярними каналами.

Потрібно анотація на підписку, за бажанням - «Офіційний сайт», «Плейлист», «Попереднє / Наступне відео».

плейлисти

При пошуку на відеохостингу результати нерідко виходять у вигляді плейлистів, а не окремих роликів. Також плейлисти дозволяють створити хмара тегів каналу. Ще це прекрасний спосіб перетворити оформлення головної сторінки.

Після того як користувач переглянув одне відео, у нього почнеться автоматично програватися наступне, що підвищує ймовірність зацікавленості людини.

Прев'ю для відео

Прев'ю підвищує привабливість ролика ще до того, як користувач його перегляне. Це зображення впливає на те, чи зупиниться користувач на вашому відео серед інших.

Також превью дозволяє знаходити відео за допомогою пошуку зображень. Якщо користувач побачить зображення відео, яке його зацікавило, він перейде по посиланню і потрапить на ваш канал (а потім, можливо, і підпишеться).

Файл зображення повинен мати назву, що відповідає назві відео або ключевику - це береться до уваги пошуковими алгоритмами.

SEO-оптимізація відео на Ютуб

Такі слова впливають на індексацію відеороликів пошуковими роботами. Для оптимального підбору на допомогу прийде GoogleAdWords і його інструмент підбору ключових слів. З ним ви зможете підібрати ключові слова і їх форми, визначити частотність кожного слова і ступінь його конкуренції.

Рекомендується використовувати низькочастотні ключові слова (максимум - середньочастотні).

Ознайомтеся з відео про те, як підбирати ключові слова, або отримати в статті.

Додаткові налаштування

До них відноситься визначення місця розташування відео, що дає перевагу під час індексації ролика при місцевому пошуку.

Для вказівки місця розташування потрібно увійти в «Менеджер відео», після чого перейти на «Змінити» поруч з потрібним роликом. Відкриється сторінка «Інформація та налаштування» - потрібно вибрати розширені. У графі «Місцезнаходження» залишилося вбити назву рідного міста і клікнути на «Знайти».

Відео-відповіді

Подібні відповіді залучають більше людей на канал. Завдяки їм ваше відео стане показуватися праворуч від відтвореного, в області з рекомендованими.

Відповіді, які не підходять темі вашого ролика, додавати не рекомендується.

Нерідко після додавання відео-відповіді автор оригінального ролика ніяк на нього не реагує. Потрібно написати автору і попросити його при бажанні схвалити ваш відео-відповідь.

Рідко, але іноді автори в додаткових настройках дозволяють додавання всіх відео-відповідей - в такому випадку вони стануть додаватися автоматично.

Також є можливість додати відео-відповідь на ваш власний ролик - в результаті вийде «перелинковка».

Може виявитися так, що в стовпці рекомендованих відео будуть показані тільки ваші ролики.

Коментарі під відео

Спілкуючись з людьми, включайте в відповідні коментарі на висловлювання користувачів ключові слова. При наявності достатньої кількості подібних коментарів і їх невисокою щільності (щоб не виникло підозри на спам) можна домогтися позитивного результату.

Створення сайту / блогу і його прив'язка до відеохостингу Ютуб
Наявність прив'язаного сайту або блогу дозволяє ущільнити хмара тегів каналу. Можна створити блог в Blogger: придбати домен і провести сео по тим же ключовими словами, що і ваш канал.

можливості соцмереж

Сигналам з соцмереж пошукові системи приділяють підвищену увагу. Необхідно зареєструватися в основних соціальних мережах - наприклад, Twitter, Facebook і Google+. В шапку каналу потрібно додати посилання на свої акаунти.

На банері каналу можна розмістити посилання на блог / сайт і до 4 іконок соцмереж.

Залишайте посилання на профілі в соцмережах в описах під відеороликом, згадайте про них в самому відео. Вступайте в тематичні співтовариства, публікуйте в них свої ролики. Попросіть інших користувачів їх оцінити, коментуйте їх роботи самі.

Будьте значущими і приносите людям користь. Соціальне просування і його стратегії вам в цьому допоможуть.