Оптимізація каналу YouTube призначена для залучення відвідувачів на свій канал, для чого використовуються ряд прийомів і наявні резерви.
Оптимізація може бути відсутнім навіть на цілком якісному каналі. SEO зажадає від його власника чимало часу і зусиль - це копітка, але важлива робота.
Перелік об'єктів:
Підвищення якості - це робота з технічними параметрами. Дозвіл відео має становити 1920 × 1080 пікселів (HD1080) або 1280 × 720 (HD720).
Сьогодні камери, що знімають в подібних дозволах, є майже на кожному телефоні.
Дизайн формує загальний вигляд каналу. Скористайтеся фотошопом або замовте послугу у дизайнерів. На цьому сайті є шаблони для шапки каналу. Вивчіть керівництво користувача по оформленню.
Подібні анотації сприяють утриманню користувачів на каналі і підвищенню кількості передплатників. Є навчальні відео по додаванню анотацій. Щоб визначитися з їх розташуванням, ознайомтеся з популярними каналами.
Потрібно анотація на підписку, за бажанням - «Офіційний сайт», «Плейлист», «Попереднє / Наступне відео».
При пошуку на відеохостингу результати нерідко виходять у вигляді плейлистів, а не окремих роликів. Також плейлисти дозволяють створити хмара тегів каналу. Ще це прекрасний спосіб перетворити оформлення головної сторінки.
Після того як користувач переглянув одне відео, у нього почнеться автоматично програватися наступне, що підвищує ймовірність зацікавленості людини.
Прев'ю підвищує привабливість ролика ще до того, як користувач його перегляне. Це зображення впливає на те, чи зупиниться користувач на вашому відео серед інших.
Також превью дозволяє знаходити відео за допомогою пошуку зображень. Якщо користувач побачить зображення відео, яке його зацікавило, він перейде по посиланню і потрапить на ваш канал (а потім, можливо, і підпишеться).
Файл зображення повинен мати назву, що відповідає назві відео або ключевику - це береться до уваги пошуковими алгоритмами.
Такі слова впливають на індексацію відеороликів пошуковими роботами. Для оптимального підбору на допомогу прийде GoogleAdWords і його інструмент підбору ключових слів. З ним ви зможете підібрати ключові слова і їх форми, визначити частотність кожного слова і ступінь його конкуренції.
Рекомендується використовувати низькочастотні ключові слова (максимум - середньочастотні).
Ознайомтеся з відео про те, як підбирати ключові слова, або отримати в статті.
До них відноситься визначення місця розташування відео, що дає перевагу під час індексації ролика при місцевому пошуку.
Для вказівки місця розташування потрібно увійти в «Менеджер відео», після чого перейти на «Змінити» поруч з потрібним роликом. Відкриється сторінка «Інформація та налаштування» - потрібно вибрати розширені. У графі «Місцезнаходження» залишилося вбити назву рідного міста і клікнути на «Знайти».
Подібні відповіді залучають більше людей на канал. Завдяки їм ваше відео стане показуватися праворуч від відтвореного, в області з рекомендованими.
Відповіді, які не підходять темі вашого ролика, додавати не рекомендується.
Нерідко після додавання відео-відповіді автор оригінального ролика ніяк на нього не реагує. Потрібно написати автору і попросити його при бажанні схвалити ваш відео-відповідь.
Рідко, але іноді автори в додаткових настройках дозволяють додавання всіх відео-відповідей - в такому випадку вони стануть додаватися автоматично.
Також є можливість додати відео-відповідь на ваш власний ролик - в результаті вийде «перелинковка».
Може виявитися так, що в стовпці рекомендованих відео будуть показані тільки ваші ролики.
Спілкуючись з людьми, включайте в відповідні коментарі на висловлювання користувачів ключові слова. При наявності достатньої кількості подібних коментарів і їх невисокою щільності (щоб не виникло підозри на спам) можна домогтися позитивного результату.
Створення сайту / блогу і його прив'язка до відеохостингу Ютуб
Наявність прив'язаного сайту або блогу дозволяє ущільнити хмара тегів каналу. Можна створити блог в Blogger: придбати домен і провести сео по тим же ключовими словами, що і ваш канал.
Сигналам з соцмереж пошукові системи приділяють підвищену увагу. Необхідно зареєструватися в основних соціальних мережах - наприклад, Twitter, Facebook і Google+. В шапку каналу потрібно додати посилання на свої акаунти.
На банері каналу можна розмістити посилання на блог / сайт і до 4 іконок соцмереж.
Залишайте посилання на профілі в соцмережах в описах під відеороликом, згадайте про них в самому відео. Вступайте в тематичні співтовариства, публікуйте в них свої ролики. Попросіть інших користувачів їх оцінити, коментуйте їх роботи самі.
Будьте значущими і приносите людям користь. Соціальне просування і його стратегії вам в цьому допоможуть.
Copyleft © 2017 . www.info-center.od.ua Информационный центр - Всегда в центре событий