Оптимізація Windows 7. Відключення служб

На комп'ютерах з обмеженими обчислювальними ресурсами і невеликим об'ємом оперативної пам'яті можна вдатися до ще одного способу прискорення роботи системи та оптимізації Windows - відключення рідко використовуваних і непотрібних служб операційної системи.
Перед тим як перейти до відключення, варто відзначити, що виграш в продуктивності від цього буде мінімальний і зовсім непомітний в системах з великою кількістю швидкої оперативної пам'яті (від 2 Гб і вище). Однак, дану операцію можна визнати актуальною для власників нетбуків, застарілих комп'ютерів і малопотужних ноутбуків оснащуються повільними жорсткими дисками і малою кількістю оперативної пам'яті.
Відключення рідко використовуваних служб Windows 7 (а також Vista) дозволить системі вивільнити додатковий обсяг оперативної пам'яті, в результаті чого інші додатки та служби працюватимуть швидше і стабільніше, а системі рідше доведеться звертатися до віртуальної пам'яті.
В інтернеті можна знайти безліч порад щодо відключення чи не всіх служб системи, проте, даний підхід часто не виправданий, тому що багато служб за замовчуванням відключені і запускаються вручну в разі необхідності. Примусове ж відключення таких служб може спричинити за собою проблеми в майбутньому. З цієї причини список служб розглянутий в даному відео значно коротше. На комп'ютерах з обмеженими обчислювальними ресурсами і невеликим об'ємом оперативної пам'яті можна вдатися до ще одного способу прискорення роботи системи та оптимізації Windows - відключення рідко використовуваних і непотрібних служб операційної системи

Сподобався пост? Підтримай Фішки, натисни:

Новини партнерів

Сподобався пост?