Оптимізація WordPress. 10 способів його прискорити

  1. 1. Оптимізація WordPress і регулярне поповнення власної бази даних.
  2. 2. Оптимізація зображень в WordPress.
  3. 3. Використання кешу і видалення заголовків.
  4. 4. Включення GZIP Compression через mod_deflate .
  5. 5. Використання CDN .
  6. 6. Оптимізація і зміна теми WordPress.
  7. 7. Об'єднання заднього фону зображення з переміщуються спрайтом.
  8. 8. Використання тільки несинхронних викликів для кодів JavaScript.
  9. 9. Включити HTTP Keep-Alive.
  10. 10. Використання кращого хоста.
  11. Наостанок, я пропоную вам подивитися відмінне відео, де багато моментів з цієї статті по оптимізації...

Чи можлива оптимізація WordPress і прискорення простими методами? Звичайно! Незважаючи на те, що WordPress за замовчуванням легкий і швидкий, його неправильне налаштування може зробити багато процесів повільними і надзвичайно заплутаними. Пропонуємо звернути увагу на способи, які допоможуть прискорити роботу веб-сайту.

Згідно з останніми дослідженнями компанії Microsoft, час очікування користувачами завантажень сторінок скоротилося з 12 секунд до 8 секунд, люди стали більш нетерплячими. Більш того, як показали дослідження, 40% користувачів покинуть ваш ресурс, якщо він завантажується довше 3 секунд. Тому оптимізація і прискорення WordPress просто необхідно.

1. Оптимізація WordPress і регулярне поповнення власної бази даних.

WordPress - система управління контентом, заснована на реляційних базах даних. Якщо база даних велика, то це може привести до сповільненої роботі інтернет-ресурсу.

Потрібно враховувати наступні опції при використанні великої бази даних, яка може привести до повільної роботи WordPress:

  • Ревізія постів: Функція «Ревізія постів» швидко заповнює базу даних, після чого інтернет-проект починає працювати повільно. Кожен оновлений пост зберігається в базі даних. Так база даних заповнюється. Дану функцію можна або відключити зовсім, або обмежити. Щоб обмежити ревізії, потрібно в файл настройок wp-config.php додати наступні рядки:

[Table] define ( 'AUTOSAVE_INTERVAL', 300); // секунди define ( 'WP_POST_REVISIONS', 5); [/ Table]

Після змін коду WordPress зберігає максимум 5 змін поста і тільки 5 хвилин. У разі необхідності можна знову включити функцію «Ревізія постів».

  • Якщо немає бажання змінювати код для файлу wp-config.php, можна встановити плагін - Revision Control або плагін для видалення ревізії постов- WP Clean Up . Тоді оптимізований WordPress автоматично почне управляти ревізіями постів. Більш детально як встановити та управляти можна почитати тут .
  • Посилання на блог і трекбекі: посилання на блог і трекбекі також можуть заповнити базу даних. Їх теж можна відключити. Це можна зробити так: Налаштування / Обговорення / Дозволити оповіщення з інших блогів (повідомлення і зворотні посилання) на нові статті
  • Коментарі в блозі: Коментарі в блозі - це зовсім не погано, але тільки якщо це не тисячі спам-коментарів, які займають місце в базі даних. Обов'язково потрібно регулярно видаляти такі коментарі, щоб не «засмічувати» базу даних.
  • Модулі. Деякі плагіни збирають дані і завантажують їх у базу даних. Спочатку вони здаються корисними, але насправді просто займають багато місця. Наприклад, один плагін може використовувати до 160 мб. простору бази даних. Це тільки один плагін! А якщо їх декілька?
  • Аналітика та реєстрації. З обережністю треба ставитися до плагінів, які аналізують історію і реєстрацію даних на веб-проект. В основному вони використовують великий обсяг бази даних, що може привести до повільної роботи сторінки і погіршить оптимізацію WordPress.
  • Можна встановити плагін WP-Cleanup і використовувати його для чищення і оптимізації бази даних.
2. Оптимізація зображень в WordPress.

Від розміру картинок залежить час його завантаження на сторінці. Це відбувається, коли потрібно завантажити картинку високої розподільчої здатності, або, коли фотографія публікується в статтях і потім відображається на домашній сторінці.

Існує 2 способи оптимізації власних картинок:

Існує 2 способи оптимізації власних картинок:

· Регулярно оптимізувати і зменшувати розмір фотографій; це можна робити без погіршення якості фото;

В цьому випадку відмінно підходить безкоштовний сервіс OptiPic , Він автоматично стисне вам все зображення на сайті без вашої участі.

До речі якщо у вас велика кількість зображень, можете скористатися кодом купона знижки для платного режиму і знижкою 5%, копіюйте код dSAdDeN2xj7_Nr9B1LH68MoyeuJxMeUY

· Затримувати завантаження картинок; цей спосіб використовується, коли фотографія не завантажуються, поки читач прокручує вікно, де є це фото. Даний спосіб дозволять уникнути проблем при завантаженні веб-сайту. Для цього можна використовувати різні плагіни, наприклад Lazy Load і аналогічні йому зі схожою назвою.

Оптимізація картинки дозволяє його зменшити з розміру в 2 мб. до 600 кб. без погіршення якості. Це робиться з метою видалення непотрібних фрагментів зображення. Фото можна оптимізувати в блозі на WordPress за допомогою встановлених спеціальних плагінів.

Без сумніву, така оптимізація WordPress відмінно позначиться на швидкості завантаження вашого порталу, так як зазвичай саме не оптимізовані картинки найдовше вантажаться, особливо це актуально для мобільних пристроїв і мобільного інтернету.

3. Використання кешу і видалення заголовків.

Більшість веб-ресурсів на WordPress могли бути вдвічі швидше, якби використовували кешування.

Опітізація WordPress за рахунок кешування базується на зберіганні файлів веб-ресурсу в кеші браузера відвідувача або готових сторінок на сервері, тобто автоматично зберігає в фаил кеша сторінку, періодично, коли відвідувач заходить на сайт. Зазвичай, якщо настройки кеш не змінені, то кеш браузера відвідувача буде оновлюватися, коли оновлюється веб-проект, тим самим гарантуючи, що нічого не загубиться.

Для ефективного використання кешування, можна використовувати плагін, який я сам використовую WP Super Cache . Цей плагін прискорює завантаження WordPress і оптимізація виходить за рахунок того, що зберігає вже готові сторінки на диск сервера. Завдяки чому при запиті сторінки браузером, блогу не треба кожен раз формувати сторінку з нуля. У разі стандартного завантаження йому треба зробити багато запитів до бази, обробити програму на PHP і так далі. З кешом ж видається вже готовий результат, відразу.

Кешування дозволяє помітно збільшити швидкість роботи вашого блогу. Було встановлено, що можливість повного кешування може прискорювати роботу блогу на WordPress від 2.4 секунди до 900 мілісекунд.

Після включення кешування, можна також включити модуль закінчення часу заголовків, це модуль http сервера Apache mod_expires . Ця оптимізація дозволить збільшити швидкість роботи WordPress, сповістивши браузери відвідувачів, коли запитувати певні файли з сервера. І засталя його зберігати файли в браузері користувача потрібний час. модуль mod_expires може заощадити ресурси сервера і значно збільшити швидкість відкриття сторінки. Детально які писати записи в .htaccess для активації модуля і правильної його налаштування, читайте в статті " Чому сайт довго завантажується? ". У нас на хостингу , Цей модуль включений за замовчуванням для всіх веб-сайтів. Тим самим уже спочатку покращуючи їх оптимізацію.

4. Включення GZIP Compression через mod_deflate .

Який найпопулярніший інструмент для стиснення файлів до формату Zip на комп'ютері? 7-Zip? WinRar? Багатьом доводилося стискати файли і спостерігати дивну ефективність, коли файл розміром від 200 Мб зменшується до розміру в 40 Мб? Як це відбувається? Хіба неможливі подібним чином технологічні стиснення? Все можливо, можна зробити так і для блогу, і тим самим забезпечити його швидку роботу і відмінну оптимізацію.

GZIP Compression допомагає стискати файли сторінки в формат Zip, і передавати цілком відвідувачам, за рахунок цього досягається оптимізація швидкості завантаження. Для цього використовується модуль http сервера Apache mod_deflate . Іншими словами, відвідуваність інтернет-сторінки та ж, але сам блог працює швидко, так як відвідувачів обслуговує стисла версія.

Ми перевірили веб-ресурс, який був стиснутий за допомогою GZIP Compression від 68 кб до 13 кб, Worpress прискорив свою завантаження в 5 разів.

Як запустити і налаштувати цей модуль на хорошому хостингу , Такий як наш, описано в статті " Чому сайт довго завантажується? ".

5. Використання CDN .

Існують дослідження, які показують, що CDN може збільшити продуктивність блогу на 60%.

Швидкість завантаження контенту сторінки залежить від того, де розміщений хостинг, на якому розташовується веб-проект. Наприклад, якщо хостинг розміщений в Індії, а вхід відбувається, наприклад, з США, то сайт буде завантажуватися повільніше, ніж якби це відбувалося б в Індії. Як вийти з такої ситуації? Люди з обмеженою швидкістю доступу в інтернет, для прискорення завантаження сайту можуть скористатися сервісом CDN.

Люди з обмеженою швидкістю доступу в інтернет, для прискорення завантаження сайту можуть скористатися сервісом CDN

Для використання веб-порталом WordPress сервісу CDN, необхідно поширити контент по всьому світу так, щоб користувачі могли скористатися версією, розташованої ближче до них.

6. Оптимізація і зміна теми WordPress.

Теми WordPress також можуть зажадати багато часу на завантаження блогу. Якщо користуватися темою WordPress, яка роздута і заснована переважно на зовнішніх запитах, то блог буде працювати повільніше в порівнянні з тими, хто використовує теми, засновані на встановлених стандартах. Зрозуміло що тут оптимізація буде досить складна.

7. Об'єднання заднього фону зображення з переміщуються спрайтом.

Тема WordPress заснована на зображенні заднього фону, в поєднанні з командами CSS, переважно, дисплей - це чистий задній фон. Так один красивий задній фон може складатися з 12 різних задніх фонів. Зовні це виглядає нормально і просто, поки ці 12 фонів використовуються як 12 різних запитів до сервера від браузера відвідувача. А що, якщо ці 12 прорісовок об'єднати в одне? Тоді швидкість різко зросте.

При об'єднанні заднього фону зі спрайтом, можна різні теми заднього фону зображення об'єднати в одне і потім, використовуючи CSS отримати звичайний дисплей сторінки. Це зменшить загальне кількостей байт, необхідних для завантаження браузерами користувачів, які викликали затримку. Результат - більш швидкий блог і хороша оптимізація.

8. Використання тільки несинхронних викликів для кодів JavaScript.

Чи помічали, що при зависанні Facebook, інші веб-ресурси починають працювати помітно повільніше? Що цікаво, цього не відбувається, коли завантажуються коди Facebook. Подібне трапляється, коли використовуються синхронні коди з інших сайтів - особливо аналітики або трекінг. Якщо код встановлено синхронно на WordPress, спочатку завантажується він - в залежності від частини коду - перед завантаженням інших елементів сайту.

При використанні тільки несинхронної подачі кодів JavaScpipt, гарантовано, що блог функціонує належним чином і швидко незалежно від того, який сервер кодів JavaScript використовується на веб-проект.

Детально, що це таке, можна почитати тут .

9. Включити HTTP Keep-Alive.

Ця настройка можлива, якщо у вас є доступ до конфігурації http сервера. В інших випадках рекомендую використовувати нормальних хостинг .

У нас підтримка Keep-Alive включена для всіх клієнтів безкоштовно!

Зазвичай коли відвідувач запитує файл з сервера, кожен файл посилається індивідуально. Проблема в цьому випадку полягає в тому, що відкривається нова зв'язок для кожного файлу, що результаті призводить до повільної роботи блогу, в залежності від того скільки людей одночасно відвідують веб-ресурс. Включивши HTTP Keep-Alive, браузерам відвідувачів поставляються всі файли через одну зв'язок. Зв'язок відкрита до тих пір, поки всі файли не отримані. Таким чином кількість відкритих зв'язків на сервері скорочується, тим самим приводячи до збільшення швидкості роботи сайту.

10. Використання кращого хоста.

Якщо хост поганий, то поради, представлені в цій статті, не матимуть великого значення. В таких умовах оптимізація складна. При регулярному аналізі і дослідженні веб-хостів помічено, що в 2 випадках з 10, якщо конфігурація сервера погана, то нічого для збільшення швидкості роботи порталу зробити не можна.

В одному журналі були описані випадки, що показують як сильно веб-хост впливає на тривалість завантаження інтернет-сторінки. Програміст порівняв швидкості роботи блогів двох клієнтів, один з яких користувався виділеним сервером, другий - загальним. Результат був приголомшливим: час відгуку веб-ресурсу на запити на виділеному сервері склало 7 мс, в той час як час відгуку сайту на загальному сервері - цілих 250 мс.

Однозначно веб-хост має значення. Тому перш ніж купувати десь хостинг, спробуйте наш . Перший місяць ви можете їм користуватися абсолютно безкоштовно. Або можете взагалі взяти безкоштовний тариф.

Наостанок, я пропоную вам подивитися відмінне відео, де багато моментів з цієї статті по оптимізації і прискоренню WordPress, показані візуально.

Якщо вам сподобалася стаття, і ви хочете бути в курсі нових статей, не забудьте підписатися на нашу групу ВКонтакте або інші соціальні мережі.

Або репостніте одному! Тим самим ви підтримаєте наш проект. Дякуємо!

А якщо їх декілька?
Який найпопулярніший інструмент для стиснення файлів до формату Zip на комп'ютері?
Zip?
WinRar?
Багатьом доводилося стискати файли і спостерігати дивну ефективність, коли файл розміром від 200 Мб зменшується до розміру в 40 Мб?
Як це відбувається?
Хіба неможливі подібним чином технологічні стиснення?
Як вийти з такої ситуації?
А що, якщо ці 12 прорісовок об'єднати в одне?
Чи помічали, що при зависанні Facebook, інші веб-ресурси починають працювати помітно повільніше?