Оптимізуємо MIUI і прискорюємо роботу вашого смартфона

  1. очищення кешу
  2. Відновите прошивку до найсвіжішої версії
  3. Оптимізація роботи додатків
  4. Оптимізація роботи системи
  5. автозапуск додатків
  6. Робота системної анімації
  7. Скидання налаштувань

У багатьох смартфонів на Android спостерігається загальна проблема: ви користуєтеся пристроєм певний час і система починає пригальмовувати і її робота помітно сповільнюється

У багатьох смартфонів на Android спостерігається загальна проблема: ви користуєтеся пристроєм певний час і система починає пригальмовувати і її робота помітно сповільнюється. Є кілька способів вирішити це питання.

очищення кешу

Додатки, якими ви користуєтеся, часто кешують файли з інтернету (зберігають їх). Це завантажує пристрій і уповільнює його роботу. Потрібно очистити кеш, для цього заходимо в Безпека> Очищення.

Періодично робіть очищення кеша або налаштуйте автоматичний режим, при якому вона включається самостійно при накопиченні певного обсягу даних.

Відновите прошивку до найсвіжішої версії

Найчастіше після поновлення багато помилок попередніх прошивок виправляються, що може прискорити роботу системи. Це стосується не тільки MIUI, але і пристроїв, що працюють на IOS.

Оптимізація роботи додатків

У міру використання гаджета ви постійно встановлюєте різні додатки. Багато з них згодом стають не потрібні, однак вони продовжують висіти в пам'яті мертвим вантажем. Видаляйте подібні додатки або ж зупиняйте процес, пройшовши по шляху Установки> Всі програми> Далі вибираєте те, що хочете зупинити і тиснете "Закрити"

Оптимізація роботи системи

У MIUI за замовчуванням включена анімація. Її можна відключити, розвантаживши таким чином роботу процесора. Для цього йдемо по шляху Установки> Додатково> Оптимізація системи.

Можна також включити режим підвищеної продуктивності, для цього йдемо в Настройки> Додатково> Батарея> Режим харчування. У цьому випадку процесор почне працювати на максимумі, але це позначиться на енергоспоживанні.

автозапуск додатків

Для того, щоб звільнити оперативну пам'ять, можна відключити автозапуск непотрібних додатків. Залишайте тільки ті програми, якими ви постійно користуєтеся.

Робота системної анімації

Системну анімацію можна прискорити або повністю відключити. Для цього треба зайти в режим для розробників (Установки> Додатково).

Скидання налаштувань

Ну і найрадикальніший метод - скидання налаштувань з очищенням всіх даних (Wipe). Зазвичай він допомагає, коли ви випробували всі можливі способи і нічого не виходить. Відзначимо, що небажано робити скидання частіше ніж 1-2 рази на місяць.

Перед цією процедурою настійно рекомендуємо зробити бекап , Щоб зберегти цінні дані, якщо такі є на вашому смартфоні.