Oracle. Оптимізація.

  1. Керрі Міллсап, Д. Хольт «Oracle. Оптимізація продуктивності »Символ-Плюс, 2006 рік, 464 стр., (3,62 мб pdf)

Керрі Міллсап, Д. Хольт «Oracle. Оптимізація продуктивності »Символ-Плюс, 2006 рік, 464 стр., (3,62 мб pdf)

Робота по оптимізації продуктивності БД Oracle є досить складним завданням, підвладною лише справжнім професіоналам. Найчастіше успішний результат випадковий і досягнутий швидше за рахунок досвіду і інтуїції, отриманий методом проб і помилок. ІПрізнанние фахівці Oracle, Міллсап Керрі і Д. Хольт, в книзі «Oracle. Оптимізація продуктивності »представляють надійний, прийнятний і чіткий метод виявлення проблем пов'язаних з продуктивністю системи.

Даний метод дозволяє впевнено виявити, в чому причина низької продуктивності роботи БД Oracle. Основою даного методу є те, що ПЗ баз даних Oracle містить інструменти, що надають інформацію про втрати часу при обробці запитів. Даний посібник дає можливість поетапно вивчити методику авторів, яка включає три етапи (вибір користувача даних, оптимізація яких найбільш важлива для роботи; збір коректно вибраних запитів розширеної трасування SQL , Які обслуговують цю операцію, і пошук місця і причин перевитрати часу; пошук і застосування відповідного способу зменшення часу обробки по даній операції.

Автори розкривають принципи застосування їх методу, і пояснюють, чому він ефективний. Книга може служити навчальним керівництвом і довідником для системних адміністраторів і адміністраторів БД Oracle.
завантажити

схожа література