Основні плагіни WordPress для SEO оптимізації

  1. Onpage Оптимізація - основа для ваших дій SEO
  2. SEO оптимізація зображень
  3. SEO оптимізація відео та анімації
  4. Пошук і усунення непрацюючих посилань
  5. безпеку
  6. Резервне копіювання сторінок WordPress
  7. Оптимізація веб-сайту
  8. Контролюйте успіх ваших дій SEO
  9. висновок

SEO оптимізація є важливою темою для тих, хто хоче досягти успіху на своєму сайті. Тому що, щоб бути успішним, веб-сайт спочатку повинен бути знайдений в Інтернеті. Іншими словами, сайт повинен зробити це на вершині сторінок результатів пошуку. Велика частина інтернет-присутності створюється за допомогою WordPress, популярної у світі системи управління контентом, яка, на щастя, має багато плагінів, які допомагають краще керувати потребами SEO-оптимізації. У попередній статті я вже представив шість основних модулів SEO. На цей раз я піду ще один крок і познайомлю вас з рядом інших плагінів SEO: для оптимізації на сторінці. Щоб захистити свій веб-сайт. Для оптимальної презентації на мобільних пристроях. Інструменти, за допомогою яких можна виміряти успіх ваших заходів SEO.

Onpage Оптимізація - основа для ваших дій SEO

Хороша і продумана оптимізація на сторінці (що часто називається оптимізацією сайту ) є необхідною умовою успішних кампаній SEO. Зробіть це добре, у вас буде успіх. Нехтуючи аспектами оптимізації на сторінці, ви зможете просунути інші заходи лише дуже обмежено. Але чому оптимізація на сторінці відіграє таку центральну роль?

Сканери, які приходять на ваш сайт, повинні знати, що таке ваша сторінка і як знайти знайдений вміст. Чим більше тематичний вміст сторінки пошукового запиту оцінюється пошуковою системою, тим краще рейтинг у відповідних результатах пошуку. Таким чином, забезпечте високоякісний, унікальний та відповідний темі вміст сторінки ( унікальний вміст ).

Кожну сторінку слід оптимізувати від одного до трьох потенційних термінів пошуку (ключові слова). Загалом, розрізняють основне ключове слово та під-ключові слова. На додаток до чистого змісту, а також підготовки або подання змісту відіграє важливу роль. До них відносяться заголовки, підзаголовки, форматування або структура - ключове слово: читабельність або зручність користування - а також метадані (назва і опис) і внутрішні посилання сторінки.

Плагіни WordPress можуть бути важливою допомогою в оптимізації на місці: Одним з найбільш популярних і ефективних плагінів є Yoast SEO. Він доступний не тільки безкоштовно, але і для початківців дуже простий у використанні.

Завантажити Yoast SEO

Після визначення ключового слова фокусу для сторінки інструмент автоматично аналізує вміст сторінки та надає пропозиції щодо оптимізації.

Після визначення ключового слова фокусу для сторінки інструмент автоматично аналізує вміст сторінки та надає пропозиції щодо оптимізації

SEO оптимізація зображень

Вбудовані медіа-елементи можуть також допомогти вам створити більше трафіку на вашій сторінці. Переконайтеся, що вкажіть медіа-елементи, такі як зображення з тегом ALT (альтернативний опис зображення), і оптимізуйте розмір зображення, щоб вони швидше завантажувалися та веб-сайт. Pagespeed, тобто час завантаження веб-сайту, є, між іншим, вирішальним фактором для ранжирування сторінки. Дізнайтеся більше про мою посаду Оптимізація для WordPress.

Два рекомендованих модуля WordPress для стиснення зображень - WP Smush і Optimus. Обидва інструменти автоматично стискають ваші зображення під час завантаження. Дуже ефективний спосіб прискорити час завантаження, особливо якщо ваша веб-сторінка містить багато зображень.

Дуже ефективний спосіб прискорити час завантаження, особливо якщо ваша веб-сторінка містить багато зображень

Завантажити WP Smush

Завантажити WP Smush

Для того, щоб завантажити Optimus

І ще один плагін, який я хотів би представити вам у зв'язку з SEO оптимізацією зображень: SEO Friendly Images. SEO Friendly Images - невелика, дуже зручна програма, яка автоматично додає атрибути ALT і TITLE. У випадку, якщо ви забули це один раз.

Дізнайтеся більше про SEO дружніх зображень

SEO оптимізація відео та анімації

Не тільки зображення, але й інші медіа-елементи, такі як відео та анімація, повинні бути підготовлені для пошукових систем. Хоча пошукові системи визнають, що відповідний файл є фільмом, вони не визнають, про що йде мова. Ви повинні надати цю інформацію. Призначте відповідний заголовок і опишіть кількома словами, що можна побачити у розглянутому фільмі.

За допомогою модуля перейменування медіафайлів можна легко перейменувати заголовки медіа-елементів пізніше, наприклад, якщо ви хочете надати своєму відео або анімації більш описовий заголовок. Особливо зручно з цим плагіном - можливість автоматичного оновлення всіх посилань на файл, який ви вже встановили у ваших повідомленнях.

Особливо зручно з цим плагіном - можливість автоматичного оновлення всіх посилань на файл, який ви вже встановили у ваших повідомленнях

Дізнайтеся більше про плагін перейменування медіафайлів і завантажте його

Пошук і усунення непрацюючих посилань

Ще один момент, який може серйозно вплинути на рейтинг вашого сайту - це непрацюючі посилання (непрацюючі посилання). Особливо з встановленими / старими веб-сайтами, це відбувається знову і знову, що пов'язані сторінки були видалені або переміщені в той же час, без оператор встановив відповідні диверсії. Не тільки для ваших відвідувачів, він розчарований, коли вони спрямовані на сторінки, які не показують очікувану інформацію, або, можливо, навіть більше не існує: навіть пошукові системи оцінюють це негативно.

Перевірка непрацюючих посилань

Корисний плагін, який допомагає знаходити непрацюючі посилання на вашому веб-сайті WordPress, це перевірка порушень. Broker Link Checker показує, де посилання не працюють, де відсутні зображення та встановлені неправильні перенаправлення.

Додаткова інформація про перевірку непрацездатних посилань

Реле Nofollow Checkbox

Можна також доручити пошуковим системам не відстежувати певні або проблемні посилання. За допомогою плагіна Rel Nofollow Checkbox, посилання можна швидко і легко забезпечити атрибутом "nofollow".

Додаткова інформація про прапорець Rel Nofollow

безпеку

WordPress - надзвичайно популярна мішень для хакерів і спамерів. Більшість установок WordPress в даний час вразливі до хакерських атак. Хакери можуть використовувати неправильно захищений веб-сайт для атак спаму, видаляти вміст або додавати шкідливе програмне забезпечення. Незалежно від того, наскільки великий ваш сайт, безпека завжди повинна бути нашим пріоритетом. Адже хакерські атаки можуть не тільки негативно вплинути на рейтинг вашого сайту, але й назавжди пошкодити вашу репутацію в Інтернеті.

У попередніх статтях я придумав поради щодо захисту вашої установки WordPress:

10 порад про те, як захистити свій WordPress і Joomla сайт від хакерських атак
5 порад для того, щоб зробити ваш WordPress безпечним

На додаток до вже згаданих рішень, я хотів би представити вам ще один і універсальний плагін безпеки для WordPress з Sucuri Security. Цей інструмент надає вам набір функцій безпеки, від сканування шкідливих програм до негайних дій у разі успішної атаки.

Цей інструмент надає вам набір функцій безпеки, від сканування шкідливих програм до негайних дій у разі успішної атаки

Додаткова інформація про Sucuri Security

Резервне копіювання сторінок WordPress

Щось завжди може піти не так. Навіть якщо ви створили резервну копію своєї установки WordPress, вона іноді може прийти до успішної атаки або оновлення системи піде не так. У цьому випадку вам може знадобитися повністю відновити вашу систему. Таким чином, ви завжди повинні мати актуальну резервну копію вашого присутності WordPress.
Два зручні плагіни, які дозволяють швидко та легко створювати резервні копії вашої сторінки:

BackWPup
Цей інструмент можна використовувати для створення повної резервної копії сторінки або для вибіркового резервного копіювання певного вмісту.

BackWPup   Цей інструмент можна використовувати для створення повної резервної копії сторінки або для вибіркового резервного копіювання певного вмісту

Дізнайтеся більше про BackWPup

Резервне копіювання WordPress
Ще зручнішим є інструмент BackUpWordPress, який дозволяє створювати автоматизовані резервні копії вашої сторінки WordPress.

Докладніше про BackUpWordPress

Оптимізація веб-сайту

Чи легко отримати доступ до сайту за допомогою смартфонів або планшетів? Це важливіше, ніж будь-коли, тому що ваші відвідувачі все частіше використовують мобільні пристрої. Ось чому Google нагороджує оптимізовані для мобільних пристроїв сайти невеликими бонусами, які можуть позитивно вплинути на рейтинг. Докладніше в статті: Чи готові ви до мобільного оновлення Google?

Перевірте якість презентації та зручність для користувача вашого сайту! В Інтернеті ви знайдете цілий ряд практичних інструментів, які ви можете використовувати безкоштовно. Ось огляд.

Якщо ви хочете оптимізувати свій веб-сайт WordPress швидко і легко, то плагін WPtouch Mobile - саме для вас. За допомогою цього інструменту вам не потрібно створювати новий веб-сайт, але WPtouch Mobile автоматично приймає вміст ваших сторінок WordPress в оптимізованій для мобільних пристроїв темі (дизайн веб-сайту).

Дізнайтеся більше про WPtouch Mobile

Контролюйте успіх ваших дій SEO

Регулярні та детальні аналізи мають вирішальне значення для успіху ваших дій SEO. Увійдіть до Google Analytics і інтегруйте піксель відстеження на свою сторінку. Це дає вам цінну інформацію про поведінку користувачів на Вашій стороні і може бути використана для виведення конкретних заходів для поліпшення. Скільки відвідувачів Ви маєте на своїй сторінці? Звідки ви? На яких пунктах багато відвідувачів залишають ваш сайт? і багато іншого.

Простіший спосіб використання Google Analytics для свого веб-сайту WordPress - це плагін Google Analytics by Yoast, доступний у вигляді безкоштовної базової версії, або для більш детального аналізу як платної преміум-версії.

Простіший спосіб використання Google Analytics для свого веб-сайту WordPress - це плагін Google Analytics by Yoast, доступний у вигляді безкоштовної базової версії, або для більш детального аналізу як платної преміум-версії

Докладніше про Google Analytics можна дізнатися з Yoa вулиця

висновок

Це вони, плагіни, оптимізація SEO вашої сторінки WordPress. Я забув важливий плагін? Або у вас є запитання щодо цієї теми? Потім надішліть нам коментар!

Інші статті на тему:

Але чому оптимізація на сторінці відіграє таку центральну роль?
Скільки відвідувачів Ви маєте на своїй сторінці?
Звідки ви?
На яких пунктах багато відвідувачів залишають ваш сайт?
Я забув важливий плагін?
Або у вас є запитання щодо цієї теми?