Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Особливості просування шаблонних сайтів

  1. Шаблонні сайти - мінуси і нечисленні плюси їх використання Дуже часто на наших тренінгах по SEO звучить...
  2. Про просування шаблонних сайтів
  3. І все таки, який сайт краще - шаблонний чи ні?

Шаблонні сайти - мінуси і нечисленні плюси їх використання

Дуже часто на наших тренінгах по SEO звучить один і той же питання: «Який сайт краще - шаблонний чи ні?». З огляду на його популярність, було вирішено дати розгорнуту відповідь у вигляді окремої статті. Тож почнемо.

Багато починаючі веб-майстри в гонитві за економією самі свідомо використовують шаблонний дизайн при створенні сайтів. Інші ж «ведуться» на красиві обіцянки веб-студій про швидке створення веб-ресурсів за сущі копійки, не підозрюючи при цьому, що отримують в результаті шаблонні сайти, про мінуси яких і піде мова в цій статті.

Для тих, хто не зовсім в курсі: шаблонний дизайн - це готове рішення для створення графічної оболонки веб-сайту, яке відрізняється простотою установки.

При цьому зазвичай відпадає необхідність в послугах дизайнера, що дозволяє істотно заощадити. Крім того, використання шаблонів значно прискорює створення веб-сайту. У більшості випадків при використанні конструкторів сайтів з доброзичливим інтерфейсом цей процес займає буквально кілька хвилин.

Перераховані моменти з першого погляду зовсім не схожі на недоліки шаблонних сайтів і навіть здаються перевагами

Перераховані моменти з першого погляду зовсім не схожі на недоліки шаблонних сайтів і навіть здаються перевагами. І тим не менше вони такими є. Зараз Ви зрозумієте, чому.

Основні недоліки шаблонних сайтів

Для тих, хто вибирає для себе шаблонні сайти, мінуси їх використання проявляються досить швидко. Зазвичай вони виражаються в наступному:

  1. Висока ймовірність того, що ще хоча б кілька, а то й десятки веб-сайтів в інтернеті мають точно такий же дизайн. Адже безкоштовні шаблони може завантажити будь-який бажаючий, що має доступ в інтернет.

    Звичайно ж, це не дуже добре сприйматися пошуковими системами. Але набагато важливіше те, як відреагують відвідувачі, які раніше цілком могли відвідати сайти-двійники. Адже в такому разі Ваш веб-ресурс буде здаватися їм вторинним, не заслуговує належної уваги. Отже, недолік шаблонних сайтів в тому, що на хороші поведінкові показники розраховувати не варто.
  2. Творці безкоштовних шаблонів часто вшивають в їх код кілька прихованих посилань з метою отримання безкоштовної зовнішньої посилальної маси з веб-ресурсів, для створення дизайну яких вони будуть застосовані. Або ж ці посилання можуть бути цілком видимими і в підсумку розміщуватися на всіх сторінках Вашого сайту. Це означає, що творець шаблону таким чином обзаведеться цінними наскрізними посиланнями . Або отримає масу переходів по реферальним посиланнях, які потенційно можуть принести йому прибуток.

    Загалом, варіантів з вбудованими посиланнями маса і всі вони однозначно ставляться до недоліків шаблонних сайтів.
  3. У більшості шаблонних сайтів мінусом є складність або навіть неможливість внесення істотних змін в дизайн - переміщення блоків, віджетів, меню та інших елементів найчастіше досить проблематично або взагалі не передбачено. Погодьтеся, що це додає неприємне відчуття відсутності свободи дій, незважаючи на те, що сайт начебто і є Вашою власністю.

Про просування шаблонних сайтів

Найбільш істотний при використанні шаблонних сайтів мінус полягає в тому, що сучасні пошукові системи навчилися розпізнавати факти використання шаблонів і, звичайно ж, віддають пріоритет веб-ресурсів з унікальним дизайном.

І їх логіка цілком зрозуміла. Адже якщо на сайті шаблонний дизайн, занадто велика ймовірність того, що цей проект створений для публікації контенту аматорського рівня, який не зможе задовольняти користувачів пошуковика. Або для розміщення посилань і заробітку на цьому. Хоча ще більш частий варіант - для побудови мережі сателітів / дорвеев і використання в інших схемах чорного SEO, в яких створення дорогих сайтів з унікальним дизайном просто не окупається.

При цьому ми не говоримо, що просування шаблонних сайтів взагалі неможливо. Такі сайти цілком адекватно індексуються пошуковими системами і відображаються в їх ведучих. Але досягти серйозних результатів, потрапити в Топ в цьому випадку дуже непросто. За статистикою, отриманою в результаті досліджень факторів, що впливають на ранжування, просування шаблонних сайтів в середньому на 38% складніше в порівнянні з ресурсами, що мають унікальний дизайн.

Сайти з унікальним дизайном мають своє власне запам'ятовується і в той же час неповторне «обличчя». Їх оформлення покликане догодити відвідувачам, залишити позитивне враження і спонукати в них бажання повернутися в майбутньому. Досягається це шляхом опрацювання дизайнерами безлічі варіантів, узгодження їх з баченням власника сайту і тестуванням деяких з них до тих пір, поки не буде обраний найкращий, на який спостерігається найбільш позитивна реакція відвідувачів.

І ще один важливий момент - в просуванні шаблонних сайтів мінусом є те, що зазвичай для їх створення застосовується одна і та ж напрацьована техніка з повторюваним шаблоном. Якщо пошуковик виявляє цю закономірність щодо кількох схожих за тематикою і вмісту веб-ресурсів, у яких ще й домени зареєстровані на одну особу, він сприймає це як аффільованість сайтів і в пошуку залишиться тільки один з них.

І все таки, який сайт краще - шаблонний чи ні?

Подумайте, який веб-сайт Google вибере для показу в своїх ведучих на перших позиціях: схожий на тисячі вже існуючих в мережі або унікальний зі складною версткою на платному движку? Після зважування всіх перерахованих вище недоліків шаблонних сайтів висновки напрошуються самі собою - ті, хто неабияк витратився на створення дизайну вселяють набагато більше довіри, ніж приділили цього моменту 5 хвилин, в цілому витрачені на скачування з інтернету і установку безкоштовного шаблону.

Шаблонний сайт підійде для невеликих аматорських проектів, метою яких не є захоплення топові позицій в ведучих пошукових систем.

Для серйозного ж бізнесу унікальний дизайн є одним тих з умов, без виконання яких на успішність просування і подальше отримання прибутку сподіватися не варто. Так, це може істотно підвищити витрати на створення веб-сайту. Але слід розглядати цей момент як інвестицію, адже зазвичай вкладені в створення дизайну кошти окупляться в n-кратному розмірі.

Якщо у Вас інша думка з приводу того, який сайт краще (шаблонний чи ні), не забудьте поділитися ним в блоці коментарів.

І все таки, який сайт краще - шаблонний чи ні?
Подумайте, який веб-сайт Google вибере для показу в своїх ведучих на перших позиціях: схожий на тисячі вже існуючих в мережі або унікальний зі складною версткою на платному движку?