Остаточне керівництво до налаштувань WordPress SEO

 1. Параметри SEO WordPress: Отримання основ права!
 2. Параметри SEO WordPress: Створення плагіна Yoast SEO крок за кроком.
 3. Параметри плагінів SEO WordPress: Загальні налаштування.
 4. Налаштування плагінів SEO для WordPress: Внутрішні посилання.
 5. Більше дивовижний матеріал!
Кращий SEO WordPress Налаштування для Yoast WordPress SEO плагін!

WordPress є частиною поточної соціальної революції. Це не просто платформа, це те, що стало частиною глобальної революції на сайті. Вони кажуть, що кожен другий чотири сайти запускаються. Дозвольте мені розповісти вам щось вражаюче, з кожних чотирьох використовує WordPress. Це твердження, яке не потрібно підкреслювати для достовірності. WordPress полюблений у всьому світі завдяки простоті використання, величезній кількості плагінів, ультра красивих і готових до налаштування тем. Одна річ, яку багато людей забувають спочатку про SEO. Для будь-якого успішного запуску в мережі, блогу або сервісу; рейтинг для цільових ключових слів - це те, що є найбільш бажаним. Люди йдуть на бухті будівлі посилання тільки пізніше зрозуміти, що це правильно оптимізований контент, який стирчить. Не слухайте галузевих гуру, вони просто хочуть зберегти свої рейтинги в безпеці. Але, як у нас в Inspire2rise нема чого втрачати, ми приносимо вам кінцевий посібник з налаштувань WordPress SEO, щоб виграти блуз від SEO вашого блогу!

Індекс WordPress SEO за допомогою налаштувань Yoast статті. [Для тих, хто поспішає]
1.) Основи.

1.1) SEO дружні теми.
1.2) Швидкість.
1.3) Навігація.
1.4) Off page SEO.
1.5) Robots.txt та коментарі.
1.6) Внутрішні зв'язки.

2.) Налаштування WordPress SEO за допомогою плагіна Yoast.

2.1) Встановлення плагіна.
2.2) Міграція даних.
2.3) Загальні налаштування.
2.4) Назви та параметри мета.
2.5) Соціальні налаштування.
2.6) XML-мапи сайту.
2.7) Налаштування постійної посилання.
2.8) Інші додаткові налаштування.

3.) Зміни в SEO WordPress протягом багатьох років.

4.) Більше Inspire2rise Guides.

Параметри SEO WordPress: Отримання основ права!

Перш ніж ми почнемо налаштування WordPress SEO від Yoast Плагін розглянемо деякі основні налаштування та передумови для хорошого SEO.

 • Виберіть хорошу SEO дружню тему. При цьому ви скоротите 50% вашої важкої роботи тоді і там. Теми від Famethemes і Mythemeshop знаходяться на першому місці нашого списку. Хороша SEO дружня тема буде мати належні теги назви, оптимізований заголовок, сухарі і мета-теги, і це значно зменшить зусилля, які ви повинні покласти, щоб класифікувати краще.
  Але коли ви пишете, завжди використовуйте плагін Yoast SEO для налаштування назв, тому що темам не повинно бути дозволено обробляти нічого, крім основних засобів SEO.
 • Робота на швидкості. Швидкість - це те, що ніколи не можна ігнорувати. Купівля хорошого хостингового плану - це те, що має велике значення. Але використовуючи кешування плагінів і CDN послуги також допоможе в отриманні нижче бажаного 2 секунди час завантаження! Перевіряти Швидкість сторінки Google або налаштуйте w3 загальні налаштування плагіна кешу на WordPress для кращого часу завантаження.
 • Майте належну навігацію на місці. Налаштування нижнього колонтитула повинні бути оптимізовані для релевантності та переконайтеся, що ваші головні сторінки доступні з кожної сторінки вашого веб-сайту. Використання належного тексту заголовка і прив'язки тегів для посилань - це ще одна важлива річ, яку не слід ігнорувати!
 • Створіть активний розклад SEO-сторінки. SEO плагіни для WordPress допоможуть вам лише на сторінці SEO. Off page SEO вимагає часу, зусиль і терпіння, а результати іноді можуть зайняти кілька тижнів. Таким чином, поза сторінки SEO, як соціальний обмін, коментарі в блогах і маркування книг повинні бути на вершині списку пріоритетів.
 • Структура Permalink повинна бути зручною для користувачів, а також зручною для пошукової системи.
  % postname% .html або /category/%postname%.html це те, що є гарною структурою посилання з точки зору SEO.
 • Налаштуйте перенаправлення з вашого домену WWW до WWW. Налаштування перенаправлення 301 допоможе створити єдиний URL для всіх, хто звертається до вашого сайту. І це корисно з точки зору SEO. Оскільки пошукові системи розглядають сторінки WWW та WWW як різні. Наявність великої кількості вмісту, індексованого за двома різними URL-адресами, призведе до дублювання вмісту на вашому сайті.
 • Використовуйте файл Robots.txt, щоб заблокувати доступ сканера пошукової системи до деяких каталогів на вашому сервері, таких як wp-admin, деякі папки в області wp-content, як папка themes і т.д. Це допомагає налаштувати сканер для сканування лише вмісту, пропонувати і не витрачати час.
 • Підвищуйте залученість користувачів, дозволяючи коментарі та реакції. Використовуючи гарні та описові зображення, пов'язані з вашими повідомленнями. Відповідаючи на їхні сумніви через повідомлення та коментарі, а не писати платні статті весь час!
 • Використовуйте сторінки для важливих тем, а не для публікацій.
  ВИ ЗНАТИ - Коментарі на веб-сторінці хороші. Але правда в тому, що кожен коментар, доданий до вашої публікації, змінює щільність ключових слів, яку ви створили з таким сильним болем!
 • Посилання на пов'язані теми публікуються за допомогою YARPP або nrelate, або вручну, як ви вважаєте за потрібне!
 • Використання тегів для пов’язання відповідного вмісту. Але в міру. Перехід за межі тегів також завдає шкоди вашому SEO.
 • Зосередьтеся на конверсії. Конверсія означає, наскільки добре ви перетворюєте нового читача на абонента. Ящики в кінці поста з красивою підписатися кнопка миттєво приведе більше людей, щоб підписатися на ваш сайт, тим самим збільшуючи вашу постійну базу відвідувачів.
 • Використовуйте глибокі назви. Заголовки з ключовими словами на початку та назвою блогу в кінці зазвичай добре працюють у пошукових системах
 • Використовуйте від архівів , тобто налаштувати архівну сторінку. Це може розглядатися як дублікат вмісту. Тому було б краще зробити це, але зробити це не індексом.
Вам може сподобатися: Посібник з порад по блогах.

Параметри SEO WordPress: Створення плагіна Yoast SEO крок за кроком.

 1. Встановлення плагіна: Для цього Перейдіть до [Plugins> Add new Plugin> WordPress SEO by Yoast> Встановіть плагін> Активувати] з адміністративної панелі інструментів WordPress. Після встановлення плагіна ми перейдемо до панелі інструментів плагіна. Або завантажте його тут .
 2. [Необов'язковий крок] Міграція даних: Багато користувачів вже мають встановлений плагін SEO або, ймовірно, використовують вбудовані налаштування SEO для теми / фреймворку. Перш ніж вимкнути попередній плагін, переконайтеся, що ви не втратите важку роботу. SEO Data transporter плагін або параметри імпорту / експорту за замовчуванням можуть допомогти вам у цьому з легкістю. Якщо ви рухаєтеся від All in One SEO, Genesis framework вбудований в SEO або інші основні плагіни SEO, то тепер плагін Yoast дозволяє імпортувати ваші попередні дані з легкістю без необхідності встановлення додаткових плагінів.
  Якщо ви налаштовуєте WordPress SEO за допомогою налаштувань Yoast на новому веб-сайті, пропустіть цей крок.
 3. Параметри плагінів SEO WordPress: Загальні налаштування.

  WordPress SEO за допомогою налаштувань Yoast - Dashboard

  Це основні параметри, доступні на інформаційній панелі Yoast SEO. Додайте ідентифікатор підтвердження для різних показників, як-от Інструменти для веб-майстрів Google, інструменти для веб-майстрів Bing, ідентифікатор перевірки Alexa тощо. Пропустіть інші параметри.

 4. Переміщення далі: Назви та метаси.
  Якщо у вашій темі є належні заголовки, залиште її неперевіреною, інакше ми рекомендували б "Примусово переписати заголовки". Поставте галочку "Використовувати теги мета-ключових слів". Мета-ключові слова призначені для налаштування більшої кількості ключових слів, ніж ключове слово focus, щоб дозволити варіації навколо ключового слова фокусу. Використовуйте їх розумно і рейтинги, безумовно, покращиться. Але використання мета-ключових слів є ризиковим.
  Поставте галочку "Не індексувати під-сторінки архівів", щоб зберегти себе від дублікатів результатів пошуку. А в розділі «Очищення голови» поставте галочку все. (Ви можете залишити параметр WLW неперевіреним, якщо ви використовуєте програму Windows Live для запису повідомлень.)
  У опції "HOME". Опишіть назву домашньої сторінки та опис опису. Максимальний ліміт слів для 70 і 160 символів, оскільки це обмеження для розпізнавання пошуковими системами.
  У “ТИПАХ ПОШТОВИХ” залиште все за замовчуванням.
  У розділі "Таксономії" виділіть все, щоб "не індексувати, слідувати". Це збереже вас від кількох повторюваних сторінок у результатах пошуку. Окрім позначення цього прапорець, залиште все як є.
  У розділі «Інше» встановіть архіви авторів і дат на «no-index, follow». Якщо у вашому блозі / веб-сайті є лише один профіль учасника, виберіть опцію "Вимкнути архіви авторів". Вам може сподобатися: Найкращі поради щодо розміщення оголошень. WordPress SEO за допомогою налаштувань Yoast - Титули.
 5. У розділі Facebook виділіть "Додати відкриті мета-дані графа". Додайте URL-адресу сторінки Facebook, заповніть решту опису. Аналогічно заповніть щебет розділ з іменем користувача (Поставте галочку додати метадані картки щебетати.) У Google+ виберіть профіль Google+ для встановлення як автора домашньої сторінки. Додайте URL-адресу сторінки входу до Google+ у розділі видавців.

 6. Налаштування: мапи XML.
  Для всіх практичних цілей ми ніколи не рекомендуємо використовувати зовнішній плагін для генерації мапи сайту. Серйозно, Yoast є кращим у бізнесі. Слідкуйте, як на даному зображенні. Плагін SEO WordPress від Joost De Valk - xml
 7. Налаштування Постійного посилання.
  Оскільки це може викликати проблеми з деякими інсталяціями, ми, як правило, не рекомендуємо видаляти базу категорій з URL-адрес. Більшість людей взагалі не повинні це робити. Але в деяких випадках може бути краще перелічено окремі сторінки категорій. * Використовуйте його на свій розсуд.
  Залиште примусової рисою в URL, якщо ви не використовували таку структуру URL-адреси з самого початку.
  Поставте галочку на наступну "URL-адресу переспрямування додатків до URL-адреси головного повідомлення", щоб запобігти гарячим зв'язкам та вимкнути копіювання зображень.
  Поставте галочку "Видалити змінні відповіді", якщо ваша база даних великого розміру, як наша.
  Останнє "Перенаправлення потворних URL-адрес на очищення постійних посилань" є експериментальною функцією в кращому випадку. Увімкніть його на деякий час, і якщо він не порушить жодних плагінів, залиште його увімкненим.
  Якщо ви використовуєте кампанії Google Webmaster Tool або інші додаткові функції Facebook, які додають великі змінні в кінці вашої URL-адреси, не було б доцільно включити цю функцію.
  Залиште все інше, як на цій сторінці. Вам може сподобатися: Десять плагінів для WordPress . WordPress SEO плагін за допомогою настройок Yoast - Постійне посилання.
 8. Налаштування плагінів SEO для WordPress: Внутрішні посилання.

  Якщо за умовчанням у вашій темі немає помилок, можна використовувати цю функцію. А після включення додайте код для сухарей при запуску single-post.php. Ось код:

<? php if (function_exists ('yoast_breadcrumb')) {yoast_breadcrumb ('<p id = "сухарі"> "," </p> "); }?> WordPress SEO за допомогою налаштувань Yoast - внутрішні посилання.

 1. Інші параметри: RSS, Імпорт та експорт, Редагування файлів.
  Залиште налаштування RSS за замовчуванням. На сторінці імпорту та експорту можна скористатися для імпортування попередніх інсталяційних даних. Або якщо ви переходите від плагіна Yoast до іншого плагіна, ви можете експортувати налаштування.
  Розділ Редагування файлів: Цей розділ є важливим. По-перше, тому, що він дозволяє редагувати файлову форму Robots.txt і .htaccess на панелі інструментів WP. А по-друге, тому що це рятує вас від клопоту від входу в свій файловий менеджер знову і знову. Вам може сподобатися: Збільшення повноважень домену.
 2. Зміни в плагіні Yoast протягом багатьох років.
  Протягом багатьох років кілька функцій були покращені, в той час як деякі з налаштувань були видалені, які були особливо корисними.
  Одним з таких налаштувань було видалення дат з SERPS. Якщо ви вилучите видиму дату у своїх блогах, і у них є вміст, який ніколи не залишатиметься несвідомим. Щось на зразок керівництва або списку, то це, безумовно, матиме високий рейтинг кліків у пошукових системах. Тому що люди, як правило, прагнуть шукати речі, які нещодавно були написані (що йдуть за датою), або те, що взагалі не має дати.
  Таким чином, ви можете використовувати це підключати .
 3. Соціальні сигнали, а також конкретні мета-дані та графіки знань компанії - це те, що було додано в останніх ітераціях WordPress SEO за допомогою плагіна Yoast. Нижче наведено знімки екрана для цих сторінок. Додавши конкретну інформацію, пов'язану з вашою компанією, ви можете переконатися, що Google знає, чи ви є компанією чи людиною і показуєте інші важливі дані про свій сайт!

Йдучи за поточним сценарієм, майбутнє Yoast яскраве. Раніше я використовував All in one SEO pack. Хоча спочатку добре для початківців, він не пакує багато потужності і варіантів налаштування. SEOpressor - це ще один великий плагін. Але вона має багато непотрібних дзвонів і свисток, які справжні любителі SEO б зневажати. Squirrly SEO плагін великий, і має людський елемент до нього, що дозволяє оптимізувати пости для природного читання. Але той факт, що це платний плагін, може бути стримуючим фактором для людей, які хочуть його використовувати!
Якщо істину сказати, то це просто. SEO є питанням досвіду. Ви не можете зарахувати в один день. Для цього потрібно постійно докладати зусиль. Чим більше ви експериментуєте, тим більше ви дізнаєтеся. Хтось з великими знаннями про SEO рекомендує вам навіть не використовувати плагін і робити це вручну. Тому що кожен доданий додаток додасть більше таблиць і завантажить вашу базу даних.
Але через високий рівень автоматизації та простоту використання, ви можете просто встановити SEO та виконати наші налаштування. Напишіть своє серце щодня. І подивіться на свої рейтинги.

Для тих, хто знайшов цей посібник дуже важко слідувати або знайшов деяку інформацію, застарілу / відсутня тут відео підручник, який ми зробили тільки, щоб зробити весь процес створення WordPress SEO за допомогою плагіна Yoast легко.

Тому що є тільки один вірний спосіб жити. Надихаючий шлях.
Залишайтеся натхненням. Продовжуйте відвідувати Inspire2rise.com .

Є якісь сумніви чи запити? Стріляйте нам поштою [захищена електронною поштою] Будь-які пропозиції, пов'язані з налаштуваннями SEO WordPress , будуть глибоко вдячні.
Якщо вам сподобалися налаштування SEO WordPress поштою Yoast . Тоді підпишіться:


Дотримуйтесь Inspire2rise на Twitter | Слідкуйте Inspire2rise на Facebook .

Теги: SEO, yoast, блоги, поради по блогах.

Більше дивовижний матеріал!

Резюме

Рецензент

Адітья Натх Джа

Дата перевірки

2015-04-28

Переглянута позиція

WordPress SEO від Yoast

Рейтинг автора

Php if (function_exists ('yoast_breadcrumb')) {yoast_breadcrumb ('<p id = "сухарі"> "," </p> "); }?
Є якісь сумніви чи запити?