Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Остаточний блог написання і SEO контрольний список

 1. Контрольний список для написання повідомлення в блозі
 2. Контрольний список SEO

Написання повідомлення в блозі повинно бути повністю про допомогу вашим читачам. Навіть якщо ви в кінцевому рахунку просуваєте себе, свій бізнес або свій бренд, самореклама повинна відбуватися за лаштунками.

Ось що йде про пошукову оптимізацію (SEO). Невикористання інструментів у вашому розпорядженні небезпечно, і воно затопить ваш цінний контент під сильним зливом постів та статей.

Тут ми не тільки надали остаточний перелік порад та прийомів для написання ефективного та привабливого повідомлення в блозі, але ми також надали всебічний контрольний список SEO, який допоможе вам оптимізувати свій блог для більш широкої аудиторії.

Контрольний список для написання повідомлення в блозі

 1. Знайте свою аудиторію. Ви повинні починати блогу тільки після того, як ви зрозумієте вашу цільову аудиторію (часто називають покупцем або ідеальним клієнтом ). Якщо ви знаєте свою аудиторію - потенційних клієнтів, насамперед - ви можете задовольнити свої потреби. Такі знання також допоможуть вам визначитися з тематикою та змістом для створення, і ви зможете встановити тон, який найкраще підходить вашій аудиторії. Все про вашу посаду має обертатися навколо ваших читачів, тому з'ясування того, хто вони є ключовим кроком.
 2. Будьте розумні щодо свого титулу. Є так багато різних способів, щоб піти з вашої назви, так що важливо вибрати варіант, який, швидше за все, заробити все важливі клік. Ви можете бути супер-прямим і отримати прямо до точки, яка відмінно підходить для інформаційних частин. Розумні заголовки можуть викликати цікавість, але занадто розпливчасті можуть також викликати тих, хто насправді не зацікавлений у вашому вмісті, спотикатися на цій посаді. Зрештою, ваша назва повинна обіцяти відповісти на запитання або надати вирішення проблеми, щоб отримати найкращі результати.
 3. Виділіть заголовки. Не тільки заголовки повинні визначати ваш текст, але заголовки та підзаголовки також повинні розділяти ключові ідеї, особливо якщо ви пишете статтю або довший фрагмент. Слід легко сказати, де і чому відокремлюється інформація.
 4. Окремі ключові фрази для сканування. Багато читачів просто переглядають повідомлення та статті, щоб дістатися до хорошого матеріалу. Якщо ви даєте відповідь на питання, це питання має бути легко доступним через швидке сканування. Незважаючи на те, що ви хочете, щоб ваші читачі залишилися навколо і прочитали всю посаду, реальність така, що читачі знайдуть іншу посаду, якщо вони не зможуть легко знайти інформацію, яку вони шукають у вашій.
 5. Тримайте речення короткими і солодкими. Довгі речення затягуються і ускладнюють фокусування читачам. Хоча захоплення уваги читача важко, це лише половина битви. Намагайтеся тримати увагу читача, використовуючи короткі речення, які підвищують читабельність. Якщо читач лише сканує вашу статтю, короткі речення все одно дозволять вам переконатися.
 6. Використовуйте розмовний тон і діліться своєю особистістю. Краще говорити з читачами, ніж говорити на них. Навіть у професійних статтях можна використовувати повсякденні слова, щоб передати свою точку зору. Принаймні, узгоджуйтеся з вашим тоном від повідомлення до публікації, щоб ваші читачі ознайомилися з вашою особистістю блогу. На тій же ноті, спробуйте розповісти історію, і напишіть, що тільки ви можете написати. Додавання особистого дотику до повідомлень допоможе вам побудувати відносини з читачами.
 7. Надайте послугу. Ідучи разом із знанням потреб вашої аудиторії, важливо, щоб ви задовольняли ці потреби. Мало того, що все в пост задовольнити вашу аудиторію, але ви також повинні надавати своїм читачам послугу для задоволення цих потреб. Наприклад, мета цієї статті полягає в тому, щоб допомогти читачам писати найкращі повідомлення в блогах, надаючи корисні поради та рекомендації. Незалежно від того, чи відповідаєте ви на запитання читачам або вирішуєте їхні проблеми, дуже важливо, щоб ваш вміст був корисним для ваших читачів.
 8. Намагайтеся бути оригінальними. Звичайно, це завжди мета, чи не так? Але спробуйте зробити протилежне тому, що роблять всі інші. Якщо всі інші повертають ліворуч, поверніть праворуч. Навіть якщо те, про що ви хочете сказати, вже сказано, намагайтеся сказати це по-іншому . Якщо це все ще не вдасться, принаймні спробуйте бути цікавим у тому, як ви з'єднали все разом .
 9. Підвищення доступності. Важливо, щоб ваша публікація була зручною для користувачів. Користувачі з обмеженими можливостями повинні мати такий самий доступ до інформації, як і ті, хто цього не робить. Це означає, що немає ніяких божевільних шрифтів або візерункових фонів. Не повинно бути жодних стін тексту; все повинно бути добре розташоване. Ефективно використовуйте простір для створення перерв для читачів.
 10. Відредагуйте та відредагуйте свою посаду. Нічого не гірше, ніж читання посади, що було поспішно викинуте разом і поплескали в Інтернеті. Якщо ви не маєте хтось інший дивитися на ваш пост, це може означати різницю між звичайним відвідувачем і тим, хто залишає ваш блог, ніколи не повертатися знову. Удар, що перша друкарська помилка навіть відштовхує аудиторію. Перегляньте пост і переконайтеся, що він відповідає стандартам якості. Ще краще, отримати професіонала для вас .
 11. Створіть виклик до дії (CTA). Завершення посади з CTA є життєво важливим. Що ви намагаєтеся досягти? Або що саме ви спонукаєте своїх читачів робити? Зробіть наступні кроки простими, додавши в текстові або кнопкові CTA, які спрямовують відвідувачів до бажаної дії. Чи є у вас електронна книга, яка стосується змісту повідомлення? Включіть кнопку завантаження. У вас є продукт, який би вирішив проблему, обговорювану на цій посаді? Включіть демо-кнопку. Вирішіть, що ви хочете зробити читачам далі, і зробіть це легким для них.
 12. Регулярно планувати посади. Постійне розміщення посад важливо для створення аудиторії. Разом із знанням того, чого очікувати від вашого блогу, аудиторія повинна знати, коли очікувати ваших повідомлень. Багато популярних платформ, таких як WordPress, дозволяють автоматично планувати повідомлення. Як тільки у вас є графік, не забудьте дотримуватися його. Не дозволяйте своїм читачам, якщо вони очікують публікації в певний день або в певний час.
 13. Відповідайте на коментарі та запитання. Залучення до аудиторії є важливим для побудови взаєморозуміння. Якщо ви є авторитетом у своїй області (як ви повинні бути), то покажіть їм! Відповідайте на всі їхні коментарі та запитання, як у своєму блозі, так і в соціальних мережах. Це особливо важливо, якщо ви ще не маєте широкої аудиторії. Розмова з читачами допоможе вам налагодити стосунки з ними.
 14. Займайтеся соціальними медіа. Навіть після створення, ваша робота ще не закінчена. Тепер настав час поділитися, поділитися, поділитися. Соціальні медіа - ваш найкращий друг тут. Отримайте обліковий запис Twitter; отримати сторінку Facebook; дізнайтеся, де ваша аудиторія, і переконайтеся, що ви там. Вам потрібно поділитися своєю публікацією зі світом, і ви бажаєте, щоб ваші читачі поділилися статтею з іншими.
 15. Сприяти у відповідних і привітних місцях. Не соромтеся рекламувати свою роботу за межами власних платформ соціальних медіа. Розповсюджуйте вміст де ви вважаєте, що читачі можуть зацікавитися перевіркою вашого блогу. Як тільки ви знайдете вітаючи простір, цей процес обміну може стати рутинним.

Створення великого вмісту є головною метою, але оптимізація посади для видимості в пошукових системах допоможе вашому великому контенту потрапити на екрани тих, хто її потребує.

Контрольний список SEO

 1. Дослідження оптимальних ключових слів. Перш ніж писати, знайдіть інструменти, які допоможуть вам вирішити, які ключові слова найкраще використовувати для публікації. Використання таких ресурсів, як Планувальник ключових слів Google AdWords , ви можете знайти відповідні терміни, щоб визначити, наскільки добре вони виконуються. Це допоможе вам визначити, що шукає ваша аудиторія, щоб ви могли написати відповідну статтю.
 2. Застосовуйте ключові слова в простих і контрольованих місцях. Спробуйте використати основне ключове слово в назві своєї публікації. Ключові слова також повинні відображатися у вашому вступі, у вашому висновку, а також у вашій URL-адресі.
 3. Ввести ключові слова природним чином. Але не примушуйте його. Читачі не будуть задоволені, якщо вони будуть обстріляні ключовими словами. Ключові слова повинні плавно переходити з рештою речення.
 4. Використовуйте ключові фрази довгого хвоста замість малих термінів. Якщо місцеві члени аудиторії досліджують «цілодобовий сніданок» у своєму місті, ключове слово не повинно бути «сніданком протягом всього дня»; це повинно бути "весь день сніданок в (назва міста)", як це, ймовірно, фраза, яку вони вводять у свою пошукову систему. Зробити це зробить вашу посаду координаційним центром навіть у величезному морі статей на цю тему.
 5. Не забувайте також оптимізувати зображення. Під час завантаження фотографій використовуйте ключове слово в назві зображення та в тегах зображень alt. Надання якомога більше інформації пошуковим сайтам допоможе визначити релевантність вашого блогу.
 6. Будьте розумні у вашому описі. Мета-опис вашого блогу повинен бути коротким і доречним. Намагайтеся не більше 150 символів. Написання цікавого опису мета, який відображається під заголовком сторінки в Google, є простим і ефективним способом забезпечити, щоб ваші читачі переглядали та читали вашу публікацію.
 7. Використовуйте описовий текст посилання на посилання. Якірний текст - це текст, який можна клікнути на гіперпосилання. Показуючи вашій аудиторії інші відповідні посади (і переконуючись, що вони знають, де їх прийме посилання), є важливою частиною SEO. Вона також допомагає глядачам відчувати участь у тексті та грати роль у їхньому читанні.
 8. Довідкові поточні та відповідні посилання. Використовуйте інші сайти як посилання, коли це можливо. Якщо ви доводите точку або посилаєтеся на іншу статтю, посилання на цю статтю є не тільки ввічливим, це також добре для вашого блогу. Переконайтеся, що те, що ви пов'язуєте, є поточним, але переконайтеся, що воно дійсно має відношення до вашої публікації.
 9. Зв'язок внутрішньо. Необхідно не тільки посилатися на повідомлення інших сайтів, але й посилання на власний. Релевантний вміст, який ви опублікували в минулому, має бути пов’язано з новою публікацією. Це дозволяє нескінченний цикл просування, який може бути використаний на вашу користь.
 10. Переконайтеся, що ваш сайт сумісний у всіх форматах. Ваші читачі повинні мати доступ до публікації вашого блогу на своєму комп'ютері, ноутбуці, смартфоні або планшеті. Тому формат має бути легко читається на всіх платформах. Важливо також, щоб ваш мобільний сайт завантажувався швидко, оскільки читачі можуть вийти з вашого сайту, якщо їм доведеться чекати занадто довго.
 11. Покращити час завантаження. Можна покращити час завантаження, налаштувавши зображення на своєму сайті. Усуньте непотрібні зображення і зменшіть розмір файлу необхідних фотографій. Ви також повинні використовувати дуже маленькі зображення у вашій мініатюрі, так що вся картина є видимою і ваші читачі можуть натискати, щоб побачити зображення з більш високою роздільною здатністю, якщо вони цього бажають.
 12. Надайте інструменти підписки. Надання читачам способу підписатися на ваш контент надзвичайно корисно для створення та підтримки читацької аудиторії. Якщо ви вже переконали читача підписатися, то ви дали собі шанс мати одного читача на майбутній пост.
 13. Активно використовуйте соціальні медіа. Створення облікових записів соціальних медіа допоможе вам залучити читачів. Фактично підтримка цих рахунків соціальних медіа може допомогти з SEO і дозволить лояльним читачам легко знайти і слідувати за вашим блогом. Це також допоможе вам розширити свою аудиторію, оскільки ви можете досягти читацької аудиторії, яку ви раніше не могли досягти. Не забудьте також включити кнопки соціальних папок безпосередньо на ваші публікації у своєму блозі, щоб полегшити залучення читачів.

Ефективні блоги і SEO йдуть рука об руку. Можливість знайти свою посаду не буде мати значення, якщо читачі не насолоджуватимуться вмістом, а читачі не зможуть насолоджуватися вашим вмістом, якщо вони не знайдуть вашу публікацію. Ось чому так важливо вміти робити і те, і інше. Використання як контрольного списку блогу, так і контрольного списку SEO допоможе вам досягти ідеального балансу. Дістань до нього, блогери!

Джерело зображення: stockpic.com/Pexels.com, Зак Сухар / Stocksnap.io, SplitShire.com, Wilfred Iven / Stocksnap.io

Звичайно, це завжди мета, чи не так?
Що ви намагаєтеся досягти?
Або що саме ви спонукаєте своїх читачів робити?
Чи є у вас електронна книга, яка стосується змісту повідомлення?
У вас є продукт, який би вирішив проблему, обговорювану на цій посаді?