Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Пенсія держслужбовців з 1 січня 2016 року: останні новини

  1. Які очікуються зміни?
  2. Збільшення пенсійного віку
  3. Про підвищення зарплат бюджетників

Пенсія держслужбовців в 2016 році була розглянута в плані підвищення віку виходу на неї. 23 жовтня 2015 року Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв за підсумками засідання кабміну схвалив проект. Міністр праці та соцзахисту Максим Топілін пояснив, що зміни торкнуться нових розрахунків доплати за вислугу років. Відповідно до цієї поправки пенсія держслужбовців зміниться з 1 січня 2016 року.

Які очікуються зміни?

У Міністерстві праці був розроблений проект закону, який збільшує час виходу на пенсію держслужбовців до 65 років. У ньому передбачається змінити умови призначення пенсії держслужбовцям в 2016 році. Стосується це федеральних і муніципальних службовців Російської Федерації.

Змінено вік, досягши якого зазначені в поправці держслужбовці отримають право мати доплату до базової пенсії. Якщо в даний час пенсія за вислугу років розраховується і виплачується держслужбовцю, як тільки йому призначають пенсію у зв'язку з інвалідністю чи за віком, то з наступного року отримуватиме таку надбавку він зможе, лише досягнувши віку 65 років.

Відповідно до цієї поправки до федерального закону нараховувати доплату щомісяця стануть до пенсій депутатів, сенаторів, міністрів. Юридичним фактом для початку отримання такої доплати з 2001 року була наявність стажу в 15 років на держслужбі. З наступного року цей термін Мінпраці пропонує зробити двадцятирічним.

Виняток становитимуть одержувачі пенсій по інвалідності. Виплати за вислугою років, призначені ним раніше, будуть виплачуватися і далі.

Збільшення пенсійного віку

Разом з цією поправкою внесено пропозицію збільшити граничний вік, що дозволяє перебувати на держслужбі, до 65 років замість передбачених раніше 60 років Разом з цією поправкою внесено пропозицію збільшити граничний вік, що дозволяє перебувати на держслужбі, до 65 років замість передбачених раніше 60 років. Таким же віком обмежується перебування на службі чиновників Ради Федерації і Держдуми, які теж стануть отримувати надбавки.

Також Топілін розповів про те, що згідно з новим законом, призначення додаткової виплати за вислугу років цієї категорії держслужбовців відбудеться тільки після досягнення ними 65-річного віку при терміні служби не менше 3 років. Сама величина індексації пенсій Урядом РФ ще не визначена.

Про підвищення трудових пенсій у новому році читайте на нашому сайті тут .

Про підвищення зарплат бюджетників

З'явилася інформація і про підвищення зарплат бюджетників . Новина про те, що у чиновників вони збільшаться в 2 рази, в зв'язку з чим Мінфіном в бюджет закладені кошти на це, стала однією з обговорюваних в інтернеті.

Збільшення намічалося раніше відповідно до травневих указом президента, згідно з яким військовослужбовці та їхні вчителі вже отримали надбавку. Бюджетникам планувалося підняти зарплату в наступному році.

У бесіді з журналістами секретар ФНПР Олег Соколов підкреслив, що індексацію зарплати держслужбовців не проводили давно. Тому вирішено з жовтня цього року закласти кошти на індексацію зарплат цієї категорії громадян в розмірі 5%.

Таке підвищення відбудеться за рахунок скорочення держслужбовців в 2016 році, про що говорять останні новини по цій темі. Але без роботи вони навряд чи залишаться, так як з'являться нові міністерства - розвитку Далекого Сходу, Криму і Кавказу, де їм запропонують працевлаштуватися. Що стосується грошового утримання цих працівників, то воно залежить від їх посади і величини одержуваних доплат (таємність, вислуга, закритість). Тому співробітники навіть одного відомства мають різницю в зарплаті.

Мінфін вніс пропозицію про структурній зміні фонду оплати праці у 2017 році, збільшивши його в 2, 5 рази, де стимулюючим виплатам відводиться 40%. Для цих цілей вже виділяються кошти з бюджету. Видаватися вони будуть крім передбачених виплат для індексації зарплат держслужбовцям.

Таким чином, останні новини є свідченням того, що зарплата держслужбовців в 2016 році збільшиться, а до 2017 року вона дійсно стане вдвічі більше нинішньої. Причиною цього буде підвищення стимулюючої частини оплати.

Як зазначає Соколов, профспілка завжди виступає за підвищення зарплат працівникам. Збільшення коштів на утримання чиновників має стати відправною точкою до підвищення зарплат і інших бюджетників в аналогічних пропорціях.

ПНФР пропонує регулювати зарплату працівників державними механізмами, а саме збільшенням мінімальної оплати праці відповідно до норм споживчого бюджету. Це призведе до автоматичного підвищення зарплат не тільки бюджетників, але і співробітників недержавних галузей економіки. Що стане благом для всіх, а відомості про великих зарплатах і пенсіях чиновників стануть хвилювати людей менше.

Читайте також:

» Зміни в пенсійному законодавстві з 2016 року

» Термін служби в армії в 2015-2016 роках

» Законопроект про судових приставів 2016 року

Помітили помилку на сайті? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Які очікуються зміни?
Які очікуються зміни?