Перевірка додатків Firefox і CSS HTML Validator

 1. Кроки
 2. Важливо

Ця сторінка описує простий спосіб перевірки документів HTML за допомогою CSS HTML Validator і Firefox .

CSS HTML Validator є додатком для настільного програмного забезпечення для Windows, який забезпечує перевірку HTML, CSS, SEO, орфографії, доступності, мобільності (Android / iOS), JavaScript і посилань одним натисканням миші.

Дивіться також: Перевірка DOM з Google Chrome .

The Додаток розширення Firefox Easy Copy від Byron (нове вікно) можна скористатися для швидкого копіювання HTML-джерела веб-сторінки (згенерованого з поточного стану DOM) до буфера обміну за допомогою пункту меню Easy Copy-> HTML Source. Коли джерело документа копіюється в буфер обміну, CSS HTML Validator може автоматично визначити його, вставити текст буфера обміну в новий документ і перевірити його.

Примітка: На жаль, цей додаток наразі не сумісний з Firefox Quantum .

Кроки

 1. Спочатку, завантажити та встановити CSS HTML Validator для Windows (пробна версія працюватиме) і Firefox для робочого столу (нове вікно) якщо ви ще цього не зробили.
 2. Запустіть CSS HTML Validator, а потім перейдіть до параметрів редактора (Ctrl + F3) і виберіть сторінку параметрів буфера обміну . Увімкніть опцію "Перегляд кліпу для документів HTML". Ви також можете ввімкнути інші параметри, такі як Автоматична перевірка документів з опції буфера обміну.

 3. TEST IT (v17 +): Якщо CSS HTML Validator запущений, а опція для перегляду буфера обміну позначена, то CSS HTML Validator повинен автоматично відкривати новий документ з рядком "Успіх", коли ви копіюєте нижній рядок у буфер обміну.

  <cseclip url = "http://test.domain.com"> Успіх

 4. Запустіть Firefox і встановіть Додаткове розширення Easy Copy від Byron (нове вікно) . Використовуйте Firefox з доповненням для копіювання HTML у буфер обміну. У розділі нижче наведено важливі відомості та поради.

Важливо

 • CSE HTML Validator v16 може не виявити текст буфера обміну з Easy Copy як документ HTML, оскільки він не може містити DOCTYPE. Ця проблема вирішена в v17 +, оскільки вона покращила виявлення документів HTML і підтримує новий тег cseclip.
 • Джерело HTML, копіюване в буфер обміну за допомогою функції Easy Copy , створюється з поточного стану DOM і не є оригінальним джерелом документів, який можна було б побачити за допомогою опції View Page Source. Через те, як це працює, скопійоване джерело може не включати теги DOCTYPE або html (замість того, щоб джерело починалося з головного тега).
 • Якщо вибрано частину сторінки, копіюється лише джерело HTML для вибору (знову ж таки, на основі DOM).

Поради

 • Скористайтеся спеціальним тегом cseclip у v17 +, встановивши шаблон для джерела HTML:

  <cseclip url = "% page_url%">% html_source%

  Шаблон можна змінити в діалоговому вікні " Параметри простого копіювання" (Easy Copy-> Options). Це дозволить краще розпізнати HTML у буфері обміну і перевірити посилання на відповідні URL-адреси (оскільки абсолютний шлях може бути обчислений).

  Якщо ви використовуєте тег cseclip, ви можете ввімкнути обмеження лише для документів, які починаються зі спеціального тегу cseclip на сторінці буфера обміну параметрів редактора (Ctrl + F3). Використовуючи цей параметр, можна заборонити перевірку HTML CSS відкрити небажаний текст буфера обміну, який інакше був би розпізнаний як документ і відкритий у новій вкладці.

 • Ви можете налаштувати Easy Copy, щоб додати опцію Copy Copy Source (Копіювати HTML-джерело) у контекстне меню, що відкривається безпосередньо правою кнопкою миші, щоб мати швидкий доступ до нього (за допомогою Easy Copy-> Options і вибравши опцію Show In Main Menu для джерела HTML).
 • Ви можете налаштувати новий пункт меню спеціально для CSS HTML Validator , натиснувши кнопку Створити в діалоговому вікні параметрів простого копіювання (Easy Copy-> Options). Дивіться знімок екрана нижче.

The Додаток розширень HTML Html Validator від Marc Gueury (нове вікно) підтримує останні версії CSS HTML Validator (v10.02 або вище, будь-яке видання). У діалоговому вікні параметрів додаткової компоненти Html Validator виберіть CSE HTML Validator для алгоритму (виділено на знімку екрана). Перегляньте джерело сторінки, щоб переглянути результати перевірки.

Важливо

 • Переконайтеся, що використовувану додаткову версію сумісна з версією Firefox, яку ви використовуєте.
 • При використанні CSS HTML Validator з цим доповненням, можливо, потрібно буде натиснути на значок додатка, щоб отримати результати перевірки. Це підвищує продуктивність, лише перевіряючи, коли ви хочете бачити результати перевірки.
 • Станом на 2015-03-23 ​​ми знаємо про деякі проблеми з цим доповненням і останню версію Firefox і зв'язалися з розробником розширення, щоб спробувати вирішити їх.
  • Можливе невідповідність між показаним джерелом і результатами перевірки
  • Кнопка Параметри для CSE HTML Validator не працює
  • Результати перевірки можуть не завжди відображатися