Перевірка оптимізації

  1. Швидкість завантаження сайту
  2. Юзабіліті, зручність використання
  3. Доступність сторінок і редіректінг
  4. Ключові слова та їх актуальність
  5. Зовнішнє просування сайту

Щоб розуміти, що таке оптимізація сайту і її перевірка для сайтів з урахуванням версій для мобільних пристроїв, потрібно розібрати базові поняття.
Спробуємо розглянути кілька показників оптимізації:

  • швидкість завантаження сторінок ;
  • зручність використання, юзабіліті;
  • доступність сторінок, редіректінг;
  • мета-теги і тег title;
  • ключові слова і їх актуальність;
  • внутрішні і зовнішні посилання;
  • наявність в каталогах ;
  • опрацювання соціальних мереж;
  • реклама .

Швидкість завантаження сайту

Це дуже важливий технічний показник, який враховується практично всіма топовими пошуковими системами. Перевірка оптимізації сторінки сайту проводиться в он-лайн режимі.
Для перевірки оптимізації сервісу потрібно запустити тест, який буде завантажувати з різних точок світу сторінку вашого ресурсу. Таким чином, збираючи дані, можна визначити середню швидкість завантаження сторінок.
Це важливо, тому що ви не знаєте, з якої точки земної кулі він буде завантажений. Користувачі усього світу повинні користуватися ресурсом однаково зручно і швидко.

Хоч ми і говоримо про оптимізацію, але ми повинні розраховувати на користувача, а не на пошукового павука. Адже пошукові павуки з кожним днем ​​стають все розумнішими і відсівають контент, який розрахований на них.
Тому потрібно в першу чергу оптимізувати сайт для користувача, а не для пошукових систем. Щоб піднятися в топ пошукової видачі, потрібно просто виконувати деякі прості правила, щоб ваш став комфортніше для робота, але залишаючи все ж пріоритет комфорту користувачеві. Перевірка оптимізації сайту онлайн покаже багато чинників якості його роботи в технічному плані.

Юзабіліті, зручність використання

Не так давно пошукові роботи навчилися визначати зручність роботи з ресурсом. Різні пошукові системи приділяють увагу різним елементам інтерфейсу, які не будемо загострювати увагу на одному пошуковику, а постараємося виділити кілька факторів, які впливають на зручність використання сайтом. Всі ці моменти є суб'єктивними і пов'язані в основному з якістю тексту і його відображенням. Кілька пунктів, які роблять ресурс більш зручним у використанні:

  • короткі тексти;
  • наявність підзаголовків;
  • пірамідальне розміщення інформації, від важливого до наступним поясненням;
  • використання маркованих списків;
  • простір в тексті;
  • зручні посилання;
  • візуальні ефекти в матеріалах.

Короткі тексти завжди цінувалися через свою ємності, використовувати їх варто, якщо вони дуже інформативні. Якщо ж інформація дуже коротка, а тексту потрібно зробити більше, можна перейти до третього пункту.
Спочатку ви ставите згусток концентрованої інформації на початку статті, потім всіляко пояснюєте його, використовуючи приклади та інші прийоми письменницького мистецтва.
Як показує практика, краще писати тексти простими і ємними пропозиціями, використовувати якомога менше дієприкметникових оборотів. Зробіть ваш текст максимально простим, не варто використовувати складних слів, а необхідні терміни краще відразу ж пояснювати. Перевірка оптимізації сторінки відразу ж покаже ефективність ваших дій.

Що стосується форматування тексту, то тут слід користуватися кількома простими правилами. Використовуйте марковані списки, це потрібно не тому що пошукові роботи їх люблять, а тому, що так можна більш наочно донести інформацію до користувача. але і пошукові роботи їх теж люблять. Також рекомендується використовувати підзаголовки, вони дуже добре допомагають розділити текст на тематичні частини, які набагато легше сприймаються.
Крім цього кожен користувачеві зможе знайти потрібний розділ, а не читати весь текст. Це важливо, так набагато зручніше користуватися ресурсом і пошукові роботи це люблять. Перевірка оптимізації сайту, а саме його юзабіліті покаже наскільки зручніше сприймати сторінку користувачу, якщо сторінка відповідає цим правилам, то відгуки будуть самими позитивними.

Візуальне оформлення статті також дуже важливо для зручності її сприйняття. Використовуйте зручні для користувача посилання, щоб після переходу по ним, вони фарбувалися в інший колір. Збільште відстань між рядками, щоб був візуальний відступ. Так кожен рядок буде простіше читатися. Не скупіться на відступи, порожні рядки перед і після заголовка. Чим більше вільного простору, тим легше читати текст. Намагайтеся викладати якомога більше зображень, відео.
Звичайно, не варто ними спамити, але текст підкріплений парою трійкою вдалих картинок або графіків виглядає набагато краще. Перевірка оптимізації сторінок сайту покаже, наскільки вдалими стануть ваші тексти після використання цих простих правил візуального оформлення.

Що стосується тексту - це все. Але зручність користування так само включає в себе інтерфейс сайту та його загальний зовнішній вигляд. Не зловживайте яскравими фонами, вони заважають читання, краще використовувати нейтральні і м'які тони.
Так користувач зможе довше перебувати на ресурсі. Якщо використовується більш яскравий фон, то не варто робити текст занадто контрастним, краще зробити його іншим відтінком, проте таке не рекомендується, краще всього використовувати стандартний білий колір для фону або ж відтінки сірого.

Подбайте про те, щоб навігаційне меню було простим і зручним. Для цього не потрібно його робити на флеш, це жахлива витівка, цей плагін часто не завантажується, а у багатьох і зовсім не встановлений.
Якщо вам потрібно гарне меню, що випадає, то найкраще використовувати HTML5, він вбудований в браузер і його відображення не займе багато ресурсів на комп'ютері користувача. Перевірка оптимізації сайту, його юзабіліті, покаже, наскільки зручне меню, можливо потрібно буде його підкоригувати. Перевірка оптимізації сайту онлайн визначить, наскільки вдало зроблено меню, навіть послуги з надання такої послуги можуть підказати в якому напрямку слід працювати.

Сама перевірка проходить так: потрібно дати скріншот сторінки або посилання на нього дають тестової групи. Потім на основі їх думки робиться висновок. Існують деякі сервіси, які тестують програмно, але такі методи занадто суб'єктивні. Тестування користувачами на багато краще покаже недоліки і переваги сайту.

Доступність сторінок і редіректінг

Вам слід дивитися за працездатністю вашого ресурсу, сервер повинен простоювати мінімальну кількість часу. Бажано, щоб ресурс був розміщений на сервері з максимально широким каналом.
Він повинен простоювати мінімально. Система URL на сайті при перенесенні певної статті в іншу рубрику, не повинна втрачати свою адресу. Користувачі зможуть зберігати сторінки в закладки і не боятися їх втратити в разі зміни структури URL. НА кожному етапі змін, розібратися їх ефективністю допоможе перевірка оптимізації сайту онлайн.

Якщо ж ви прийшли до того моменту, що потрібно міняти тип URL, то вам слід налаштувати редіректінг. Це означає, що програма повинна перенаправляти користувача з відсутньою сторінки, на сторінку з матеріалом.
Існує кілька видів URL, найпопулярніший з існуючих - це той варіант, в якому у кожної сторінки є свій номер. Так дуже просто керувати великими обсягами матеріалу.
Особливо актуальні такі посилання для інтернет магазинів , В яких великі обсяги осередків інформації вимагають постійної перенесення і управління. З такою системою посилань можна не боятися отримати порожні адреси. Перевірка оптимізації сайту покаже, чи є порожні сторінки.

Друга популярна система посилань називається ЧПУ, людино зрозумілі урли (URL). Такий вид адреси властивий блогам. Для пошукового робота так приємніше сканувати інформацію, так як анкор присутні в тексті і в адресі. Існує кілька видів таких посилань, ось найпопулярніші:

  • ім'я ресурсакатегоріяподкатегоріяназваніе статті;
  • ім'я ресурсаназваніе статті;
  • ім'я ресурсаматеріалиназваніе статті.

Найбільш зручний для пошукача другий варіант. У ньому ключове слово в назві статті стоїть найближче до доменному імені . Це один з методів технічної пошуковою оптимізацією, проте, не забувайте вписувати ключові слова в тему матеріалу. Якщо це не вдається, можна вписати його в назву сторінки. Ще одним приємним моментом при використанні ЧПУ є те, що вони зручні користувачам. Перевірка оптимізації сайту - це один з багатьох способів оцінити актуальність нововведень і все теорії про працездатність певних методів будуються на результатах таких тестів.

Існує таке поле з інформацією, яка особливо ретельно читається пошуковим роботом. Тег title прописує назва сторінки, що відображається в браузері і в закладках. Так само воно є посиланням на сторінку, коли вона в пошуковій видачі.
Це поле важливо для користувача, воно може зачепити і розташувати людини до прочитання наступної короткої інформації. З цієї причини пошуковик і приділяє йому величезне значення. Наявність ключового слова в цьому теге архі важливо.
Перевірка оптимізації сторінки сайту, покаже вам, який у неї прописаний тег. Його так само можна подивитися за допомогою плагіна, як і додати його. Як правило, цей тег генерується автоматично, щоб спростити завдання розробнику. Створюється він СЕО плагіном, який рекомендується до використання на кожній CMS платформі.

Мета-тегів використовується для оптимізації всього два. Перший з них тег description. У ньому визначається фрагмент тексту, що показується в пошуковій видачі до даної сторінки. Він обмежений, максимальна кількість 300 символів в поле, інші не будуть відображені.
Бажано працювати над цим тегом окремо. Бажано прописувати його в продає стилі, щоб зацікавити користувача, так ви можете заслужити його увагу. Це вже уваги не на пошукового павука, а на людину, яка нам дуже важливий.

Другий тег прихований, подивитися його можна, в цьому вам буде корисна перевірка оптимізації сторінки, і звичайно ж через адмін панель відповідним плагіном. Тег називається keywords, тобто ключові слова.
Його не показують користувачеві, туди слід вписати всі використовувані ключові слова в даному матеріалі. Сам тег існує, щоб дати зрозуміти системі, що саме розміщено на сторінці, навіть якщо в матеріалі не часто зустрічаються подібні слова. Цим тегам слід приділяти увагу, вони важливі при оптимізації. Головною їх метою є налагодити контакт між сайтом і користувачем безпосередньо і через пошукового робота, це основна мета СЕО .

сьогодні заробіток в інтернеті дуже популярний у всьому світі.

Є кілька дуже важливих критеріїв вибору системи управління сайтом або CMS. Детально про них читайте тут .

Хочете дізнатися, як правильно розкрутити свою сторінку в Instagram. Вам допоможе в цьому наша стаття .

Статті по темі Перевірка оптимізації Статті по темі "Перевірка оптимізації"

Ключові слова та їх актуальність

Пошукові системи давно відкрили статистику популярності пошукових запитів, з тих пір на сайти стали розміщуватися матеріали з вписаними в них ключовими словами.
Це необхідно, тому що пошукової павук вважає цей матеріал більш актуальним, враховуючи те, що в ньому є пряме входження пошукової фрази. У кожного з топових пошукових систем є своя система, яка видає популярні пошукові запити, в яких є заданий слово. Задане слово в свою чергу оптимізатор бере з сематіческімі ядра. Так і народжується список ключових слів.

Перевірка оптимізації сайту показує, що в результаті використання ключових слів, позиція при ранжируванні сильно піднімається.
Бажано використовувати кілька різних анкоров в кожній статті, так текст вважається більш людяним, а це дуже цінується роботами в сучасному СЕО. В цілому всі їхні зусилля спрямовані на видачу користувачеві саме людяних статей і корисних матеріалів.
А також часто трапляються пошукової бан матеріали, в яких використано занадто багато ключових слів, це робить сторінку в очах павука переопімізірованой. А якщо вона така, значить, створена для робота, і видаватися буде за запитом тільки роботу, а людям таке ні до чого.

Зовнішнє просування сайту

Той, хто хоче просунути серйозний проект не може залишатися в комфортному полоні адмін панелі. Існує кілька видів зовнішнього сео просування . Найголовніший і найпопулярніший - це просування посиланнями.
Перевірка оптимізації сайту онлайн покаже кількість зовнішніх посилань, які ведуть на ваш ресурс. У популярних, топових пошукових системах є система підрахунку «ваги» сторінки.
Він розраховується виходячи з того як часто на цю сторінку посилаються на інших ресурсах. Ця система була розроблена на основі наукового методу підрахунку актуальності певної роботи.
Якщо науковий матеріал цитують в роботах сторонні автори, то такий матеріал вважається актуальним. Таким чином, оцінюється корисність матеріалу та його практичність. За цією системою і розраховується «вага» кожної сторінки. Цю величину можна розподіляти шляхом внутрішніх посилань. «Вага» кожної з них окремий і його теж можна передавати.

До появи пошукових систем були каталоги сайтів , Які дозволяли знаходити тематичні ресурси. З появою пошукових систем Google І Yandex вони втратили свою актуальність, а більшість з них через велику кількість посилань перестали індексуватися пошуковими системами.
Однак деякі залишилися їх всього кілька, найчастіше потрапити в них можна виключно платно, але воно того варте. Перевірка оптимізації сайту покаже, в яких каталогах розміщений ваш ресурс.

У сучасному світі пошукові роботи Гугла і Яндекса конкурують з соціальними мережами за популярністю використання. Мабуть, що ці ресурси є найбільшими збірками людей в інтернеті.
Причому людей, які хочуть розваги та спілкування. Правильний підхід до просування диктує нам правило, що потрібно зацікавити користувача. Якщо вам це вдасться, то це буде чудовим джерелом відвідувачів.
При створенні проекту не зайвим буде, якщо ви створите тематичну групу або хоча б просто помістіть рекламу в уже розкрученої групі. Перевірка оптимізації сайту онлайн дає нам можливість побачити, де на нас посилаються, зокрема це можуть бути сторінки тематичної групи в соціальній мережі.

висновок

На закінчення слід згадати, що всі вищенаведені методи були розробленими цікавляться людьми за довгі роки існування пошукових систем. Така система - це надійний і постійне джерело трафіку , На якому і побудована популярність сайту. Перевірка оптимізації сторінки сайту завжди покаже вам, наскільки правильно ви все робите. Пам'ятайте, що саме аналіз актуальності змін весь час допомагав вивести нові закони і правила в SEO.