Підручник: Yoast SEO - пошукова оптимізація з WordPress

 1. Навіщо вам потрібний інструмент пошукової оптимізації?
 2. Чому Yoast SEO?
 3. 4 кроки до ідеально оптимізованого блогу
 4. Оптимізація читаності
 5. Більш практичні особливості Yoast

Yoast SEO є одним плагін для WordPress , зі сторінками і повідомлення блогу можна оптимізувати для пошукових систем, таких як Google. Перш ніж увійти в цю статтю більш докладно про функціональність і поради для програми, я хотів би спочатку вирішити питання, чому ви Пошукова оптимізація коли-небудь знадобиться інструмент.

Навіщо вам потрібний інструмент пошукової оптимізації?

Що веб-сайти і повідомлення в блозі на одному ключове слово повинні бути оптимізовані, це вже не секрет. Але чому вам потрібен інструмент, як Yoast? SEO ? Чи не вистачає, що ключове слово кілька разів у потрібних місцях в тексті використовувати сенс?

Якщо ви вже маєте досвід написання онлайн-текстів, ви, можливо, були спокушені правильно використовувати ключові слова. Для найдосвідченіших читачів тут наведено невеликий огляд того, де має бути розміщено ключове слово для підготовки публікації або сторінки оптимально для пошукових систем:

 • У назві, якщо це можливо, на початку
 • На початку статті, переважно в першому абзаці
 • У підзаголовках
 • Кілька в основному тексті
 • Як опис і атрибути alt у малюнках

Існують також інші фактори, які сприяють гарній пошуку:

 • Використання внутрішніх і зовнішніх зв'язків
 • Достатня довжина тексту

Yoast SEO допомагає вам відстежувати всі ці фактори і попереджає вас, якщо щось не зроблено.

Набагато важливішим, однак, є можливість використовувати Yoast для встановлення назви SEO та мета опису. Це елементи, які відображаються в Пошуку Google, перші фрагменти тексту, які потенційні читачі бачать з вашого сайту. Гарне формулювання цих текстів є дуже важливим.

Чому Yoast SEO?

Є численні WordPress Додатки, які допоможуть вам у пошуковій оптимізації. Так чому ж ми використовуємо Yoast SEO? Перш за все, з тієї простої причини, що цей інструмент настільки неймовірно практичний і простий у використанні. В даний час це кращий SEO плагін для WordPress. Це також відображається в тому, що Yoast SEO є явно лідером ринку з більш ніж п'ятьма мільйонами установок у всьому світі. Це забезпечує регулярне оновлення та оновлення.

4 кроки до ідеально оптимізованого блогу

Давайте пройдемо крок за кроком, як оптимізувати блог, використовуючи Yoast.

Крок 1. Визначте ключове слово

Визначте, що таке ключове слово, і введіть його в наданому місці.

Крок 2: Напишіть і вставте текст

В ідеалі, ви вже написали свій текст у Word або іншій програмі для обробки текстів, і це було виправлено другою особою. У кращому випадку, ви вже переконалися у використанні ключового слова в потрібних місцях під час написання. Вставте цей текст у WordPress, визначте проміжні назви та - якщо можливо - розмістіть фотографії в тексті. Крім того, опублікуйте зображення публікації та надайте їй коротку описову URL-адресу, яка повинна включати ключове слово.

Крок 3: Визначте заголовок SEO і мета опис

Вставте назву SEO та мета опис у надане поле. Переконайтеся, що обидва мають правильну довжину. Yoast підтримує кольорову смугу, яка вказує, чи тексти надто довгі або надто короткі.

Крок 4: Перегляньте аналіз Yoast

Тепер прокрутіть вниз і подивіться, чи відповідаєте ви всім критеріям, запропонованим Yoast. Це відображає інструмент у світлофорі з червоними, оранжевими або зеленими крапками. Якщо є проблеми (червоні точки) або можливості для поліпшення (оранжева точка), ви повинні спробувати змінити їх відповідно. Якщо всі вимоги виконані, так що всі символи зелені, ви зробили все правильно.

Yoast SEO  є одним  плагін  для  WordPress  , зі сторінками і  повідомлення блогу  можна оптимізувати для пошукових систем, таких як Google

Оптимізація соціальних медіа з Yoast

На додаток до пошукової оптимізації, Yoast також пропонує назву опції, зображення та опис тексту для Соціальні медіа Встановіть повідомлення. Так і має бути назва facebook Наприклад, вона не обов'язково містить ключове слово, а опис може бути кращим цільова група бути адаптованим.

Оптимізація читаності

Протягом деякого часу Yoast також аналізував тексти з точки зору їх читаності. На основі таких факторів, як довжина речення та абзацу, рівень складності тексту, використання пасивних конструкцій або перехідних слів, плагін визначає читабельність.

Ми рекомендуємо побачити ці критерії як рекомендації, а не інструкції, які суворо дотримуються. Особливо у бізнес-середовищі рівень складності текстів може бути дещо вищим. Більше того, не зрозуміло, наскільки критерії, що лежать в основі аналізу, навіть індивідуально адаптовані до різних мов. Рекомендації можуть бути кращими для англійських текстів.

Більш практичні особливості Yoast

Yoast має інші практичні функції, які ми не можемо назвати на даний момент. Я хотів би згадати одну особливість, яку ми часто використовуємо: можливість захистити сторінку від переліку в пошукових системах за допомогою індексів Meta Robots, таких як nofollow і noindex. Це завжди може мати сенс, якщо ви хочете зробити вміст на сторінці доступним лише певній групі користувачів, але без захисту паролем.

І останнє, але не менш важливе, є версія преміум-класу Yoast, яка, наприклад, встановлює автоматичні перенаправлення, оскільки зміни URL-адрес на сторінці.

Навіщо вам потрібний інструмент пошукової оптимізації?
Чому Yoast SEO?
Навіщо вам потрібний інструмент пошукової оптимізації?
Але чому вам потрібен інструмент, як Yoast?
Чому Yoast SEO?
Так чому ж ми використовуємо Yoast SEO?