Pinterest SEO: керівництво для бізнесу

 1. Pinterest SEO Порада № 1: Зробіть ваші приставки видимими для пошукових систем
 2. Pinterest SEO Рада # 2: Створення бізнес-рахунку Pinterest
 3. Pinterest SEO Порада № 3: Зробіть Ваше ім'я бізнес-сторінки оптимізованим
 4. Pinterest SEO Порада # 4: Включити ключові слова в "Про" розділ
 5. Pinterest SEO Рада # 5: Перевірте ваш сайт
 6. Pinterest SEO Порада № 6: Назвіть плати з ключовими словами
 7. Pinterest SEO Порада # 7: Використовуйте ключові слова в описі Вашої плати
 8. Pinterest SEO Рада # 8: Тримайте ваші найпопулярніші плати "Над Fold"
 9. Pinterest SEO Рада № 9: Використовуйте ключові слова в описі Pin
 10. Pinterest SEO Порада № 11: Посилання назад на ваш сайт
 11. Pinterest SEO Рада # 13: Включити ціни
 12. Pinterest SEO Порада # 14: Включити Pin-It кнопки на сторінках вашого сайту
 13. Pinterest SEO Рада # 15: Використовуйте Pinterest Аналітика
 14. Висновок

70% людей на Pinterest використовують його, щоб отримати натхнення на те, що купити. Це порівняно з лише 17% користувачів Facebook, які роблять те ж саме.

Отримання вашого продукту на цьому сайті дає дивовижну можливість отримати ваші продукти відомими, улюбленими, спільними та купленими. Але ви повинні знайти знайдений, щоб бути поміченим.

Вікно пошуку є однією з найбільш використовуваних функцій у Pinterest. Щоб переконатися, що ваш обліковий запис, Pins і Pinboards видно (і натиснуто), потрібно оптимізувати їх для ключових слів. Дошки Pinterest навіть з'являються в пошукових системах, як Google. Для великих маркетологів соціальних медіа, як і ви, це неймовірний прибуток.

Багато власників бізнесу - великих і малих - використовують цю можливість. Ви оптимізуєте свій обліковий запис, плату та шпильки?

У цій статті, я пробігаю через 15 порад для оптимізації вашого Pinterest обліковий запис, Pins і Pinboards для SEO.


У цій статті, я пробігаю через 15 порад для оптимізації вашого  Pinterest  обліковий запис, Pins і Pinboards для SEO

Pinterest SEO Порада № 1: Зробіть ваші приставки видимими для пошукових систем

Перш ніж заглибитися, перше, що потрібно зробити, це переконатися, що пошукові системи можуть знайти вас! Я дійсно не хочу, щоб ви переживали всю важку роботу цих методів оптимізації, тільки щоб знайти, що ви все ще не знайдете.

Це проста помилка, але перевірте налаштування свого облікового запису. У розділі "Конфіденційність пошуку" ви помітите, що ви можете приховати профіль профілю Pinterest від пошукових систем, таких як Google. Як бізнес - ви точно не хочете, щоб ця функція була включена. Переконайтеся, що налаштування вказують "ні", як у цьому прикладі:


Переконайтеся, що налаштування вказують ні, як у цьому прикладі:

Pinterest SEO Рада # 2: Створення бізнес-рахунку Pinterest

Якщо ви перебуваєте в Pinterest для свого бізнесу, краще мати обліковий запис Business Pinterest. Облікові записи бізнесу були введені в листопаді минулого року функції майже такі ж - Є кілька відмінностей. За допомогою бізнес-сторінки ваш веб-сайт легше перевіряти, і ви отримуєте доступ до деяких важливих нещодавно впроваджених бізнес-функцій, таких як аналітика та багаті шпильки (про це я розповім трохи пізніше). Моя думка полягає в тому, що з величезним зростанням на цьому сайті в майбутньому буде ще більше переваг для бізнесу.

Pinterest має бізнес-рахунки, які є безкоштовними, і так само прості у використанні, як особиста сторінка. Я пропоную вам використовувати їх, якщо ви використовуєте сайт за щось більше, ніж особисте.


Я пропоную вам використовувати їх, якщо ви використовуєте сайт за щось більше, ніж особисте

Pinterest SEO Порада № 3: Зробіть Ваше ім'я бізнес-сторінки оптимізованим

Переконайтеся, що вашу компанію легко знайти і легко знайти на Pinterest. Під час налаштування облікового запису вкажіть повну назву компанії. Ви також бажаєте заявити своє ім'я в URL-адресі Pinterest. Якщо ваше ім'я вже не було прийнято (на цьому електризуючому соціальному сайті є багато підприємств), захопіть його. Це зробить вас набагато більш оптимізованими.

Якщо ви маєте дуже довгу назву компанії, вам потрібно скоротити її. Оптимальна довжина імені користувача становить 3-15 символів. Якщо ви скорочуєте своє ім'я, переконайтеся, що його легко розпізнати.

Pinterest SEO Порада # 4: Включити ключові слова в "Про" розділ

Ваш розділ "Про" може відображатися під час пошуку. Використовуйте цю можливість розумно. Ви маєте ліміт до 200 символів, тому будьте зрозумілі, стислі та містять декілька ключових слів.

Дізнайтеся, як це зробити Карнавальні круїзні лінії хитро слова цього обмеженого простору, щоб передати, хто вони, що вони роблять, і чому споживач повинен слідувати за ними. Цей розділ використовує їхню назву, Pinterest і одну з головних ключових слів: travel. Вони навіть вибивають його з парку, включаючи гумор, у відповідності зі своїм іміджем веселого бренду.


Вони навіть вибивають його з парку, включаючи гумор, у відповідності зі своїм іміджем веселого бренду

Також обов'язково включіть свій веб-сайт. Ви також можете включити своє місцеположення, щоб допомогти з локальним пошуком.

Pinterest SEO Рада # 5: Перевірте ваш сайт

Pinterest дозволяє перевірити ваш сайт. Це засвідчує, що ви або ваш бізнес є власником вашого веб-сайту. Це просте кілька кроків, щоб перевірити ваш сайт, і він може допомогти вашим SEO рейтингам. Веб-сайти, які були перевірені, відображаються з галочками в результатах пошуку домену. Це може також збільшити трафік на ваш сайт.
Pinterest SEO Порада № 6: Назвіть плати з ключовими словами

Коли ви створюєте нові плати, ви можете називати їх на основі ключових слів. Скористайтеся цією можливістю, щоб підвищити рейтинг рейтингу пошуку результатів пошуку. 3% всіх дошок Pinterest називаються «Для дому», «Мій стиль» і «Продукти, які я люблю». Це типові назви, які Pinterest пропонує для вас.

Якщо ви хочете, щоб ви знайшли на Pinterest, і через інші пошуки, не використовуйте ці загальні назви. Ви повинні бути більш конкретними і деталізованими для кожного з ваших конкретних плат.

Подивіться, як Сефора використовує оригінальні, конкретні слова, щоб відрізнити їхні дошки Pinterest:


Pinterest SEO Порада # 7: Використовуйте ключові слова в описі Вашої плати

Цей порадник SEO досить очевидний, але Pinterest дає вам можливість додати короткий опис Ваших плат. Скористайтеся цією можливістю, щоб включити конкретні, стислі та описові ключові слова для кожного з ваших рад.

Порада: Коли ви використовуєте ключові слова, спробуйте подумати, як ваш споживач! З вашого бізнес-погляду, ви можете бути загорнуті в певні слова і способи мислення. Ваш споживач, ймовірно, не живе і не дихає вашою компанією, як ви.

Дізнайтеся, що шукає ваш споживач і використовуючи на своїх сторінках Pinterest:

 • Виконайте ряд пошуків на сайті для підприємств та продуктів, подібних до вашого. Ви зможете розширити свій описовий мову і краще з'єднатися зі своїм споживачем.
 • Виконайте кілька пошуків за допомогою Google Adwords Інструмент добору ключових слів теж. Ви зможете зібрати купу нових ідей і термінів для використання в описових ключових словах.

Pinterest SEO Рада # 8: Тримайте ваші найпопулярніші плати "Над Fold"

Ви зберігаєте свій найкращий веб-вміст "над папкою" на своєму веб-сайті. У вас те ж саме на Pinterest. Тільки дві верхніх рядки зазвичай з'являються над згином у Pinterest. Це означає, що користувачі, швидше за все, будуть бачити лише десять найкращих платівок - і лише п'ять найкращих показів будуть повністю показані.

Переконайтеся, що ви показуєте своїх послідовників. Зберігайте п'ять найпопулярніших і найпопулярніших дощок зверху.

Крім того, якщо ви використовуєте певну маркетингову кампанію, наприклад, Конкурс Pinterest , тримайте дошку за змагання вище рази.

Легко перемістити свої категоризовані шпильки. Просто натисніть і перемістіть їх.


Просто натисніть і перемістіть їх

Pinterest SEO Рада № 9: Використовуйте ключові слова в описі Pin

Пошукові системи можуть читати лише ваші "alt" теги на зображеннях, тому вам потрібно добре описувати ваші фотографії. Pinterest дає вам 500 символів для опису кожного з завантажених контактів. Я пропоную вам зберегти візуальну привабливість Pinterest і спробувати отримати дескриптори ваших слів приблизно до половини максимально дозволеного місця. Деякі дослідження припускають, що висновки з цифрами символів 200-300 отримують більшість репінгів.

Хоча ви хочете бути коротким і продуманим з ключовими словами, коли ви пишете ваші розмиття, ви хочете досягти балансу і завжди мати на увазі вашого споживача. Зрештою, ви продаєте свою продукцію і бренд, тому використовуйте мову, що відповідає вашому вмісту.

Не забувайте про можливість включити свої ключові слова і не використовуйте їх. Компанії, які прокачують свої описи за допомогою ключового слова, ключового слова, ключового слова, розглядаються як спам пошуковими системами, такими як Google.

Зосередьтеся на написанні, щоб підключитися як до споживача, так і до результатів пошуку.

Дізнайтеся, як це зробити Home Depot використовує їхню можливість SEO, щоб збалансувати діалог з їх клієнтом і все ще описувати свої продукти, які можна знайти в пошуках. Вони використовують опис продукту «переносний вугільний гриль». Вони розповідають, що він знаходиться на колесах, і вони включають відповідні пошукові терміни, такі як «парк», «кемпінг» і «будинок друга».


Hashtags - основний компонент, який можна знайти на сайті Pinterest. Хештеги на сайті дозволяють класифікувати ваші контакти, щоб задіяти 70 мільйонів користувачів Pinterest. Вони також є дивовижним способом зробити ваші контакти набагато більш доступними для пошуку в межах сайту.

Вставте до трьох хештегів у поштову скриньку.

За допомогою цих категоризаторів можна отримати досить деталізований потенціал результатів пошуку. Вкажіть дуже конкретні терміни, які можна знайти за вашою ринковою нішею.

У цьому прикладі, домашній ремесло бізнес опублікував шпильку про DIY ідеї. Їх ринкова ніша включає любителів і любителів домашніх тварин. Вони включали хет-теги # animallovers і #diypetprojects, які краще знайдуться цією аудиторією. Ця одна шпилька набрала більше 141 репінгів і 15 улюблених. Ясно, що вони знаходяться.


Ясно, що вони знаходяться

Pinterest SEO Порада № 11: Посилання назад на ваш сайт

Завжди, завжди, завжди зв'язуйте свої контакти до вашого сайту. Тепер Pinterest має правило "nofollow" (що в основному означає, що repin не дасть вам більше вхідних зв'язків у результатах пошуку), але ви все одно повинні зв'язувати свої продукти. Таким чином, підказки завжди можуть натискати на ваш контакт і все одно переходити на сторінку вашого продукту. Чим більше показів отримує ваш сайт, тим краще ви знаходитесь в пошукових рейтингах.

Переконайтеся, що ви посилаєтеся на свій власний сайт, особливо після його підтвердження компанією Pinterest. Додайте повну URL-адресу під час налаштування посилання. З деяких причин, Pinterest не любить укорочених посилань, як bit.ly. Крім того, переконайтеся, що ви посилаєтеся на певний продукт або цільову сторінку на своєму сайті. Таким чином, ваші закріплені шпильки будуть спрямовані саме там, де ви хочете, щоб вони знаходилися у вашій воронці продажів.

Пошукові системи не можуть читати зображення. Вони читають імена файлів і теги "alt".

Під час збереження зображень для завантаження в Pinterest використовуйте назви файлів з одним або двома дескрипторами ключових слів. Іншими словами, не зберігайте зображення з нумерацією за замовчуванням із камери. Змініть його, щоб відобразити те, про що фотографія. Змініть ім'я файлу “09345.jpeg” на щось на зразок “kidsinsprinkler.jpeg” (якщо ваше зображення стосується дітей у спринкерних пристроях).

Крім того, перевірте теги "alt" під час завантаження файлу на свій веб-сайт. Таким чином, він уже мав описи, якщо ви закріплюєтеся безпосередньо з вашого сайту.

Pinterest SEO Рада # 13: Включити ціни

Шпильки з Ціни отримують 36% більше улюблених, ніж шпильки без цін . Коли ви закріплюєте продукти, включіть свою ціну. Ви можете зробити це, просто включивши ціну в свій опис. Або ви можете зробити його фотошопом на самому зображенні.

Pinterest нещодавно представив Багаті шпильки . Щоб отримати цю функцію, потрібно подати заявку. Ваш сайт також повинен відповідати певним вимогам. Але, як тільки у вас є, одна з переваг полягає в тому, що він автоматично сканує ваш сайт за цінами та доступністю. Він показує ціни вашого продукту у ваших контактах. І це оптимізовано для мобільних пристроїв.


І це оптимізовано для мобільних пристроїв

Pinterest SEO Порада # 14: Включити Pin-It кнопки на сторінках вашого сайту

The Закріпіть її кнопкою є істотною функцією Pinterest. Ви, безсумнівно, бачили ці кнопки на численних сайтах і сторінках:Кнопки дуже прості в налаштуванні: перейдіть на сайт Pin it Button на Pinterest і заповніть інформацію. Ви вибираєте потрібне зображення "Закр Скопіюйте та вставте код на цільові сторінки веб-сайту.

Вони можуть бути трохи болючими, тому що - на даний момент - ви повинні налаштувати кнопку Pin it для кожної сторінки.

Крім того, включайте опції перехресного просування, такі як a Вкладка Pinterest на сторінці Facebook.Обидві ці методи допомагають у SEO, оскільки вони сприяють спільному використанню. Загалом, чим більше спільних сторінок, тим краще ви ранжуєтеся в результатах пошуку.

Pinterest SEO Рада # 15: Використовуйте Pinterest Аналітика

Pinterest нещодавно представив свою власну аналітику! Вам більше не потрібно використовувати третю сторону для визначення того, які контакти генерують найбільшу кількість повторних показів, показів і кліків.

Отримайте ваш Шаблон бізнес-аналітики і використовуйте їх! Перевірте свою інформаційну панель для графіків, які розбиваються на контакти, повторює, показів і кліків. Налаштуйте ваші стратегії, стежте за змінами і продовжуйте вдосконалювати свій доступ і SEO.


Налаштуйте ваші стратегії, стежте за змінами і продовжуйте вдосконалювати свій доступ і SEO

Чи можете ви насправді назвати себе маркетологом, а не любити вільні аналітичні інструменти? Щоб дізнатися більше, і дізнатися, як краще використовувати інструменти, перевірте Як Sephora використовує Google Analytics для створення дивовижних PinBoards (і ви також можете!).

Висновок

Я сподіваюся, що ви знайшли цей Pinterest SEO Guide для бізнесу корисним. Pinterest може бути чудовою платформою для продажу ваших товарів у глобальному масштабі. Тепер, коли ви знаєте, як знайти ваші продукти, ви хочете дізнатися більше про маркетинг на Pinterest. Ознайомтеся з цими статтями та ресурсами для додавання ракетного палива до ваших контактів:

Як ти гадаєш? Ви рекламуєте свій бізнес у Pinterest? Які поради SEO можна поділитися?

Wishpond's Програми конкурсу Facebook полегшити створення розіграшів, конкурсів фотографій, конкурсів хеттагів у Instagram та інших.

Ви оптимізуєте свій обліковий запис, плату та шпильки?
Чи можете ви насправді назвати себе маркетологом, а не любити вільні аналітичні інструменти?
Ви рекламуєте свій бізнес у Pinterest?
Які поради SEO можна поділитися?