Плагіни WordPress для соціальних медіа та SEO

  1. SEO плагіни
  2. Плагіни соціальних медіа
  3. Інші необхідні плагіни

Плагін, налаштування та створення   Коли я треную свою майстерню WordPress, однією з перших речей, які я пропоную новим блогерам, є встановлення плагінів WordPress Плагін, налаштування та створення

Коли я треную свою майстерню WordPress, однією з перших речей, які я пропоную новим блогерам, є встановлення плагінів WordPress. Плагіни - це невеликі програми, які роблять ваш блог більше речей, щоб покращити ваш профіль у соціальних мережах та покращити вашу пошукову оптимізацію (SEO).

Додавання плагінів WordPress для соціальних медіа та SEO обмежується лише вашою уявою. Найкраще, більшість плагінів безкоштовні, тому ви можете встановити стільки, скільки вам потрібно.

Ось деякі з плагінів WordPress для соціальних медіа та SEO, які я використовую на всіх моїх блогах.

SEO плагіни

Мапи сайту Google XML
Карта сайта - це файл XML, який містить перелік URL-адрес сайту з додатковими метаданими, щоб пошукові системи могли більш розумно сканувати сайт. Мапи сайту Google XML пропонує карту пошуковому боту і регулярно передає її пошуковим системам

Все-в-одному SEO Pack
Цей плагін WordPress допомагає з пошукової оптимізації, коли пошуковий бот з'являється з вашою картою сайту в руці. Все в одному SEO Pack генерує мета-теги, оптимізує заголовки і встановлює мета опис і ключові слова.

Прості перенаправлення 301
301 Переадресації важливі, коли ви переглядаєте сторінки з однієї URL-адреси на іншу, сподіваючись зберегти рейтинг сторінки. Прості перенаправлення 301 дозволяє створювати списки URL-адрес, які потрібно 301 Перенаправити на іншу сторінку або сайт.

Вхідний письменник
Плагін Inbound Writer розміщує інформаційну панель поруч із редактором повідомлень, щоб допомогти вам оцінити оптимізацію пошукової системи під час роботи, і пропонує пропозиції щодо поліпшення показників. Це робить написання блогу в словесну гонку до вершини.

Плагіни соціальних медіа

Digg Digg
The Digg Digg Плагін описує себе як "All in One Social Vote Buttons" і інтегрує найпопулярніші іконки соціальних медіа у ваші сторінки. Піктограми можна покласти горизонтально або плавати вертикально, щоб зробити читачам легше проголосувати за вашу сторінку.

Віджет соціальних медіа
Ось віджет, який дозволяє розміщувати іконки соціальних медіа в бічних панелях вашого блогу аналогічно тому, як Digg Digg, але без лічильників. Віджет соціальних медіа Установки вимагають вводити URL-адреси для своїх сайтів соціальних мереж і пропонує до шести користувацьких служб.

Опублікувати сторінку Facebook
Економія реального часу, Опублікувати сторінку Facebook надсилає витяг з нової публікації прямо на вашу сторінку Facebook. Вона вимагає підключення до програми в Facebook, але після того, як вона закінчиться, вона може добре працювати. Налаштування включають виписки поштових повідомлень, URL-адреси посилань, посаду авторів, поштові категорії, а також чотири ескізи.

Кнопка ретвіт TweetMeme
TweetMeme додає кнопку "Twitter" до вашої публікації, щоб дозволити людям повторно твитити блог, а також показувати, скільки разів він був ретвітований.

Інші необхідні плагіни

Akismet
Найбільш важливий плагін, Akismet вбиває коментарі і спам-лист на контактах "навіть під час сну". За останні 1,5 роки Akismet захопив понад 7000 штук спаму в моєму блозі, Дегустаційний зал . Та коли я дивлюся на crap це показує мені у черзі спаму, я повинен любити це.

Підписатися2
У той час як WordPress має вбудовану можливість збирати імена та електронні листи користувачів блогу, воно не буде автоматично повідомляти список електронної пошти, коли ви додаєте нову публікацію. Ось де Підписатися2 Він надсилає сповіщення електронною поштою у чотирьох форматах: Звичайний текст або Повна публікація, HTML-фрагмент або повний пост. Працює кожного разу.

Форма ReCAPTCHA
CAPTCHA - це тест на відповідь на виклик, який додається до блоку спаму, надісланого від контактів або коментарів, надісланих роботами або кіборгами. ReCAPTCHA пропонує контактну форму та тест CAPTCHA. Проте він не перешкоджатиме спаму вручну, надісланому людиною. Це робота для Akismet.

WP Мобільний детектор
Плагін WP Mobile Detector автоматично визначає, чи відвідувач використовує стандартний мобільний телефон або смартфон і завантажує сумісну тему WordPress для кожного. Якщо ви бажаєте, щоб люди легко читали ваш блог на своєму телефоні, цей плагін відкриває простий вигляд.

Хоча ці плагіни WordPress є технічно безкоштовними, автори не є волонтерами. Це професійні розробники, які хотіли б пожертвувати, якщо ви використовуєте їхній продукт. Або вони пропонують Pro версію, яку можна купити. У будь-якому випадку, це хороша карма, щоб внести свій фінансовий внесок, якщо вам сподобався їх плагін.

І, як сказав Кіт у капелюсі: "Це ще не все, о ні, це ще не все!" Тим часом, будь ласка, скажіть мені, які плагіни є важливими для досвіду роботи з блогами. Я хотів би знати про них.

Наступний семінар WordPress - 22 листопада в Бленц Кава, Бродвей в Хізер. Максимум 3 блогери. Забронюйте зараз