Platinum SEO Pack

Регулярно користуюся плагіном All in SEO Pack. Як то кажуть без нього - нікуди. Але довелося перейти на Platinum SEO Pack.

Начитавшись всяких блогів прийшов до висновку, що у мене є неправильна структура адрес сторінок. Так є http: //delajblog.ru_названіе статті. Подумав, що треба змінити так: http://delajblog.ru/ рубрики / _названіе статьі.html Змінюю постійні посилання відповідно, перелінковивают всі статті блогу на нові адреси і ось результат ...

Цілий місяць Яндекс і Гугл тримають в індексі старі адреси і відповідно їх і видають в результатах видачі. А відвідувач, переходячи по цьому посиланню, бачить, що дана сторінка не знайдена. І блог просто здох. Яндекс надсилає на неіснуючі адреси, а Гугл все закинув в соплі.

Помилка в тому, що якщо зважився на зміну адрес, так потрібно організувати перехід зі старих посилань на нові (до речі, і зміна адрес після наповнення сайту статтями - вже дуже невиправданий крок). Для цього є 301 редирект - постійне перенаправлення. Виявилося, що завдання можна вирішити з плагіном Platinum SEO Pack, тому що в ньому вже закладено функція «Automatically do 301 redirects for permalink changes» - автоматично робити 301 редирект для змінених постійних посиланнях.

Плагін встановлюємо як зазвичай (детально розписано в статті Як встановити плагін wordpress ). Після установки і активації в адміністративній панелі, з'явиться вкладка «Platinum SEO» і в підменю також тиснемо на «Platinum SEO».

Після установки і активації в адміністративній панелі, з'явиться вкладка «Platinum SEO» і в підменю також тиснемо на «Platinum SEO»

Увага! Якщо ви переходите з плагіна All in SEO Pack, то обов'язково зайдіть на вкладку «Migrate from All in SEO і зробіть перход, інакше у вас залишаться незаповненими теги ключових слів і описів.

Відкривається вікно настройки.

Зверху в налаштуваннях проставляем галочку в чекбоксі «Automatically do 301 redirects for permalink changes:» і буде зроблений редирект. В іншому цей плагін налаштовується, як і All in SEO Pack

Більш того, плагін дозволяє закривати від індексації сторінки, рубрики і т.д. Наприклад, мені необхідно закрити від індексації сторінку.

Наприклад, мені необхідно закрити від індексації сторінку

Для цього, в адміністративній панелі на сторінці в настройках я проставлені «noindex, nofollow», що автоматично в код сторінки буде додана директива для робота <meta name = "robots" content = "noindex, nofollow» />. Таку сторінку пошуковик індексувати не буде.