Платна розкрутка сайту - Setup.ru - безкоштовний конструктор сайтів, створити сайт безкоштовно
- 1. Підготовка до просування. Перед тим, як запустити просування вашого сайту, необхідно виконати...
- 1.2. Вибір просуваються сторінок.
- 1.3. Внутрішня оптимізація.
- 1.3.1. Тексти на сторінках сайту.
- 1.3.2. Title і Description.
- 1.3.3. Урл (адреса) сторінок.
- 1.3.4. Зображення.
- 1.3.5. Таблиці, списки, відео, файли для скачування.
- 1.3.6. Склеювання дзеркал.
- 2. Запуск просування.
- 3. Що далі?
1. Підготовка до просування.
Перед тим, як запустити просування вашого сайту, необхідно виконати ряд певних дій для подальшого успішного просування.
1.1. Підбір ключових слів для просування.
Перше, з чого починається просування сайту, - це підбір ключових слів. Для початку вам потрібно визначитися, на які пошукові запити відповідає ваш сайт, і по яких запитах на ваш сайт прийдуть цільові відвідувачі (наша система може сама підібрати ключові слова, спираючись на тексти вашого сайту, про це буде написано нижче).
Для того, щоб дізнатися, які запити вбивають користувачі в пошукові системи, ви можете скористатися сервісом http://wordstat.yandex.ru/ . Насамперед, перейшовши за цим посиланням, вам потрібно вказати регіон, по якому ви плануєте просувати свій сайт. Це можна зробити, клікнувши на посилання «Уточнити регіон».
Після того, як ви вказали регіон, введіть основну фразу, по якій плануєте просувати свій сайт і натисніть "Підібрати". Система покаже вам статистику введення пошукових запитів за минулий місяць. Цифри навпроти кожної пошукової фрази вказують на те, скільки разів дану фразу шукали користувачі. З отриманих результатів вам і варто вибирати ключові слова. Врахуйте, що, чим більше частотність ключової фрази, тим більше вартість просування по ній.
У правій частині ви можете бачити блок «Що ще шукали люди, які шукали« ключова фраза »:». Цей блок також може бути корисний для більш повного складання списку ключових слів. Побачивши цікаве для вас ключове слово, клікніть по ньому мишкою і ви побачите аналогічну статистику для нього.
Врахуйте, що сервіс показує частотність запитів для пошукової системи Яндекс, на ділі їх частотність буде вище через наявність інших пошукових систем.
1.2. Вибір просуваються сторінок.
Після того, як підібрані ключові слова, потрібно підібрати для них обнародувано сторінки. Першому справою стоїть розбити запити на групи. Група - список схожих за змістом запитів, наприклад, до однієї групи будуть віднесені такі запити, як «Вартість просування», «ціна просування», «скільки коштує просування» і т. П.
Дуже часто самі основні ключові запити потрібно просувати на головній сторінці. Але врахуйте, що не можна просувати занадто багато запитів на одній сторінці через труднощі оптимізації сторінки під різні запити. Для того, щоб визначитися, які запити варто просувати на головній сторінці, проаналізуйте видачу пошукових систем. Якщо за запитом 5 і більше позицій у видачі на першій сторінці вказують на головну сторінку, то такий запит варто просувати на головній. На жаль, не завжди виходить користуватися цим правилом на 100%, але завдяки йому можна скласти загальне уявлення про розподіл запитів. Для інших запитів потрібно вибрати найбільш підходящі внутрішні сторінки сайту, які відповідають на запит користувача.
При розподілі запитів варто враховувати їх категорію. Бувають комерційні запити, транзакційні та інформаційні. До комерційних належать запити, які явно вказують на бажання клієнта віддати гроші за товар або послугу ( «купити ...», «вартість ...», «ціна ...» і т.п.). Для таких запитів потрібно вибирати сторінки, на яких є відповідна інформація: ціни, можливість зробити онлайн покупку і т. П. До інформаційних відносяться запити, за якими користувач хоче просто отримати потрібну йому інформацію, відповіді на свої питання. Зазвичай за такими запитами в таблиці присутні сторінки з великою кількістю тексту, від 2000 символів (в залежності від тематики). Текст повинен бути добре структурованим і добре читаним. До тарнзакціонним запитам відносяться запити, які явно не вказують на бажання відвідувача витратити гроші, але як би натякають на це. Такі запити представляють щось середнє між комерційними та інформаційними запитами зі зміщенням в сторони інформаційних.
Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором сторінок під запити, то наш сервіс підбере цільові сторінки автоматично.
1.3. Внутрішня оптимізація.
Внутрішня оптимізація потрібна для того, щоб "допомогти" пошуковим системам зрозуміти, що конкретна сторінка відповідає шуканого слова. Зайнятися внутрішньою оптимізацією можна і після запуску просування, але ми рекомендуємо зробити це заздалегідь.
1.3.1. Тексти на сторінках сайту.
Текст в обов'язковому порядку повинен бути унікальним, це одне з головних правил. Залежно від категорії запиту варіюється його розмір. Для інформаційних запитів його повинно бути більше, а для комерційних, наприклад, для категорії товарів в каталозі, зазвичай досить і 500 символів. Обов'язково входження ключових слів в текст. Але не варто занадто цим захоплюватися, велика кількість входжень ключових слів може привести до зниження у видачі. Для неконкурентних слів може вистачити і одного входження, а для конкурентних 2-3, а іноді і більше.
Не потрібно постійно використовувати тільки пряме входження. Наприклад, якщо Ви рухаєтеся по запросу «Купити пластикові вікна», то можна використовувати такі варіанти, як «купити якісні вікна», «купити пластикові вікна недорого» і т. П. Також пошукові системи вміють визначати слова-синоніми, їх використання буде не зайвим. Тобто при просуванні запиту «купити вікна» можна використовувати входження «продаж вікон» і т. П ..
Також ключові слова бажано використовувати в заголовках страніц.Учтіте, що текст повинен бути написаний в першу чергу для людей, а не для пошукових систем. Він повинен легко читатися і нести корисну інформацію (відповідати на питання користувача, який прийшов на сторінку вашого сайту).
Для того, щоб текст легше сприймався відвідувачем, варто використовувати теги strong, b, em, i. Кожне ключове слово потрібно виділити одним з цих тегів по одному разу. В першу чергу рекомендуємо використовувати тег strong (виділення жирним).
1.3.2. Title і Description.
Description - це мета-тег, який використовується для короткого опису сторінки. Наприклад, пошукова система Гугл використовує його для формування сниппета (опис сайту у видачі), Яндекс на вибір для сниппета може взяти як description, так і шматок тексту зі сторінки сайту. На нього варто звертати увагу хоча б тому, що це перша інформація про Ваш сайт, яку отримує користувач з пошукової системи. Він повинен бути унікальним для кожної сторінки. У ньому також варто використовувати обнародувано слова. Розмір - до 150 символів.
Дані теги можна вказати у властивостях сторінки в режимі редагування сайту.
1.3.3. Урл (адреса) сторінок.
Пошукові системи при ранжируванні враховують назву домену і урл просуває сторінки, тому буде доречно використовувати тут обнародувано слова. Наприклад, за запитом «Вантажоперевезення в Москві» варто використовувати УРЛ sitename.ru/gruzoperevozki і т. П. Але не варто складати занадто довгі урли, рекомендуємо використовувати не більше 2-3-х слів.
Урл сторінки можна змінити у властивостях сторінки.
1.3.4. Зображення.
Пошукові системи цінують, якщо на сторінках сайту присутні зображення, що полегшують сприйняття інформації відвідувачем. Варто розміщувати такі зображення з обов'язковим заповненням атрибутів alt і title з використанням ключових слів.
Тег alt можна прописати в описі зображення при його завантаженні, щоб додати тег title знадобиться доступ до редагування HTML коду.
1.3.5. Таблиці, списки, відео, файли для скачування.
Наявність таких компонентів також полегшує сприйняття інформації відвідувачем, а відповідно цінується пошуковими системами.
1.3.6. Склеювання дзеркал.
За замовчуванням ваш сайт доступний в мережі по 2-м адресами, з www і без. Пошукові системи можуть розцінити це як 2 різних сайту з повністю продубльованих контентом, за що можуть бути накладені санкції. Щоб уникнути цього, варто подбати про вибір головного дзеркала. Для цього потрібно: для Яндекс - вказати директиву host в файлі robots.txt (можливі варіанти запису host: sitename.ru для основного дзеркала без www, і host: www.sitename.ru для основного дзеркала з www); для Гугл - просто вказати основне дзеркало в вебмайстрів.
2. Запуск просування.
Тепер, коли підготовка завершена, можна приступити безпосередньо до запуску самого просування.
Для просування сайтів ми використовуємо так званий метод посилального просування. У загальних рисах він полягає в покупці посилань на інших ресурсах, які ведуть на ваш сайт, що збільшує авторитетність сайту, який просувається в очах пошукових систем.
При визначенні вартості просування конкретного запиту ми орієнтуємося на приблизні бюджети, які витрачають сайти, що знаходяться на перших позиціях в пошуковій видачі по даному запиту. Логічно, що щоб опинитися в пошуку вище будь-якого сайту, потрібно докласти більше зусиль (витратити більше грошей), ніж він.
Отже, тепер можна перейти безпосередньо до запуску просування нашого сайту за допомогою рекламного модуля .
3. Що далі?
Перші результати будуть видні через пару місяців. Повинно пройти якийсь час, перш ніж сайт з'явиться у видачі пошукових систем по запущеним ключовими словами, а тим більше вийде на високі місця. Стежити за позиціями ви можете в цій же вкладці в колонці зі значками Яндекса і Гугла.
Але це не означає, що з сайтом більше нічого не потрібно робити. Потрібно постійно розвивати ваш сайт, наповнюючи його цікавим контентом, робити його корисним і цікавим для відвідувачів, стежити за тенденціями зміни алгоритмів пошукових систем і т. П.
У пошукових систем Яндекс і Гугл існують спеціальні інструменти для веб-майстрів. Рекомендуємо зареєструвати свої сайти в них, вони дають багато корисної інформації про сайт та додаткові можливості щодо встановлення параметрів ( http://webmaster.yandex.ru/ Яндекс, http://www.google.ru/webmasters/ Гугл).
Пошукові системи постійно розвиваються і покращують свої алгоритми, тому в просуванні сайту не може бути догм. У будь-який момент ситуація може змінитися. Тому варто звертати увагу на сайти конкурентів, які у видачі по цікавлять вас словами знаходяться вище вашого. Це відноситься до всіх параметрів, описаним вище. Якщо ваш сайт не може потрапити в ТОП, то подивіться, чим він відрізняється від сайтів ваших конкурентів, що у них є такого, чого немає у вас. Постійно стежте за вашими конкурентами і намагайтеся зробити ваш сайт краще, ніж у них.
Це тільки основні вказівки, більш детальну інформацію рекомендуємо шукати в мережі або звертатися за консультаціями до SEO-фахівцям.
Для передплатників тарифу PRO ми проводимо регулярні безкоштовні онлайн і оффлайн семінари по інтернет маркетингу, просуванню і створення сайтів http://setup.ru/about/seminars.
Успішного руху!
3. Що далі?3. Що далі?