Податкове планування. Оптимізація оподаткування.

  1. Відмінність податкового планування та податкової оптимізації
  2. Запросити інформацію, консультацію по реєстрації компанії або зробити запит про призначення зустрічі...

Зміст статті:

Зміст статті:   Відмінність податкового планування та податкової оптимізації   Податкове планування Відмінність податкового планування та податкової оптимізації

Податкове планування. Питання, що стосуються зниження податкового тягаря для компанії завжди були і завжди залишаться актуальними. Сьогодні ми постараємося відповісти на наступне питання: яка різниця між податковим плануванням і податковою оптимізацією?

Податкове планування включає в себе законну діяльність компанії в рамках загального планування бізнесу, спрямованої на пошук найбільш ефективного способу податкової економії і облік податкових результатів в діяльності організації.

Компанія прагне максимально використовувати свої не тільки дохід, а й прибуток.

Таким чином головним завданням податкового планування є витягти найбільш вигідний тип сплати податків, що дозволяє оптимізувати податковий режим в діяльності компанії.

Для компанії податкове планування передбачає і зниження податкового тягаря, і оптимальне планування податкових платежів в тимчасовому відрізку.

Податкова оптимізація - це не тільки поняття, а й наступний крок до планування питань відповідного оптимального оподаткування для діяльності компанії, в т.ч. де їх потрібно буде оплачувати. Тому господар бізнесу планує податки , А потім оптимізує їх.

І коли ми говоримо про податкову оптимізацію - ми говоримо про мінімізації податків. Оптимізація оподаткування передбачає пошук мінімально можливого рівня оподаткування в діяльності компанії, тобто мета - зниження податкових виплат.

За останні п'ять років значення терміна "податкова оптимізація" істотно зсувається в бік меншого і чесного сприйняття. У той же час, "податкове планування", як правило, розглядається тільки як частина фінансового планування компанії. Однак якщо подивитися на історію і зміст двох термінів можна побачити, що немає великої різниці між двома поняттями.

ЗРОБИТИ ШВИДКИЙ ЗАПИТ

Запросити інформацію, консультацію по реєстрації компанії або зробити запит про призначення зустрічі в нашому офісі

Чому податкове планування важливо для Вашого бізнесу?

Без розумного податкового планування (і іноді без оптимізації), деякі форми бізнесу просто не мають економічного сенсу і просто не бажають залишатися конкурентоспроможними.

Платник податків в бізнесі несе відповідальність за успіх своєї компанії, кошти інвесторів і робочих місць співробітників, має право свідомо вжити всіх необхідних заходів для зменшення суми належних до сплати мит, податків і різних зборів.

Визначення оптимальних обсягів податкових платежів - проблема кожної конкретної компанії або фізичної особи.

Різниця в законодавстві будь-якої країни світу надає широкі можливості для розвитку Вашого бізнесу з можливістю податкового планування.

Крім того, існує так звана податкова конкуренція, яка існує між країнами, кожна країна зацікавлена ​​в залученні інвестицій у власну економіку.

Реєстрація компанії в будь-який офшорної юрисдикції допоможе вам рости і розвивати свою Компанію.

ЗРОБИТИ ШВИДКИЙ ЗАПИТ

Запросити інформацію, консультацію по реєстрації компанії або зробити запит про призначення зустрічі в нашому офісі