Покрокова настройка Яндекс.Директ

 1. 1-й крок настройки Яндекс.Директ
 2. 2-й крок настройки Яндекс.Директ
 3. 3-й крок настройки Яндекс.Директ
 4. підсумок
 5. Увага! Оновлена ​​стаття по налаштуванню Директ 2017
 6. Мої послуги з налаштування Яндекс.Директ

Всім привіт! Багато з вас, напевно, вже пробували запускати рекламу в Яндекс.Директ. І як, вдало? Бачу, полетіли в мене помідори ... Грамотно проведена настройка Яндекс.Директ - ось в чому полягає весь успіх реклами, при налаштуванні аби як - ви позбудетеся

всіх своїх вкладених в неї фінансових коштів за добу, а то й хвилини.

Ваш підопічний рекламувався в Яндексі вже ні один раз, але чому здивований - завжди результативно, мої вкладені «бабки» ніщо в порівнянні з тим, який зиск я отримав. Блін, це був рок-н-рол! І я вирішив поділитися з вами секретами налаштування Яндекс.Директ.

Я буду розповідати на своєму прикладі. Є кілька дуже важливих моментів в налаштуванні Яндекс.Директ, від яких залежить ВСЕ! Поїхали.

1-й крок настройки Яндекс.Директ

Спочатку вам потрібно отримати обліковий запис в Яндексі, потім сміливо йдемо в Директ - https://direct.yandex.ru/. Тиснемо - розмістити рекламу.

Вказуємо регіон і рівень - професійний (1), так як він дозволяє вручну і набагато ефективніше проводити налаштування. Далі - почати користуватися сервісом.

А тепер починаємо розбір польотів. Я вказав найбільш важливі пункти настройки Яндекс.Директу, так як інші зрозумілі навіть школяреві, інакше не має сенсу взагалі запускати щось подібне. У будь-якому випадку, натиснувши значок (?) Біля будь-якого з пунктів, дається докладне пояснення.

2. Повідомлення - вказуєте свою пошту, на яку будуть приходити дані про витрату бюджету, зупинці компанії і ін.

3. Стратегія - це те, куди система буде прагнути показувати ваше оголошення реклами, в якій з блоків, тут все залежить від ціни кліка, про це трохи нижче ми розберемо. Кращий варіант - це поставте як на скріншоті, блок спецрозміщення - це оголошення над результатами пошуку, а при мінімальній ціні за клік - ви завжди будете економити бюджет і при цьому показуватися в самому класному місці, де найбільше клікають (спецрозміщення).

4. Ставте регіон, по якому просувається. Я поставив - всю Росію.

5. Це дуже важливий пункт (стоп-слова), але тут нічого не чіпаємо, нижче в статті ми вчинимо мудрішими ...

6. Тематичні майданчики - це РСЯ, тобто ваша реклама буде показуватися на тих сайтах, на які зайшли люди з пошуку за запитами, які відповідають вашим оголошенням. Відключаємо до чортової матері (ставте - 0%), вони невигідні - перевірив жоден раз, тільки «бабло» їдять, хоча вам видніше.

7. Знімаємо галку негайно, знову ж таки - «бабло» в річку.

8 і 9. Якщо у вас є лічильник Яндекс.Метрики - ставте обов'язково галки, це дозволить дивитися точну статистику переходів на ваш сайт по рекламі, а також її відключення в разі, якщо, наприклад, сайт недоступний або зламався.

2-й крок настройки Яндекс.Директ

Тут буде ще цікавіше. Настають найвідповідальніші моменти. Відразу скажу, для мене найкращий варіант реклами - це одне ключове слово під одне оголошення, знову ж таки, судячи з власного досвіду.

10. Тема - він повинен бути помітним, заманює і обов'язково містити ваше ключове слово. Але, спочатку ви повинні підібрати це саме ключове слово для вашого оголошення, інакше у вас ніколи не вийде результативно налаштувати Яндекс.Директ. Вгорі тиснете підбір слів або краще заздалегідь зробити це в Яндекс.Вордстат, в цій статті я докладно розповів про це. НЧ і СЧ запити найбільш ефективні. На прикладі (див. Скріншот) я вибрав - просування сайтів (більше 7000 показів). Справа завжди дивіться на допустиму кількість символів (червоно - не повинно бути).

11. Оголошення - тут ключове слово обов'язково вжити і бажано на самому початку. Пишіть коротко і без води, більше конкретики, унікальності і призову до дії.

12. Посилання на сторінку сайту, який відповідає оголошення.

13. Швидкі посилання - раджу поставити (на прикладі - я не ставив), їх часто клікають. Це посилання на інші сторінки сайту, які будуть корисні для оголошення. Адреса і телефон - це віртуальна візитка, я не ставив, їх зазвичай вказують ті, у кого немає сайту.

Спускаємося нижче.

На цьому етапі потрібно буде спрогнозувати, скільки приблизно потрібно грошей на рекламу, а також відсікти непотрібні слова від ключового слова (стоп-слова). Тиснемо - прогноз бюджету.

Спочатку ставте свій регіон просування, це обов'язкова умова грамотної настройки Яндекс.Директ.

15. Додати ключове слово.

16. Ось тут видно весь бюджет на місяць і ціна за клік по кожному з блоків розміщення, зараз ціна його офігенно. Але тут враховується ключове слово в різних словоформах, з розведенням непотрібними словами і ін., Які нам взагалі не потрібні.

Наприклад, ми рекламуємо, що наша студія займається просуванням сайтів за гроші і тільки, але оголошення навіть тоді покажуть, коли люди наберуть - «що таке просування сайтів», «безкоштовне просування сайтів», що взагалі не призведе цільових відвідувачів, а якщо ще й клацають, то і грошики полетять в безодню. Воно нам треба? НІ! Нам потрібна тільки зацікавлена ​​аудиторія, тому весь словесне сміття - вичистимо мітлою.

17. А ось і мітла. Звичайно, можна не використовувати стоп-слова, а укласти ключевик в оператори, але це буде великою помилкою. Щоб досягти максимальної віддачі від реклами, настройка Яндекс.Директ повинна виконуватися тільки ручками, ніяких автоматів - і ви отримаєте обладнаний результат. Перевірено! Тиснемо - уточнити.

18. Нещадно відзначаємо галками все непотрібне, то, по чому ви не бажаєте, щоб вас шукали. Стоп-слова автоматично додадуться в поле вгорі, відразу можна натиснути - перерахувати (покаже кількість показів зі стоп-словами). Важливо, потрібно перегорнути всі сторінки словосполучень (внизу тиснемо - наступна) та зазначити всі непотрібні слова. Таким чином, бюджет на рекламу зменшиться в десятки разів (див. Прогноз), в залежності від обраного ключового слова.

Після всіх зазначених тиснете внизу - застосувати, далі копіюєте всі ці стоп-слова з ключевиком у верхньому полі і вставляєте їх у 14 - підібрати слова і тиснете - впорядкувати і уточнити. Якщо за статистикою Метрики буде видно (вже при запущеній рекламі), що заходять з якихось «лівим» словами з ключевиком, то їх завжди можна додати в стоп-слова.

Важливо! Хлопці, один момент, в даний час після поновлення Діректа ключ зі стоп-словами не можна скопіювати з верхнього поля. Необхідно зробити так. Після того, як відзначите все стоп-слова і натиснете - застосувати, закрийте це спливаюче вікно і ключові слова зі стоп-словами тепер копіюємо тут (скріншот нижче). Просто натисніть - змінити і все легко скопіюється, а далі все робимо як за статтею, вставляєте їх у 14 і т.д.

3-й крок настройки Яндекс.Директ

Ну ось. Залишився останній крок, щоб розумно налаштувати Яндекс.Директ. Тиснемо -далі.

На ціни (скріншот) не зважайте увагу, це все я в приклад ставлю. Нам тут головне - зазначені пункти, решта ні до чого.

19. У віконці посередині ми ставимо ціну за клік вручну. Якщо ви поставите одну з тих цін, які вказані зліва (блоки), то ви відразу опинитеся в потрібному вам блоці, відповідно, коли люди наберуть «... просування сайтів ...». Якщо ж поставите свою ціну (набагато менше), то ви з'явитеся в показах, тільки це вже буде не завжди і не на першій сторінці видачі пошуку, а 2-й ... і т.д. Раджу всім - надто не економте (якщо ціна адекватна), краще відразу влетіти в один з блоків.

20. Саме ця ціна буде списуватися за перехід по вашій об'яві, вона часто менше вами поставленої для входу в блоки, так як тут все залежить від конкурентів і їх ставок. Один з головних аспектів правильного налаштування Яндекс.Директу - текст оголошення, що заманює людей, тоді по ньому часто клікають при показах, а ваш CTR (співвідношення показів і кліків) збільшується, в результаті ціна на пошуку для вас буде ще більше знижуватися і навпаки - збільшуватися при низькому CTR. Ось такі алгоритми, друзі-товариші. Це ставки, це гра, це гроші!

Тиснемо - далі. Усе. Тепер після процедури модерації ваша реклама засяє на екранах моніторів користувачів. Ви завжди можете його редагувати, змінювати ціни та ін. Завжди стежте за зміною ставок запущеної реклами, так ви зможете її відточити до ювелірної точності.

підсумок

Ось ми і розібрали покрокові етапи настройки Яндекс.Директу, якщо що незрозуміло чи потрібна порада - запитуйте в коментарях, продовжимо розбір польотів. Хочу ще зауважити один важливий момент, після того, як я створював оголошення реклами по ключам з статей, ці статті досить швидко наблизилися до топу і там тримаються. Багато веб-майстри теж помічали, що реклама в Яндекс.Директ рухає ключові запити до топ-10 і позитивно впливає на ПФ. Ну це і зрозуміло, адже заходять зацікавлені люди, а запит набирають в пошуковику.

Так що створити і ретельно налаштувати рекламу Яндекс.Директ варто того, все окупиться в рази. Є у мене ще пару думок про фішки Діректа, думаю написати пару статейок.

Увага! Оновлена ​​стаття по налаштуванню Директ 2017

Читати тут ...

Не пропустіть свежачок, підписуйтесь на блог і дізнаєтеся першими поштою про вихід нових постів.

Мої послуги з налаштування Яндекс.Директ

Директ

Друзі, в останні місяці 2017-2018 року в Ю Я відбулося кілька змін як в інтерфейсі сервісу, так і в пропонованих функціях налаштувань. І якщо у вас не виходить або ви з яких-небудь причин не можете налаштувати рекламу в Яндекс.Директ, то я - сертифікований фахівець діректолог зроблю це за вас. Я являюсь не яким-небудь самопровозглашенцем з купою епітетів про себе і «бла-бла-бла» обіцянками на весь інтернет, а визнаним професіоналом по контекстній рекламі Яндекса. Перевірка справжності мого сертифікату спеціаліста - тут .

Подивіться в інтернеті і переконайтеся самі, що ціни на послуги з професійної налаштування Яндекс.Директ починаються від 10 000 руб., А доходять до сотень тисяч рублів. При цьому невідомо якість цих послуг, що пропонуються, хтось працює на чесність, а хтось аби з вас останні гроші здерти.

Я вам пропоную настройку Яндекс.Директ за саму що ні на є мінімальну ціну - рівно 3000 руб, дешевше ви просто навряд чи де знайдете. І це буде ідеально налаштована реклама, яка працює на отримання для вас прибутку. При створенні реклами я використовую найпотужніші та ефективні інструменти:

 • Парсинг ключових слів з таких сервісів як: Директ, обидві колонки Wordstat, Rookee, SeoPult, пошукових видач і підказок, Rambler.Adstat, Google.Adwords і ряд інших.
 • Аналіз конкурентів в платному сервісі SpyWords і через Key Collector.
 • Ювелірний відбір ключових слів, відсіювання стоп-слів, розподіл ключів по тематичність груп для подальшого створення під них оголошень.
 • Чітка перемінусовка, при необхідності підключу Яндекс.Метрику і створю utm-мітки .
 • Використання Excel і ряду інших актуальних програм для створення висококласної реклами.
 • І ще багато яких фішок, включаючи мій більш ніж 3-річний досвід Діректолога.

В результаті ви отримаєте рекламу, огранений як найдорожчий діамант!

Щоб зробити замовлення, просто напишіть мені на пошту - rokerrr79@gmail.com або через сторінку - контакти . А ще простіше - натисніть цю красиву зелену кнопку внизу і відправте повідомлення. Далі ми з вами уточнимо деякі деталі, що стосуються реклами, і я створю для вас якісну рекламу!

І як, вдало?
Воно нам треба?