Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Покроковий алгоритм аналізу конкурентів

 1. 7 кращих способів аналізу конкурентів Вивчили вже все секрети просування , Але Ваш сайт все ще...
 2. Коли аналіз сайту конкурента завершено ...

7 кращих способів аналізу конкурентів

Вивчили вже все секрети просування , Але Ваш сайт все ще ніяк не може потрапити в ТОП?
Можливо, Ви прикладаєте недостатньо зусиль. Для того щоб в цьому переконатися достатньо виконати детальний аналіз конкурентів. Навіщо це потрібно?

Аналіз сайту конкурента дасть Вам уявлення про рівень, до якого потрібно довести Ваш власний ресурс.
До речі, а Ви знаєте, хто є Вашими конкурентами?

Це ті сайти, які знаходяться в ТОП по Вашому основному запитом. Вбийте в пошуковий рядок цей запит і отримаєте список своїх суперників.

Далі, Вам потрібно оцінка конкурентів з цього списку за певними критеріями (виставляйте оцінки від 1 до 10). Вам потрібно буде потурбуватися про те, щоб в результаті Ваш веб-ресурс був на крок попереду по кожному з них.

Як аналізувати конкурентів

Ось основні 7 способів для того щоб правильно аналізувати сайт конкурентів і робити відповідні висновки:

 1. Вивчення юзабіліті. Аналіз конкурентів починається з загального ознайомлення з їх веб-ресурсами на предмет зручності використання. Якщо всім сайтам з ТОП Ви можете поставити оцінки 8-10, а своєму лише 6, це означає, що потрібно суттєвим чином попрацювати над оптимізацією його під потреби відвідувачів.
 2. Ознайомлення зі структурою сайту, розділами і контентом. Далі, слід виконати більш детальний аналіз сайту конкурента і оцінити наскільки ретельно продумана його структура, скільки в меню розділів, як багато у нього якісного контенту і т. Д. Не соромтеся брати собі на замітку вдалі моменти і намагайтеся уникати тих, які на Вашу думку недоречні.
 3. Визначення віку веб-ресурсу дозволить Вам зрозуміти наскільки серйозні «противники», яких потрібно буде «перемогти». Чим вони старші, тим більше зусиль потрібно буде докладати. І навпаки, якщо сайт, який перебуває в ТОП по Вашому запиту, створений відносно недавно, це буде означати, що можна в найкоротші терміни досягти його уровня.Оценка конкурентів за цим критерієм виконується з використанням інтернет-архіву «Wayback Machine».

  Крім дати створення, можна переглянути архівні копії вигляду сайту в різні часові проміжки. Це також може бути корисно, щоб відстежити «еволюційні зміни» суперників.
  Крім віку сайту, необхідно перевірити вік домену за допомогою сервісу Whois. Оцінивши ці два параметри можна буде зробити певні висновки про стратегію просування конкурентів (можливо, хтось із них купував старий домен для свого нового проекту.
 1. Визначення кількості посилань дозволяє аналізувати конкурентів на предмет об'ємності посилального профілю. Виконується за допомогою онлайн-сервісів на зразок Linkpad.ru.

  Виконуючи подібний аналіз сайту конкурента, Вас повинно цікавити не загальна кількість його зовнішніх посилань, а кількість сайтів-донорів, на яких ці посилання розміщені. Отриманий список донорів потрібно буде ретельно пропрацювати і постаратися теж отримати посилання з них (за умови належного рівня якості).
 1. Вивчення кількості проіндексованих сторінок дає ще одну можливість аналізувати сайт конкурентів. Цю перевірку можна виконати, використовуючи оператор «site:" для пошуку в Google і «host:» - для Яндекса.

  Якщо оцінка конкурентів за кількістю проіндексованих сторінок дала результат - 2 тис., А у Вас 100, Вам однозначно є над чим попрацювати!
 1. Аналіз сайту конкурента на предмет відвідуваності також дасть Вам можливість визначити рівень висот, яких Вашому сайту ще належить досягти і навіть піднятися вище.
  Подібні дані іноді можна отримати прямо на сторінках суперників у вигляді розміщених лічильників, але вони часто можуть бути «накрученнимі», тобто відображати неправдоподібну інформацію з метою надання певної «крутості».
  Тому аналізувати сайт конкурентів краще за допомогою одного із сервісів, описаних в наступному пункті.

 2. Використання онлайн-сервісів, щоб аналізувати конкурентів. До найістотнішим можна віднести:

Коли аналіз сайту конкурента завершено ...

... всю зібрану інформацію бажано систематизувати і вибрати метод зберігання (найзручніше у вигляді таблиць в Excel).

Аналіз конкурентів дає Вам можливість поставити перед собою цілі, яких необхідно досягти по кожному з аналізованих параметрів. Почавши щодня опрацьовувати їх, вже через кілька місяців Ви зможете досягти бажаних висот в пошукових ведучих.

Залишилися питання? Блок коментарів (трохи нижче) саме для цього і створений!

Навіщо це потрібно?
До речі, а Ви знаєте, хто є Вашими конкурентами?
Залишилися питання?