Помилки просування сайту та оптимізації

  1. Налаштування сайту та усунення помилок

Коли власник сайту замислюється над просуванням особистого сайту, то він повинен розуміти, що це не такий вже й простий етап, як може здатися спочатку. Тут важливу роль грає не сам процес просування ресурсу, але і його ретельна підготовка перед цим. Коли люди створюють особисті проекти, то в основному роблять це поверхнево, адже не володіють належними навиками, а також абсолютно не мають бажання витрачати багато часу і сил. Але тут важливо розуміти, що чим більше часу витрачено на створення сайту і його оформлення, тим краще і якісніше він буде зроблений, а значить і більше людей зможе залучити.  • Неправильна внутрішня оптимізація
  • Неправильна зовнішня оптимізація
  • Неписьменні, не читані тексти
  • Неправильний вибір ключових слів
  • Відсутність системного підходу

Більшість власників вважає, що не варто сильно витрачатися на просування сайту, цілком достатньо буде замовити рекламу в одній компанії, при тому не у найпопулярнішою. І ось тут відразу виникає перша помилка - якщо компанія не найкраща, то і роботу вона виконуватиме на такому ж рівні, а це означає, що нехай і незначні гроші, але вони будуть витрачені даремно, так як обов'язки виконавця були виконані не кращим чином , реклама була здійснена, але на дуже низькому рівні. Тобто, бажання заощадити призведе лише до додаткових витрат.

Помилки внутрішньої оптимізації

Щоб створений, новий сайт успішно міг розвиватися і приносити свої плоди в майбутньому, дуже довгий час, слід грамотно його налаштувати. Необхідно перевірити верстку і код. Багато, так що там, в основному всі хто тільки починає створювати свій сайт не замислюються, на скільки це важливий момент і вже на перших порах погіршують будующее всього проекту.


Помилки зовнішньої оптимізації

Про зовнішню оптимізації можна сказати, те ж саме. За часту власники веб-ресурсу просто намагаються закупити зовнішні посилання, або розкидати по закладках і думають, що ось зараз буде потік відвідувачів, які будуть постійно. Можемо з упевненістю сказати, що це абсолютно не так. На даний момент пошукові системи відразу обчислюють такі домени і в результаті або знижують в пошуковій видачі, або повний бан проекту. Тут необхідний грамотний підхід і дуже важливі якісні зовнішні посилання.


поганий контент

Також абсолютно кожен новачок думає, що можна додати аби який текст і можна більше не паритися і це далеко не так. Необхідно грамотно складати матеріали для свого проекту, в яких будуть прісутьствовать важливі підзаголовки і ключові слова за якими і будуть знаходити майбутні відвідувачі Ваш ресурс або матеріал. В даному аспекті є теж важливі момент, які якщо не врахувати, можна потрапити під санкції пошукових систем. Наприклад часте вживання одного і того ж словасочетанія. Дізнайтеся також Методи просування сайту, білі, чорні, сіріНі в якому разі не потрібно займатися просуванням сайту самостійно, якщо ви не знаєте всіх нюансів в області SEO. Знову ж таки, існує думка, що в цьому немає нічого складного, тому з цим завданням може впоратися кожен. І багато хто починає пробувати це. В основному недосвідчені користувачі рекламують посилання на свій сайт де попало, на форумах, на блогах, в соціальних мережах - в групах, спільнотах, сторінках, навіть розсилають приватні повідомлення всім підряд. В принципі, за логікою все вірно, але в плані ефективності - не дуже. По-перше, навряд чи вийде залучити велику кількість людей, адже мало хто бажає відвідувати незнайомий ресурс, хіба мало, раптом на ньому розташовані віруси. Та й довго займатися рекламою такого роду не вийде, адже дуже швидко прилетить блокування від адміністрації.

Налаштування сайту та усунення помилок

І остання помилка, що входить в число найбільш популярних - довіру знайомим і рідним. Часто люди, бажаючи заощадити, довіряють роботу по просуванню сайту знайомим людям або родичам. У такому випадку потрібно вести себе уважно, адже якщо знайомий не володіє належним досвідом, то краще відмовитися від його послуг, адже заощадити то вийде, але якість роботи буде на низькому рівні.Таким чином, можна зробити висновок, що просування сайту це не так і легко, як може здатися і існують багато нюансів і проблеми по мимо перерахованих, які необхідно виправити для успішного розвитку. Краще один раз витратитися і замовити послуги професіоналів, ніж витрачати по чуть-чуть, але часто, в результаті витрати будуть значно більше, а якість гірша, фахівці вкажуть відразу на головні помилки. Можете замовити перевірку Вашого сайту недорого, в залежності від проекту від 500 рублів через форму Замовити . Фахівці проаналізують ресурс на протязі 1-2 днів, за підсумком Ви отримаєте повний список всіх помилок і проблем, які заважають розвитку проекту, і після усунення яких ресурс буде дуже активно розвиватися і приносити набагато більші плоди.