Порада Google Analytics: успіх SEO, коли всі ключові слова є "(не передбачено)"

Забезпечений пошук: темна історія

Це був темний, похмурий день (вигадані деталі погоди, щоб встановити настрій) 18 жовтня 2011 року, коли Google оголосив про зміни в тому, як він поділиться даними користувача. Щоб зробити пошук більш безпечним, користувачі шукають http://google.com , які вже ввійшли до своїх облікових записів Google, були перенаправлені до безпечного пошукового запиту https://google.com . Дані пошукових запитів зашифровані для цих зареєстрованих користувачів Google і більше не доступні для менеджерів веб-сайтів за допомогою інструментів веб-аналітики. Менеджери веб-сайтів почали бачити відсоток даних ключових слів, які потрапляють під нову категорію "(не передбачено), що відображає перенаправлення користувачів на безпечний сайт пошуку.

Невпевнені менеджери веб-сайтів були запевнили Google, що "не передбачено", що результати пошуку не перевищують 10% результатів пошуку, але з плином часу побоювання щодо конфіденційності користувачів стали більш поширеними, відсоток трафіку органічних ключових слів пошуку Категорія "(не забезпечена) постійно зростала. Це був початок кінця збору органічних даних пошуку на рівні ключових слів. SEO суперзірок дихання чекали, щоб побачити, що станеться далі.

Забезпечений пошук: нова реальність

Наприкінці вересня 2013 року компанія Google оголосила, що всі пошуки будуть забезпечені. Шукачі, що увійшли до Google, більше не є єдиними, які перенаправляються на https: // версію сайту. Будь-який користувач, який використовує Google для пошуку інформації, тепер автоматично переадресовується до зашифрованого веб-переглядача SSL. Оцінки показують, що відсоток даних (не надається) досягне 100% до кінця року. Маркетологи та менеджери веб-сайтів більше не можуть відстежувати органічний трафік пошуку в Google на рівні ключових слів. Чи перевищує епоху SEO?

Не бійтеся! Все (SEO кращих практик) не втрачено

В умовах ускладнень безпечного пошуку, ви все ще можете досягти успіху в SEO шляхом використання решти джерел даних і прийняття великого підходу до оптимізації сайту. Комбінації потенційно невикористаних даних можна використовувати для оцінки та покращення ефективності пошуку.

Дозвольте нашому зручному графічному посібнику (див. Нижче діаграму для пояснення кожного інструменту):

SEO інструменти Глосарій

Інструменти Google для веб-майстрів: надає звіти про видимість ваших сторінок Google. Цей додатковий інструмент можна додати на ваш сайт, подібно до Google Analytics. Спочатку потрібно перевірити право власності на свій веб-сайт. Для отримання додаткової інформації: www.google.com/webmasters/tools .

Звіт про пошукові запити Google Analytics - відповідний пошуковий запит: показує пошукові запити, які відповідають вашому списку ключових слів AdWords. Наприклад, якщо ключове слово AdWords є "автомобільним", а звіт встановлено як "широкий тип відповідності", особа, яка вводитиме "червоний автомобіль", буде повернена як відповідність. Цей звіт можна використовувати лише за наявності облікового запису AdWords, пов’язаного з обліковим записом Google Analytics. Знайдіть цей звіт: натисніть "Придбання" на навігаційній панелі ліворуч, натисніть "AdWords", а потім "Узгоджений пошуковий запит".

Звіт Google Analytics - канали: надає загальні дані, такі як відвідування, показник відмов, дохід тощо на всіх джерелах трафіку, включаючи органічний трафік. Знайдіть цей звіт: натисніть кнопку Придбання на лівій навігаційній панелі, а потім натисніть Канали.

Звіт Google Analytics - цільові сторінки: показує, на яких сторінках люди перші сходили, коли прибули на ваш сайт. Використовуйте сегмент без оплати пошуку, щоб відфільтрувати весь трафік, крім органічних результатів пошуку для ваших цільових сторінок. Це допоможе вам переконатися, що ваші зусилля з SEO оптимізувати певні сторінки окупляються. Знайдіть цей звіт: натисніть кнопку "Поведінка" на навігаційній панелі ліворуч, натисніть "Вміст сайту", а потім "цільові сторінки". Нарешті, додайте до звіту сегмент незапланованого пошуку.

Google AdWords - планувальник ключових слів: допоможе вам визначити, на які ключові слова слід зосередитися для SEO. Щоб використовувати інструмент, необхідно мати обліковий запис AdWords. Знайдіть цей інструмент: натисніть "Інструменти та аналіз" у спадному меню AdWords і виберіть "Планувальник ключових слів".

Google Trends: допоможе визначити ключові слова, що швидко розвиваються. Знайти Google Trends: http://www.google.com/trends/

Внутрішні пошукові запити: показувати слова, які люди вводять у поле пошуку на вашому веб-сайті. Деякі платформи веб-сайтів мають вбудований звіт, який показує, що люди вводять у ваш пошук на сайті або ви можете налаштувати звіт про пошукові терміни в Google Analytics. Ми можемо допомогти вам Звіти про пошукові терміни , і ви можете включити ці пошукові запити до стратегії SEO.

Це все ще стосується даних

Безпечні пошукові оновлення Google жодним чином не вимагають кидати рушник на ваші зусилля SEO! Менеджери веб-сайтів використовуватимуть комбінації даних, щоб продовжувати робити логічні рішення щодо SEO та забезпечити, щоб їхній сайт був легко знайдений клієнтами онлайн. Звіт про ефективність змінюватиметься, щоб відображати покази ключових слів і включати статистичні дані з недостатньо використаних джерел даних, перелічених вище. Використовуючи існуючі джерела даних та ряд творчості, власники веб-сайтів все одно збиратимуть цінну інформацію про SEO, щоб покращити продуктивність веб-сайту.

Чи перевищує епоху SEO?