Поради та хитрощі SEO Копірайтинг

Чому безголовий курка в Камбоджі не має нічого (і все) робити з SEO   Ця посада не про безголовий курку в Камбоджі;  йдеться про   SEO Чому безголовий курка в Камбоджі не має нічого (і все) робити з SEO

Ця посада не про безголовий курку в Камбоджі; йдеться про SEO . Але коли ви займаєтеся пошуковою оптимізацією, ймовірно, ви в кінцевому підсумку перебіжите безголовий курка в Камбоджі, гарячі назви знаменитостей, які абсолютно не мають нічого спільного з темою під рукою, або іншими начебто неможливими для використання ключовими словами, які повинні бути включені в Ваш запис або клієнт просто помре.

Ваше письмово не повинно вмирати разом з ним. Ви можете замість цього скористатися хитрими, творчими і навіть забавними тактиками, щоб упевнитись у тому, що вам потрібні ключові слова.

Все починається зі ставлення . Не думайте про процес як про перешкоди в ключових словах. Не наповнюйте їх частиною. Це вимкнення для веб-сканерів, які можуть ударити готового твору в забуття веб-пошуку, і гігантський поворот для читачів. Тут приходить гіпотетичний випадок з прикладом абсурдного безголового курки. Припустимо, ви повинні використовувати фразу в статті про, скажімо, моді. Коли ви думаєте, що ключове слово є дерьмом і завдання - дерьмово, ваш кінцевий результат буде непристойним.

Не робіть що-небудь дерьмове так:

Безголовий курка в Камбоджі не має нічого спільного з модою, але ви повинні купити що-небудь з нашої лінії одягу.

Коли ви замість цього подивіться на використання ключових слів як виклик, чудові речі (і прохолодна копія!) Можуть статися. Будучи прекрасним, дивовижним і майстерним письменником, що ти є, ти, звичайно ж, за будь-який виклик, який приходить на твій шлях, чи ні?

Спробуйте замість цього щось таке:

Коли-небудь виникає відчуття, що люди дивляться на тебе, як ти безголовий курка в Камбоджі або якийсь інший тип дивацтва? Ваш одяг може бути винен, і наша лінія моди може бути засобом. Носіння нашого одягу все одно може принести вам певні погляди, але це будуть враження і заздрість.

Переглядайте ключові слова не як щось жахливе, яке має відповідати неважливо, що, але скоріше як те, що ви хочете шити в шматок так легко, що читач навіть не розуміє, що вони існують.

Це означає, що їхня організація має значення mondo. Якщо не вказано інше, ключові слова повинні бути м'яко обсипані по всьому фрагменту, як би злегка ослаблені від шейкера - не вибухнути в одній зоні, як якщо б кришка шейкера відпала. Давайте зробимо вигляд, що ключове слово тепер є "модною лінією".

Ніхто не хоче читати щось на зразок цього:

Наша модна лінія - це найкраща модна лінія з кожної модної лінії. Це тому, що наша модна лінія, на відміну від іншої лінії моди, яку ми бачили, не виглядає як безголовий курка в Камбоджі.

Зберігання ключових слів, тонких і природних є ключовими, оскільки не робить їх основним фокусом статті. Тенденція полягає в тому, щоб фактично написати значущу статтю, повну цікавих фактів і змісту, при цьому включаючи творчість ключових слів. Будучи прекрасним, дивовижним і майстерним письменником, ви можете бути корисним і приємним.

Ryn G є позаштатним автором, доступним на WriterAccess, ринку, де клієнти та експертні письменники підключаються до завдань.

Будучи прекрасним, дивовижним і майстерним письменником, що ти є, ти, звичайно ж, за будь-який виклик, який приходить на твій шлях, чи ні?