Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Портфоліо в просування сайтів у сеошника

  1. Чи варто вірити портфоліо з великою кількістю проектів
  2. Міфи при перегляді портфоліо у сеошника
  3. Помилки потенційних замовників з переглядом портфоліо
  4. Робимо висновки з приводу портфоліо сео фахівця

Тут думав про досить цікавий питанні «Яке має бути портфоліо у сеошника або ж просто людину, яка займається просуванням сайтів» Тут думав про досить цікавий питанні «Яке має бути портфоліо у сеошника або ж просто людину, яка займається просуванням сайтів». Досить важко визначити професіонал це або ж грамотний балабол. У багатьох компаніях взагалі використовують хитрощі залучення і заманювання клієнта і інші досить цікаві моменти. Давайте на це сторінці і по обговорюємо як показувати своє портфоліо.

1. Головні якості гарного фахівця

2. Чи варто вірити портфоліо з великою кількістю проектів

3. Міфи при перегляді портфоліо сеошника

4. Помилки потенційних замовників з переглядом портфоліо

5. Яке портфоліо я вирішив зробити для себе

6. Робимо висновки

Найголовніше портфоліо сеошника це його логіка, міркування та плани на ваш проект. В першу чергу він повинен пояснити хоча б коротко, що буде робити з вашим сайтом, як буде його просувати і так далі. Що з вашим сайтом буде робитися і які звіти вам будуть надаватися.

Наприклад я вважаю, що якщо до мене звернулися з питанням консультації або ж просування сайту, то мені повинні хоча б мінімально довіряти.

Особливо запам'яталося міркування одного «нібито» потенційного клієнта «мозговиносітеля» в 2013 році, який одночасно вибирав між мною і регіональної студією в моєму місті.

З великою ймовірністю ціни і якість у фрілансера будуть краще, він переконався в цьому, що ціни і підхід у мене краще, але ось ця фраза »Я вас не знаю, а про них чув» мене просто дивувала ». Я йому відповідав, так працюйте з ними в чому проблема, я вам розповів умови і так далі, далі вам вирішувати.

А він не розуміючи цього кожен день телефонував і повсякчас повторював, я з вами хочу працювати, я вас не знаю і ви мені доведете, що ви хороший.

Якщо ви потенційний замовник запам'ятайте !!! Хороший або навіть середній нормальний фахівець завжди має заробіток і замовлення, у нього завжди є портфоліо і проекти з якими він працює неважливо свої це або клієнтські. Він пояснив вам умови і сказав, що хоче з вами працювати, йому не треба доводити чому він краще і саме він, це в основному роблять компанії, щоб зірвати з вас бабло.

Зрозумійте ще одну річ, не кожен клієнт дозволяє показувати Сеошніку свій проект в портфоліо. А порушувати ці правила через за вас потенційного замовника і сорітся до цього - це не рентабельно. Я наприклад і посилання не ставлю в підвал, що я просуваю сайт, якщо клієнт мені не дозволяє. Я його не примушую це робити, це його проект і він сам в праві вирішувати.

На мою думку найголовніше якість хорошого сеошника - чесність. У сео і просуванні сайтів, як і в будь-якій сфері багато обману, топові сео фірми вішають локшину, щоб ви їм заплатили, «фахівці» які демпінгують теж вішають локшину, мета у них тільки одна забрати ваші гроші.

Зрозумійте якщо сеошник чесний він не зможе сказати вам вартість просування вашого сайту через одну секунду і хвилину. Мінімум треба витратити годину а то і більше, щоб оцінити скільки приблизно треба грошей, щоб ваш проект відчував себе добре і приносив прибуток вашої компанії.

Знову ж обмовлюся приблизно, ніхто точно не зможе сказати, що треба ось 5000 рублів, щоб просунути це запит в топ в регіоні Москва або щоб у вас було через якийсь проміжок, стільки то трафіку або звернень.

Якщо вам відразу ж кажуть вартість просування і говорять точні цифри, то вважайте вас обманюють і придумують цінник з голови.

Якщо ваш сайт поганий, то хороший фахівець скаже, що його треба переробляти і коротко скаже чому ваш сайт поганий. Якщо 9 осіб говорять що ваш сайт ГС, а один скаже що все нормально готовий взяти його на просування і пропонує вам кращі умови, то його мета тільки одна - ваші гроші. Його завдання хоча б на короткий проміжок часу зірвати з вас грошей

Скажу від себе і думаю від багатьох - нам потрібні розуміють і постійні клієнти, які розуміють, що просувати сайт це трудно.Да роботи можуть бути одноразові, але клієнт при цьому може бути постійним, так як в наступний раз йому може ще що то знадобитися і він звернутися назад до мене.

Якщо у вашій тематиці не велика конкуренція і сайт може вийти відразу в топ тільки за допомогою створення якісного сайту і його оптимізації, чесний сео специалист вам скаже - що це одноразові роботи і постійно платити вам за просування йому не треба.

Якщо ваш сайт вже з хорошими результатами і з хорошим трафіком, чесний сеошник НЕ буде лякати вас, що якщо ви від нього підете, то моментально або через короткий термін все провалитися. Якщо вам так говорили, що вас обманювали або намагалися вам напаскудити

Чесність і відкритість найголовніші моральні якості гарного фахівця

Логіка, обґрунтування кожної дії, відкриті плани на ваш проект, досвід - професійні якості гарного фахівця.

Чи варто вірити портфоліо з великою кількістю проектів

Є досить цікаві моменти в практиці. Наприклад беремо нульовий проект, просуваємо його на досить пристойний результат, просуває все це одна людина і коли він його просував висів його копірайт. Далі відбувається найцікавіше, клієнта раптом переконали, що виявляється працюють з його сайтом погано і тут знайдеться геній, який буде робити швидше-вигідною-дешевше. Цей геній бере сайт за меншу суму змінює копірайт на свій що просуває він і нічого більше особливо не робить. І додає ваш сайт в портфоліо, де багато таких же проектов.Так що виходить, що людині який з нуля просував, який робив роботу добре не може опублікувати в портфоліо даний сайт? Бред і ще раз бред.

Ось на мою думку як раз друга людина повинна правильно опублікувати цей проект в своєму портфоліо, що взяв з таким трафіком і такими позиціями, а потім стало стільки і стільки. Але проблема в тому, що вам ніколи не скажуть це і скажуть ось дивіться всі результати з нуля і зробили це чисто ми.

Цікаві випадки з присвоєнням портфоліо.

У багатьох менеджерів особливо великих компаній стоїть завдання намагатися віджимати на просування хороші сайти. Наприклад у мене є клієнти у яких все добре, так їм вічно пишуть з Московських досить відомих студій і пропонують взяти сайт на просування «нібито» буде краще і вигідніше, тільки часто виходить чек 30 000 рублів проти 100 000 від студії і клієнти вже працюють зі мною більше року і працювали вони раніше зі студіями і їх зі мною все влаштовує і вони знають що таке сео студія.

Причому є проекти, які я розвивав прям з 0 позначки, тобто ці проекти повинні бути чисто в моєму портфоліо наприклад з січня 2013 року по квітень 2015 це чисто мої результати. Так ось якби у мене відтіснили ці проекти, студія б поставила свої авторські права і всі ці заслуги привласнила собі.

А показуючи клієнтам цей сайт і кажучи, що я його просував з 2013 по 2015 рік були такі результати багато б не повірили або засумнівалися в цьому побачивши просто копірайт якийсь інший студії. Це черговий міф портфоліо в просуванні сайтів.

Моя відповідь однозначно не варто довіряти великим і красивим портфоліо. Варто просто придивитися і зробити для себе висновки.

Наприклад вам студії дуже рідко скажуть, що так дійсно ми почали з такої позначки і зараз такі то результати, в основному там вам будуть говорити, що це повністю наша заслуга.

Хороший і професійний сеошник не шукає сам замовлення, вони до нього йдуть і без його роботи з пошуку клієнтів, приходять клієнти за допомогою рекомендацій і довіри. Гарний фахівець не буде робити холодні дзвінки і нав'язливо пропонувати вам свої послуги.

Він не буде вам показувати гарне портфоліо і говорити, який він крутий і що якщо віддасте свій сайт у вас будуть такі ж відмінні результати і вагон грошей.

Портфоліо сео фахівця зроблено лише для того, щоб вас переконувати, що людина дійсно хороший фахівець.

Так я розумію дизайнер, програміст може показувати своє портфоліо, що дійсно він намалював і зробив це. Але ось сеошник такого показати на реальному проекті не може, тому що результати змінюються мінімум кожен місяць, і наприклад влітку 2013 з ним були такі результати, а влітку 2015 стали інші, коли він сайтом вже не займався.

До портфоліо сео компанії або фахівця треба ставитися скептично. Найкраще портфоліо - це особисті проекти, які належать цьому фахівцеві.

Ну повторюся ще раз хорошого фахівця просто не треба вам показувати їх і що то доводити, у нього і так немає проблем із замовленнями. Якщо ви зробили до нього звернення, ви вже повинні хоча б мінімально йому довіряти.

Міфи при перегляді портфоліо у сеошника

Перша проблема при опублікуванні портфоліо сеошника, це те що він міг просувати цей сайт і коли він перестав це робити з різних причин результати змінилися або ж клієнт просто забив на сайт, компанія обманним шляхом віджала клієнта і привласнила собі результати. Тобто по суті людина могла опублікувати собі проект в портфоліо і досвід, але ви зайдете на сайт подивися результати в даний момент і не повірите.

Проблема в тому, що багато хто довіряє просто розкрученим студіям або ж звертаються в розкручену компанію в регіоні. Знаєте в чому ваша проблема? Ви думаєте що там сидять всі професіонали з вашого міста і саме ваш сайт буде просувати професіонал, але як часто буває там цим займається новачок за ставкою сеошника зі знаннями вище середнього. Ще раз повторюся портфоліо студії може бути придумано і може не відповідати дійсності, по суті в сео саме чесне портфоліо це особисті проекти самої студії або фахівця, але чи будуть їх всім підряд показувати, це велике питання.

Багато хто скаже ось на сайті на якому просувати вішай посилання, що просувається наприклад Дмитром Жолобенко. Так ти показуєш клієнту сайт і тим самим доводиш, що ти його просувати. Черговий бред !!! Дивіться у мене зараз є клієнти, які поділяються 50 на 50. Одні готові розміщувати копірайт на своєму сайті, інші категорично проти. Пояснюють вони це досить просто - якщо хочуть переконатися даси їм мій контакт. Знову ж таки, я міг просувати сайт з нуля, а міг взяти його вже з якою то позначки.

Помилки потенційних замовників з переглядом портфоліо

Найголовніша ваша помилка, ви вважаєте що якщо у людини велика кількість проектів в портфоліо значить він хороший фахівець. Багато хто взагалі вважає що всі проекти це чисто заслуга студії або фрілансера.

Ви не дивіться на чесність виконавця і його портфоліо, ви дивитеся на кількість проектів пузомерки і букви які показують понти.

Багато хто взагалі міркують як стадо, ось якщо у людини є в портфоліо мій конкурент і він займається його сайтом, значить він і мій сайт зможе просунути на такі ж результати а то і краще. Ви ж майже завжди вважаєте, що ви краще свого конкурента і він не обгрунтовано відбирає у вас частину клієнтів з ринку.

Багато хто дивиться наприклад так: фахівець зараз просуває сайт дверей на сайті 500 хостів на добу і він пише, що там прибуток 2млн на місяць, значить він мінімально так само буде просувати і мій сайт і сто відсотків мінімально буде такий же результат.

Я розумію, що у кожного потенційного замовника є бажання взяти відмінного фахівця за ціною новачка. Ви все хочете, щоб в портфоліо у вашого фахівця були найбільші проекти і портали, щоб були сайти в топі по пластикових вікон в Москві, топ по дверях, нерухомості і все це обов'язково по ВЧ.

Але багато в більшості випадків не думають про те, що на їх бюджет можна знайти максимум новачка або спеціаліста вище новачка.

У мене був досить цікавий випадок, коли звернувся чоловік з бюджетом 15 000 рублів і говорив що обов'язково умови пошуку, щоб зараз в просуванні був сайт в топі за запитом «пластикові вікна» в регіоні Москва, це обов'язкова умова. Розумієте якщо фрілансер самостійно просуває в топ такі сайти, а у них бюджет на сео і інші роботи близько 200 000 рублів, особисто йому вам проект з бюджетом в 15 000 рублів на місяць просто не потрібен, максимум він візьме його, щоб віддати своєму учневі.

Так само роблять і великі сео студії, так у них є в портфоліо в топі найбільш жирні і привабливі ВЧ запити по Росії, вони просувають ці сайти і від 500 000 в місяць а то і більше, та вони готові взяти ваш проект і за 20 000 рублів, але з 100 відсотковою ймовірністю з вашим проектом буде інша людина і скоріше за все стажист - це в кращому випадку. У гіршому з вам просто будуть качати бабло за те що ви «просувається» у крутий сео студії. Максимально вам накуплять посилань в Sape і один раз зроблять оптимізацію на сайті навіть якщо він відверте гавно.

Яке портфоліо я вирішив зробити для себе

Знаєте для чого я почав заново вести цей блог? Так в першу чергу це моє портфоліо і прочитавши мої статті ви зможете подумати і вирішити чи варто до мене звертатися, які навички у мене є.

Якщо вам сподобатися моє ставлення, моя пропозиція і мої статті, я думаю якщо ви в пошуку фахівця, то ви звернетеся до мене.

Я спеціально зробив рубрику і публікую такі ось пости:

Просування сайту тематика паливні брикети, пелети, евродрова

Особисто для себе я вирішив робити і доповнювати наступне портфоліо

1. Звичайне і просте резюме - Як звуть, вік, знання, вміння, з якими тематиками працював і так далі.

2. Велике портфоліо це матеріали на моєму блозі - прочитавши їх ви можете багато чого вирішити або дізнатися для себе. Якщо вам подобаються мої міркування, подобається читати, і ви мені довіряєте, то можливо ви будете готові зі мною співпрацювати.

Знаєте, я вирішив намагатися в майбутньому взагалі не показувати проекти своїх клієнтів і свої проекти, які у них запити в топі і так далі. З якими сайтами я працював і що з ними робив. В першу чергу, це не дає такої інформації як дадуть 2 пункту вище, по-друге: багатьом замовникам не подобатися коли показують їх сайти і повністю розповідають що з ними роблять, по-третє:, я все таки хочу зробити так, щоб якщо до мене зверталися , мені вже як то довіряли і питали тільки умови і ціни, а не починали вимагати довести, що я хороший фахівець і саме я повинен зайнятися їх проектом.

У мене вже є робота і пристойний пул клієнтів. Мені вже вистачає грошей і роботи, щоб нормально жити. Я в пошуку цікавий проектів і приємного взаємовигідного співробітництва, а не роботи. Не варто це плутати. Кожен навіть найбільш професійний фахівець не проти попрацювати з цікавими проектами і хорошими замовниками, якщо у нього є час. У рідкісних випадках він навіть готовий відмовитися від старих які доставляють невеликі проблеми.

Робимо висновки з приводу портфоліо сео фахівця

Головні якості гарного фахівця: чесність, відкритість, розуміння, наявність логіки, кожну свою дію і рішення він може обґрунтувати, а не сказати, що так роблять всі.

До портфоліо сео студій і фахівців потрібно ставитися досить скептично. Не варто відразу ж бігти до того у кого велике портфоліо.

Якщо у фахівця є в портфоліо сайт вашої тематики з хорошим результатом - ні гарантій що ваш сайт він зможе просунути на такий же результат

Потрібно чітко проаналізувати і розуміти кого ви зможете знайти на свій бюджет

Гарний фахівець не намагається будь-яким способом забрати ваше замовлення, він не намагається довести що він дійсно хороший.

Чи не кожен фахівець захоче показувати своє портфоліо або у нього є домовленості зі своїми клієнтами.

Дуже рідко вам зможуть показати свої особисті проекти.

Схожі записи

Так що виходить, що людині який з нуля просував, який робив роботу добре не може опублікувати в портфоліо даний сайт?
Знаєте в чому ваша проблема?