Посадка SEO: що ви абсолютно повинні знати

 1. 1. Уважно подумайте, де можна опублікувати вашу цільову сторінку
 2. 2. Вирішіть, чи потрібно індексувати вашу цільову сторінку
 3. 3. Уникайте публікації дубльованого вмісту на індексованих сторінках
 4. 4. Створіть великий вміст для користувачів, а не пошукових систем
 5. 5. Прийміть найкращі короткострокові кампанії і зробіть їх вічнозеленими
 6. 6. Прийміть, що правила завжди змінюються і зберігають очі на горизонті

Коли досвідчені маркетологи починають створювати цільові сторінки для нової кампанії, вони зазвичай будують їх з урахуванням трафіку на вимогу - оголошення для КПП, соціальні медіа, електронна пошта. Органічний трафік є більш ніж бажаним, щоб приєднатися до партії, але він не збирається отримувати спеціальне запрошення.

Це з вагомою причиною. Є два фактори, які роблять платні та на вимогу трафік найбільш природним придатним для більшості цільових сторінок.

 1. Органічний трафік може здатися менш передбачуваним. Часто ви розробляєте цільову сторінку для дуже конкретної аудиторії, і коли ви зможете контролювати межі цієї аудиторії, зазвичай можна очікувати більш високого рейтингу конверсій.
 2. Органічний трафік може здаватися повільним. Цілі кампанії цільової сторінки, як правило, є короткостроковими, а займатися SEO та отримувати якісний органічний трафік з нуля потребує часу.

З іншого боку, для пошуку-оптимізації ваших цільових сторінок можна знайти дуже хороші (і часто пропускаються) причини. Зокрема:

 1. Органічний рух є дешевим. Я не скажу, що це на 100% безкоштовно, адже саме це вимагає інвестицій часу, щоб отримати право SEO. Але, враховуючи те, що переважна більшість кліків на видачах все ще йдуть на органічні результати, варто спробувати отримати оптимізовані ваші цільові сторінки, якщо ви побачите можливість. (Докладніше про визначення цих можливостей пізніше.)
 2. Органічний трафік ідеально підходить для вічнозелених пропозицій. Якщо ваша сторінка пропонує щось, що постійно має відношення до вашої аудиторії та корисно для вашого бізнесу, це, безумовно, платить, щоб максимізувати роботу, яку ви вклали в неї, зробивши гру для органічного трафіку.

Навіть якщо ви не шукаєте жодної з цих переваг прямо зараз, є ще кілька речей про SEO, що кожен маркетолог, який використовує цільові сторінки, повинен знати. Я не буду приділяти глибокого занурення в основні статті на цій сторінці, але якщо ви зацікавлені - або якщо хтось у вашій команді може використовувати зручну групу або оновлення, то ми віддаємо власне Початок роботи з Контрольний список SEO-сторінок (на основі принципів, які ми використовуємо в Leadpages). Завантажте його тут:

Натисніть тут, щоб завантажити наш безкоштовний контрольний список на сторінці

Якщо у вас є LeadPages ™ , Вам не потрібно завантажувати цей шаблон - це вже доступно для вашого облікового запису LeadPages. Просто увійти і ви побачите, наскільки легко налаштувати цю сторінку за лічені секунди без технічних знань або навичок, зробити її мобільнішою, інтегрувати її з постачальником послуг електронної пошти або CRM, запустити розділові тести A / B і опублікувати їх у Facebook , WordPress або ваш власний сервер.

SEO, звичайно, це бегемот і все-морфінг теми, і це не знак проти вас, як добре округлені маркетолога, якщо вам потрібно трохи SEO допомогу час від часу. Нещодавно я зустрівся з директором з придбання клієнтів Leadpages, Джошем Братеном, щоб взяти його на поєднання SEO і цільових сторінок.

Джош стрибнув у світ SEO перший майже десять років тому, коли він вирішив стати експертом SEO електронної комерції компанії він працював не було. Я попросив Джоша розповісти мені все, що мені потрібно було знати - і так само важливо, щоб пропустити все, що я не зробив - щодо SEO та цільових сторінок.

Ось те, що він визначив як шість найважливіших принципів, які слід пам'ятати.

1. Уважно подумайте, де можна опублікувати вашу цільову сторінку

"Однією з найбільших помилок щодо цільових сторінок і SEO є те, що всі сторінки повинні робити ті ж самі речі", - відзначає Джош. «Вміст на основі кампанії та вміст вічнозелених має різні цілі, і вони повинні бути налаштовані по-різному з точки зору SEO. Це починається з місця публікації цільової сторінки. "

 • Цільові сторінки на основі кампанії: якщо ви проводите короткострокову кампанію, зробіть собі користь і пройдіть легкою дорогою. Публікуйте свою сторінку ввімкнення, сторінку запуску або сторінку веб-семінару, де це найзручніше, що може бути субдоменом на вашому головному сайті або навіть до піддомену Leadpages. Вам не потрібно створювати цю кампанію на головному веб-сайті або турбуватися про рейтинг сторінки, оскільки ви надсилатимете до неї цільовий трафік із джерела на вимогу (наприклад, платні медіа, електронна пошта чи Об'яви Facebook ).
Дуже короткий, чутливий до часу вміст означає, що ця сторінка, ймовірно, не повинна бути частиною основного сайту цієї школи.
 • Вічнозелені цільові сторінки: якщо ви плануєте зберігати цільову сторінку на невизначений термін, сторінка є хорошим кандидатом для пошукової оптимізації. Найкраще опублікувати цю сторінку як частину основного веб-сайту, щоб отримати вигоди від будь-яких повноважень домену, накопичених вашим сайтом. Якщо ви використовуєте Leadpages, ви можете використовувати наш плагін WordPress або нашу функцію експорту HTML для розміщення сторінок на існуючому сайті.

2. Вирішіть, чи потрібно індексувати вашу цільову сторінку

"Не робіть дорогої помилки індексації сторінки, яка не має стратегії SEO, або не індексує сторінку, яку ви бажаєте класифікувати", - попереджає Джош.

Якщо ви створюєте цільову сторінку для кампанії з обмеженим часом, ви повинні додати атрибут no-index до мета-тегу в коді заголовка. Користувачі Leadpages можуть просто встановити прапорець, щоб це відбулося в розділі "Параметри публікації" нового будівельника перетягування. У стандартному будівельнику сторінок потрібно просто скинути фрагмент коду до тега заголовка:

Існує ще одна категорія цільової сторінки, яку ви ніколи не повинні індексувати: ваші сторінки подяки. Коли ці сторінки доступні за допомогою пошуку, вони дійсно можуть зіпсувати ваше відстеження, якщо ви призначили їх ціллю конверсії на таких платформах, як Google Analytics.

Чому б ви не хотіли Google індексувати сторінку з обмеженим часом? Оскільки, залежно від вмісту, це може конкурувати або впливати на рейтинг пошуку вашого постійного веб-сайту.

Наприклад, ви хочете створити міні-версію домашньої сторінки, націлену на одну конкретну нішу, тому ви створюєте цільову сторінку як пункт призначення для об'яв PPC. Якщо обидві частини проіндексовані, ви можете ненавмисно надсилати більше трафіку на цільову сторінку, що ніколи не було видно всім.

Якщо ви публікуєте цільову сторінку на головному веб-сайті, переконайтеся, що вона є сторінкою, яку потрібно зберегти, а потім переконайтеся, що вона має відповідний вміст, щоб підтримувати її функцію як частину вашого великого сайту. "За допомогою оновлення Google Panda пошукова система почала знецінювати" неякісні або тонкі сторінки "і більше уваги приділяла якісним, надійним веб-сайтам", - пояснює Джош. Однією цільовою сторінкою на основі кампанії, оптимізованою для конверсії, може слугувати Google неякісна сторінка.

Звичайно, якщо ви хочете індексувати вашу сторінку, ви хочете переконатися, що вона не просто індексована, а високо оцінена. Щоб трохи допомогти з цим, завантажте наш контрольний перелік Початок роботи з на-сторінці нижче:

Натисніть тут, щоб завантажити наш безкоштовний контрольний список на сторінці

Якщо у вас є LeadPages ™ , Вам не потрібно завантажувати цей шаблон - це вже доступно для вашого облікового запису LeadPages. Просто увійти і ви побачите, наскільки легко налаштувати цю сторінку за лічені секунди без технічних знань або навичок, зробити її мобільнішою, інтегрувати її з постачальником послуг електронної пошти або CRM, запустити розділові тести A / B і опублікувати їх у Facebook , WordPress або ваш власний сервер.

3. Уникайте публікації дубльованого вмісту на індексованих сторінках

Коли Google випустив свій фільтр Panda, він активізував свої зусилля проти дублювання вмісту. І якщо ви публікуєте цільові сторінки, існує велика ймовірність того, що дублюючий вміст є насправді стратегією, яку ви використовуєте — насправді, як маркетолога вмісту, я взагалі рекомендую її! Перепрофілюючи ваш найкращий вміст знову і знову, це відмінний спосіб продовжувати отримувати більшу цінність, не прикладаючи особливих зусиль.

Але Google тут не бачить очей на око. "Вам потрібно взагалі уникати дублювання контенту на індексованих сторінках", - пояснює Джош.

Тим не менш, ви можете почувати себе вільним, щоб отримати максимальне значення з найкращого матеріалу, перевидавши вміст на сторінках, які не індексуються.

Не впевнені, що ви вже використовували частину вмісту на індексованій сторінці? Запустіть свій веб-сайт за допомогою інструменту пошуку дублікатів сторінок Copyscape бути безпечним. Якщо ви виявите, що хтось інший взяв ваш вміст, Джош рекомендує зв'язатися з власником сайту, щоб попросити їх зняти його. Якщо вони не в змозі зробити це, ви можете подати a Повідомлення про вилучення DMCA .

4. Створіть великий вміст для користувачів, а не пошукових систем

Як пошукові системи стали більш складними, SEO стало більш важким для деяких маркетологів і легше для інших. Доброю новиною є те, що якщо ви любите створювати вміст, який є цінним для вашої аудиторії, ви перебуваєте в останньому таборі.

Як пояснює Джош:

“У перші дні SEO, можна було отримати дійсно добре SEO через ігровий Google. З алгоритмічними оновленнями, як Hummingbird і RankBrain, Google замінив багато своїх механічних сигналів сигналами, які ближче до того, як люди обробляють інформацію. Ці оновлення вивели Google з ключових слів і семантичних підключень до більш нюансованої моделі, що цінує великий вміст. Сьогодні, SEO простіше для людей, які гасять великий контент.

Що саме означає створення великого вмісту? Вона починається і закінчується аудиторією. Концепція пошуку має вирішальне значення тут: якщо ваша цільова сторінка очевидно робить хорошу роботу з вирішення проблеми для тих, хто шукає ваші цільові ключові слова, ви стартуєте добродійний цикл.

По-перше, на цій сторінці буде достатньо відповідного вмісту, щоб бути дійсно корисним, а це означає, що він, звичайно, міститиме ключові слова, які можна спробувати визначити. Це один важливий сигнал.

По-друге, це призведе до збільшення рейтингу кліків та інших сигналів взаємодії (триваліший час перебування, менший рівень відмов), ніж подібний, але менш корисний вміст. Докази продовжують стверджувати, що Google спирається на ці важкодоступні метрики для визначення рейтингу пошуку.

І, нарешті, сторінка, подібна до цієї, буде більш імовірною, щоб претендувати на дуже важливий рейтинг рейтингу: зворотні посилання. Чим більше ваша сторінка розділяється і з якою пов'язана, тим вища позиція на сторінці результатів.

Щоб отримати додаткові поради щодо створення сторінок, багатих на вміст, завантажте безкоштовну копію посилань на SEO, які ми використовуємо тут, у Leadpages нижче:

Натисніть тут, щоб завантажити наш безкоштовний контрольний список на сторінці

Якщо у вас є LeadPages ™ , Вам не потрібно завантажувати цей шаблон - це вже доступно для вашого облікового запису LeadPages. Просто увійти і ви побачите, наскільки легко налаштувати цю сторінку за лічені секунди без технічних знань або навичок, зробити її мобільнішою, інтегрувати її з постачальником послуг електронної пошти або CRM, запустити розділові тести A / B і опублікувати їх у Facebook , WordPress або ваш власний сервер.

5. Прийміть найкращі короткострокові кампанії і зробіть їх вічнозеленими

Ми встановили, що не все, що є у вашому бізнесі, потребує органічної сторінки на вашому веб-сайті. Але як ви вирішуєте, які сторінки ви повинні створювати і витрачати час на оптимізацію?

Джош пропонує розглядати всі ваші короткострокові кампанії як активи, які ви можете продовжувати оптимізувати та покращувати, а потенціал вмісту перетворюється на щось більш вічне. щоб перевірити їх за допомогою трафіку на вимогу. Навчіться на своїх висновках і з найкращого, побудуйте органічний досвід ».

Наприклад, скажімо, ви створили цільову сторінку, щоб заповнити веб-семінар, який ви пробуєте. Ви не розміщуєте сторінку на своєму власному сайті, а не індексуєте її, тому що ви не хочете, щоб люди з'являлися після її закінчення.

У день вебінару ви із задоволенням знайдете сотні людей у ​​аудиторії. Ви отримаєте потік продажів у наступні дні, і люди, які не змогли взяти участь, продовжують підслуховувати вас, коли ви збираєтеся провести наступний.

Що тепер? Тепер ви зрозуміли спосіб зробити вебінар у вічнозелену пропозицію (можливо, як перегляд на вимогу, серію пов'язаних вебінарів, або навіть як безкоштовний курс). Цього разу ви розміщуєте сторінку на своєму основному веб-сайті, переконайтеся, що вона доступна для пошукових систем і з інших місць на вашому сайті, і, можливо, розширити вміст, якщо ймовірно, що відвідувачам із пошуку потрібно більше контексту, ніж цільовий трафік, який бачив перша пропозиція.

Я не знаю, чи відображається ця реальна цільова сторінка (частково) нижче за цією траєкторією.

І, безумовно, під час пошуку деяких основних тем, які висвітлюються тут, ця сторінка з'являється:

Одне застереження: ця сторінка, швидше за все, сприятиме SEO веб-сайту компанії, якщо вона буде опублікована в основному домені.

6. Прийміть, що правила завжди змінюються і зберігають очі на горизонті

"SEO є надзвичайно складною дисципліною, частково тому, що пошукові системи не публікують свої правила - і на додаток до цього, вони завжди переписують їх", - говорить Джош.

Отже, як ми можемо намагатися залишатися в курсі SEO, особливо якщо SEO - це лише один з інструментів багатьох наших маркетингових інструментів?

Найкраще, що ви можете зробити, це стежити за власним рейтингом пошуку, а потім дивитися експертів. Джош рекомендує шукати Moz так само, як Земля пошуку і Годинник пошукової системи для оновлень галузі.

Гарна новина: на даний момент, здається, що дуга історії SEO нахиляється до правосуддя. Це ще не достатньо, щоб "просто створити чудовий контент". Але з плином часу Google навчається цінувати великий вміст майже так само, як і ваша аудиторія.

Перед тим, як піти, не забудьте завантажити безкоштовну версію контрольного списку SEO на сторінці, який ми зараз використовуємо в Leadpages:

Натисніть тут, щоб завантажити наш безкоштовний контрольний список на сторінці

Якщо у вас є LeadPages ™ , Вам не потрібно завантажувати цей шаблон - це вже доступно для вашого облікового запису LeadPages. Просто увійти і ви побачите, наскільки легко налаштувати цю сторінку за лічені секунди без технічних знань або навичок, зробити її мобільнішою, інтегрувати її з постачальником послуг електронної пошти або CRM, запустити розділові тести A / B і опублікувати їх у Facebook , WordPress або ваш власний сервер. Є питання щодо SEO цільової сторінки? Частина команди Leadpages тільки що повернулася з конференції MNSearch Summit search-marketing, тому ми сповнені свіжих ідей та інформації, які могли б допомогти. Запитайте в коментарях!Чому б ви не хотіли Google індексувати сторінку з обмеженим часом?
Не впевнені, що ви вже використовували частину вмісту на індексованій сторінці?
Що саме означає створення великого вмісту?
Але як ви вирішуєте, які сторінки ви повинні створювати і витрачати час на оптимізацію?
Що тепер?
Отже, як ми можемо намагатися залишатися в курсі SEO, особливо якщо SEO - це лише один з інструментів багатьох наших маркетингових інструментів?
Є питання щодо SEO цільової сторінки?