Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Послуги по розкрутці бізнес-сторінки в Інстаграм, ведення інстаграм-аккаунта в Москві, вартість на місяць

 1. Соціальна мережа Інстаграм і її особливості
 2. Принцип роботи Інстаграм
 3. Якому бізнесу підходить розкрутка інстаграм-аккаунта
 4. Навіщо вести Інстаграм і чому вашої компанії необхідний візуальний маркетинг
 5. Переваги Інстаграм для просування бізнесу
 6. Чому вашого профілю в Інстаграм необхідний фірмовий стиль
 7. Ведення і просування в Інстаграм: як працює веб-студія «Аспект»
 8. 1 етап: Розробка фірмового стилю і оформлення інстаграм-аккаунта
 9. 2 етап: Контент-маркетинг - ведення інстаграм-аккаунта «під ключ»
 10. 3 етап: Розкрутка профілю в Інстаграм
 11. Ведення інстаграм-аккаунта вимагає фотографій, але штатного фотографа немає?
 12. Підсумки ведення і просування бізнес-аккаунта: що отримує клієнт

Послуги розкрутки в Інстаграм - від 8 000 рублів / місяць

Від малоперспективного стартапу до ажіотажного соціальної мережі з щомісячною активною аудиторією близько 1 мільярда людей - саме такий шлях пройшов Instagram з моменту своєї появи і до теперішнього часу. У міру розвитку даного соціального каналу, він звернув на себе пильну увагу інтернет-маркетологів і сьогодні використовується як інноваційний інструмент розвитку бізнесу.

Якщо ви бажаєте охопити всі можливі джерела трафіку, залучити молоду аудиторію, ще краще організувати зворотний зв'язок з клієнтами, збільшити відвідуваність сайту і візуально презентувати свій бренд, пропонуємо послуги з розкручування бізнесу в Інстаграм для компаній з Москви і регіонів за помірними цінами.

Соціальна мережа Інстаграм і її особливості

Соціальна мережа Інстаграм і її особливості

Інстаграм - одна велика історія феноменального успіху. Стартуючи як чергове мобільний додаток для постінгу особистих фотографій, з плином часу він трансформувався в медіа-гіганта, яке вподобали інтернет-аудиторією всіх мастей. Незважаючи на свою спочатку фотографічну спрямованість, Інстаграм виявився привабливим майданчиком для спілкування з цільовою аудиторією, а згодом - найбільш простим способом заявити про себе в інтернеті.

Ведення і просування акаунтів в Інстаграм стало не просто актуальною, а гостро актуальною послугою поряд з традиційними SEO і контекстною рекламою.

Принцип роботи Інстаграм

Незважаючи на свою багатофункціональність, яка з кожним роком розширюється, Інстаграм - це, перш за все, історія «про фотографії». Концепція полягає в тому, що користувач завантажує в свій профіль фото- або відеоматеріали, може при цьому скористатися вбудованим редактором для обробки, а також додати текст, хештеги, геоотметку.

Саме візуальний контент, на який Інстаграм робить ставку з моменту своєї появи, - ключ до успіху. Такий контент найцікавіший аудиторії, легко сприймається і забезпечує широкі можливості для самовираження, в тому числі для розкрутки бізнесу.

Бізнес-акаунти стали невід'ємною частиною Інстаграм і надають дієву допомогу в розвитку комерційної діяльності.

Якому бізнесу підходить розкрутка інстаграм-аккаунта

Прикладів успішного розвитку бізнесу в Інстаграм предостатньо, тому не можна однозначно сказати про те, що для одних компаній даний рекламний канал підходить, а іншим протипоказаний. Однак багато підприємців все ж задаються питанням про те, чи так необхідна присутність в Інстаграм. Дозволяємо дилему і перераховуємо випадки, коли вам дійсно потрібно бізнес-аккаунт в Інстаграм:

 • Ваші конкуренти вже присутні в Інстаграм.
 • Ваша цільова аудиторія - це в тому числі мобільні користувачі, які використовують Інстаграм.
 • Ви готові надавати вашим передплатникам якісний фотоконтентом, а також генерувати текстовий контент.
 • Ви готові своєчасно відповідати на питання ваших передплатників в коментарях і в Ю Я (особистих повідомленнях).
 • Ви готові бути відкритими і показувати реальну діяльність компанії, публікуючи відповідні фотографії.
 • І останній пункт, який, мабуть, найбільш значущий:

 • Ви маєте в своєму розпорядженні часом для виконання всіх перерахованих вище дій, або готові звернутися до послуги ведення інстаграм-аккаунта «під ключ».

Навіщо вести Інстаграм і чому вашої компанії необхідний візуальний маркетинг

Інстаграм-користувачі демонструють високий рівень залученості в процес взаємодії з брендами. Бізнес-аккаунт дозволяє аудиторії споживати візуальний контент, що сприймається значно легше текстового.

Публікуючи якісний контент, ви перш за все працюєте з тими, хто зацікавлений у співпраці з вами. Кожен новий пост - шматочок нової інформації для вашої аудиторії, а регулярний постинг поступово підвищує довіру цільової аудиторії до вашого бренду. Ви стаєте інфлюенсером - експертом, думці якого довіряють.

За рахунок зростання числа публікацій, число ваших передплатників так само буде збільшуватися, як і впізнаваність вашого бренду. Відзначимо, що контент-маркетинг - як правило, тривалий процес, тому миттєвих результатів чекати не варто. Однак вкладення обов'язково окупляться високою лояльністю цільової аудиторії і зростанням обсягів продажів.

Імениті торгові марки і багато представників малого і середнього бізнесу вже обзавелися власними акаунтами в Інстаграм, але останнім для отримання реальних результатів потрібні послуги просування.

Переваги Інстаграм для просування бізнесу

Переваги Інстаграм для просування бізнесу

 • Відносно низька конкуренція. За різними даними конкуренція в Інстаграм, в порівнянні з іншими соціальними мережами, менше в 12 разів, а в порівнянні з контекстною рекламою - в 35 (!!!) разів.
 • Мобільна, активна і платоспроможна аудиторія. Інтернет-користувачі вже сьогодні все частіше вважають за краще мобільні девайси традиційним ПК, а кожен користувач Інстаграм - власник смартфона. При наявності інстаграм-аккаунта ви зможете працювати з найбільш активної та молодий (середній вік - близько 35 років) аудиторією, готової до співпраці.
 • Візуальний маркетинг. Секрет успіху в Інстаграм багато в чому спирається на стійкий візуальний ефект. Фотографії вашого бізнес-аккаунта, на відміну від сухого текстового контенту, напевно відкладуться в пам'яті у цільової аудиторії і стануть потужним стимулом до початку співпраці.
 • Величезний і ще не розкритий потенціал. Уже сьогодні підприємці, які використовують Інстаграм в комерційних цілях, відчувають зростання обсягів продажів. У вітчизняних умовах практика монетизації аккаунта в Інстаграм тільки набирає обертів, і важливо не упустити цей висхідний тренд.

Чому вашого профілю в Інстаграм необхідний фірмовий стиль

Візуальний контент - це ваше все, якщо ви вирішили домогтися популярності в Інстаграм. Наповнення профілю має бути не лише професійним, а також привабливим, ефектним, яскравим. Чіпляє дизайн - магніт для передплатників, а витриманий стиль оформлення допоможе додатково підкреслити статус компанії.

Всі успішні бізнес-акаунти виконані в єдиній стилістиці з використанням фірмових кольорів, слогана та логотипу компанії. Ваш профіль в інстаграме і кожен окремо взятий пост повинні бути продумані буквально до дрібниць.

Саме фірмовий стиль формує перше і, мабуть, найважливіше враження, розкриває індивідуальність бренду і розповідає про вашу філософії. Цілісний інстаграм-аккаунт - те, до чого треба прагнути і те, що стане можливим за допомогою фахівців нашої веб-студії.

Ведення і просування в Інстаграм: як працює веб-студія «Аспект»

У розвитку будь-якої соціальної мережі існують власні правила, і чим природніше буде розвиватися аккаунт вашої компанії в Інстаграм, тим стабільніше буде позитивний ефект від його ведення. Тому ми вважаємо за краще довгострокову співпрацю, а не «швидкі заходи», які в найгіршому випадку можуть призвести до блокування аккаунта.

Робота по просуванню будується наступним чином:

 1. Розробка фірмового стилю і оформлення аккаунта.
 2. Контент-маркетинг.
 3. Розкрутка вашого облікового запису (через 6 місяців роботи, на додаток до другого етапу)

Нам важливо, щоб ви реалізували свої цілі, звертаючись до послуги розкрутки бізнесу в Інстаграм, тому пропонуємо тільки ті рішення, які сприяють досягненню максимальної ефективності.

1 етап: Розробка фірмового стилю і оформлення інстаграм-аккаунта

Вартість - 10 000 рублів, разова оплата.

У перший місяць роботи ми не робимо публікацій, а розробляємо фірмовий стиль, враховуючи напрям діяльності вашої компанії і ваші персональні побажання.

 • Вибір цільової аудиторії за статтю, віком, статусом, матеріальним становищем і т.д.
 • Вибір колірної концепції і основних «фірмових» кольорів.
 • Реєстрація аккаунта (якщо потрібно).
 • Дизайн аватара. Розробка відбувається на основі наявного логотипу або фотографії, наданої клієнтом. Аватар - це обличчя вашого бренду, яке відображається в профілі, стрічці новин, Історіях, коментарях.
 • Вибір відповідного никнейма - імені користувача. Діє той же принцип, за яким варто вибирати доменне ім'я. Актуальними прості і зрозумілі нікнейми, які добре сприймаються на слух і легко запам'ятовуються.
 • Опис аккаунта. В даному блоці відбивається ключова інформація без ліричних відступів: рід діяльності, адреса офлайн-точки, способи зв'язку, години роботи, посилання на сайт (при наявності).
 • Заповнення активних кнопок бізнес-акаунтів (якщо потрібно). Додавання таких кнопок, як «Зателефонувати», «Записатися», «Як дістатися» дозволяє моментально зорієнтувати користувача.
 • Дизайн обкладинок вічних Історій (Stories Highlights). У форматі зафіксованих в профілі Історій можна створити розділи «Про нас», «Ціни», «Портфоліо», «Послуги», «Акції», «Основні товари», які повинні бути оформлені в єдиному стилі.
 • Розміщення посилання на сайт в описі. У багатьох випадках розумно розміщення посилання не на головну сторінку сайту, а на сторінку з актуальною і найсвіжішої статтею або гарячими товарними позиціями.
 • Вибір основних форматів постів. Вибираємо до 2-4 форматів: інформаційні, рекламні, гумористичні, а також «ситуативний маркетинг» - реакція на поточні і хайповие події, привітання зі святами і т.д.
 • Розробка дизайну основних форматів постів. Рамки у вигляді геометричних фігур, кольорові рамки, геометричні фігури в оформленні постів.
 • Створення основних міток. Будь випадковий відвідувач повинен легко знаходити основні мітки: асортиментний ряд, відгуки, поради і т.д. (Не більше 5 штук).
 • Вибір дизайну «сітки». Фотографії можуть бути організовані в шаховому порядку, в лінію і т.д. Даний формат постинга вибирається за бажанням, оскільки обмежує можливості для позапланових публікацій.

2 етап: Контент-маркетинг - ведення інстаграм-аккаунта «під ключ»

Вартість визначається кількістю публікацій в місяць. Ми пропонуємо наступні пакети на ведення аккаунта в Інстаграм:

4 звичайних поста + 4 рекламних - 8 000 рублів / місяць

8 звичайних постів + ​​8 рекламних - 12 000 рублів / місяць.

У вартість не входять відеоролики IGTV, робота з коментарями і Директом.
У вартість не входять відеоролики IGTV, робота з коментарями і Директом

Фахівцями нашої веб-студії розробляється індивідуальна контент-стратегія. Ми не проводимо сумнівних конкурсів і не використовуємо програми автоматичної накрутки лайків, передплатників і коментарів. Результати досягаються виключно контентом: проводиться обробка зображень, написання текстів, вибір відповідних хештегів. Паралельно з регулярним постингом ми аналізуємо ефективність застосовуваної стратегії і проводимо коригування при необхідності.

Інстаграм - динамічна соціальна мережа, яка вимагає взаємодії з аудиторією і регулярних публікацій. Золоте правило «1 день - 1 пост» дійсно працює, однак дотримуватися його буває вкрай важко. Купуючи пакет «Ведення аккаунта в Інстаграм», ви фактично купуєте послуги SMM-менеджера з орієнтацією саме на Інстаграм. Ми створимо ефект постійної присутності за рахунок регулярного постинга, в рамках якого надамо передплатникам актуальну, цікаву і сильну новинну складову.

Ми ретельно відбираємо, кастомізіруем і створюємо контент для формування унікальних постів, які викличуть інтерес у аудиторії вашого облікового запису. Яким може бути контент бізнес-аккаунта Інстаграм?

 • Новини компанії. Повідомимо про останні новини з життя вашої організації.
 • Новини з вашої сфери діяльності. Відобразимо в візуальному і текстовому форматі основні тенденції та зміни в даній сфері.
 • Історія створення компанії. Поділимося історією вашого становлення і вдосконалення. Зробимо акцент на досвід роботи, або молодість, зухвалість і перспективність.
 • Корисний контент. Розповімо про цікаві факти, обвалимо міфи, розкриємо секрети вашого виробництва.
 • Рекламні пости. Створимо продають тексти для просування товарів / послуг з детальним описом переваг.
 • Пост про конкретний товар. Ідеалізуємо ваш продукт в очах потенційних покупців і створимо образ найбажанішою покупки.
 • Приклади використання товару. Покажемо, які переваги отримає клієнт після придбання іменного даного продукту.
 • Вдалі кейси. Елегантно опишемо історію рішення вашою компанією конкретної проблеми клієнта.
 • Помилки і отриманий досвід. Доведемо, що ніхто не ідеальний і покажемо ваше бажання своєчасно виправляти власні помилки і більше їх не повторювати.
 • Знижки, акції, спеціальні пропозиції. Яскраво презентуємо акцію, соковито розповімо про сезонні знижки, збентежений викладом суті вашого спецпропозиції.
 • Побічний контент. Розбавимо продають посади інформацією розважального характеру.
 • Ситуативний маркетинг. Привітаємо передплатників зі святами від імені вашої компанії, негайно зреагуємо на поточні і співвідносяться з вашою діяльністю події.

Ви можете запропонувати власні ідеї по генерації контенту, ми завжди відкриті для діалогу з клієнтом і націлені на створення візуально привабливого, живого і потенційно прибуткового інстаграм-аккаунта.

3 етап: Розкрутка профілю в Інстаграм

Вартість залежить від бюджету. До даного етапу ми приступаємо через 6 місяців роботи. Йде на додаток до другого етапу.

Крім регулярного постинга і наповнення бізнес-аккаунта актуальним контентом, що саме по собі сприяє просуванню в Інстаграм, ми пропонуємо інші методи розкрутки, в тому числі окремих постів. Також існують альтернативні методи просування на кшталт співробітництва з регіональними та топовими інтернет-блогерами, запуску реклами в Інстаграм і т.д.

Ведення інстаграм-аккаунта вимагає фотографій, але штатного фотографа немає?

Інстаграм - це перш за все візуальний контент. Фотографії необхідні і є одним з головних складових успіху. Якщо у вашій компанії немає штатного фотографа, можливо звернутися до послуг професіонала, або створювати фотографії самостійно, використовуючи якісну камеру смартфона. Наша веб-студія може надати рекомендації для фотографів, показати ідеї фотографій і т.д.

Ми також пропонуємо скористатися послугами наших дизайнерів, які можуть намалювати зображення для постів або обробити надані вами матеріали.

Підсумки ведення і просування бізнес-аккаунта: що отримує клієнт

Замовляючи послугу розкручування бізнес-сторінки в Інстаграм, ви отримуєте насамперед:

 • Професійне оформлення аккаунта з розробкою фірмового стилю - привабливий візуальний образ вашого бренду.
 • Актуальний текстовий контент будь-якого формату на вибір, який супроводжує фотоматеріали.
 • Ведення Інстаграм, включаючи регулярний постинг і уловлювання інтересів цільової аудиторії.
 • Комплексне просування бізнес-аккаунта, інтеграцію з іншими соціальними мережами.
 • Звітність в простій і зрозумілій формі.

Якщо вас цікавить ведення інстаграм-аккаунта «під ключ», а також розкрутка вашого профілю, «Аспект» допоможе вам створити ефект постійної присутності, домогтися глибокого взаємодії з цільовою аудиторією і використовувати Інстаграм як високоефективний рекламний канал.

Яким може бути контент бізнес-аккаунта Інстаграм?
Ведення інстаграм-аккаунта вимагає фотографій, але штатного фотографа немає?