Лента новостей

Кредит под залог недвижимости
Необходимость в займе финансовых средств может возникнуть как у частного лица, так и предприятия. Сегодня кредитование не является особенной проблемой и, например, получить кредит под залог недвижимости

Недвижимость
Наша великая Родина богата прекрасными населенными пунктами и городами с удивительной архитектурой и комфортными условиями жизни. Конечно, очень привлекательна в этом плане Новосибирск, который расположен

Недвижимость новая рига
Хотите почувствовать себя королями? Хотя нет, так наверное могут жить только боги недвижимость новая рига. Элитный поселок с замечательной архитектурой, открытым спа, бассейнами, фонтанами. Все находиться

Инвестиции в недвижимость Европы: тенденции 2017 года
Для инвесторов: обзор ключевых рынков европейской недвижимости в 2017 году. Недвижимость в Германии Доля недвижимости Германии в ВВП страны сегодня составляет 9,8%. Недвижимость в Германии отличалась

Дешевая Польская недвижимость
Если по какой-то причине мы решили продать квартиру, безусловно, мы хотим, чтобы это сделать как можно скорее и по лучшей цене. Тем не менее, для этого можно, мы должны быть готовы. Ничто не остановит

«Недвижимость» / Госкорпорации отказано в эффективности
По результатам проверки Счетной палатой деятельности Фонда содействия реформированию жилищно-коммунального хозяйства ( Фонд ЖКХ), площадь аварийного жилья в стране выросла на 1,6 млн. квадратных метров

Лизинг недвижимости
Обычно компании берут аванс - 10-20 % со ставкой удорожания 6-8 %, иногда 10-12% в год на срок от 2 до 10 лет, предлагая различные варианты графиков лизинговых платежей. занимаются примерно десяток компаний

Специалист по недвижимости
Наша компания стремиться дать широкие возможности, удобство в работе без лишних трат всем участникам рынка недвижимости Крыма. Аренда квартир, комнат, коттеджей, продажа в Санкт-Петербурге Гильдия риэлторов

Коммерческие помещения | Жилье, недвижимость > Коммерческие помещения | Киев | SLANET
class="top_line"> id="topnav"> class="subcolumns" id="logonav"> id="nav demo" class="hlist"> id="topnav"> id="header_tab"> id="content"> class="c75l"> class="c25r"> class="subcolumns"> class="c75l">

Юрист по недвижимости
При осуществлении такой юридически сложной и трудоемкой сделки, как покупка или продажа квартиры или участка земли, достаточно часто возникает необходимость обращения за специализированной юридической

Пошук по картинках - фактори, що впливають на просування по картинках в Яндексі

В рубриках: СЕО | коментарів: 11

Приблизно на початку березня сео громадськістю в основний пошуковій видачі був помічений наступний цікавий факт:

Таким чином, за деякими запитам блок пошуку по картинках став відображатися не тільки в правій колонці після оголошень Директа, але і між блоком спецрозміщення контекстної реклами Директа і основний ведучий, що, безумовно, не могло не підвищити кликабельность картіночного блоку в основній видачі, а значить і викликати додатковий інтерес до просування по картинках. Звернемося до інформації розробників Яндекса про пошук за картинками. Три найбільш релевантні картинки видаються над результатами основної видачі за такими типами запитів:

 • Якщо в запиті вказані слова-маркери, такі як «фото», «картинки», «карта» і т.д., то з великою ймовірністю користувач шукає саме зображення (наприклад, [фото машин], [картинка слона]). За допомогою слів-маркерів виділяється лише невеликий клас картіночних запитів - менш 10% від їх загальної кількості.
 • Популярні запити, які відносно часто шукають в пошуку по картинках, а не в основному пошуку.
 • Запити, за якими користувачі часто переходять з веб-пошуку на пошук по картинкам.

За інформацією тих же розробників частка "картіночних" запитів становить 2% від загальної кількості запитів до Яндексу. Якщо перевести це в цифри (з розрахунку, що в день до Яндексу звертаються приблизно з 50 мільйонами запитів), то вийде, що по 1 мільйону запитів в день картинки показуються над результатами пошуку.

Не можу не сказати кілька слів про те, для чого взагалі може бути корисно просування по картинках?

Для комерційних сайтів компаній просування в пошуку по картинках стане в нагоді як іміджевої реклами: нанесли інформацію про свою компанію на тематичну (або не дуже) картинку і благополучно демонструючи користувачам у видачі. Нехай навіть вони і не клацають на картинку, зате побачать інформацію, зображену на ній і, можливо, на підсвідомому рівні запам'ятають інформацію про компанію. Яскравим прикладом такого просування є запит створення сайтів .

Для інтернет-магазинів просування картинок із зображеннями товарів може призвести до переходів на відповідні сторінки товарів і прямих продажів. А для розважальних ресурсів і зовсім частка "картіночного" трафіку може становити до 10-15% від загальної кількості переходів.

Тепер, що стосується чинників, що впливають на ранжування картинок в пошуку Яндекса. При підготовці матеріалу мені довелося перелопатити велика кількість картинок, що займають високі позиції в картіночном пошуку Яндекса, і поставити кілька невеликих експериментів з посиланнями. Ось які висновки про фактори, що впливають на просування картинок за ключовими фразами, я для себе зробив.


1) Фактори, які впливають на просування по ключовому слову (в порядку убування важливості на мою думку):

 • наявність ключового слова в тезі Alt зображення відіграє визначальну роль при просуванні по картинках;
 • розмір зображення відіграє визначальну роль при просуванні по картинках, чим більше за розміром зображення, тим вище воно ранжируватиметься при «інших рівних». Маленькі картинки по популярним «картіночним» запитам практично не трапляються на верхніх рядках картіночного пошуку, крім того, великий розмір зображення грає важливу роль при визначенні першоджерела: дуже часто з набору дублікатів однієї і тієї ж картинки Яндекс визнає першоджерелом найбільше зображення.
 • наявність ключового слова в атрибуті Title зображення грає істотну роль при просуванні по картинках;
 • наявність ключового слова в тексті, що оточує картинку в html-коді, грає важливу роль при просуванні по картинках, причому було помічено, що частіше враховується текст після картинки (ніж до) в межах не більше двох пропозицій, які не розділених параграфом <p>. Ось чому для розкрутки по картинках рекомендується робити підписи з ключовим словом під зображенням. Для частини картинок навколишній текст не враховується зовсім.
 • наявність ключового слова, його траслітераціі або перекладу на англійську мову в імені файлу або в урле зображення враховується при розкручуванні по картинках в Яндексі. Так для запиту "просування" у мене вийшов ось такий список транслітерації і перекладу на англійську мову, які дають внесок в розкрутку:

  prodvijenie
  prodvigenie
  prodvizhenie
  prodvizjenie
  prodvizheniye
  prodvizenie
  prodvizheniya
  prodvizheniyu
  prodvigenija
  advancement
 • крім того, також варто відзначити вплив помилкового написання ключового слова при розкручуванні зображень, так знаходження слова «просування» в тезі Alt, атрибуті Title, навколишньому тексті або урле картинки дає внесок в ранжування за запитом «просування».

2) Фактори, які НЕ впливають на просування по картинках в Яндексі, хоча виникає велике бажання зарахувати їх до впливає:

 • Яндекс не вміє розпізнавати написи на картинках, тому ключові слова, написані на зображенні великими буквами ніяк не впливають на просування.
 • Анкор посилань на веб сторінку з картинкою не впливають на просування зображення за ключовими словами, зазначеним в анкорах.
 • Анкор посилань на урл самої картинки також ніяк не впливають на розкрутку зображення за ключовими словами, вказаним у цих анкорах, хоча в хелпе Яндекса з пошуку картинок сказано інакше.

3) Неперевірені мною чинники, які можуть істотно впливати на розкрутку по картинках:

 • Статичні фактори сторінки і сайту, що містять картинку. Під статичними чинниками сторінки я розумію «чистий контрольний вагу» або ВИЦ, про який можна отримати уявлення з оглядової статті по ключових факторів, що впливає на ранжування в звичайній видачу . Під статичними чинниками сайту я маю на увазі рівень довіри до домену (авторитетність, трастранг) з того ж огляду.
 • Хоча анкор посилань на урл зображення не впливають на ранжування картинок в Яндексі, статичні фактори сторінок і сайтів, що посилаються на картинку, можуть цілком враховуватися в алгоритмі ранжирування. На цю думку також наводить прес-реліз 2002 року Олени Колмановського, де йдеться про вплив Вицаи сторінок, що посилаються на зображення, на ранжування.

Все вищесказане - це всього лише моя думка, підкріплене невеликими експериментами і матеріалами Яндекса на тему пошуку по картинках, пропоную конструктивно обговорити його в коментарях для досягнення абсолютної істини.

PS: До речі поміняв дизайн шапки, що скажете? По-моєму стало краще, ніж було?

PPS: Зачитався СЕО Прес? Підпишись на RSS .

Корисно вивчити:

Не можу не сказати кілька слів про те, для чого взагалі може бути корисно просування по картинках?
По-моєму стало краще, ніж було?